Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? fórum

Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? (beszélgetős fórum)


34. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 32. - D541350465)
2008. aug. 17. 10:16

"Földhöz ragadt" Nem tagadom, de így sok kis apróságtól már meg kíméltem szerény jómagam! :)

Nem élek egy úgy nevezett hű de b.cott szép is minden! Az orromnál tovább látok!

Rasszizmus ... minimális szinten igen, vannak olyanok a környezetembe akik érdemlegesek az elismerésre 14-16órát dolgozik az egyik ilyen jó barátom mint mentő orvos! De Ő se szereti a fajtáját! és itt egyértelmű melyik részre gondolok! És még lényeges a kultúrájukat se műveli!

külső : egy szinten számít!azért kimerjek menni vele az utcára és hát az sem rossz ha esetleg fel bírom emelni! szóval ennyit a külsőről!

Amúgy meg ha lenne (amit nem hiszek) olyan aki a belső értékeivel és be szürkült földhöz ragadt nézeteivel magával ragadna akkor nem érdekelne a külső)


Párkapcsolat! : hát ehhez kéne egy olyas valaki aki kibírja, a túlzott őszinteségem, és példa elviseli ha megyünk valahová akkor nem húzz olyan mély dekoltázsú rucit! és sorolhatnám! :) De azért volt pár önmarcangolós droid aki rózsaszínfelhők közt élt, és elég sokáig húzta!

Ha találnék egy ilyen kaliberű csajt ami megtörtént már... azzal meg az volt a baj hogy ő mellékesen még makacs is volt így hát jött az alap szindróma: két dudás egy csárdában, és lusta volt leülni meg beszélni! nagyjából ennyi!


Földhöz ragadtság és modernség : "Az életbe bármi meg történhet"

Ez tény bármikor le szúrhatnak fényes nappal akár rendőrségtől 100métere (Pécsen volt rá példa reggeli órákban)De az hogy ekkora korkülönbségből "NORMÁLIS TARTOS" Dolog kisüljön SOHA!

De milyen normális kapcsolatról beszélünk... amikor ma csak a SZEX köt össze mindenkit????

azt se tudják mi az a szerelem bnak fűvel fával ... azt mikor valakivel kicsit jobb és félre lép akkor : JAAAAAJJJJJJJ!

És akkor jól jön egy magamfajta aki kinyitja a szemecskét, hogy te úristen... (nem is ismerte akivel össze feküdt X ideig)

Szánalmas ez a modernítás...

ott a szereket ki próbálói is meg függői, őszintén mit old meg... csak a pénzt baca el!

De maradjunk a kapcsolatoknál!

Egy alap tény ami teljes mértékben valós rendszer alapon működik!

Valójában az emberek sokasága nem ismeri fel a JÓT és amúgy se vonzódik a nyugihoz, ezért két kézzel kergetjük a rosszat és valahogy ez után megyünk!


Miért is ? : itt van pl: volt főnököm példája az igazi tökéletes minta polgár és családapa !

2gyermek, szerető feleség! Látszólag nagyon jó kapcsolat…elmennek nyaralni ide-oda!

De arról már szegény paraszt nem számol be otthon! Te figyelj melóhelyről, néha nem tárgyalni meg ügyet intézni, hanem a két szeretőmhöz meg néha a Qwámhoz akinek fizetek azért!


Másik pl: tökéletes összhang 1 baráti viszonyból ahol már lennének alapok, lenne mire építeni egy kapcsolatot, abból sz*r sem lesz! Mert ügye többnyire a női fél aki mondja hogy csak BARÁTOK! És miért? mert buta? Látja érzi hogy ez jó, meg néha többet add neki mint más… még sem kell neki! De van egy vonzalom felé! Csak azt nem értem ez valami olyan, hogy ha megérti a lelkem akkor nem tud meg köhm… vagy mi alapján????


3 pl: többnyire kényszer kapcsik vannak ma! Szóval egyik se szereti a másikat csak vannak úsznak az árral, csak mert nem akarnak egyedül lenni! Életuntak és ránézésre is fel lehet ismerni őket, hogy te úristen: mennyire szánalmas!


4pl: a szex összetartós!

Ezt is fel lehet ismerni, nagyon egyszerűen! Ki élt fejű csaj! Egy eszméletlen nem hozzál illő pasival! Nagy szerelem sír a szájuk mikor vége… mert kicsit felébrednek, vagy félre köhm…

Mindkét fél! Oltári szánalmas meg vetésre sem méltó az ilyeneknek az lenne a legjobb némaság, vakság, kommunikáció képtelenség, hogy a kis világában sorvadjon el! Megérdemli, mert ott a múltját át látná mekkora hülyeségeket is csinált!


5pl: a tökéletes! Legalábbis mikor számunkra valaki tökéletes! Itt van az hogy hányszor csalódott ő is meg esetleg én is ! ha a makacsság nincs nagy vonalba jelen és képesek arra, hogy meg beszéljék, akkor van jövőjük! De a sok eseti példa miatt mind két fél. Nehezen tudd már meg bízni a másik félben! És hát ez nem egy olyan jó dolog, mikor folyton bizonygatni kell, hogy igen te mindennél és mindenkinél fontosabb vagy!

Ezt hamar meg lehet unni és hamar az őrületbe kergethet!

Tovább nem ragozom! Így is elég szép kis válasz lett

ÜDV!

33. f39a34943d (válaszként erre: 32. - D541350465)
2008. aug. 17. 08:49
Teljesen egyetértel Veled, én is megpróbálom csak az értelmesebb hsz-ket olvasgatni. Sajnos vannak olyan saját kis kicsi világukba leragadt emberek akikkel nem érdemes foglalkozni.
32. d541350465 (válaszként erre: 30. - 3fa6a2d4ec)
2008. aug. 17. 08:36

ehh...érdekes vélemény kinyilvánítás.... tartom azt a véleményem h Lujza 73-at olvasom a legszívesebben....:))) megmondom őszintén nem szeretem az ilyen földhöz ragadt embereket mint amilyen Te vagy,sztem az életbe bármi megtörténhet, és igen lehet boldog egy nagyobb korkülönbséges kapcsolat is, sőőt...de ez az én magánvéleményem, nem meggyőzni akarlak!

"akkár csak ha egy fehér csaj egy kicsit sötétebbel...köhm" ez azt jelentené h rasszista vagy? vagy csak ennyire számít neked a külső??


Ne haragudj h megkérdezem de boldog párkapcsolatban élsz? vagyis persze semi közöm hozzá, de érdekelne h a bnőd/feleséged tökéletes? (halkan jegyezném meg a véleményem, sztem nem hiszen senki se az...:S)

üdv

2008. aug. 17. 06:56
Nem ítélek el senkit, aki ilyen kapcsolatot folytat, mert az érzelmeknek nem lehet parancsolni, de tény, hogy pár esettől eltekintve kicsi az eseély, hogy sírig tartó boldogság lesz belőle, és itt bele lehet kötni, hogy ugyanmár melyik az, de... Normális dolog, hogy egy attraktív személy bármely korban lehet vonzó, vagy a kisugárzása eleve olyan, de itt meg kell jegyezni, hogy az ilyen személy tudja is ezt magáról, és mint ilyennek,nem ez az első és utolsó kapcsolata,,, a másik oldalon álló férfi, vagy nő vagy hasonbeállítású, vagy áldozat, aki önként vállalja az áldozatot, amikor erre rájön, akkor pedig már késő...
2008. aug. 17. 00:39

Tudok a gratulálni mindenkinek az ilyenhez ! apakomplexusban szenvedők!

Úramatyám most tényleg ekkora.... vagy csak szimplán N-k!

Ugyan már a jó ég áldjon meg benneteket :)

ne meséljétek már be hogy egy apucival majdnem egy idős palimadár akinek nincs családja vagy gajra ment NORMÁLIS KAPCSOLATOTT AKKAR egy hozzá képest pisissel!?

Ennyire naívak lennétek!? Vagy a miért ne alapon, nem veszitek észre, az ilyen apróságot!

és szomorú mert sajnos, én is ismerek ilyen csajt, aki diploma előtt áll, 47éves a palija ő meg csak 24! Persze mikor kialakult, én voltam a tirpák mert leoltottam, most meg már kezdi érzékelni... kis idő és jót röhöghetek rajta! :) és szerintem minden nő körében volt valaki ész érvekkel nyomta a gombot hogy : NEEEEEEEE! ha nem, akkor sajnálattal közlöm szép egy ismerösök barátok vesznek körbe....!


Bocsánat a kellemetlen hozzászolásért !

de ez engem irritál!

akkár csak ha egy fehér csaj kicsit sötétebbel...köhm

:) azt se veszi be a gyomrom! :)

ez nálam, olyan hogy a nők legalja..szóval nem tudom értékelni, mint embert! és hogy miért nem?

a válasz roppant egyszerű! Mert vak és nem veszi észre hogy mi helyes és mi helytelen! és a korcsulást se támogatom... így is voltak itt ruszkik törökök nácik...stb :)

de azért az ember ....... (ezt inkább nem fejezem be)

további szép kellemes napokat! elnézést mégegyszer! ez csak egy leosztás volt férfiszemszögből!


és ha nem értenétek a lényeget!

akkor egy egyszerű példa van egy férjetek van egy gyermetek LÁNY! Nektek hogy állna a szátok...ha apuci a kicsi lányát :) vagy a kicsi lány apucival egyidősel és meg tudnátok....

2008. aug. 16. 22:49

Sziasztok!

Hát nekem éppen most lett vége a kapcsolatomnak egy 44 éves férfival, én 22 vagyok. Már 10 éve ismerjük egymást, mindif is tetszettem neki, csak hát fiatal voltam. Úgy 2 éve találkoztunk ismét olyan helyzetben, h kettesben maradtunk, akkor még csak sex-ről volt szó. Ezt mindkette tudtuk. Ráadásul nekem ő volt a első, akivel lefeküdtem. 2007.szeptemberében (sajnos) szerelmes lett belém, én meg azthittem, h tudja, mit csinál. 2007. november végén megfogant a kislányunk Veronika. És még ebben az évben december 22-én egy hónap együttélés után szakítottunk. Ő visszament a családjához, mivel házasságban él, van 3 nagylánya (23, 20, 17 évesek). A mi babánkra meg mondta, h vetessem el, már nem akarja. Én erre nem voltam képes. December 22-e óta nem láttam, május eleje óta nem lehet telefonon elérni. Azt hozzátenném, h külföldön (Austriában) él. A most augusztusi hónapot Magyarországon, tőlem 25 km távolságra tölti, de nem akar látni, nem áll szóba velem. Mérges rám, egyrészt, mivel a szerelem illúzója elszállt- döntésre kényszerült: vagy elkezdünk kicsit küzdeni is egymásért, vagy elhidegülünk egymástól. Ő a küzdésre nem tart érdemesnek engem :S Azt tudom nehezen feldolgozni, h én soha nem voltam más, akkor miért lát most bűnösnek? Útál, h megtartottam a kislányt. {Ő mostanában fog megszületni (aug 20)} Sunyi szándékot lát megbújni emögött, h azért csináltam, h őt "megfogjam", vagy pénzt kérhessek tőle (nagyon jól tudta, h nem védekezünk) Pedig Isten látja lelkemet, h azért tartottam meg, mert ha elvetetem, akkor tuti, utánna öngyilkos lettem volna. Ezt nem tudom elmagyarázni jobban. Nem vallásos vagy szavakkal pontosan körülírható indokok vezéreltek, hanem az, h én azt nem éltem volna túl.

Elég szar helyzetben vagyok, de nem fogaok el tőle pénzt. Undorító és gennyes dolog ez így.


Bántani két dolog bánt:

1, nem vállalja az apaságot (papíron sem)

2, miért útál, ha én mindig is ilyen voltam? Csak azért, mert mostmár nem szerelemes belém, és így már nem kellek? :S


Ez csak arra példa, h a kor valószínűsít, de sajnos nem garancia semmire. Gondolok itt az érett gondolkodásmódra. Hiszem, h amikor azt mondta, h szeret, akkor valóban úgy is gondolta. De a szerelem elmúlik. Csak erre nem lehet alapozni, ezt pedig egy 40 fölötti férfinek (és nőnek is) tudnia kellene.


Ha letisztáztáok, h csak sex, és ez megfelel mindkettőtöknek, az ok. Csak vigyázni kell, mert ha átfordulnak a dolgok és valamelyikőtök szerelemes lesz, ott aztán marhára észnél kell lenni, pontos önismerettel rendelkezni, őszintének lenni önmagunkhoz és a társunkhoz, h a vége ne legyen kölcsönös kiábrándultság.

28. fbd0ceb525 (válaszként erre: 27. - D541350465)
2008. aug. 16. 21:58
Csak nem akartalak ismételni.
27. d541350465 (válaszként erre: 24. - Fbd0ceb525)
2008. aug. 16. 19:21
:)))
26. kobagabi (válaszként erre: 6. - 8f1ddc2679)
2008. aug. 16. 19:01
Én 21 voltam, ö 41. És müködött, csak sajna haza kellett jönnöm Kanadából. Ez ugyanis ott történt. Ez vetett véget a kapcsolatunknak. Még kb. 3 évig tartottuk a kapcsolatot, de beláttuk a távolság gátat szab a szerelmünknek.:(
2008. aug. 16. 18:52
Szerintem az a 50 éves férfinak kell a 22 éves lány aki attól fél hogy a legmodernebb fogamzásgátlót feltalálja ,és pediglen a lankat peniszt értitek!
24. fbd0ceb525 (válaszként erre: 23. - D541350465)
2008. aug. 16. 18:29
Én is!!! Én is!!!!
23. d541350465 (válaszként erre: 22. - 1406e9c05a)
2008. aug. 16. 16:14
Annyira jó Téged olvasni:)))) Gratulálok a boldogságodhoz!:)
2008. aug. 16. 11:49
De aztán megoldódott minden.
2008. aug. 16. 11:48
Aranyos hozzászólásokat olvastam.Sok igazság van bennük.Az első házasságomat,17 év után bontottam fel,pedig az tuti,hogy már az 5 év után kellett volna.De a drága rokonok,barátok,azt mondták,hogy milyen szégyen, elváltnak lenni.Ma már tudom,hogy ez ökörség.Jobb egyedül,mint boldogtalanságban.Én sosem kerestem volna másik kapcsolatot,ez csak úgy jött.Ellopták a szívemet.Nagyon erős lelkiismeret furdalással éltem sokáig.Milyen asszony vagyok?Elhagyom a férjem, egy jóval idősebb emberért.?A fiánál és a lányánál is ,fiatalabb vagyok.Szültem két fiút a férjemnek,nagyon megsajnáltam ,mindenkit csak magamat nem.Mindig más érdekeit néztem.Sosem törődtem magammal.Akkor jöttem rá,hogy lehet ezt másként is csinálni,mikor elragadott a hév.Mindent feladtam volna ,2 hét után.De ugyanakkor rettegtem is.Mi lesz a férjemmel,hogy fogja ezt túlélni?
2008. aug. 16. 11:25

Én is ismertem 50 éves férfit, aki érett volt, magabiztos, tudatos, okos, bölcs, és mindezek vonzóvá tették, még akkor is, ha kopasz volt és ősz, ráncos. Ha nekem vonzó volt, akkor egy másik nőnek miért ne? Én elhiszem, hogy tetszhet egy fiatal nőnek egy ilyen pasi. nem feltétlenül kell érdekre gondolni. Ha pedig a dolog kölcsönös, akkor nem szabad mások megjegyzéseivel foglalkozni. A korkülönbség nem számít, ha harmónikus a kapcsolat.

Aki fiatalabb hozzáöregszik a másikhoz, az idősebb pedig képes fiatalodni a másik kedvéért.

2008. aug. 16. 10:57
nem a kor számit.a báttyám több mint 20.-évvel fiatalabb a párjánál,kisebb-nagyobb zürökkel,de együtt vannak még.ennek 26.-éve,és még szeretik egymást.én meg sajnos ez idő alatt már másodszor vállok.(pedig elöszőr 7 évvel volt idősebb a férjem,most meg 4,5 fiatalabb)a boldogság két egyhullám hosszon lévő embertől függ legtöbbször.
2008. aug. 16. 10:25
Lujza 73-mal maximálisan egyetértek:))))))
2008. aug. 16. 10:24

An környezetemben több ilyen nagy korkülönbségű kapcsolatot láttam már, de egyik sem működött hosszú távon. Na de a "normál" korkülönbségű házasságok sem dicsekedhetnek jobb statisztikával.

Lujza73 az élő példa, hogy működhet. Hogy meddig, azt nem a korkülönbség dönti el.

2008. aug. 16. 10:19
Jajj,azt elfelejtettem,hogy nagyon szépen megkérek mindenkit,hogy örülök a véleményeknek,de trágárságokra ,nem vagyok kíváncsi.Nézzetek be a korkülönbség fórumába és nagyon jó fejekkkel, lehet erről beszélgetni.Én egyébként 30 éves voltam. amikor a párom 58.5 éve vagyok a volt menyasszonya.:))))A másik csoda,hogy a gyerekei imádnak,pedig 2 és 5 évvel vagyok, fiatalabb tőlük.Imádnivaló,hihetetlen család vagyunk.Az is csodálatos,hogy az én fiaim is ,rögtön beleszerettek mindenkibe.
2008. aug. 16. 10:13
LEHETSÉGES A NORMÁLIS KAPCSOLAT IS .De azt mind a kettőnek úgy is kell akarnia.Én tapasztalatból tudom.28 évvel vagyok fiatalabb a férjemtől.Ő mindekinek 30 -at mondd,de az a 30 az 28.Mind a kettőnknek,második házassága ez.Sok gyerekünk van.Neki is 2 nekem is 2.Imádjuk egmást.Elég égi kapcsolat.Én ,miatta váltam el.Ő, már válóper után volt.Soha nem bántam meg.Esküszöm,még 1 percre sem.Hihetetlen ,de igaz.Mára már, elfogadta a szűk környezetünk.A külsős emberek, még néha megbotránkoznak,de már hozzászoktunk.A legcsodálatosabb dolog, megtalálni, a másik feledet.Addig,míg nem volt a férjem,félember voltam.Biztosan, nagyon nagy szerelem kell hozzá.//Őszintén elmondom , ha ilyet láttam, nekem sem a jó dolgok jutottak eszembe./Undorítóak vagyunk,mi emberek,itélkezünk elsőre.Mindegy is ,nagyon sok embernek ,ill. mindenkinek, ilyen házasságot kívánok.Sok szerencsét.
14. adri25
2008. aug. 6. 19:54
Szerintem lehet köztük normális kapcsolat,van ilyen eset a környezetemben.
13. spinneli (válaszként erre: 11. - 4540d151de)
2008. aug. 6. 19:28
egy személyről beszélsz?
2008. aug. 6. 19:11
Most van válófélben, ezt elfelejtettem. Csak a nő húzza a dolgot.
2008. aug. 6. 19:10
Én sok szerencsét kívánok. Nekem sem egyszerű, 22 év van köztünk. Nagyon szeret, de a nőjével él. A párom 53 éves, nem lakunk együtt, most válik (nem miattam), de nagyon szeret.
10. spinneli (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2008. aug. 2. 21:51

lehet, de akkor az 50 éves is ezt akarhatja a 22-től.

:)

9. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2008. aug. 2. 21:44
Jó a kérdés. Nem tudom. De vonzza.:)
8. 0c97fbb607 (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2008. aug. 2. 21:44
Tapasztalatcserét?:)))
2008. aug. 2. 21:42

sztem egy 50 éves egy negyven évestől is akarhatja "azt"

:)

ez nem kor kérdése, és egy 22 éves mit akar egy 50 évestől?

6. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 4. - Kobagabi)
2008. aug. 2. 21:41

Szia,

Az sem mindegy, mikor van az a 20 év korkülönbség.. 20-40, 30-50.. Nálatok hogy volt és meddig működött?

5. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 3. - Sz.Adri81)
2008. aug. 2. 21:39

Szia!

Mondjuk a pasinak olyan kisugárzása van, hogy húha.. de hát igen, lehet hogy hosszútávon nem lennének egy hullámhosszon. Végülis a lánya lehetne.. (a lánya idősebb!)De másfelől meg a huszonéves fiúk eléggé éretlenek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook