Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tragédia fórum

Tragédia (beszélgetős fórum)

2008. aug. 3. 20:25
Amit tettek, arra nincs mentség, nincs bocsánat! Nem hiszem, hogy valaha is kerülhetnék olyan helyzetbe, hogy elvegyem a gyermekem életét. Tette volna le valaki küszöbére, százszor irgalmasabb megoldás lett volna! Ha meg anyagi gondjaik voltak, ott van a család, az önkormányzat, vagy végső megoldásként a gyermek átmeneti gondozásba vétele egy gyermekintézményben...de nem a halál!
2008. aug. 3. 20:18

Hát itt Szombathelyen mindenki meg van botránkozva nem érti senki hogy tehettek ilyet mert amugy egy szerető család voltak!Jó munkahelyük volt stb....

Érthetetlen mindenki ebben a témában

2008. aug. 3. 17:23

MAI:


"Már börtönben tölti előzetes letartóztatását az a házaspár, akik begyógyszerezték és egy párnával megfojtották egyéves gyermeküket, majd öngyilkosságot kíséreltek meg. Tegnap mindkettejüket átszállították a kórházból a szombathelyi büntetőintézménybe."

2008. aug. 3. 09:34
* két férfi:)
120. 4c35511f0b (válaszként erre: 119. - Evinover)
2008. aug. 3. 09:34

AZ apa egyik kollegája nyilatkozott a tévében s azt mondta : az ő kisfia is akkor született és "együtt" várták, hogy megszülessenek (mármint a kép férfi).

Tehát ő is azt mondta, amit most Te.


AKkor ha jól értem, Te Szombathelyen élsz?!

Milyen ott a megítélése a dolognak?

Gondolom mindenhol erről beszélnek, azért érdekelne...

2008. aug. 3. 08:17
Én elitélem mindkét szülöt mert semmi olyan kilátástalan anyagi helyzet nem tud rávinni egy szülöt arra hogy megölje kisfiát!Meg ha én meg akarok halni nem az elsőről ugrok le hanem biztosra megyek!Itt Szombathelyen vannak akik ismerték őket és azt mondják egy évvel ezelött nagyon várták ezt a kisfiut és nagyon szerették is nem tudom akkor mi történhetet!
118. 4c35511f0b (válaszként erre: 117. - 4c35511f0b)
2008. aug. 2. 19:12
* újságban
2008. aug. 2. 19:11

Ez is mai cikk (idézet):

"férfit a baleseti sebészeti osztály, a nőt pedig a pszichiátriai osztály vette át, a szülők rendőrségi kihallgatása lezajlott"


Most akkor azt nem értem, az egyik úsjágban azt olvasni otthon van az anya, a másikban meg ezt:)

2008. aug. 2. 19:08
:)ámen
115. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 112. - 4c35511f0b)
2008. aug. 2. 18:59

Enyje Zsó....., ilyet írtál gernának is.

Biztos, hogy mi vagyunk ilyen értetlenek?


Valakinek nem érted a hozzászólását, megsértődsz?

Mint az oviban: megsértődtem, veled többet nem beszélek.

Mennyi idős vagy Te?

Bocs' ez csak egy költői kérdés volt, nem akarok személyeskedni.

Ne aggódj, én se reagálok a továbbiakban arra amit írsz.

114. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 104. - 4c35511f0b)
2008. aug. 2. 18:28
Abban egyébként egyetértünk, hogy tényleg nem úgy festenek a képeken, mint akik nyomorognak, ez nekem is eszembe jutott amikor megnéztem őket.
113. 4c35511f0b (válaszként erre: 107. - Petka)
2008. aug. 2. 18:27
IGen:( NAgyon nehéz az ember szíve:(((
112. 4c35511f0b (válaszként erre: 111. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 2. 18:27

No comment:)

Itt beszélgetünk, ebben a stílusban VELED a továbbiakban nem beszélek, nem reagálok az írásodra.

111. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 109. - 4c35511f0b)
2008. aug. 2. 18:25

Nem forgattam ki a szavaidat és jól tudom mit írtam nincs szükségem visszaolvasni.

Én nagyrészt általánosságban írtam a dolgokról, olvasd el Te mégegyszer.

110. 4c35511f0b (válaszként erre: 106. - Mothertiger)
2008. aug. 2. 18:22

Igen, ezzel én is így voltam:(

Azért indítottam a fórumot is, mert előtte pár perccel láttam a képeket s annyira rossz volt:(


NAgyon sajnálom a nagymamát is.

Fel kell dolgoznia, hogy elvesztette az unokát s azt is, hogy a saját lánya ölte meg. Borzasztó nehéz lehet:(

109. 4c35511f0b (válaszként erre: 108. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 2. 18:20
Kiforgattad a szavaimat, kérlek olvasd el anno mit írtál s ARRA mit válaszoltam.
108. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 104. - 4c35511f0b)
2008. aug. 2. 18:19

Már ne haragudj, de nincs szükség 10 féle hitelre, egyetlenegy hitel is elég, hogy az ember nélkülözzön.

Mi az, hogy nem kellett volna még szülni?

Akkor mikor szüljön az ember? 50 évesen? Ezt csak azért kérdezem, mert a legtöbb család általában 20 évre vesz fel hitelt.

Akkor nagyon kevesen szülnének, ha csak az anyagiakat néznék...

Az persze jogos, hogy nem kellett volna szegénykét megölni, ez nagyon elítélendő dolog az én szememben is.

A családi kapcsolatokról pedig általánosságban írtam, nem kimondottan rájuk értettem.

107. petka
2008. aug. 2. 17:14
Szűkítettem, megtaláltam. Hát ez pokoli! Olyan édes volt az a kisgyerek! Meg a képeken egy tökéletes boldog család képe látszik. Ilyen alapon bárki tehet ilyet. Én is kishíján sírva fakadtam.
2008. aug. 2. 16:49

Én megbántam, hogy megnéztem őket. Rendesen majdnem sírva fakadtam.

Úgy is elég megrendítő volt a hír maga, hogy megölték a gyereket, de ahogy megnéztem a képen, még rosszabb volt...:(((((

105. petka
2008. aug. 2. 16:43

Sziasztok!


Valaki légyszi írja meg nekem priviben a nevüket. Kíváncsi lennék a családra hogy a képek alapján én mit gondolnék róluk.

Köszönöm.

104. 4c35511f0b (válaszként erre: 103. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 2. 16:31

Először is, felnőtt embernek legyen annyi esze, hogy nem vesz fel 10féle hitelt (ami ördögi kör).

Másrészt a kicsi csak 1 éves volt, tehát nem kellett volna még szülni, ha úgy érzik nem tudják becsületesen felnevelni(nem poedig megszülöm, aztán megölöm, ha gondok adódnak).


Azt meg csak csendesen jegyzem meg, hogy a képeken nem úgy festenek, mintha nyomorognának, rengeteg ember él ma az országban ennél 100x rosszabb körülmények között, de eszébe sem jut ilyesmi.

HA pedig a családdal nem a legjobb a kapcsolat (igazad van, sok ilyen család van), akkor nem lenne tele az IWIW a családi fotókkal...(anyuka, testvér, kicsi stb.)

103. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 101. - Mothertiger)
2008. aug. 2. 16:10

Nem hiszem, hogy el tudták volna adni a lakásukat, mivel valószínű, hogy több millós hitelt vettek fel és így tuti jelzálogot raktak rá.

Én nem védem őket, de biztos, hogy nagyon be lehettek kattanva, hogy ilyet csináltak, mert normális ésszel az ember nem öli meg a gyerekét.

A családtagokról általánosságban annyit, hogy pl. mi sem vagyunk haragban a családtagokkal, de szerintem leszarnák magasról, ha mi hajléktalanok lennénk, és felőlük éhen halhatnánk mi is a kisfiunkkal együtt. Manapság már kevés családban van összetartás.

Elítélem én is a szülőket, ezenkívül az a véleményem lesz több ilyen eset is, ha nem változnak itt a dolgok. Felveszik főleg kisgyerekes családok a magas hitelt, mondjuk apukát kiteszik az állásából anyuka otthon a kicsivel gyesen ( rosszabb esetben a második gyerekkel) nem tudják fizetni a törlesztést, mehetnek az utcára....

Én is kíváncsi lennék egyébként a rokonok véleményére....

2008. aug. 2. 16:07

Mármint a lakásukat.

Persze, lett volna 10000 lehetőség, de megölni a gyereket?....

2008. aug. 2. 15:38

Így még megrendítőbb, hogy megnéztem a képeiket...

Tettükre nincs mentség. Mások meg küzdenek azért, hogy gyerekük születhessen. Vagy ha már megszületett, akkor mindent megtesznek érte...

Egyébként ahogy megnéztem a képeiket, amit lehetett látni, hogy valószínűség szerint nem "putriban" éltek. A házukat is lehetett volna eladni akár, hogy kilábaljanak a bajból. Kíváncsi lennék, hogy a rokonaik hogyan vélekednek a történtekről...

2008. aug. 2. 14:20

Szerintem kép alapján nem lehet eldönteni, de a szememben amúgy is mindkettő gyilkos.

HA az egyik nem akarta volna, elvihette volna a kicsit pl a nagymamához vagy akárhova a másik-

A cikkben az is benne volt(csak nem másoltam be),hogy az anyuka írta a levelet (az írás alapján tudják).


CSak azt nem értem, ha mindkettő beismerte (rendőrök állítása szerint), akkor miért engedik a haza az "anyát" (nekem az ilyen, nem az).

99. a1baa7edcc (válaszként erre: 98. - 4c35511f0b)
2008. aug. 2. 13:55
Lehet az apuka magara vallalta a tortentek oroszlanreszet? Amugy az iwiw-es kepeiket latva az apukabol kevesbe nezem ki, hogy megolte a gyereket, mint az anyukabol, de ezt csak kulsosegek alapjan...
2008. aug. 2. 13:49

MAi 2:


"A szülőket megmentették az orvosok, az egészségi állapotuk már stabilizálódott. A bíróság tegnap elrendelte Szabolcs letartóztatását, ám Mónika hazamehetett."



Szuper, de megkérdezhetném miért?

2008. aug. 2. 13:49

MAI:


"Gábriel Gábor őrnagy, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese szerint a kihallgatáson az apa elmondta, hogy két hónapja táppénzen volt, nagy összegű kölcsönöket vettek fel, amelyeket nem tudtak törleszteni, és nem akarták, hogy emiatt gyermeküket elvegyék tőlük. Mivel a kisfiú a tablettáktól nem halt meg, párnával fojtották meg az alvó gyermeket. Ezután mindketten nagy mennyiségű gyógyszert vettek be, és eszméletüket vesztették. Az apa kedd délelőtt tért magához, és kiugrott a második emeleti lakásuk erkélyéről.

2008. aug. 2. 13:09
Valaki elküldené nekem a család linkjét? Köszönöm.
2008. aug. 2. 11:33

Szörnyű ez az egész.

Mint mindenki én sem tudom épp ésszel felfogni,hogy érezhették annyira kilátástalannak a helyzetüket ,hogy ezt tegyék.Én úgy gondolom,hogy ha "minden kötél szakad",akkor is ott van a hajléktalanság ,a gyerekeknek meg az állami gondozás ,soha nem tudnám megtenni,hogy elvegyem egy másik ember életét,pláne anyagi megfontolásból.

Csak az számítana,hogy a gyerekeim ,kapjanak ételt,legyen tető a fejük felett,még ha gyűlölni is fognak emiatt.

De ez én vagyok,az ítélkezés pedig nem az én feladatom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook