Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? fórum

Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 2. 09:22

bocs kimaradt, h törölte volna.....

nem fecséreltem erre a "férfi"-re az időmet, hogy válassza méltassam.....:D

123. 80ASIQ (válaszként erre: 122. - Monika1225)
2008. nov. 1. 21:45

Vajon mit írhattál?

:D

122. monika1225 (válaszként erre: 121. - 80ASIQ)
2008. nov. 1. 20:14
egyszerüen nem tudtam el dönteni sírjak vagy nevessek.... mindenesetre az azonnali véleményemet, Hoxa a lehető legrövidebb időn belűl törölte.... de amugy arra jó volt, h mosolyogjunk egyet
121. 80ASIQ (válaszként erre: 119. - Monika1225)
2008. nov. 1. 20:06

Engem ez a legális likvidálás megmosolyogtatott!

Nyilván nem veszem komolyan.:D

120. 80ASIQ (válaszként erre: 112. - Spinneli)
2008. nov. 1. 20:04

Már mit, túl sokat? Egy minden téren ideális társat? Az igény jogos. Nekem egy 22 éves nem lenne 51 évemnek ideális, neki sem én, de én csak az "állati" ösztöneimet élném ki egy 22 évessel! Milyen csodálatos lenne! Nem feleségnek, nem élettársnak, hanem alkalmi szexpartnernek! Lehetne persze feleség is, de hűséget várni ebben a kapcsolatban egyenesen zsarnokság lenne!

Na, nem tudom, érthető voltam-e? :) :D

119. monika1225 (válaszként erre: 118. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 1. 17:55
no comment a zavaros agymenésedre
118. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 116. - Monika1225)
2008. nov. 1. 16:09

megy vagy nem! Ugyan már! ez akkor sem Normális szerintem! Valszeg nem vagyok elég modern! A húgod túl komoly ..talán meg kellene ismernem és lehet nem is olyan gyerek mint a 30as gondolná! De hát az ő dolga... Amúgy meg kitartok nézeteim mellett! Valszeg nekem is túl gyerek... hisz nem vagyok valami modern agytröszt, hogy na asszony mellett még szerető meg egy fizetős... és nem járok kártyázni se alkoholizálni és nem verem a nyálam a haveroknak milyen kemény csávó vagyok mert van x nőm az asszony mellett és nem próbálok hencegni azzal sem. hogy valójába egy hurkatojás vagyok aki próbál élni de belül már tisztában van mekkorát is bukott... !!! És nálam ez olyan ellenszenves ha egy idősebb palinak sokkal fiatalabb nője van! ha egy 50esnek van egy 30 as nője az is ocsmány! de ha egy 50esnek van egy jó tartású 40ese na akkor azt mondom nem gáz a 10év persze ha már mindketten le írtak egy házasságot!

de ha még az 50esnek se gyereke se macskája na akkor ez már elgondolkodtató... vajon mi a francokat művelt ideje alatt -függetlenül attól hogy jó fej vagy nem a körmükre néznék...és szerintem a végeredmény egy hullazsák lenne számukra -de hát sajna nincs törvény az ilyenek legális likvidálásukra! Lehet kicsit durvának tűnik ez de szerintem az a csaj sem komplett amelyik bele megy egy ilyen vén f@xak egy kapcsolatba... Bocsánatot is kérek mert tudom ez számodra most bántó! De ez számomra olyan amitől személy szerint hányok! És hogy te minek tartod most a nagy korkülönbséget az a te dolgod. De szerintem pont neked nem szabadna ellene beszélni hisz anno te bevállaltál egy ilyent! És nem bántani szeretnélek ezekkel! Csak ez számomra most olyan mint ha meg tagadnád magad a gyerekeid és a volt kapcsolatod. Hisz a gyerekeit az anyukák imádják és hogy kitől van vagy így vagy úgy de kezelik a helyzetet van aki örül hogy tőle van, vannak akik nem de a gyereküket függetlenül imádják! Csak alapvető dolog miatt az anyai ösztön ami motiválja őket...hisz bennük fejlődött az a kicsi élet... És inkább nem is folytatnám mert másfelé terelődnék akkor. De privátba szívesen megosztom veled és szerintem mivel jó érzésűnek tűnsz megérted...Bocsánat még egyszer a helyenként bántó személyes véleményemmel!

puszantás: Will!

117. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 115. - Humor Helga)
2008. nov. 1. 15:21
de nem ám drága :D puxok
116. monika1225 (válaszként erre: 114. - 3fa6a2d4ec)
2008. okt. 31. 07:44

mint észre vehetted , én is hülyeségnek tartom a nagy korkülönbséget!!! És való igaz abból kapcsolatomból az egyetlen jó emlék a srácaim! Amugy is csak azért irtam, le a véleményemet, ha figyeltél... hogy néha jobb nem beleszólni az ilyen kapcsolatokba, mert előbb utobb ugyis rájönnek ők maguk! Mert itt már neveltetési korosztályi gondok jönnek elő idővel.... addig meg a környezet ugy se tud mit tenni ellene!

Viszont az egyidősök közt is kijöhet valamilyen nézetkülönbség idővel! Kinek mijön be....


A hugom 19 éves , mindig is 3-5 évvel idősebb srácai voltak. Mert az egyidős fiuknak ő túl komoly. most viszont összejött egy 30 éves pasival akinek ő túl gyerek még!!! DE hangsulyozom van akinek megy korkülönbséggel vagy anélkűl .....

üdv:monika

115. Humor Helga (válaszként erre: 111. - 3fa6a2d4ec)
2008. okt. 31. 07:27

Naná h Te nem láttad a perpatvart:PP :))))


az biztos bólogató Jancsinak nem lennél jó;)))))

nah pusz, szép napot!

114. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 113. - Monika1225)
2008. okt. 31. 05:59

Jó. de a 4 csodálatos gyermeket egy helyt állóbb veled egy korosztályos pasitól is lehetne.... :)

akkor is ezt éreznéd irántuk. hisz a tieid!

És nem azért jelentenek neked annyit mert Brad Pittől vannak, vagy a vén kukactól.....

2008. okt. 29. 17:41
nem akart rosszat? kösz hogy szolsz! Ne aggodj, én nem elverném a lányom ha hülyeségre készűlne, hanem minimum keresztre feszíteném:)) de ő talán tanult az anyja baromságaiból!Viszont ha belegondolk, akkor most nem lenne 4 csodálatos gyerekem!!
112. spinneli (válaszként erre: 69. - 80ASIQ)
2008. okt. 29. 17:38

oké, én akarok túl sokat, valszeg...engem zavarna.

:)

111. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 109. - Humor Helga)
2008. okt. 29. 17:33

Drága Helgám !!! ha e dolgokban változnék akkor szerintem nem én lennék! és te lennél az első aki keresztre feszítene hogy UFOk raboltak el -és meg szálltak! :) és követelnél vissza!

és nem láttam én semmiféle perpatvart

-puxok drága! :D

110. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 108. - Monika1225)
2008. okt. 29. 17:28

És még a verés és tiltás ellenére is rohantál utána! Nem akart ő neked rosszat!

Tény nem ide tartozik faterod... és hamar le is vágtam hasonlót! És csak magamból indultam ki!

2008. okt. 29. 00:23

huhh micsoda perpatvar alakult itt ki :))))


SDAW Te semmit nem változtál;)))

108. monika1225 (válaszként erre: 107. - 3fa6a2d4ec)
2008. okt. 28. 22:56

egyetértek veled az érzelmi részben! Ja és tiltott anyám rendesen tőle, spec jól elvert...

Apám meg alapból 1 nulla, de ez nem ide tartozik most!!!!

107. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 106. - Monika1225)
2008. okt. 28. 22:48

na most az egykorú párok érdekébben!

hát akiket szex köt össze anyagias létforma azok ja...

hisz a pénz miatt indulnak kisebb lavinák... mert a csaj új butorokat akar a pasi uj kocsit és nem tudnak kommunikálni ... fejest ugranak ismeretlenül házaságba... :D tudom miről beszélek 20 hónap után én is majdnem meghülyültem 3 percen múlt az egész! de hát nem lett eljegyzés mer a csajt hagytam had mondja el a mondanivalóját ami a nem kifejezetten kellemes hír volt akkor de meg is sinyledte szegény mert hát amit tett az ennél durvábbat is kaphatott volna! :D de hát utunk ketté vált és ... örülök mert mikor összefutok vele látom rajta ezerszer vissza adta neki a sors ... a tettét :)! És mivel ez volt életem első "komolyabb kapcsolata" nyiltan mondhatom nem bánnom a történteket mert rá jöttem nem az a lényeg hogy tutin fessen mellettem...hanem aki rám nézz és tudja mi a bajom ... :) és tudja mikor várom azt hogy szónélkül csak bujon hozzám... :) és kell a normális kommunikáció...hisz a kiabálás van ott nincs értelem! :D

és számít a kór szerintem de lehet csak esetembe...De azért felvetném a drága kérdést apucikád mi a pi...t csinált vállat vont a dologhoz 19éves lányka 45éves vén....

! mert akkor előttem meg bukot mint apa... pusztán csak család centrikuságból... lene lányom iet merne aszem megszenvedné a dolgot me hogy össze verném és a vén...t előtte belezném ki az holt biztos :D

106. monika1225 (válaszként erre: 79. - 80ASIQ)
2008. okt. 28. 21:23

Abszolult egyet értek Veled!picit visszaolvastam, gondoltam elmondom , 19 évesen megszültem a fiamat az akkor 45 éves élettársamnak! abszolult a mának éltünk , nekünk akkor az jónak tünt. bár közelse volt tökéletes! Született még 3 gyerekünk!Mind a 4et abban a tudatban szűltem meg, hogy tudtam esetleg egyedűl kell a felnevelésüket befejeznem! Azt gondoltam, hogy csak a nagyobb korukra leszek esetleg egyedűl! A tények közbe szóltak! Apuka nem apukához méltóan kezdett el viselkedni a kicsi megszületése után! S nem azért mert esetleg idős lett volna már apának!Egész egyszerüen a természete kijött belőle! A mai napig hiszem és vallom, hogy nem a korkülönbség miatt mentünk szét!!! Szét lehet nézni a világban! Az egyidős párok sem élnek törvényszerüen 20-30 évig együtt!!!

Persze visszatekintve abban a 10 évben csak a 4 gyerekem volt ami miatt megérte! Azóta volt velem egy idős párom is, mostani 10 évvel idősebb. az apjuk pedig 1 tőle pár évvel fiatalabb hölggyel él együtt!

DE nekünk kettőnknek akkor és ott az jó volt a nehézségeivel együtt is! Ma már óvva intek mindenkit az ekkora korkülönbségtől:))))

105. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 104. - Szamszam28)
2008. okt. 28. 15:35

infos a férjed -grat :D

én is benne vagyok az informatikában! és szeretek tudni dolgokat! úgy mond ilyen térren előlem nehéz rejtegetni dolgokat -használom a tudást, mert hát minek tanultam ha nem használom- :)

ez olyan mintha villany szerelő v. elektromüszerész lennék aki nem szedi szét az elromlott dolgokat! :D

az élmény csak most kezdődik! mert én nem tettem zárójelbe a jó dolgokat! :) mint te a beszélgetni dolgot :) ami ügye ilyen esetbe kb az elentétje a dolgoknak! :) Bocsi ha kicsitt bántott ez az! de sajna én ilyen vagyok, nem fogok jó pofizni köntörfalazni :) az nem én lennék :)

de tényleg szólj üzenj jelentkez az 50dik évfordulonál komolyan kívi leszek rá! :) persze ha megérjük amit esetembe ítélve kétlek :) nem terveztem hosszú életett soha :D max még egy 20-30 év és jó van részemről...persze ha túl élem az elképzeltett akkor csak marad a boldogság és a mindennapi ajandék :) és majd meg probálok ezt azt még össze hozni ha tudok (pl: nagyobb utazás, gyerekek unokákról való gondoskodás támogatás) persze utobbi dolgokhoz kell egy tuti asszonypajtást szerezni aki elvárásaimnak is megfelel belsőértékileg! :)

104. Szamszam28 (válaszként erre: 102. - 3fa6a2d4ec)
2008. okt. 27. 18:57

csak halkan jegyzem meg, hogy férjem informatikus, de mivel mindkettőnknek külön notebookja van, így ritkán fordul elő, hogy belenéz az én gépembe és én sem használom az övét.

és igérem, az 50.évfordulón jelzem, hogy sikerült megtartani a férjem:-)

amugy élmény volt Veled "beszélgetni"

103. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 101. - Sz.Csirke)
2008. okt. 27. 18:38

a 4év pont ideális ? na neviccelj :D ne hogyd rám kend hogy én vok a pancser hogy kifogom azt a libát akitől 10 perc után fallra mászok! De ha ez még se történe meg... akkor kiderüól róla 21 éves egyetemista csaj idézném mit mondott 3randin : csak sex kapcsi -mert van pasija... igaz majd 250kilómétere :P na ez normális?

vagy az amikor a drága fiatal hölgyemény (jaj de szépen irtam) :D

be akar keriteni a füzetébe 4 v. 5másik felé... és mikor véletlen össze futottunk a városba hepeget meg hapogot hogy ő izé meg hozzé ?

na most akkor kérdem ha ezekkel igen sürün talizok és még irhatnék jó pár példát partikról ahol zenélek és meg történtek!

de tény valszeg csak pancser vagyok és én látom cefetül a korkülönbséges témát -csúpán nem gyenge tapasztalataim miatt- bazki 25 vagyok és már igen jó lenne egy olyan barinő akivel nem 2 évet huzzok le ... meg nem félévet :) és bocsi de lehet nagyok az elvárásaim hogy legyen agya, tartása annak a csajnak akivel megszeretnék állapodni

igazads van ! én tehetek róla -mert nem vagyok elég modern :D mert addok emberi alapértékekre és vannak elvárásaim! -hát gratulálok :D kenbd csak rám nem zavar :D Tudom bunkó vagyok mert tényeket dobok! DE HÁT BAZKI EZ VAN! :Da kapcsolatok nagyrésze SEX... ennyi nézz körül kint utcán tökre nem össze illő párok és ha jól meg figyelsz párat akkor igen sürün cserélödnek a partnerek mellettük :D erről is én tehetek gratula :D és még hogy egy szinten kénne lennem holmi nem kellemes szagú könyenkapható csajjal hát köaszönöm széppen :D de a nézőpontom max akkor változik ha bemutatsz egy 4 évvel fiatalabb csajnak akiben több is van mint a szét teszem a lábbam és jujj dolce :P meg jajj most szoli (amúgy meg ez hot nem érdekel ha van mögötte értelem) :D szóval nem tudodm honnan szetted ezt hogy ez zavarna engem :D (mondjuk a hellokittis göncöt ki visitom) de ez mellékes :D

102. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 100. - 255541c19e)
2008. okt. 27. 18:27

én nem cáfolok ezekre rá! de mondjuk reális lenne :$ ügye...és remélem egyszer a sors kegyeltje nem csap vissza :) de komolyan /bár halkan megjegyezném, ha én lennék a férjed és nem tudnék róla és nem tudnánk ezt valahogy meg beszélni akkor lehet hülyét kapnék ha valami uton mod rá lelnék pár emailrre/ (de halkan megjegyzem ezt egy gépnél használva nekem nem akadály :D mert a gépemen van kis okoság mindent lecsekol -ez azért kell hogy tudjam nem-e turkál valaki hozzá a tudtom nélkül) És hidd el pár ember volt bátor ezt nem tudva és meg sasolta nálam emailjét stb ... de nem élek vissza :) de azt tuti :D barinő v. asszonyka mailje :D tuti látogatva lenne :D

de hát én ien vok! :D Fő a biztonság és jobb ha tudok ezt azt ... amit szerinte nem kénne !-nagyjából ennyit füznék hozzá! De valszeg férjed nem egy számgép agytröszt és nem is használ ilyesmit :) úgy hogy nincs mitől paráznod ... max a tag feleslegese be kavarhat .... ! És akkor indul a lavina! De ezt inkább nem kívánám neked... se szegény vén embernek ! Sok sikert túltevéshez.... de rejtegetni vbalamit ami belül emészt az nem mindig helyes és egészséges -de minden jót és sok sikert! azt majd az 50dik évfordulon jelezd hogy sikerült meg tartani imádot férjed :$ és hogy nem történt meg mégegyszer :)

101. Sz.Csirke (válaszként erre: 98. - 3fa6a2d4ec)
2008. okt. 27. 13:32
Ez nem tartozik ebbe a forumba, de valoszinuleg te kiveteles eset vagy, vagy a mai lanyok tobbsegenek tenyleg kiszivta a szoli meg a sok mucucc az agyat, de az en tapasztalataim szerint a ferfinak kell mindenkepp idosebbnek lennie (a 4 ev pont idealis is) ahoz, hogy egy szinten legyenek.
2008. okt. 25. 19:10

Azért nem válaszolok erre a kérdésre, mert nem tudom mit mondanék. Nem mondhatnám azt, hogy menjen el, de azt se hogy megbocsátok.

bűntudat? van, volt, lesz. ezt nem lehet meg nem történtté tenni! hidd el, sokszor azt gondolom, hogy bárcsak elnyomtam volna magamban a vágyat, de nem tettem.

azt hiszem, 1 dolgot tehetek: túlteszem magam rajta, és igyekszem másként élni. Férjemmel, akit hangsúlyozom, imádok!

Az biztos, hogy még1x ilyen nem fog megtörténni az életemben!

99. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 97. - 255541c19e)
2008. okt. 25. 19:05

Tudod itt a bibi : "Ha a férjem lép félre? most erre mit mondjak? hogy mehet, ahova akar? vagy hogy megbocsátok? tök mindegy melyiket mondom, álszent lennék, ezért erre inkább nem válaszolok. "

szóval valahol nem is érdemelte meg hogy ezt tedd vele -dse akkor te hogy várod el hogy ne hogy ezt tegye veled akkár meg csalás akkár ha kiderül goodbye ?

-és akkor majd mi lesz ?

"késő bánat eb gondolat"

vagy mindenki egye meg azt amit fözöt magának ?

egyszer minden kiderül -vagy nem?

és nem gyötör a bűnbtudat az miatt?

már csak meg kérdem kiváncsiságból is

98. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 96. - Sz.Csirke)
2008. okt. 25. 18:55

csirke :d


bocsi! De igen zavaar mert sajna vonzom a hadd ne irjak jelzőket fajta csajokat akiktől fallra mászok persze a 4év egy esélyes esetén nem fog érdekelni

de tapasztalataimból le szürtem hát nem sok érdemleges van arra felé inkább legyen egy évvel idősebb remélve ott jobb a helyzet de eddig még nem úgy tűnik :D -de nézd a dolgok jó oldalát nem én fogok majd a lányodra mászni ennek örülj mert nem szenvedek koros elmebajba .... :D de lehet ez a baj ? :D

97. 255541c19e (válaszként erre: 95. - 3fa6a2d4ec)
2008. okt. 25. 17:58

Igen, tisztában vagyok mindazzal amit írsz. 101x vágtam a fejéhez, hogy férfi és hogy mint férfi, őt is csak egy dolog hajtja.

Kérdésedre a válasz: a férjem nem tudja és bízom benne, hogy sose fogja megtudni. Csak az ő neje tudta meg (e-mailekből).

Csak megjegyzem: azaz 56 éves férfi szerintem sok mai fiatal srácnál fittebb, tehát itt nem számított a kor.

Ha a férjem lép félre? most erre mit mondjak? hogy mehet, ahova akar? vagy hogy megbocsátok? tök mindegy melyiket mondom, álszent lennék, ezért erre inkább nem válaszolok.

Arra kiváló volt ez az eset, hogy tudom, hol a helyem, kivel akarom leélni az életem és tudom, hogy kit akarok gyermekeim apjának! Tudom, hogy férjem imád és én is ismét szeretem Őt, mindennél, mindenkinél jobban.

A 28 évvel idősebb pasival a kapcsolatunk megmaradt baráti, lelkisíkon. És ez így tökéletes.

96. Sz.Csirke (válaszként erre: 94. - 3fa6a2d4ec)
2008. okt. 25. 14:40

Termeszetesen nem helyeslem a tul nagy korkulonbseget, nem errol van szo.

De a stilusod elkepeszto!

Egy 23 eves lany, csitri hozzad kepest? Es mar 4 ev kulonbseg is undorito? Es meg te akarod itt masok szemet felnyitni? Te a vilagtalan?

95. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 93. - 255541c19e)
2008. okt. 25. 11:41

csak az őszinteségem miatt ?

bezzeg ha az urrad lépkedett volna félrte neked, hogy eset volna a téma ?

28évvel idősebb illetővel ráadásul... te úristen!

most tolnám itt a dolgokat...de nem teszem! pedig valahogy ki akar törni az osztás -de vissza fogom magam!


hamár ennyire hihetetlenül jó volt vele minden! Akkor miért is lett vége? Miért nem adta fel ő és te is a házaságot?

elmondom a tényt !

Pasi vagyok -tudom mi a dörgés :D

találtál egy jelemtelent aki kapott egy lehetőséget és hát hamár ott a lúk tömjük be...alapon ! Drága illetőről nem fogom elhinni, hogy ezvolt az első esette hogy meg csalta az aszonyt !

Ismerek pár emberkét vágom a dörgést! csak hát ezek a tagok valahol a rendes pasikra hoznak szégyent! Volt főnököm is ilyen!

2 gyerek asszony és mellette poker+lupi+szerető+és az alkohol -persze mivel vállalkozása tipitopi így az asszony nem fog ugrálni a semmibe két gyerekkel csak nyeli eme szart és kész áldozat...!


de erre már cinkelésből is rá kérdezek a férjed mi a helyzet? -szó nélkül le nyelte ? vagy ő se tud tova lépni és elviseli e dolgot ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook