Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Szentesi kórház szülészetéről, nőgyógyászatáról? fórum

Mi a véleményetek a Szentesi kórház szülészetéről, nőgyógyászatáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
108. egér66
2014. ápr. 27. 21:48

Sziasztok! Segítsetek már nekem! Szentesen melyik nőgyógyászt ajánljátok? Esetleg nem tudja-e valaki dr. Apró Zoltán csinál-e ultrahangot?

Esetleg kit ajánlotok?

2013. dec. 6. 20:13
Sziasztok! Légyszives segítsetek nekem...Szentesen kit ajánlotok??Melyik nőgyógyászt gondljátk a legjbbnak??Nem ismerek ott senkit.. Gátvédelem??? Medencében szülés? Szülés után közvetlen az anyával hagyják-e a babát? Baba-mama szoba? A kecskeméti kórház nagyon durva, igazi nagyüzemi...azt semmiképp nem szeretném...Légyszíves segítsetek! Köszönöm!!!
2013. júl. 6. 19:36
Én sajna spontán vetéltem,2napja vagyok benn,a dokik rendesek a nővérek is,a kaja tűrhető.sok holmival ne gyertek mert nincs nagy pakolási lehetőség nem full modern a hely de koszosság nincsen!vigyázni kell a hucimucira értékeket ne hozzatok be mert nincs zárható szekrény!
2013. febr. 19. 19:25

Dr B.Nagy vagy Dr Szendrei aki tudja mikor és hol rendel (magánrendelés) mennyit szokott kérni, esetleg valami elérhetőséget is tud, az legyen szíves írjon nekem pirivi levelet.


Én amúgy 2004 július szültem B.Nagy főorvosnál.

Végig Vásárhelyihez jártam a terhességem során, de pont szülésem előtt 3 nappal lett neki egy komoly balesete ami miatt mást kellett fogadjak.

B.Nagy maximális tapasztalattal rendelkezik, nagyon megbízható orvos! Sajna elérhetőségét nem tudom neki a magánrendelésére!

Sajna mivel idős, nem tudom meddig lehet még a kórháznál is. Dr Csabai vagy Dr Szendrei akire gondoltam helyette a jövőben.

104. Babó84
2013. jan. 16. 12:41
Én is írnék pár megjegyzést azokkal a dokikkal, akik vizsgáltak az elmúlt 20. hétben. :) Nekem van magándokim, ez lesz az első szülésem és jobbnak láttuk így. Dr. B. Nagy Zoltánhoz járok, egyik ismerősöm ajánlotta. Ő nála szült, és nagyon meg volt vele elégedve, pedig nem volt egyszerű a szülése. Nagyon kedves, szimpatikus orvos, látszik, hogy nem most kezdte a pályát, mindent szépen elmagyaráz, nem sajnálja rá az időt. A rendelő komolyan fel van szerelve, barátságos, és csupán 2 ezer Ft kér a kontrollokért, és mindig csinál uh-t. Ahogy neten olvastam, egy páran túl idősnek találják, de sztem ez butaság. Aki még nagyon szimpatikus volt a kötelező vizsgálatokon az Dr. Rácz Ferenc. Ő csinálta a 12. és 20. hetes genetikai uh-t is, és nagyon kedves volt, amúgy csak jókat hallottam róla szakmailag, de érezhető is volt a hozzáértése. Az elején rá gondoltam, mint magándokira de ahogy olvastam, nagyon sokat kér a vizsgálatokért, és azt anyagilag nem bírtuk volna havonta. Dr. Szendreivel akkor találkoztam, mikor a pozitív teszt után elmentem nőgyógyászatra. Na ő nem volt szimpi és nagyon fájdalmas volt a vizsgálata, és kedves sem volt, de ez az én véleményem. Az első uh-t pedig Dr. Csabai végezte, kb. 7 hetesen, ő is kedves volt, és mindent elmagyarázott az uh képen. Úgyhogy a dokikról maximálisan pozitív a véleményem!!! :)
103. horibol
2012. okt. 10. 10:46
Delutan 2ig van rendeles
2012. okt. 8. 14:47
És szakrendelésre csak délelőtt lehet menni? Csak egy vizsgálatot szeretnék, de délelőtt mindig dolgozok, telefonon meg azt mondták, hogy délután csak sürgősségi esetek. Ilyenkor csak maszekhoz tudok menni?
101. Elassona (válaszként erre: 100. - Horibol)
2012. szept. 20. 09:31
Akkor minden bizonnyal jobb lett.
100. horibol (válaszként erre: 99. - Elassona)
2012. szept. 19. 21:42
Igen tudom régen nem tudom milyen volt de az utóbbi idoben kétszer voltam és tisztaság volt és a noverek is rendesek voltak.
99. Elassona (válaszként erre: 98. - Horibol)
2012. szept. 19. 11:52

kinek a pap...

Saját véleményt írtam

98. horibol (válaszként erre: 97. - Elassona)
2012. szept. 18. 23:18
Tény hogy nem fényes a helyzet de azért ennyire nem is rossz.
2012. júl. 25. 07:00

UNDORÍTÓ


2x szültem szentesen 17-15éve.Pokol volt(dokimat imádtam sajna nyugdijas már)nővérekkel,más dokik,csecsemősök stb minősíthetetlen viselkedés,és a tisztasag....


Most várom a 3.fiam 20.hetes vagyok Szegedre járok pedig 7km Szentes.

Egy egyszerű vizsgálatra,vérvételre is képtelenek.Ez persze saját vélemény.

96. djeanett (válaszként erre: 94. - Redberni)
2012. júl. 1. 15:58
Szia!Én Rácz-nálszültem a gyerkőcöket,az első kettőnél meg voltam vele elégedve,az ikreim születésénél nem értettem vele mindenben egyet,de végülis nem volt gond szerencsére.Idén januárban viszont nőgyógyászati gondok miatt be kellett feküdnöm,elég sok orvos vizsgált,2-szer műtöttek is,de elszúrták,végül Rácz vett kezelésbe,100%-osan odafigyelt rám,tájékoztatott mindenről és ő műtött meg végül úgy,hogy helyrejöttem!!Szóval maximálisan ajánlom,báér tényleg nagyon sokan fogadják őt orvosuknak,de akire nagyobb figyelmnet kell hogy fordítson arra tényleg odafigyel!
2012. jún. 25. 21:32
Én személy szerint Szendreit ismerem.Régen itt dolgozott a félegyházi kórházban.Szívem szerint őt ajánlom neked.Én is hozzá jártam.
2012. jún. 25. 07:34

Sziasztok!


Nem rég költöztem Szentesre és párommal jövőre tervezzük a babát. Olvasgattam a fórumot és érdeklődni szeretnék, hogy melyik orvost ajánlanátok (Loboda, Rácz, Szendrei)?

Előre is köszönöm! :D

2012. márc. 1. 21:05
Én 96-ban és 97-ben szültem Szentesen.Most tervezzük a harmadik babát,de nem terveznék Szentesre menni,inkább Szegeda dokim is oda valósi.Engem is érdekelne mi újság Szentesi szülészeten azóta....
2012. jan. 16. 16:20

Sziasztok!Elsö babámat várom,31.hetes vagyok és szentesen seretnék szülni,de szolnokhoz tartozom!Mondtak egy orvost hogy nagyon jó:Rácz. Szeretnék kérnék véleményeket,az orvosról,kórházról?!

Nem tudom hogy mennyit kell így fizetnem az ágyér és ellátásért,vagy hogy kell -e?!

Aki tud segítsen?

Köszi elörre is!

91. turulhun (válaszként erre: 89. - Horibol)
2011. dec. 6. 15:48
Köszi szépen, kicsit már nyugodtabb vagyok, hogy legalább ennyit tudok a helyről. Jó babázást! Üdvözlettel: Évi
90. Bridgit (válaszként erre: 84. - Horibol)
2011. dec. 6. 08:44
Köszönöm szépen a választ.
89. horibol (válaszként erre: 88. - Turulhun)
2011. dec. 1. 15:41
fogadott dokim volt de szülésznő nem a dokim pedig pont ügyeletes volt aznap. Általában nincs nagy üzem ritka az ilyen. Beöntés, borotválás van. A szobák szerintem elég jók csak sok mindent nem tudsz elpakolni. Ha jól tudom akkor csak egy szoba van ahol bent van a zuhanyzó és wc egyébként a folyosón van azt pont most újították fel. A babákért a folyosó végére kell menni de nincs messze. Gátvédelem hát úgy tudom elsőnél szinte mindig vágnak de csak ha kell és csak annyit amennyit muszály.Nekem első baba lett és jól megy a szopi.
2011. dec. 1. 10:53

Volt fogadott szülésznőd vagy orvosod? A szülésznők foglalkoznak gátvédelemmel? Beöntés, borotválás ott is kötelező? A telt ház kicsit fura, azt hittem egy kicsi kórház, nem olyan nagyüzemi. A szobák milyenek? Zuhany és wc a folyosón? Messze kell menni a babákért?

Nem oda tartozok, de szeretnék ott szülni és most azért nagyon megnyugtattál, nem is tudod milyen sokat jelent, hogy van valakinek friss tapasztalata, ami ráadásul pozitív. Te hogy élted meg az ottani napokat? Első babád? Minden rendben van a szoptatással nálad?


Üdvözlettel: Évi

87. horibol (válaszként erre: 86. - Turulhun)
2011. nov. 30. 22:14
Éjszaka bent alszanak a babák és szerintem nem lehet bejárni szoptatni de ezt nem tudom biztosan. Amikor én szültem telt ház volt sajna így a nőgyógyászati részen kaptunk már sokan csak szobát. Szülés alatt nem kötelező feküdni sőt ajánlják is a sétát. Nálam türelmesek voltak nem sietették a dolgokat.
86. turulhun (válaszként erre: 85. - Horibol)
2011. nov. 30. 20:18
Köszönöm szépen, ezek jó hírek:) Éjjel akkor ezek szerint nincs babázás? Te se mehettél szoptatni? Mert valahol azt hallottam, hogy éjjel anyuka mehet, ha akar. Ha a szülésznők jók, akkor az már elég, szoptatni majd megtanít más, azt megoldom. Csak legyenek barátságosak, segítőkészek amikor jön a baba. Vajúdás alatt hagynak sétálni, nem sürgetnek? Mennyire türelmesek? Előre is köszönöm a választ, jó babázást neked!:)
85. horibol (válaszként erre: 83. - Turulhun)
2011. nov. 30. 14:08
Dokik normálisak, szülésznők többsége is nagyon segítőkész. Csecsemősök hát nem túl segítőkészek de ha kérdezel válaszolnak. A babák szinte egész nap kint vannak reggel 5re lehet menni értük és este 7re kellet vissza vinni, illetve vizitre. Szoptatást senki nem mutatta meg, de a kórházi védőnőt megkéred tuti megmutatja. Tápszert csak minimálisat kapnak hogy ne száradjanak ki. Ha van még kérdés szólj de nem ígérek gyors választ!
84. horibol (válaszként erre: 82. - Bridgit)
2011. nov. 30. 14:03

szia!


én októberben szültem szentesen. Szendreiről lehet hallani rosszat de jót is szülésnél állítólag normális. 4d-t itt senki nem csinál de félegyházán nagyon szép képeket csinálnak.

2011. nov. 25. 10:41

Sziasztok!


Szentesen szeretnék szülni, de nem sokat tudok a kórházról. Aki szült ott kérem meséljen! Mik a tapasztalataitok? Orvosok? Szülésznők? Csecsemősök? Azt szeretném ha a babát nem tápszereznék, ha megtanítanának rendesen szoptatni, és persze ha sokat velem lehetne. Ti hogy éltétek ezt meg? Segítőkészek voltak? Minden információnak örülnék, mert nagyon közeleg az időm és el kellene döntenem hol szüljek. Előre is köszönöm nektek!

2011. nov. 21. 13:58

Sziasztok!

Szentesen Szendreinél szeretnék szülni. Nem tudom hogy hogy szokás nála ez a pénzkérdés. Tud nekem ebben segíteni valaki????

Még egy kérdés Szentesen csinál valaki 4D-s uh-t?

Előre is köszönöm

Szép napot mindenkinek

2011. nov. 9. 10:09

Sziasztok!

Én most szültem október elején Szentesen!Választott orvosom Szendrei volt,és a legjobb döntés volt,mert nagyon jó és lelkiismeretes doki!Szülésznök közül meg talán a legjobb Baranyi Kriszta,mert végig ott volt velem,egy percre sem hagyott magamra,pedig a másik szobában is szültek,és nem fogadtam fel!Szóval maximálisan megvoltam elégedve mindennel,és nincsenek rossz élményeim,pedig nem volt egy könnyü szülés:)Egyedül aki nem nyerte el tetszésem az Hörömpöli "doktor úr",mert ugy kezelt mint egy darab rongyot,de ha ezt leszámitjuk akkor mindenki nagyon kedves!Szóval ha jön a következö baby,akkor tuti odamegyek megint:)))

Mindenkinek könnyű szülést kívánok!:)

80. Szikora Betti (válaszként erre: 79. - Bneandi)
2011. okt. 18. 11:46
Valami rezidens,arab.Mondjuk én azt hittem először,hogy valami beteg szállító,vagy kajahordó.:)
2011. okt. 18. 11:31
És ki az a Jakov?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook