Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vigyek babalátogatóba? fórum

Mit vigyek babalátogatóba? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. aug. 2. 19:54
magadat:)
33. supin
2008. aug. 2. 19:01
Kérdezz rá! Pellus is van sokfajta. Nem tudhatod melyikre allergiás!
32. Dorka29 (válaszként erre: 31. - Nikcsike)
2008. aug. 1. 21:07

Ez nagyon jó választás, én is örültem volna (ezeket mind el is felejtettük, utólag szereztük be..:)

Nem is hallottam még cumis lázmérőről.

2008. aug. 1. 19:48

köszi lányok a tippeket!

Na megvolt a babalátogató, és végül a picinek cumis lázmérőt, sötétkék fésüt + kefét, anyukának gyümölcsöt, bátyámnak meg pezsit vittünk!

30. Dorka29 (válaszként erre: 24. - Mokka78)
2008. aug. 1. 13:38
egyetértek, az illatszer, tisztálkodási szer helyett inkább popsitörlő:)
29. Dorka29 (válaszként erre: 21. - E3fbbc47f9)
2008. aug. 1. 13:37
Ez nagyon aranyos ötlet. Én magamnak "csinálom", de biztos, hogy örültem volna, ha kapok ilyesmit.:)
28. Manon (válaszként erre: 24. - Mokka78)
2008. aug. 1. 12:55

Köszi!:)

Még jó, hogy nem vettem még meg!

2008. aug. 1. 12:51
Pelust
2008. júl. 31. 16:12

Ha jó viszonyban vagytok és megteheted, akkor Pólyapénzt vigyél.

Ha csak barátnő vagy volt osztálytárs, akkor az anyukának gyümilé, a picinek pedig ruha, ami a későbbiekben lesz jó rá és egy kis játék.

Az a lényeg, hogy elmész, nem pedig az, hogy mit viszel. legalábbis szerintem.

25. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 24. - Mokka78)
2008. júl. 31. 15:32
Bocsi, én zoknit is kaptam, és nem jött be. Ugyanis a 6 hetes lányomra nem adtam zoknit, mert rugdalózóban volt. Lutri.Az illatszerekkel egyetértek.
24. Mokka78 (válaszként erre: 23. - Manon)
2008. júl. 31. 13:34

az illatszereket szerintem hagyd kia csomagból, mi is kaptunk sokat és nam használtuk el őket mert épp a másikfajátt szerette abőre a fiamnak!

Szóval inkábba zokni :)

23. Manon
2008. júl. 31. 11:33

Mi is nem sokára megyünk látogatóba.

A kolléganőmnek lettek pici babókái. Pénzt fog kapni (gyűjtöttük).

Valamint mint két gyerek egy-egy csomagot. Ami tuti lesz benne: rágóka, zokni - imádom a pici zoknikákat, a többi még passz, de valószínű, hogy még előke és illatszerek.


Esetleg kissapit is lehet venni arra is mindig szükség van, de oda kell figyelni a méretre, mert a keresztfiamnál befürödtem vele:(

pedig még megis kérdeztem a méretet, de hát az anyja sem tudta rendesen:)

22. supin
2008. júl. 31. 11:23
Lehet venni ajándékutalványt a bababoltokban...
2008. júl. 31. 11:22
Vagy egy gyönyörű ládikát,amibe bele tudja tenni a kis emlékdolgokat:pl:első rugija,első cumika,első fotók..szóval ehhez hasonlókat, a kis naplóját(ha ír)..,első cipőjét,hajfürtjét,1-2 rajzot..stb.S ha majd nagy lesz(..18 éves..vagy ha anyuka lesz belőle,vagy apuka,...vagy házasodik..mindegy az idő),akkor majd átadhatja neki,vagy megtartja magának és 99 évesen előveszi és gyönyörködik benne.:)
20. medike01 (válaszként erre: 4. - Nikcsike)
2008. júl. 31. 09:44

Szerintem hasznos dolgokat vigyél. Sok kis apróságot, amit ők is megvennének. Én személy szerint jobban örültem a "többtényezős" ajándéknak, mert abban tutira volt valami, ami még nem volt :-)

Nálunk általában pelenka,popsitörlő, zoknicska, apró, de néhány hónapos kortól használható játékok, stb. Játszószőnyeg, játékhíd meg ilyesmi is elképzelhető szerintem.

19. linuci
2008. júl. 31. 09:23
Szia! Mindenféleképpen érdemes megkérdezni, mire van szükségük. Ilyenkor azt szokták mondani, hogy semmire, nem kell, hogy hozzál semmit.Oké, úgyis viszek valamit, ha nem mondod meg akkor lehet, hogy olyat viszek amit nem is tudtok majd használni. Na ilyenkor biztos, hogy fogja mondani, hogy mire van szükségük még.( ez nekem bevált)
18. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 15. - Viktory1)
2008. júl. 31. 08:37
Én is ezt gondolom. Én meg szoktam kérdezni, mire van szükségük, és mi az, amire biztos nincs. Én is örültem mindennek, amit kaptunk, de vettek olyan ruhát, amit egyszer sem adtam rá a lányomra, mert nem volt jó. Őszintén: Én a pelenkának, popsitörlőnek örültem legjobban, abból sosem elég. Persze ha nagyobb összeg van rá, bébiőrző, játszószőnyeg is jó ötlet, de ezekre rá kell kérdezni, van-e már!
17. anan
2008. júl. 31. 08:28

Sziasztok!

Mi sem szoktunk ruhát vinni, mert szerintünk már van nekik (BIZTOS!!), és aminekünk tetszik, nekik nem biztos, meg lehet h már a márét sem lenne jó, ezért...

Csak popsi törlőt, pelenkát, esetleg babaolajat, baba tusit szoktunk vinni! Erre úgy is szükségük lesz!!! :)

16. maya80
2008. júl. 31. 08:10
Pelus, popsitörlő, babaápolási cikk, rágóka, édesanyának virág, bonbon. Ruhákat nem javaslok ajándékba vinni, mert valószínűleg arról a család előre gondoskodott.
2008. júl. 31. 08:10
szerintem az a legjobb ha az ember rákérdez mire van szükség,annak bisztosan örülnek majd.
14. sodrak
2008. júl. 31. 07:49
Pelus, kisruha vagy body, előke a nevével. Édesanyának virág, vagy édesség. Édsapának 1 üveg szeszes ital(bor..).
13. Tacus
2008. júl. 31. 07:45

Én vettem anno keresztszemmel himezhető törölközöket, és abba himeztem figurákat, meg a nevét.


Sogornöm nagyon örült neki!

2008. júl. 31. 07:15
Virág, gyümölcs, édesség. Nem kell túlzásba esni. Nem az a lényeg, hogy mennyibe kerül!
2008. júl. 30. 23:33
Volt osztálytársnak mit szoktak vinni? Nekem egyik oszt társam most terhes. Nem vagyok vele olyan nagy barátságban sem. Talizunk néha napján. Milyen értékben szokás?
2008. júl. 30. 23:09
Én popsitörlőt szoktam vinni és babatörölközőt-szoktak neki örülni. De kényeztetheted az anyukát is illatszerrel vagy édességel, gyümölcsökkel, vagy az apukát egy üveg borral. Nálunk így szokás.
9. dus
2008. júl. 30. 22:55
Most jut eszembe! Én a húgaimtól mindkét fiú esetében babanaplót kaptam, amibe írtam a srácok folyamatos növekedését, jeles eseményeket, fotót is ragasztottam bele! Ez sem rossz egynek!
8. 2577cdcc12 (válaszként erre: 4. - Nikcsike)
2008. júl. 30. 22:53
Én mikor a barátnőm szült, vittem neki egy halom madártejet, mert az volt a kedvence :o), meg a gyereknek egy fogzáskönnyítő rágcsát, az ilyet úgysem adják oda az egyik gyerek után a másiknak. Igazából a megemlkezés a lényeg. De ha nincs nekik én azt a fekvő szőnyeget vinném, amihez fölé állítható lógó játékok vannak...
7. Dorka29 (válaszként erre: 3. - 724b289414)
2008. júl. 30. 22:53

Miért ne ruhát? Én örültem, amikor ruhát hoztak.:)



Ha olyan viszonyban vagytok, kérdezz rá nyugodtan, vagy puhatolózz.:)


Én mindennek örültem, amit hoztak, akár ruha, akár tisztálkodási szer stb. volt.


Az igaz ugyn, hogy sokan bizonyos márkákat szeretnek használni, így talán a tisztálkodási szerek nagy lutri.. Bár ha egy nagy doboz Sudokrémmal mész, tuti nem dobnak ki;), de az meg tényleg furi ajándék, hacsak nem vagytok tényleg nagyon jóban.

6. dus (válaszként erre: 5. - Dus)
2008. júl. 30. 22:52
...vagy ha anyagilag megteheted, légzésfigyelőt, bébiőrt is vehetsz! Ezeknek minden anyuka örül.
5. dus
2008. júl. 30. 22:50
HA nincs még neki, vegyél a kiságy fölé akasztható forgós-zenélős játékot! A fiaim imádták!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook