Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? fórum

Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
424. KA79
2011. szept. 12. 12:21
A NŐk hoszonegynéhányéves kortól kivánják a szexet és legtöbbjük túl is van tübb együttléten, a férifak 15-től mondjuk, tegyük fel 33 évesen megházasodok, a rövüd idő alatt a nők sokkal többmindent elrontanak, a kivételeket kell kereseni, persze a simlisek utána becsapják akit be lehet hogy jó párt találjanak. 10-ből 1 működik normálisan a többi parázna.
423. KA79
2011. szept. 12. 12:19
A szexgép egy 50 éves sármos sportoló férfi.
422. KA79
2011. szept. 12. 12:18

Én voltam olyan társaságban ahol 10- ből 1 fiatal hölgy nem kacérkodott csak a társaság ügyeletes szexgépével, köztük neves emberek is voltak.

A mai fiatalok nagyrésze gyenge, és fura.

421. a14deb9047 (válaszként erre: 411. - 5193772e0c)
2010. márc. 20. 12:57
Ernyeiéknek tavaly ősszel volt az esküvőjük a kalocsai székesegyházban. Az érsek először nem engedte be a menyasszonyt, mert szinte félmeztelenül jelent meg... aztán valahogy kerítettek neki egy stólát a vállára.
2010. márc. 19. 21:34
Önbizalmát szeretné növelni, hogy még van némi vonzereje... Büszkének lenni, hogy még tud valamit. Persze vannak dolgok, amiben egy középkorú férfi már érettebb, megbízhatóbb - talán -, de ezt bebizonyíthatja egy 45-50 éves hölgynek is. Csak azokat már nem lehet olyan gyorsan elkábítani felületes dumával, 1-2 vacsorával meg néhány virágszállal.
2009. nov. 2. 12:10
Egy 55 éves pasi ne akarjon semmit olyat egy 22 éves lánytól.Milyen téma lehet kettejük közt?Olyan generáció különbség ez,amelyet hosszútávon semmi sem hidal át.
418. Nimfeal (válaszként erre: 417. - Neenaa)
2009. nov. 1. 17:53
Én 50 fölött vagyok és a párom 26. Már van két gyerekünk, és jól megvagyunk. Szerintem a szerelem a fontos és nem értelmetlen légbőlkapott adatok. Édesapán 80 fölött van, és még sportol.(Jó tudom orvosként kényelmesebb élete volt). Senki nem tudhatja mikor fog meghalni. Ilyenekben gondolkodni, nevetséges. Pedofilnak nevezni pedig erős rágalmazás, a rágalmazást pedig a törvény üldözi. Két felnőtt ember szabad akaratát nem lehet korlátozni.
417. Neenaa
2009. szept. 5. 19:23
Ez legalább annyira bicskanyitogató, mint Mary Zsuzsi azzal a kis parasztgyerekkel.. Pffff...
2009. aug. 16. 16:37
Hm egy 50 éves pasi ne akarjon semmit se egy 22 éves lánytól:)
2009. aug. 7. 18:12
Hmm..most nézem...ahh..."Kicsi a világ" :)
2009. aug. 7. 18:05
Nem volt időm végigolvasni minden hozzászólást... Én azt hiszem a szerelem mindig a legváratlanabb pillanatban jelentkezik amikor már feladod és nem számítasz rá. Én nem ítélem el... elfogadható..a szerelemben nm kellenek szabályok..de ez csak az Én véleményem...
2009. júl. 16. 16:24
50 éves 22 évestől?! GUSZTUSTALAN!!! Én 21 vok, apám 55 (van egy odősebb nővérem). Basszus, itt nemtom, ki a 22 éves lány, de neki üzenem: AZ APÁD LEHETNE!!!
412. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 411. - 5193772e0c)
2009. máj. 27. 20:17

bocsi nem tom kikről beszélsz.

a csaj egy ribizli, a pasi meg egy pedofil állat. Ez az én véleményem az ilyenről. Ez szemembe nem szól másról mint hogy kilóra 20 ezresért harcol a csaj. :)

szóval nem tudom, mit olvasol és milyen kioktatást.

engem már a 4-5év zavar. :) nem hogy az ekkora korkülönbség :) és arrébb le írtam már, hogy mit tennék az ilyenekkel.

nekem nem fér a fejembe mi lehet ebben egy kapcsolat? ugyan már 65 évesen egy "érett nőt" ki tud elégíteni? hagyjuk már :D ez még viccnek is rossz nem hogy másnak. Ez nekem akkor sem hihető hogy van érzelmi szál v. szól az ilyen többről, mint pénz. ne vicceljünk már. Az meg elég szánalmas és nem romantikus hogy mindennap ki mennek Bécsbe enni. nem irigylem őket. :) de én itt Pécsen tudok pár helyet ami számomra meg hiteb ennél. Nem megyek messze, egy jó példa vacsora panel tetején naplemente gyertya fény ha nem esik az eső és nincs nagy szél :) helyben és a város elénk táruló fényei többet jelentenek nekem. :)

És ezt szerintem sok más helyen is meg lehet oldani pesten - duna part, ilyen sziget olyan sziget éterem, hajón lévő vendéglátóhelység -ja ez már nem is romantikus? :D akkor itt vannak a gondok... :D Alapból le húzás ki járkálni Bécsbe ebédelni. És az a szánalmasabb még hogy sokaknak még kenyérre sincs, fedél sincs a fejük felett mások meg így élnek. :D ahogy mondá drága jó meg boldogult nagyanyám vissza sírjuk mi még a kádár rendszert. ;) Akkor legalább volt munka és nem két millió próbált el tartani + 8 milliót meg a közel 400 parlamentit. na mindegy. majd folytatjuk ha végig olvasgatsz. :)addig is puszok.

411. 5193772e0c (válaszként erre: 408. - 3fa6a2d4ec)
2009. máj. 26. 10:45

Megígérem Neked, hogy végig fogom olvasni, de ahhoz idő kell, és ígérem, hogy reagálok rá, most egy oldalon túl vagyok, de ott is azt olvasom, hogy csak rövid ideig tartott a dolog. Akkor mégis mit gondolsz az Ernyei féle nagy lamur az ifjú hölggyel mégis hány évig fog tartani? Amikor az Ernyei most 65 éves. Könyörgöm gondolkozz reálisan, a lány alig 30 Ő még jóval túl a 60-on azaz maholnap 70 éves, még akkor is ha jól tartja magát ma még, mi lesz kb. 5 -6 év múlva. Most dúl a szerelem, de annak ugye oka is van, hiszen láttuk a TV-ben a bécsi oda-vissza utat, és hogy mindennap Bécsben ebédelnek. Ez vonzó és romantikus. Én is gyakran vagyok kint, de hétköznapok egészen mások. Erről beszélek. Szép dolog a szerelem, de a realitásnak is van alapja és a szerelem is csak addig tart, amig valami élteti. Hogy a csudában tudja úgy "repülni" - itt nem az intimitásra gondolok, hanem egyáltalán -

- egy 70 éves férfi - életformára. Ő már inkább lenyugszik, mint életre kel. Azt mondják, hogy gyermeket akarnak. Ez igaz, de Ő már csak a nagyapja lehet, akár hogy is nézzük. Ma 65 éves 10 év mulva 75 a gyerek 10 éves a mama legjobb esetben 40. Ezeken gondolkozz el. Te hogyan viselnéd el azt a helyzetet, ha Te párod lenne ennyi idős, ekkora korkülönbséggel. Vannak persze csodák 10.000-ből egy, de ahhoz, hogy megoldódjon, vagy az anyagiak szólnak közbe, de rendesen, vagy tényleg van valami kötődés, de ez olyan mint a fehér holló. Ritka, de nagyon! Ezért mondtam, de köszi a kioktatást. Ez csak egy "buta" élettapasztalat volt, fel sem ér a neten tapasztaltakkal igaz?

410. 5193772e0c (válaszként erre: 408. - 3fa6a2d4ec)
2009. máj. 26. 10:34
Ha Te mondod. Valóban a fórum dönti el nem az élet. Csak tudod én élettapasztalat alpján mondom, hogy nem működik hosszú távon. Egy két év maximum és kész. Még jobban együtt maradtak azok, ahol a hölgy az idősebb, de nem ilyen nagy korkülömbséggel. Sok ilyen párt ismertem életem során. Egy sem maradt együtt, különösen ott nem ahol a férfi volt az idősebb. 40 éves nő 60 éves férfi nem túl jó. stb, de problémák már jóval előbb is kezdődtek. Tehát szívből örülök, hogy ilyen irányú pozítív tapasztalatok van sok. Sajnos akkor az enyém - ami az ismeretségi körömben történt,és az hidd el nem kevés - volt irreális. Akkor legyen neked igazad!
409. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 406. - C3194ec9c7)
2009. máj. 24. 12:24
hát szerintem még az alkalmi kapcsi sem fér bele. MERT NEM NORMÁLIS az ilyen. Ez pont az amit kezelni kellene (ki iktatással).
408. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 405. - 5193772e0c)
2009. máj. 24. 12:23

ha te mondod.

szerintem meg olvasd végig e topicot az első hozzászólásomtól kezdve és észre veszed. :)

407. 5193772e0c (válaszként erre: 406. - C3194ec9c7)
2009. máj. 20. 11:28
Egyetértek, így van! Viszont reméljük, hogy egy 22 éves lánynak és fiúnak is van annyi esze, hogy nem foglalkozik, tőle jóval idősebb, hozzáképest öreg pasival, vagy hölggyel. Nem a korral van a baj, csak hosszútávon biztosan nem működnek semmilyen formában.
2009. máj. 20. 10:53

Egys normális 50-es pasi nem kezd hosszútávon 22 éves lánnyal.Alkalmi kapcsolat belefér-de hosszútáv nem.

De ezt nem csak pasira értem, hanem nőre is.Egy normális ötvenes nő nem kezd 22 éves pasival.

2009. máj. 20. 09:57

Bocsi, hogy közbe kotyogok, de ilyen fórumot még nem láttam, mi folyik itt ökölvívó bajnok, vagy hogy ki tudja a másikat jobban kicikzni, vagy ki tud közönségesebb lenni?

Tájékoztassatok már legyetek olyan kedvesek, de kulturáltan, hogy mi is van itt ezen a "tündéri" fórumon. Igaz véletlenül kattintottam ide, ugyanis lett volna a témához hozzászólásom, de ezekután meggondolandó, ugyanis nem tudom, mi a téma. Az egymás cikizése, oktatása, leoltása, vagy tán valami más is.

SDAW bocsi, de érdekel, hogy végül is kit takar a jelszó, úgy értem emberi értelemben, mert alig tudtam kiolasni az általad lentebb írottakat, annyira összefüggéstelen, és rám még azt sem mondhatod, hogy régóta olvasgatom a reakciókat, mert kb. 2 perce, de totál KO az egész az tuti.

404. supin (válaszként erre: 399. - Blue_sky)
2009. máj. 20. 08:05

Nagyon szépen fogalmaztál.

Ma már ritkán érték egy szép nyugodt este a kedvessel.

A rohanó ,pénzéhes??/na de kell is a pénz///Nehezen is lehet becsületesen megszerezni//világ mindent elrontott.

403. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 402. - Blue_sky)
2009. febr. 10. 22:58

persze és az én jó tapasztalatom ki is mutatja, hogy az idősebb(1-2év) csajok már tudják a magamfajta palit értékelni! De mikor egy fiatalabb hölgyeménnyel kerülök össze, szinte én mondóm ki a dolgait ..és ez zavarja őt is és engem is! és ez nem a legjobb! nehezére esik meg nyilvánulni! Persze ő a nagyon ügyike össze jön egy 3évvel fiatalabbal vagy 5évvel idősebbel azt mikor ráébred hogy mi van vissza sír hogy miért nem lett több anno akkor mikor ott voltunk és ismiztünk! Szóval mókás! De nálam így csak egyszer áshatja el magát valaki. valahogy egy ilyen után nem tudom azt mondani oké akkor most randizzunk. Erre jön a durci, meg hogy én milyen vagyok! fordított esetben ő sem adná meg a lehetőséget!

de ez még mindig nem add magyarázatot hogy egy 22éves lányka minek is jön össze egy apuci kórabeli emberrel :s

És nem világít rá hogy neki ez mit is nyújt lelkileg... vagy milyen dolgok miatt voksolt rá :D

hisz a korosztályában is meg találhatná a komoly érdeklődést!

És a vén kuki által sem jön más csak a vén kecske is megnyalná a sót ...

de ez akkor is olyan tartástalan! Számomra nagyon hibádzik a dolog!

402. blue_sky (válaszként erre: 401. - 3fa6a2d4ec)
2009. febr. 10. 19:57

Tisztelet a kivételnek a mai pasikat illetően :), de azért az igazsághoz hozzátartozik hogy a túlnyomó többség igen is nyomulós típusba tartozik.

Igen, biztosan van bólogatás is a dologban...na azok az álszentek, az érdek emberek, de azért ha nagyon ritkán is de előfordul a komoly érdeklődés egymás iránt. Egyébként nem csupán a fiatal lány tanulhat sokat egy ilyen kapcsolatból, hanem a férfi is - nem csupán a testi dolgokra gondolok! Ennek a típusú kapcsolatnak szerintem pont az a lényege, hogy betöltik egymás életében azt a tátongó űrt, ami eddig annyira hiányzott a teljességhez.Ki mondta, hogy egy fiatal lány nem lehet boldogtalan?Talán sokat csalódott, kiábrándult, sok olyan dolog történhet ami átalakítja egy ember világról, Életről korábban alkotott elképzeléseit és ezek a történések nincsenek életkorhoz kötve. :)

401. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 399. - Blue_sky)
2009. febr. 10. 05:15

na végre egy elgondolkodtató, le vezetés! :)

Ez nagyon tetszik! :)

Csak a felmerülő probléma, hogy fiatalabb korosztályban is van még régi vágású gyerek, akinek nem első éjszaka kell a csaj! Csupán csak azért, hogy tudja tisztelni! :) Hihetetlen de én is ilyen vagyok. Jó perpillanat munka, hobbik miatt rohanok...

Én a bort nem csípem, inkább a tea a mellett, számomra is értékes egy ilyen kis át beszélgetünk dolgokat! :)

de hát valahogy elkerülnek az ilyen értékeket kutató hölgyemények! És még mindig érthetetlen miért nem korosztályban kutatják a párjukat! De viszont adtál egy jó magyarázatot amitől kicsit érthetőbb! de ettől még mindig nem fogom nyíltan megérteni őket -sok minden más dologra kíváncsi lennék e témában hogy nekik miért is jó, és nem csak bólogatásról szól a kapcsolatuk??? :)

400. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 398. - Eb673dfdcb)
2009. febr. 10. 05:09

de hogy vagyok javíthatatlan :D

De most ősszintén tehetek én róla hogy kevés az érthető magyarázat? Amivel kicsit meg tudnának győzni? :D

2009. febr. 9. 14:36

Sziasztok!


Véleményem szerint attól is függ, hogy mit kapott illetve nem kapott meg az életben az 50 éves férfi. Rendben van, hogy rendelkezik egy alappal, egy biztos háttérrel, kialakított egzisztenciával, esetleg maga mögött hagyott már pár házasságot, kalandok egész sorát de talán soha nem érezte hogy igazán szeretik. Egy ember számára nincs is attól rosszabb amikor annyi küzdelem után mégis azt érzi valójában nincs semmije, mert tudja hogy senki nem volt aki önmagáért szerette volna. Egy 50 éves férfi akarhat szerelmet - nem csupán testi kapcsolatot - is, de kétséges hogy egy 22 éves lány mennyire képes ezt felismerni, meglátni, megérteni és értékelni. Ezt és nem a pénzt. Viszont elképzelhető az is, és teljesen normális ha a 22 éves lány olyan nézetekkel rendelkezik amelynek birtokában ebben a mai rohanó "nyomulós" világban nem talál számára megfelelő partnert mert pl. a lassú tempó híve, mert szereti a régi fajta romantikát stb. és akkor ez a két ember találkozik...amire őszintén bevallom elég kicsi az esély, de bekövetkezhet. A 22 éves lánynak pedig lehet ez az időszak lesz a legértékesebb az életében, bár itt is kinek mi az érték.Hiszen számomra már az is értékes ha a kedvesemmel egy téli hideg estén elfogyasztunk egy jó üveg bort, átbeszélgetve a napi fáradalmakat, de lehet hogy másnak ez pont nem érték, hanem egy semmiség.

2009. febr. 9. 09:47
Hiába, te javíthatatlan vagy...nah ebben a témában úgyis Te mondod meg mi a frankó..Mondom, hogy Makarenko vagy..
2009. febr. 5. 22:48
ja drága nem vagyok olyan sértődős fajta! :)
2009. febr. 5. 22:47

hát 20as 30as években... többnyire a vagyonmegtartás az előtte elhullott fiatalok világháború, anyagi javak. És talán akkori apáink erkölcsi mércéje ilyen részben kevesebb volt, vagy meg alkudtak a pénzben, vagy épp kis kórban a szülök eldöntötték ugye bár ez a zsidó és a cigányoknál igen elterjedt volt és a pénzesebbek közt! és így a jányka anno mikor elérte a 14 -16évet se szó se beszéd kuss mi jobban tudjuk ... meg, volt egy megállapodás is! Ami erkölcsi alapokon kényszerített helyzetben muszáj volt! :)


Szexuális ösztön : én is szemügyre veszek 17 - 20 év körüli lányokat, de nem úgy hogy bármit is kezdenék velük! És szerintem elenyésző lenne oda figyelni mindkét NEMnek a tartására! Mert az ami ma folyik az egész világon :S jesszus!

14 évesek az éjszakában 20-30 évesekkel!

És erre rá tetőznek még egyes sztárok is ... akiket helyszínen agyon (agyhelyen) kéne lőni őket !!!!!!!

És drága nem meghatározó része életünknek az ösztön, hanem ma már az anyagiak!

És ha vesszük a topikot sok esetben ez áll fent a kapcsolatban! Hisz az 50esnek van még mázlisan jó 15 éve (átlag szerint) és a 20 éves még akkor sem lesz 40 - és van háza és egy talán biztosított pontja!

De hát a valós életet ilyen idősen akarja elkezdeni ?


Ovi : többnyire én vertem őket :) Főleg a Patrikot aki mindig meg húzta ovis szerelmem haját :) -szakmám - hát indultam a másokon segítsünk nagyban projectben (autóvillamosság)

- azt inkább a magányosság és az odafigyelésről szóló dologra tértem rá (ez kicsit szabadabb és a főnök is lazább és a profikra biza a dolgot) ! :) de váltás előtt vagyok és ott már oszthatom a népet :) szóval valamilyen szinten talált -csak már ott tartanék! :) de ehhez még kell kis idő meg pénz sem árt!

Erőszakos - nem hinném, na jó, bizonyos helyzetben hamar eljár a kezem... :$

de ez a makacsság inkább az elveimhez való hűség!

Hogy már pedig minden áron igazam van :D

és sajna bizonyíték a múlt a jelen is rá hogy az esetek 95%ban nagyon bejönnek amit mondók :)

De nem vagyok valami jós, csak hát figyelek a részletekre! És a dolgok mögé látok meg előre érzékelem a hibákat! Tapasztalataimnak is sok mindent köszönhetek szerintem!

2009. febr. 5. 09:05
SDAW, remélem nem veszed sértésnek, de Te olyan srác lehetsz aki amolyan MAKARENKO!! Nem de?..:)Oviban megagyaltak sokszor a nagyobbak és olyan szakmát választottál felnőve, ahol lehet az embereket "okítani", vagy letorkolni:)) Ne vedd kérlek sértésnek, mert okos srác vagy(komolyan írom!!!) csak ici-picit erőszakos...De nem rossz vitapartner..Nagyon is jó!!!:))))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook