Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tragédia fórum

Tragédia (beszélgetős fórum)

94. 4c35511f0b (válaszként erre: 93. - Evelyn78)
2008. aug. 2. 11:18
+ a kicsinek csináltak saját adatlapot
2008. aug. 2. 07:47
Az iwiw-en rákwrestem a családra.Nem értem a tettüket.Nem hiszem el,hogy akkora bajban lehettek,hogy ezt kellett tenniük.Ha olyan sok adóságuk volt,miért nem adták el a lakásukat,amiről végrendeletet írtak.Inkább ne legyen semmim,de a gyerekemtől nem válnék meg.A képek alapján én ugy gondolom,hogy pedig szerették a gyereküket.Mind a kettőjük adatlapja a kicsi fényképével van tele.Sajnálom őket,hogy idáig jutottak.
92. toncsimimi (válaszként erre: 89. - Tücsimücsi)
2008. aug. 1. 21:11

Szia Tücsi!


Én is egyet értek veled! Nem hiszem, hogy senkitől se tudtak volna segítséget kérni!

Szegény gyermek mit ártott Ő nekik?!

Borzasztó, hogy ezt az utat választották...

2008. aug. 1. 20:46

MAI cikk:


"A tragédia színhelye"A szülők beismerő vallomást tettek. Elmondták, hogy kilátástalan anyagi helyzetük miatt döntöttek úgy, hogy megölik gyermeküket, majd ezt követően öngyilkosságot követnek el" - közölte az MTI-vel Gábriel Gábor őrnagy, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese."


MÁSIK:

"A szülők vallomása szerint: a gyermeküket, Márkot begyógyszerezték, majd miután elaludt, párnával megfojtották. A két szülő is a kicsi után akart halni, ők is gyógyszert vettek be, azonban túlélték az öngyilkosságot.

90. 4c35511f0b (válaszként erre: 89. - Tücsimücsi)
2008. aug. 1. 19:40
Tegnap pontosan ezt írtam...hogy ott volt pl a nagymama, az anyuka tesója stb.
89. tücsimücsi (válaszként erre: 88. - 4c35511f0b)
2008. aug. 1. 19:13

Hello!


Én is megnéztem az iwiw-en a képeket és még inkább furcsállom az indokot.

De hiszen van nagyszülő is és több családtag!!!!

Miért vették volna el tőlük a gyereket??? Egy normális családban éltek ezek a fiatalok, és ez a család ha baj van nem tudott volna összefogni?

Ezt nem hiszem el!!!!

88. 4c35511f0b (válaszként erre: 86. - Mothertiger)
2008. aug. 1. 18:59
Tiszteletem anyukádé!
2008. aug. 1. 18:59

A ma esti híradóban is bemondták, hogy mindkét szülő elismerte tettét.

Még szép-

2008. aug. 1. 17:25

Az itt olvasottaktól függetlenül írom a véleményemet. Nyilvánvaló és természetes dolog, hogy a legtöbben elítélik a szülőket, én is így érzek.

Édesanyámat 20 éve hagyta el a nevelőapám, nem mondom hogy nem maradt semmink, de egy idő után mindent el kellett adnunk. 5 gyerek maradt Anyura. Neki aztán lehetett volna oka arra, hogy szépen sorban kinyírjon bennünket, s aztán saját magát. Mégsem tette, hanem küzdött a végtelenségig, és még azon is túl. Sose adott intézetbe egyikőnket se, pedig nem tolongott senki a rokonaink közül, hogy segítsen rajtunk. Örökké hálás leszek neki azért a küzdelemért, amit értünk megtett!


Ez egy anya "kötelessége". Sajnálom, hogy az az anyuka nem így döntött. Vagy legalább az apának lehetett volna több esze.

Választás mindig van. Olyan nincs, hogy ne legyen semmi.


Soha nem tudnám önnön kezemmel megölni a saját gyerekemet, se gyógyszerrel, se mással. Az apjának se hagynám soha, hogy megölje még akkor sem, ha ezen a világon nem maradna senki, aki segítene egy esetleges válságos helyzetben.

2008. aug. 1. 16:38

Én is teljesen fel vagyok háborodva, hogy tehet ilyet egy szülő!!!

Erre nincs MENTSÉG! Nincs semmilyen indok, ami elfogadható lehet egy ilyen szörnyű gyilkosság elkövetéséhez. Pontosabban semmilyen gyilkosság elkövetéséhez, de főleg nem egy gyermekéhez!!!


Kiváncsi lennék arra, hogy a szülők hogy tudnak elszámolni a lelkiismeretükkel?!


Azt a gyönyörű gyermeket, hogy tudták megölni? Miért nem adták örökbe? Mindenkinek lehetnek anyagi problémái, de ez a megoldás normális embernek eszébe sem jut!

Mélységesen felháborít!!!


Én is megnéztem őket az iwiw-en, hihetetlen...

2008. aug. 1. 14:55

hát én ehhez annyit tudok hozzászolni hogy nem értem az egészet!De én is valami olyasmire gondoltam hogy bizti vmi történt a kisfiuval és az miatt volt ez az egész!Met nem tudom mi vihet rá egy szülöt arra hogy megölje gyermekét!De én Szombathelyi vagyok ugyhogy folyton tájékozodok mi lehetett!De nem tudni sajnos!A kisfiut meg szivemből sajnálom akármi miatt is történt ez!Ő meghalt szülei életben maradtak!!!!

Hogy tudták vele megitatni a gyógyszert szegény bizti azt hitte anya fincsi innit ad neki!Érthetetlen számomra.....

83. 4c35511f0b (válaszként erre: 82. - 9a9f5d6d5f)
2008. aug. 1. 11:18
TUdod nem lehet leírni a nevüket, de azokból az adatokból, amik a cikkekben szerepelnek rá lehet keresni (szűkítés és keresés-IWIW-)
82. 9a9f5d6d5f (válaszként erre: 80. - 4c35511f0b)
2008. aug. 1. 11:08

Mi alapján kerestek rá az iwiwen? Ismertétek

őket?b

81. 4c35511f0b (válaszként erre: 75. - Akymo)
2008. aug. 1. 11:06
Elolvastam a prividet, teljesen megértelek....én nem emiatt, de más miatt vagyok felháborodva ezen az egészen.
80. 4c35511f0b (válaszként erre: 79. - Gerna)
2008. aug. 1. 11:05

???


Bocsi, veled akkor nem beszélgetek-

NE haragudj, hogy egy fórumban hozzád mertem szólni, s meg mertem kérdezni, miért vagy azon az állásponton, amin...többet nem fordul elő ígérem:)

További szép napot:)

79. gerna (válaszként erre: 78. - 4c35511f0b)
2008. aug. 1. 10:45

Pontosabban ezt írtam: "A saját fejetekkel gondolkodtok, nem az övékkel. Ez persze nem baj."


Ebből hol veszed le, hogy én egyetértek azzal, amit tettek? miért kell minden szavamat külön megmagyarázni?

78. 4c35511f0b (válaszként erre: 77. - Gerna)
2008. aug. 1. 10:40

Idétek Tőled:

"A saját fejetekkel gondolkodtok, nem az övékkel"


PL. erre gondoltam.

Az ő fejükkel kéne gondolkodnunk?

Mindenki, aki el van keseredve ölje meg a gyermekét?

77. gerna (válaszként erre: 72. - 4c35511f0b)
2008. aug. 1. 10:23

Hol írtam én azt, hogy elfogadható? keress vissza.


"Mindannyian a fejünk szerint cselekszünk, akkor is, ha rosszat. Sajnos elég, ha őszerintük elfogadható volt."

76. 4c35511f0b (válaszként erre: 75. - Akymo)
2008. aug. 1. 09:45

Ezt írtam én is az elején:( borzalmas,,,ha láttad a képeket, még rosszabb:(

Olyan szép család volt, s az a kisfiú!

75. Akymo (válaszként erre: 2. - 4c35511f0b)
2008. aug. 1. 09:41
Rákerestem én is az iwiwen az egész családra.Valószínűtlennek tartom, hogy anyagi gondok álltak a háttérben.Tettükre nincs magyarázat.Olyan nagy bennem a düh, hogy nem találok szavakat. :-((((
2008. aug. 1. 09:32
ERről van szó, ez -is - azt támasztja alá, hogy ELŐRE minden el volt tervezve, ettől még durvább.
2008. aug. 1. 09:09
Na a szülők nagyon rossz lelki állapotban lehettek,ha még ahoz is volt kedvük,hogy végrendeletet írjanak.És ott éltek a gyerekükkel még 12órát a halála után.Ha valaki annyira el van keseredve,hogy ilyet cselekszik,szerintem nem az a legfontosabb hogy kire marad a ház és a berendezés.Szerintem ez csak arra volt jó,hogy hihetöbb legyen a sztoriuk.A gyerekkel valami történt az ő hibájukból,és kitervelték ezt az öngyilkosság sztorit.A gyereket sikerült megölni,ők pedig életben maradtak,ez furcsa.ha talán az egész család meghalt volna azt mondanám szegény szerencsétlenek,hogy ilyet kellet tenniük.de igy csak egy szemetek akik megölték a gyereküket.Aki ugy követ el öngyilkosságot,hogy télleg meg akar halni,az ugy csinálja hogy meg is haljon.
72. 4c35511f0b (válaszként erre: 68. - Gerna)
2008. aug. 1. 08:19

Pedig megmagyarázhatnád nekem, a TE szemszögedből ez miért elfogadható:

(CIKK részlet):


"Mint megírtuk, a kisfiuk, Márk (†1) megfojtását és öngyilkossági szándékukat azzal indokolták, hogy ellehetetlenültek anyagilag. A két szülő mindent együtt tervezett meg. Majd a búcsúlevélben rendelkeztek arról, hogy az ingóságok, mint például a hűtőszekrény, melyik hozzátartozójukhoz kerüljön haláluk után.


A gyermeküket, Márkot begyógyszerezték, majd miután elaludt, párnával megfojtották. A két szülő is "



Tényleg érdekelne...mert engem még mindig felháborít!

2008. júl. 31. 19:03

Ma más netes fórumokba is beleolvastam és szerencsére az emberek 95% hasonló véleményen van mint én s elítéli a szülőket.

Megnyugodtam.

70. 4c35511f0b (válaszként erre: 69. - Tücsimücsi)
2008. júl. 31. 10:27

Fura ez az egész az biztos, de a lényegen nem változtat.


Úgy sajnálom azt a csuda szép kisfiút:(

69. tücsimücsi (válaszként erre: 64. - 4c35511f0b)
2008. júl. 31. 10:11
Én utánakerestem a neten, és a nőn arcsérülések nyomait is találták...Nem is tudom ez a tévében elhangzott -e.
68. gerna (válaszként erre: 67. - 4c35511f0b)
2008. júl. 31. 09:55
Téma részemről lezárva.
67. 4c35511f0b (válaszként erre: 66. - Gerna)
2008. júl. 31. 09:54

Gerna, ezt már tegnap megbeszéltük.

Elfogadom, hogy neked is van egy véleményed, de Te is fogadd el, hogy számomra NINCS elfogadható indok arra, megölték a gyereküket.

TEhát: nem érdekel mit mondanak még.

66. gerna
2008. júl. 31. 09:52
Na meg azt, hogy mit mondtak első pillanatban - az nem biztos, hogy a teljes igazság.
65. gerna (válaszként erre: 64. - 4c35511f0b)
2008. júl. 31. 09:49
Én azt olvastam, hogy "a nyomozók véleménye szerint ma (31-én) már az apa kihallgatható állapotban lesz".

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook