Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? fórum

Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? (beszélgetős fórum)


154. 80ASIQ (válaszként erre: 150. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 5. 20:53

Velem kezdted? Megtisztelő! :)

Rosszindulat nélékül kérdezem, jártál már pszichiáternél? Biztosan nem, mert nincs betegségtudatod. Szerintem keress fel valakit!

Tőlem is kérted a bocsánatot? Én nem haragszom, jókat kuncogok, de amúgy kezdek érted aggódni. Meg magamért, nehogy egyszer az élet összehozzon bennünket!

Te is bocsáss meg, hidd el jóindulatú vagyok! :)

153. monika1225 (válaszként erre: 152. - Anbene)
2008. nov. 5. 16:51
hideget, meleget egyaránt.... a langyosat mint átmenetet nem ismeri ahoz konok....
152. anbene (válaszként erre: 34. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 5. 16:08

Szia!

Első, ami eszembe jutott, hogy milyen megkeseredett vagy, mégis fiatal!

(kiváncsi vagyok, én milyen kiosztást kapok :)))

151. direne
2008. nov. 5. 15:26
Hááát, ha esze van igen. :-)))
2008. nov. 5. 15:18

80asIQ

Szerintem nem röhögnél ! 2. örülj hogy nem rajtam múlik a beteg perverzek megoldása! De még mások is örülhetnek ennek… Lenne pár réteg ami nagyon kemény eljárási módszereket kapna! De nem részletezem! Mert ez már politika és jógi dolgokra kerülne! Az meg nem ide tartozik! De arról megnyugtatlak ha rajtam múlna akkor nem itt tartanánk! És a történelembe én lennék a legdurvább diktátor! minimum!!!

Anna888

köszönöm az egyetértésed! Mondjuk picit sajnáltam, hogy lefagytál mint a windows az esküvőn.

De hát nem vagyunk egyformák! De azt tudom ha a helyedbe lettem volna ment volna neki valami pia és csattant volna a pofon! És adtál egy tuti pontot, miért kell meg nősülnöm ! Na csak legyezzen egy vén F@x az asszony vagy valamelyik fiatal csaj körül ! Höhöj mekkora showt fogok csinálni!

Mónika

Ez neked idő pazarlás? Jössz itt a 106os hozzászólalással amire puszta tényeket kaptál! És mit nem értesz hogy itt nem az anyai dolgaid vontam kétségbe se nem kérdőre! Mit agonizálsz? Varod itt a gombot drága, hogy blabla én ez vagyok ilyen stb stb… meg nem akarsz le állni velem! De valójában esélyét se adod annak amit le írtam! Mit is? Ja hogy meg vitathatjuk itt vagy privibe ha valamit félre értettél… Ergo „én vagyok a hülye meg a tuskó”mert én szapullak azért mert te valamit csúnyán be néztél! Ám legyen! Már meg szoktam a jelzőket! Baráti körömben lévők nagy része se szereti az e féle kis okfejtéseim! De sajna örök tény, hogy nekem mindig igazam van és amit leosztók az azért van mert tovább láttok mint kellene! Nem vagyok manipulálva! És minden szirszart elém lehet vetni amit elkövettem, mert nincs mit úgy szégyellenem kellene! Lehet maradi vagyok vagy mi !!! De nem bánnom! „Vagyok aki, vagyok! De kell egy ilyen is”

Pusszantás és bocsánat mindenért! És köszönöm! Ahogy volt tanárom mondá: „nem baj jövőre majd meg tanulod!”

149. df2a740c00 (válaszként erre: 147. - 80ASIQ)
2008. nov. 5. 09:44
azért remélem, nem szenvedtek annyira:) a korodbeli nők nem érdekelnek? van nem egy ötvenes csaj, aki csini, jól néz ki, és gondolom világnézetben, érdeklődési körben is közelebb állnátok egymáshoz, mint egy húszévessel.
2008. nov. 5. 05:32
Az egy dolog h vki leírja a véleményét de ha csak ócsárolni tud, az már nagyon durva dolog! Én azt mondom, h egy ilyen kapcsolat vagy müködhet vagy nem. Ha nem, akkor is megmarad a tanulság belőle. Ha igen, akkor létezik kivétel csak épp nem nekünk szabva.
147. 80ASIQ (válaszként erre: 142. - Df2a740c00)
2008. nov. 4. 23:54
Lagziban amikor szépek, csinosak a nők, a férfiak meg fogyasztanak egy kis szeszt, akkor a realitásérzék is csökken. Nehéz dolog ez, mert 50-en felül is vonzódunk a fiatal nőkhöz. (Persze egy kivételről tudok! :D) Sajnos nem kellünk a fiatal csajoknak! Érthető, csak mi meg szenvedünk! :(
146. 80ASIQ (válaszként erre: 140. - Ana888)
2008. nov. 4. 23:49
Igen. Az ilyesmire elegendő pénzösszegen kívül más vonzerőm nincs. Legalábbis egy 20 éves nő számára. Irigylem azokat akiknek van.
145. df2a740c00 (válaszként erre: 144. - Monika1225)
2008. nov. 4. 21:48
Persze, hogy az is ember, akinek idősebb a párja! Mindenkinek a magánügye, hogy hogyan éli az életét. Én csak megérteni nem tudom, de ha te és a párod boldogok vagytok így, akkor másnak semmi köze ehhez.
144. monika1225 (válaszként erre: 131. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 4. 21:39

Nem vagy azon a színvonalon, hogy bántani tudjál! És nem vagyok 1 síros fajta! Megnézném én azt amikor sikerűlne könnyet csalnod a szemembe!!! A véleményemet akarod tudni? azok az emberek is EMBEREK akiknek idősebb a párjuk, vagy a szüleik közt nagyobb a korkülönbség mit az átlag!És az egyidősek közt is van válás, veszekedés verekedés, gyerekeik közt lelkileg sérűlt ember! ha tükörbe nézel látsz egyet!

teljesen mindegy ki hány éves vagy kinek mennyi pénzze van! Nem kifejezetten az anyagiak dominálnak a fiatal lányok idősebb pasik kapcsolatban! Sokkal inkább a tapasztalat a kedvesség! Ők már tudnak akarnak tenni 1 Nőért!


ITT és most lezárom ezt a témát , még csak el se fogom olvasni az esetleges válaszodat...Felmerem és tudom vállalni a véleményemet , de mivel jelenleg több komoly betegségem is van így nem tartalak méltónak arra, hogy bármilyen szinten energiát pocsékoljak rád!!! Sokkal fontosabb komolyabb dolgok foglalkoztatnak jelenleg!


Végezetűl, azért vagyunk emberek, mert gondolkodunk!!!! és hálistennek nem egyformán! Elitélhetsz engem amiért csak akarsz , de mint anya nem vonhatsz kétségbe!!!

És én is elitélhetlek téged az ocsmány életfelfogásodért!

További szép napot!

2008. nov. 4. 21:24
Nem vállalom fel a véleményemet? Esetleg nézd meg a 106 hozzászolást!
142. df2a740c00 (válaszként erre: 139. - 80ASIQ)
2008. nov. 4. 20:52

egen, azt elhiszem, hogy neked jólesene:DD

én a másik felet nem tudom megérteni (nem a prosti dolgot, azt értem:). Amikor megkörnyékezett apám barátja, meg a barátnőm apja, nekem földbegyökerezett a lábam. Az egyik ráadásul a felesége, a barátnőm anyja előtt. Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben, amikor az öreg ott legyeskedett körülöttem, meg tánc közben (a lánya esküvője volt), meg akarta fogni a seggem. nagyon szánalmas volt és kellemetlen.

141. Ana888
2008. nov. 4. 20:45
Az szolgáltatás :-)
140. Ana888 (válaszként erre: 139. - 80ASIQ)
2008. nov. 4. 20:43
Azt megteheted:-)
139. 80ASIQ (válaszként erre: 138. - Ana888)
2008. nov. 4. 20:39

Hájszen én sem várnám el, hogy egy életre lekösse magát hozzám a nálam 30 évvel fiatalabb! De írtam is ezt alant. De hogy jól esne az egyszer "hótziher!" :D

Jobb hiján keresni fogok egy 18-20 éves prostit. Lóvéért.

138. Ana888
2008. nov. 4. 20:35
De higgyétek el, később mindeggyik csaj nagyon megbánja, és irígykedve nézik a többbi nőt hogy fiatal pasija van.Amúgy sokkal kívánatosabb egy fiatal férfi test, persze csak a korosztályunk, pár év korkülömbséggel.
2008. nov. 4. 20:26
Pfff...arra még lenne tippem, hogy az ötvenéves mit akar a húszévestől, de hogy a húszéves mit akar az ötvenévestől...magamból indulok ki, igaz, de szerintem egy egészséges lelkületű, fiatal lány nem az apja korosztályából választ magának társat.
136. Ana888 (válaszként erre: 128. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 4. 20:22
Ja, eggyetértek veled.Nagyon nevetséges, apuka a kislányával csókolózik.Sajnos az én apám is ilyen ember ,az élettársa tőlem csak 2 évvel idősebb.Szégyellem alapban, de a csaj sokkal idősebbnek látszik tőlem.
135. 80ASIQ (válaszként erre: 131. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 4. 20:09

Jó buli lenne téged élőben hallgatni! Fetrengenék a röhögéstől! :DD

De jóból is megártana a sok! :)

134. 80ASIQ (válaszként erre: 129. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 4. 20:04

Nagy szerencsém van, hogy nem rád van bízva a sorsom! :D

Egyébként az internetes fórumozás tanította meg vén perverz fejemmel azt, hogy az emberek nagyon-nagyon különbözőek tudnak lenni. Mit tehet az ember? Kénytelen tudomásul venni.

133. spinneli (válaszként erre: 132. - Spinneli)
2008. nov. 4. 19:11
bennük-bocs.
132. spinneli (válaszként erre: 120. - 80ASIQ)
2008. nov. 4. 19:11
értettem elsőre is, számomra az ezen alapuló kapcsolatok egyenlőek a nullával, nem vennék részt benük semmilyen szinten.
131. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 130. - Monika1225)
2008. nov. 4. 18:55
Bocsi, hogy nem hajtók fejet az ilyen ocsmányságok előtt! ha olyan korba érek és meg fordulok egy olyan lányka után aki az unokám v. a lányom lehetne akkor meg nyugtatlak róla hogy ezt a perverziós dolgot magam fogom ki irtani magamból! Nem vagyok agyilag sérült hogy egy taknyossal le álljak sem most sem pedig a későbbiekben! Az én szüleim is el váltak! És upsz csak 2év 2hónap és 3 nap különbség volt köztük! De arról is meg nyugtatlak egy 10es v. egy húszas lett volna köztük akkor mindkettőt letagadnám simán! És igen makacs vagyok! És kiállok a nézeteim mellett! De az hogy nem mered itt le pötyögni sem privátba a gondolataid ... hát az nekem kb. egyenlő azzal hogy gyenge vagy! Én nem haragszom rád! És ha gondolod itt is el cseverészhetünk akár privátba! Az én véleményemet nem kell elfogadni! De nekem se másét! Arról meg nem én tehetek hogy ennyire eltorzult a világ! És ha vissza nézzünk az időbe ott is meg voltak igen csak a hibák! Mindenki körmére rá lehet csapni ezt azt valamilyen téren! Az enyémére is simán! Én se vagyok szent! De az én hibáim nem olyanok amik esetleg önmarcangoló kárt keltenének bennem! És abban viszont megnyugtatlak hogy apucim és anyucim is össze tehetik a kezüket, hogy ilyen vagyok! Bár van amikor elkelt volna anyai apai pofon életem egy szakaszába! Mert akkor még büszkébbek lehetnének rám! Én ezt merem vállalni, és elmondhatom korombelik közt és koromon túliakat le is gyalázok! Mert van bennem tartás, őszinteség, erkölcs, és még ha másoknak kicsit furcsa is az én észjárásom annak ellenére irigykednek rá! És nem érdekel kit mikor bántok meg mivel! Vagy elfogadjak hogy én ilyen vagyok vagy nem! :) nagy a pofám azt mondod na és akkor mi van? én legalább meg merem mondani amit gondolok! Ha élőbe a szemedbe mondtam volna, akkor meg az lett volna drága... hogy sírva fakadsz! Azt vagy ideg nyugtatásként lenyomsz egy salert én meg kiröhöglek, vagy össze rogysz és át ölellek! Ilyen vagyok! Erről nem tehetek! Az élet formált és csak arra alapozhatok amit a sors utamon adott! És az nem épp az hogy DROID legyek! Mert akkor csak kihasználnák és le taposnának más droidok vagy épp holmi férgek! És ha érdekel én nyitót vagyok a privibe meg beszélésre akár de tőlem mehet itt is! :) Szóval puszok! És megint csak bocsi a bántó részekért!
130. monika1225 (válaszként erre: 129. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 4. 08:17

Igen az biztos, hogy érthetően lenulláztál mint nőt és mint anyát! Az elsővel csak csak nem állok le vitázni az akkori életemet figyelembe véve! De a másik részéért őlni tudnék és ha ezt a szemembe mondtad volna akkor valszeg nem sokáig álltál volna meg előttem!

Hangsulyozom , nem az eltérő véleménnyel van bajom, hanem azzal a konok hajthatatlan csak azért is nekem van igazam hozzáállással! Azért megnéznélek 45-55 évesen , hány fiatal nő után nézzel majd vissza! S ha picit is sármos leszel akkor elég valószinű, hogy ők is vissza néznek....

Mert egy ilyen kiforditott fejetetejére állt világban élünk!!! ez akár normális akár nem!!!!

Ez ellen lehet lázadni vagy tudomásúl venni és beletörődve elfogadni!!!!


Ez viszont csak erre a beszolásodra volt a válaszom az előzőt továbbra se méltatnám válaszra mert sírna a klaviaturám ha azt ütném amit gondolok... ezt mindenki fantáziájára bizom, de szerintem nem én vagyok az egyetlen nő aki elvált a gyereke(i) apjától , s ha lehet inkább elkerűlné! DE ETTŐL MÉG NEM SZERETEM ŐKET KEVÉSBÉ!!!!!!!!!!!!!

2008. nov. 3. 17:21

monika és 80asiq!


Érdekes! :) mert szerintem elég érthető! :) És igen csak ki kellene iktatni az ilyen vén perverzeket! Én pl: lehánynám azt a korombeli csajt akinek volt viszonya egy vén f@xal! :)

Már bocsi! De én ilyen vagyok!

2008. nov. 3. 17:18

pixX Az még hagyján -de némelyik mintha az öregfaterjával kavarna :D

Szánalmasak! :)

127. PixX
2008. nov. 3. 12:04

inkább itt az a kérdés h egy fiatal lány mit akarhat egy ilyen (már elnézést a korabeliektől) öreg pasitól? Mert h igenis öreg hozzáképest...

Kb mintha az apukájával járna...

126. Kék
2008. nov. 3. 11:41
Kizárt a normális kapcsolat!A pénz a szex egy darabig működteti aztán borul minden!!
125. 80ASIQ (válaszként erre: 124. - Monika1225)
2008. nov. 2. 11:33
Aha! Értem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook