Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet venni ruhára vasalható mintát? Valami igényeset, tartósat konkrétan pillangót. fórum

Hol lehet venni ruhára vasalható mintát? Valami igényeset, tartósat konkrétan pillangót. (tudásbázis kérdés)

2008. aug. 10. 00:18

Szia!

Én vasalható ovisjeleket csinálok, de ha gondolod szívesen csinálok neked pillangót akkorában amekkorában szeretnéd.

Itt az ovisjeles topikom, van benne sok pillangó kép is.

[link]

15. Wickucy (válaszként erre: 13. - Tinendo)
2008. aug. 6. 15:33

köszi, pont azt írtam, hogy ahol vettem az anyagot abban a boltban nem volt, a Rossmannba pedig akkora van, hogy az egész hátamat beteríti. :)


A NYOMTATOTT TARTÓS?

2008. aug. 6. 14:50
Mi nyomtatni szoktunk a kiscsajnak olyat,amit ő kiválaszt.Csak a papírt vesszük meg,egy lapra ráfér vagy 10 pici minta,és a makacs foltokat is eltünteti!:)
2008. aug. 6. 14:41
Méterárus boltban bizti van, de a Rossmann-ban is kapható néha.
12. Wickucy (válaszként erre: 3. - Katácskák)
2008. aug. 6. 14:28
köszi, megnéztem, de azok marha nagy minták, egy pici fürdőruhára nem fér rá. :) amúgy még mindig nem találtam sehol. a hobby boltban azt se tudták miről beszélek. :) rövidáru boltot meg nem tudom merre keressek, mert az addig stimt, hogy ott biztos van, de hol az az ott? :)
11. Wickucy (válaszként erre: 9. - Enci2)
2008. júl. 31. 22:24
azért kérdeztem, mert ahova megyek anyagot venni, annak megnéztem a honlapját és voltak ott is kiegészítők, de csak pár strassz, minták meg más dolgok nem. csak flitter megstassz és gondoltam akkor azt nem ott kell venni. de köszi!
2008. júl. 31. 19:50
Én is ilyesmit kerestem,és találtam is piacon a rövid árúsnál.Pillangót több féle színben,és ruhára vasalhatót.
2008. júl. 31. 19:00

Anyag boltban, ott van egy csomó fajta.

Méteráru.

2008. júl. 31. 18:49

[link]

innen tudsz rendekni.

2008. júl. 31. 18:45
kreatív hobbi boltokban. Pl. az Üllői úton a Kálvin tér és Ferenc krt. között is található
2008. júl. 31. 18:36
ja és amúgy fürdőrucira lesz, remélem arra is rá lehet vasalni, nem csak pólóra.
2008. júl. 31. 18:35
jajj, nagyon köszönöm Nektek! nem tudom hol van a közelemben Rosmann, de keresek egyet! hobby bolt viszont van a pólusban. köszi az ötleteket, tényleg gőzöm nem volt honnan szerezhetnék! :)
2008. júl. 31. 18:31

Szia!

Én ugyan "absztrak"virág mintát vettem, kövekkel is kivan rakva. Rövid áru boltban sikerült beszereznem. Ott van egyéb vasalható cucc is, próbáld meg hátha felétek is van ilyen a hasonló üzletekben.

Nagyon könnyen fel lehetett vasalni, és eddig tartósnak is tűnik

2008. júl. 31. 18:30

Kedves WICKUCY!:)Pont ma kezdödött Rosmann Drogériábanvasalható strasszkövek ideális pólóra nböi felsöre 499 ft kerekítve 500Ft.Különbözö minták vannak és pont pillangós is van amit TE KÉRDEZEL.:)

Most menj míg van.:)

Augusztus 5.ig van akció.:)

Úgy van a blokkon hogy strasszos matrica

vasalható.:)

Jó lenne mielöbb elemnnél hogy kapj és lenne környékeden Rossman.:) Kérlek szépen írj vissza sikerült e venned?:) Mert örülnék hogy lenne NEKED is.:) SZÉPSÉGES ÁLDOTT NAPOKAT.:)


Kérlek

én delfines szívest és koronásat vettem a lányomnak.:)

SOK SIKERT HOGY LEGYEN KÖZTÜK OLYAN AMILYET TE IS VENNI SZERETNÉL.:)

2008. júl. 31. 18:22
kreatív hobbi boltokban nézném meg
2008. júl. 31. 18:20
Hol lehet venni ruhára vasalható mintát? Valami igényeset, tartósat konkrétan pillangót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook