Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » TV sorozatok fórum

TV sorozatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
389. a9e26193e7 (válaszként erre: 388. - 2545157c39)
2013. jan. 9. 16:26

Most írok egyet...:)


1. rész


Alarcio erőszakkal elhurcolja Claretacia lakásáról harmadik felet. Baldomerocio új témája az atomtemetők ügye. Zuhaitzcio megnézi a felvételt. Szeretné rendezni a kapcsolatát a férjével, de nem tudja elfeledtetni vele a gondolatot, hogy az ő szerelme tulajdonképpen Hibaicio. Chiquithacia titokzatos körülmények közt elájul a fürdőszobában.


2. rész


Antiguacia segíti a szegényeket anyagilag, s ez gyanút kelt a környéken. A két család valamikor közös üzleti vállalkozásba fogott, ám Albiecia De La Torre megelégelte, hogy osztozniuk kell a bevételeken. 18 éves korában Antiguacia elhagyja a zárdát, amikor állást kap a gazdag és hatalmas, ámde konzervatív Di Carlo családnál. Hibaicio Dulciniacia rendelkezésére bocsájtja egyik szobáját. Zuhaitzcio megtudja, hogy Antiguacia Fernandocio lakásában van, odamegy és késsel fenyegetőzik.


3. rész


Egy ismeretlen alak jelenik meg Albiecia irodájában a Mitralnál. Maricruzcia tisztában van vele, hogy Chiquithacia soha nem fogadja el anyjaként. Zuhaitzcio segítségével Chiquithacia megtalálja a gyilkos fegyvert Xavoncio szobájában. Xavoncio csak kilenc éves, amikor szemtanúja lesz családja meggyilkolásának. Beniciocio lelkiismeretfurdalással él a lánya miatt.


4. rész


Laidacia és Jacindocio doktor ismét találkozik. Antiguacia a kapott pénzből a családján próbál segíteni. Shantalacio belépési engedélyét Albiecia írja alá. Jacindocio a paptól kér tanácsot, hogyan éljen s öltözködjön, ha mihamarabb férjet szeretne találni magának. Dulciniacia úgy dönt, hogy véget vet a színjátéknak, és Dahliacia találkájára siet.


5. rész


Sokkal közelebb, mint azt bárki gondolná. Egy népszeru magazinban megjelennek Antiguacia aktfotói. Időnként éppen ezért szeret fiúnak öltözni. Albiecia felfedezi, hogy eltűntek az ékszerek, amit a férjétől kapott, és tolvajnak kiáltja ki a személyzetet. Antiguacia édesanyja, Calvinacia lánykorában a vagyonos De La Torre családnál szolgált, beleszeretett Shantalacio De La Torreba és teherbe esett tőle.

2012. máj. 14. 11:11
Nem tudnátok nekem ajánlani valami jó vidám kis sorozatot? Nagyon sokat láttam már és kifogytam az ötletekből :)
2012. febr. 19. 20:13
A sorozat a vöröshajú ikerpárral A hegy gyomrában volt.
386. cel (válaszként erre: 385. - Tidujka)
2011. máj. 9. 13:17
A vörös hajú ikerpárról nekem az Öreg bánya titka című sorozat ugrik be. Bár lehet, hogy azok nem is voltak vörösek, csak "Pirosfej" tizedessel asszociálom:)
385. Tidujka
2011. máj. 9. 12:32

Sziasztok!


Nem emlékszik valamelyikőtök egy olyan "ifjúsági" sorozatra, amit a 80-as években vetítettek, egy vöröshajú ikerpár játszott benne, a szomszédjuk pedig néha átváltozott zombivá?

384. Jade75
2010. okt. 21. 09:12

Helló újra.

Valaki megmondaná nekem,h az NCIS melyik évada megy a Tv2-n?Engem az a széria érdekelne ahol már Jenny(igazgatónő) nincs.Köszi

383. Jade75
2010. okt. 20. 22:30

Sziasztok!

Én is sok sorozatot nézek.Sajna a tv2 és az rtl elég szivatós.Keverik a régi és új részeket,de a csúcs ha 5-10rész után eltünik.Shark ,Dr.Csont,NCIS Hause most ezek a nyerők

2010. máj. 27. 11:41
Sziasztok.Tavaly néztem egy sorozatot a tv2őn,úgy emlékszem,a Szellemekkel Suttogó helyett tették be,hasonló témájú is volt,de nem jut eszembe a cime.Ha valaki tudna nekem segíteni,nagyon hálás lennék érte.Délutánonként vetítették,egy férfiról szólt,aki válaszokat keresett a megmagyarázhatatlan esetekre,és volt benne egy pszihológusnő is,aki mindenhova elkísérte,valami ilyesmi.Ha valakinek rémlik valami,írjon,köszönöm.
2010. ápr. 29. 10:59

Sziasztok,

szoktátok nézni az Esküdt ellenségeket?Nekem barátaim nézik, és nagyon rá akarnak venni engem is...Most indul a 8. évad a Hallmarkon. Ti mit gondoltok róla?

Nekem azt mondták, hogy állítólag megtörtén eseményekre épülnek a részek, úgyhogy mindenesetre kíváncsi vagyok.

Igaziból, mivel New Yorkban játszódik, nem lesz nehéz rávenni magam, hogy leüljek pénteken a tv elé, mert imádom azt a várost:)

2010. ápr. 11. 16:33
Valaki nem tudja,h lesz a Kaliforgiából 4. évad? Olyan rossz lett a 3-nak a vége...én még pityeregtem is rajta.
2010. febr. 20. 20:28
most már kezdem :((
2010. febr. 19. 17:43
még mindig nem adtam fel :))
2010. febr. 19. 11:44
senki nem tudja??? :(((
2010. febr. 19. 08:20

sziasztok!


Én a Te szent ég című sorozatot keresem, ami az M1-en ment. Valahonnan le tudom szedni?

Köszi

375. Pötyi
2010. jan. 31. 21:16

Sziasztok!

Egy sorozat címét keresem, ami pár éve ment a tv-ben. A lényege az volt, hogy egy nyomozót egy család megölésével meggyanúsítottak, de nem tudták rábizonyítani. Felügyelője mellett besegít a rendőrség munkájába miközben a megölt család ügyében is nyomoz és rájön, hogy a család kislánya túlélte. Történet főhőse igen gazdag, és a házában kialakított rejtekhelyen gyűjtögeti a bizonyítékokat.

Ha valaki esetleg ráismerne legyen kedves a címét megírni. Előre is köszi:-)

374. Kalarka
2010. jan. 15. 23:33
Sziasztok! Keresek egy amerikai sorozatot, kb 2007 vége, 2008 elején ment, ha jól emlékszem a TV2-n. Kb a lényege: régebbi bűnügyeket nyomoznak újra (nem a Döglött akták),amolyan per újra felvételként, azt hiszem ügyvédek. Tudom, így elég zavaros, de hátha beugrik valakinek. Ha igen, segítsetek!!! akár itt, akár priviben! Előre is köszi!!!!!!!!
373. robko
2009. dec. 24. 10:13
Sziasztok! egy magyar szinkronos angol vigjáték sorozatot keresek.jo pár éve adta a tv, egy dadogos angol boltosrol szol.gondolom ennyi info alapján mint tü a szénakazalban:)ha mégis valaki tudna segiteni légyszi dobjon egy privit.köszi
372. mama_gold (válaszként erre: 371. - Ancsi40)
2009. dec. 11. 19:39

szerintem ilyet nem fogsz találni:(


Sok sikert!

371. Ancsi40
2009. dec. 11. 19:17

Sziasztok!

Nem véletlenül vetődtem erre a fórumra :-)... Újságíróként dolgozom egy női hetilapnál (nem bulvárlap), és soron következő cikkeim egyikében a sorozatfüggőkről szeretnék írni.

Ehhez két vállalkozó szellemű alanyra (20 év felettiekre, felső korhatár nincs :-)lenne szükségem, akik imádják a sorozatokat...

És akik szívesen mesélnének a sorozatfüggésükről :-) Méghozzá úgy, hogy névvel és arccal (fotóval) vállalják a hozzászólást.

Aki érdekelne a dolog, az priviben írjon nekem. Köszönöm előre is.

2009. nov. 30. 12:31

Sziasztok nem tudom hogy nincs-e meg nektek a Xena 5-ik 6-ik évada mert csak az kéne nekem szeretném ha tudnátok nekem segiteni egy linket ha tudtok nekem adni hogy hol lehet letölteni szinkronosan vagy megrendelném ha valakinek megvan.


Ha igen akkor írjatok nekem a

ragadozomisi@citromail.hu-ra


Előre is köszönöm

369. mama_gold (válaszként erre: 368. - Brájgátta)
2009. nov. 18. 09:13
köszi, megtaláltam a net-en:) Nézem én is;)
2009. nov. 17. 21:42
Mostanában A bosszú álarcát szoktam nézni. Kihagyhatatlan :)
2009. okt. 23. 11:47

Az én sorozataim amiket néztem:

24, 4400, 30 Rock, Szökés, Dexter, Dr. House, Hazudj, ha tudsz, Holdfény, Hősök, Grace klinika, L Word, Fiúk a klubból, Smallwille, Szellemekkel suttogó, Sex és New York, Szívek szállodája, Született feleségek, Veronica Mars, Melrose Place, Chuck, Royal pains, A férfi fán terem, Roswell, Day Break, Elnöknő, The Closer, Ally McBeal, Jericho, Narancsvidék, Dawson és a haverok, Isteni sugallat, Everwood, Őslények országa, Kaliforgia, A hatodik kapocs, A küszöb, A pálmák árnyéka, Kyle XY, az őrangyal, Big shots, Bordélyház, Cashmere Mafia, Committed, Doktor Addison, Felicity, Váltságdíj, Tudorok, Róma, Traveler, Sírhant Művek, Segítség sztár lettem, Roswell, Mondd, hogy szeretsz, McGayver, Kés alatt, Lost, Journeyman, Irak, Beverly Hills 90210


vagy jelenleg is nézek (kisebb megszakításokkal):

Gossip Girl, Vámpírnapló, 90210, Melrose Place (ÚJ), Tuti Gimi, Legend of the Seeker, Hung, The Philantropist, Hetedik mennyország, Testvérek, Az elnök emberei, Döglött akták, Drót, Az utolsó órában, Váratlan utazás, Édes drága titkaink, Eli stone, The Secret life of the American teenager,

Internátus

2009. okt. 23. 11:09

Sziasztok!


Én is egy sorozatfüggő vagyok, bár ezek közül keveset néztem. Valahogy más fajta sorozatok érdekelnek:)


viszont valaki írta a farm, ahol élünk c. tudnál egy linket küldeni, ahol megtalálom?

2009. okt. 22. 17:56
Nekem az egyik kedvencem az HBO-n indult új sorozat, a HUNG. Szeretem az HBO Commedy Centeren vetített How I meet Your Mother sorozatot, ami az egyik kedvenc sorozatom, a Jó barátok folytatása.
2009. okt. 14. 10:10

Kedvenceim: Californication, Kés/alatt, Jóbarátok, Két pasi meg egy kicsi és az új HBO sorozat a Hung.

Az HBO amúgy is jó filmeket csinál, szeretem. Ráadásul sokat is meg lehet tudni róluk [link]

363. vegito
2009. aug. 28. 20:09

Tisztelt olvasók!

Biztos sokan ismeritek a dragon ball című sorozatot és anak a folytatásait (Dragon ball z,Dragon ball gt).

Nagy rajongója vagyok a sorozatnak én és még egy két ember,és arra az elhatározásra jutottunk hogy csinálnánk egy amolyan újravágott

verziót a gt-nek.Egy kicsit tempósabbra vágnánk,meg a nem túl fényes zenéje helyett aláraknánk a dragon ball z

kiválló zenéit.Tudjuk hogy sok idő,de mi nem tántorodunk el.Ezt a kommentet azért írom hogy megkérdezzem az oldal tisztelt olvasóit hogy őket érdekelné-e

a végeredmény mert akkor fel is töltenénk valahova a durvább tempójú ütős zene aláfestéssel elkészült gt-t.

Előre is köszi a válaszokat.E-mailt is küldhetsz:vegito@index.hu

362. loren61
2009. júl. 7. 09:34

Kedvenceim

CSI Las Vegas, NY - Grissom hiányzik,

Dr. House - nagyon birom a bunkó dokit

NCIS - a hatodik évad nagyon ütős, izgalmas

Start Trek Voyager - mind a 186 részt láttam

Kés/Alatt

Gyilkos elmék - negyedik évadban gyomorforgató eseteket nyomoznak ki, nagyon durva.

24 - igazi műbalhék titkosszolgálati módszerekkel fűszerezve, a hetedik évad nagyon tetszett.

Heroes - izgalmas, bár az utolsó évadot nagyon elhúzták, kicsit unalmas volt néhány rész, amiben újabb szereplők újabb képességekkel tűntek fel. Ez a sorozat az, ha nem látod az elejétől, nem érted meg ki kivel van.

2009. jún. 25. 15:28
Monk, Sou Thomas, Rex, Rejtélyek kalandorai
2009. jún. 1. 14:50

:DDD kihagyhatatlan :P

még 10 perc!!

tanulnom kellene, dehát naah :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook