Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Drága Lizám és Szonym fórum

Drága Lizám és Szonym (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Drága Lizám és Szonym

5. a4cf17146e (válaszként erre: 4. - B3717d3009)
2008. aug. 2. 17:57
Nagyon szívesen, elküldtem. Tetszenek a kérdések, lényegretörőek!
2008. aug. 2. 17:47

Kedves Állattartók!

Negyedéves állatorvostan-hallgatóként TDK kutatást végzek az állattartók állatorvossal szembeni elvárásairól. Véleményükkel és az alábbi linken található kérdőív kitöltésével sokat segítenének a felmérés helyes és valós értékeléséhez.

[link]

Köszönettel :

Egy negyedéves állatorvostan-hallgató

3. angyal63 (válaszként erre: 2. - 9bc47feccc)
2008. aug. 2. 14:03
Azért, hogy a két nagy kan kutyám ne menjen ki az utcára (soha nem mentek 10 m-nél messzebb a háztól, de riogatták az arra járókat) magas stabil kerítést csináltattam. Nem tudnám elviselni, hogy láncra kötve éljék le az életüket. Igy is kevés a mozgásterük, akármekkora a kert. Aki nem tud szabadon kutyát tartani, az ne tartson! Gondolj bele, ha téged kötnének láncra... Az állatok szeretete it kezdődik!!!
2008. aug. 2. 11:18

Köszönöm,hogy írtad ezt a története,nagyon szomorú,és megható.Nekem is van egy kutyám,Buksinak hívják,és nagy csibész,ő is állandóan gödröket ás,már mondtam neki,hogy te biztosan bányász voltál az előző életedben.nagyon szeretem,ő már hat éves,és nagyon ragaszkodó,ha valami kell neki,akkor mindíg rá ül a lábfejemre,és néz rám a nagy szemeivel,de sajnos kötve kell tartanom,mert ha elengedem,akkor rögtön megszökik,átugrik a kerítésen,és akkor mehetek utána.

Hogy van a kutya,és a cica,megbarátkoztak már? Szívesen olvasnék róluk is egy rövid beszámolót.

Szia,és kellemes hétvégét,Jal.

2008. aug. 2. 11:03
Ezt a cikk két aranyos kutyusról szól: Szonyról és Lizáról. Nagyon fontosak voltak nekem, sőt még ma is. Amióta ők nincsenek, azóta minden más. Például Szony nem ás hatalmas gödröket , "teli" van az udvar madárral, mert Liza már nem ugatja őket.

Ugrás a teljes írásra: Drága Lizám és Szonym

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook