Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intim műtét: kisajak kisebbítés fórum

Intim műtét: kisajak kisebbítés (beszélgetős fórum)


1 2
2022. máj. 3. 04:51
Regenyi Péter doktort senkinek nem ajánlom. Sok negatív véleményt hallottam róla...
2021. szept. 20. 12:59

Sziasztok!

A kisajak korrekcióval kapcsolatos eddigi tapasztalatok:

9 napja operált Dr. Jánky György, a legjobb választás volt!

Nagyon kedves, lelkiismeretes plasztikai sebész, már a konzultáció alatt kialakult a bizalom.

Szakmailag és emberileg is a maximumot nyújtotta!

Az operációtól rettentően féltem de ha tudtam volna h ennyire fölösleges a stressz...! az injekciót alig éreztem,par kis szúrás volt az egész, csak én feszültem rá túlságosan de ez érthető.

Az asszisztensek is tündériek voltak, megértőek és figyelmesek, megnyugtattak és utána is odafigyeltek rám.

Fájdalmakról sem beszélhetek,szinte semmi nem volt,a Cataflamot is csak a duzzanat csökkentése miatt kellett szednem de pár nap múlva az is megszűnt.

Két napig pihentem az ágyban és utána is gond nélkül mozogtam.

A wc.használatkor sem éreztem csípő vagy égő érzést.

Varratszedés egy hét múlva de megírom a tapasztalataimat és ha vannak kérdések írjatok nyugodtan, szivesen válaszolok.

Sok sikert mindenkinek! Bátorság!

2018. ápr. 2. 14:56

Sziasztok!


27-én 6 napja volt kisajak plasztikám.

Kicsit meg vagyok ilyedve mert úgy látom mintha a két kisajak felül a csiklónál összelenne varva.... nektek is így volt? Vagy ti láttáttok hogy külön vannak?

Köszi:)

2016. júl. 5. 11:21
Sziasztok! Engem tegnap mutottek, gondoltam leirom a tapasztalataimat. 20 eves vagyok, a kisajkaim minden teren megnehezitettek az eletem, legyen az sport, egy szimpla tanga viselese vagy szex es parkapcsolat. Mar regota zavart, ezert elmondtam anyukamnak aki a problemat latva azonnal cselekedett es felhivta az egyik orvos baratjat. Mult heten volt a konzultacio, tegnap meg is mutottek, iszonyatosan kedvesek voltak, a mutosno meg a kezemet is fogta. Nyugtatgattak, minden rendben ment. Este kiment a helyi erzestelenito, mivel azzal mutottek (az kicsit kellemetlen volt mikor beszurtak, de turheto) es akkor elkezdtem erezni a fajdalmat. Eleg nehezen jarok es fel vannak duzzadva, de latom a valtozast es elvileg naprol napra jobb lesz, alig varom a vegso eredmenyt. Tovafuto varrattal mutottek, amit jovo heten szednek ki. Elvileg par nap es alig fog fajni. Minden kerdesre szivesen valaszolok es csak biztatni tudom azokat akiket ez lelkileg es fizikalisan megvisel, hiszen egy csupan fel oras mutet es 6 het alatt ujra teljes az elet, az elobbi gondok nelkul. Hajra csajok, csak batran!
56. agnesagneske (válaszként erre: 28. - Melcsi16)
2016. jún. 2. 06:36
Nagyon buta a barátod. Majd ha felnősz, rájössz, hogy az életben nem ez számít...
2016. jún. 1. 15:54
Sziasztok ! Nekem pont egy hete volt a műtétem . TB fizette , nőgyógyászom műtött korházban . Altatásom elött dokim azt mondta , hogy egy olyan módszert alkalmaz amihez nem kellenek varratok . Mikor felkeltem szörnyű fájdalmaim voltak a fájdalomcsillapító ellenére . Dokim közölte velem , hogy olyan durván véreztem , hogy kénytelen volt varratokat használni . Aznap hazamehettem , de a korház elött elájultam (az altató miatt ) . Nagyon be volt dagadva , a belső ajkakat látni sem lehetett és a bal külső ajkam ödémás lett . Szörnyen fájt , de reménykedtem , hogy majd a napokban jobb lesz . Hát sokkal rosszabb lett . Egész nap sírtam nem tudtam mozogni alig tudtam azt a pár lépést megtenni a wcig. Kaptam antibiotikumot meg erősebb fájdalomcsillapítót . Nem lett jobb tehát megint bementem a korházba . Akkor a dokim kiszedte a bajt okozó varratot . Ilyen fájdalmaim még életemben nem voltak . Kínzás volt szinte . Miután kiszedte annyira megkönnyebbültem . Nem fájt már mozdulatlan állapotban . Másnap még kihúzott 2 varratot a többit bent hagyta mert annyira fájt . Mondta , hogy majd felszívódnak meg kipotyognak . Most már tudok járkálni de csak lassan és széttett lábakkal , a duzzadás is már lement nagyjából és látom , hogy kezd végre gyógyulni . Még mindig vérzik és reggel nagyon csíp a pisi de ez is kezd jobb lenni . Egy hete szinte csak fekszem , elég megviselő , mert nem tudok egyszerűen mást tenni . Remélem egy hét múlva már legalább ülni tudni fogok . Nem gondoltam volna , hogy ennyire fájdalmas és problémás lesz ... Van még valaki aki hasonlóan járt mint én ?
54. Libi
2016. ápr. 3. 14:36
Sziasztok!Volt e valakinek mostanában kisajak kisebbítő műtéte?Tapasztalat?Érdekelne mert nekem egy hete volt és hát nem igazán sikerült,bár panaszom nincs szépen gyógyult,se vérömleny se genny se semmi mint amiről sokan írnak..At érdekelne hogy van e olyan akinek másodjára sikerült csak?
53. BigNicol (válaszként erre: 52. - Aryanne)
2014. márc. 13. 20:35

Sziasztok,

én is kiváncsi lennék Sikos vagy Jánky tapasztalatokra. Kihez érdemes menni?

2014. febr. 6. 14:46
Mik a tapasztalatok Sikossal kapcsolatban? Meg vagytok elégedve?
51. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 50. - Aryanne)
2014. febr. 4. 10:55

Én Sikos Gézánál csináltattam, műtét után otthon voltam szabin egy hétig. Az ülés és a normális menés pár napig elég nehézkes.

Ha gondolod, priviben is beszélgethetünk.

2014. jan. 28. 17:47
Sziasztok! Nagyon jó látni,hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával és sokan bevállaljátok ezt a műtétet! én elhatároztam magam és minél hamarabb szeretnék konzultációra menni csak még nem tudom,hova. Kérem azokat,akik túlvannak rajta és már látják a végeredményt,írjanak! Kinél csináltassam,mire figyeljek,hány napot kell utána otthon töltenem hogy a munka ne okozzon gondot? (pörgős munkám van,sokat állok)A mihamarabbi válaszokért nagyon hálás lennék,előre is köszönöm!
49. nelike
2013. febr. 22. 18:03
Syastok segitseget szeretnek sajnos 3szor atestem ezeken a muteten ,de nem vagyok elegedet nem tutok nekem egy jo orvost ajanlani ami olcsobb is ,Morhoz kozeleben szeretnek,
2013. febr. 10. 10:44

sziasztok!


érdekelne hogy aki átesett már ilyen műtéten,hol és ki végezte a beavatakozást,illetve milyen árban volt?elég sokat utánaolvastam már a témának és többen írták hogy vidéken kb feleannyiba került a műtét.főiskolás vagyok,ezért nem engedhetek meg magamnak 200.000Ft-os műtétet,viszont mindenképpen szeretném ezt az operációt a közeljövőben,mert a sport a mindennapjaim része és aközben zavar leginkább...


privátban mindenféle tapasztalat érdekelne!


előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

47. EdinaCica (válaszként erre: 43. - Panuela)
2012. okt. 19. 15:03
Szia. Megszeretném kérdezni, hogy olyanra sikerült, ahogy szeretted volna és hogy kb. mikor múlt el a duzzanat?? nagyon szeretnék én is ilyet csinálni, de nem vagyok még biztos abban, hogy hol is csinálják... Előre is köszönöm a válaszodat:)
46. nobel
2012. júl. 8. 14:36

Hiába mondjátok hogy csak két ember látja,el tudjátok képzelni mikor a fürdőruhán is kidomborodik..?, a cicanadrágon is átlátszik,,?

Nagyon kellemetlen látvány volt de szerencsém volt mert találtam egy női plasztikai sebészt aki injectio előtt előszőr elzsibbasztotta, majd fájdalommentesen megoperálta a medical-plasztikában,jó volt mert nő előtt kevésbé szégyeltem magam,egyébként mondta hogy sokkal rosszabbat is látott már..

azóta szivesen járok uszodába is..

45. panuela (válaszként erre: 44. - F1e23b97ee)
2012. jún. 30. 14:23
részben igazad van, nyilván aki szeret, elfogad és szeret úgy ahogy vagyok, ezzel együtt is, valóban, korábbi partnereim egyike sem csinált ebből problémát. én voltam az, aki hiába próbálta, nem tudta elfogadni. egyszerűen nem találtam így magamat vonzónak. nem tudtam fesztelenül érezni magam ruha nélkül, teljesen átadni magam az együttléteknek, mert mindig befészkelődött az a gondolat, hogy nem szép, ami a lábam között van. arról nem is beszélve, amikor nyilvános helyen kellett levetkőzni. ha pár héten belül meggyógyul, és nem lesz semmi maradandó károsodás, azt gondolom, megérte...
44. f1e23b97ee (válaszként erre: 43. - Panuela)
2012. jún. 30. 11:33

Mivel Te voltál az utolsó hozzászóló ezért Téged kérdezlek, miért kellett kitenni magad ilyennek?


Ezt a testrészedet szerintem úgyis csak két ember látja. Te és az aki elvileg szeret Téged, azaz a férjed, élettársad, barátod.


Ha pedig szeret azt hiszem elfogadja olyannak amilyen.


Én biztos nem hagynám, hogy a nő akit szeretek kitegye magát ilyen fájdalmaknak.

2012. jún. 30. 11:28

sziasztok. gondoltam, megosztom a tapasztalataimat, hátha hasznos lehet vkinek. én is hasonló problémával küszködtem, mint sokan itt, aztán most pár hónapja elkezdett nem hagyni nyugodni a műtét gondolata. érdemes tudni, hogy egy ilyen műtét elvégzéséhez nem kell feltétlenül privát plasztikai sebészhez fordulni, tehát nem kell egy csomó pénzt kifizetni érte. én csak elmentem a péterfi utcai rendelőint. nőgyógyászatára, ott elmondtam mi a problémám, megnézték, igaz azt mondták, h annyira nem extrém a dolog, hogy műtétet javasoljanak, de ha szeretném, megcsinálják. nyilván egy magánklinikán kedvesebbek, figyelmesebbek az orvosok, itt elég lekezelően viselkedtek.

szóval előtte csináltatni kellett egy pár vizsgálatot (ekg, vér stb.) A megbeszélt napon reggel éhgyomorra kellett mennem, kaptam egy ágyat a kórházban, délelőtt meg is műtöttek, kb egy fél órát vett igénybe az egész, altattak. másnap reggel engedtek haza. ez 5 napja volt. nyilván ez személyfüggő, de nekem nagyon fáj, csak fájdalomcsillapítóval lehet kibírni, és az egész terület iszonyún be van dagadva, tehát az eredményt egyelőre nem látom. a járás, ülés még nem igazán megy. a varratokat két nap múlva szedik ki. azt tanácsolom tehát, h aki belevág, alaposan gondolja át előtte, és készüljön fel lelkileg is, ill arra, h akár hetekig használhatatlan lesz!

2012. jún. 1. 10:16

Sziasztok!


Az ars..dica oldalán találtam, h aaz egynapos műtéteket finanszírozza az oep. Ez valóban így lehet?

41. Maybelle (válaszként erre: 40. - Maybelle)
2012. máj. 15. 10:49
Ezt Labia Fanaticnak címeztem :D
40. Maybelle (válaszként erre: 34. - Csigusz 79)
2012. máj. 15. 10:40
Ez nagyon "aranyos"... :D De nem hiszem, hogy ti vagytok többen.
2012. febr. 4. 08:37
Ti ezt hátránynak èrzitek, én meg csak erre vágyok, ez így igazságtalan:S :l :')
38. janina85 (válaszként erre: 6. - A9ffc273fe)
2010. dec. 17. 13:54
Lehet te annak tartod, mert nincs ilyen problémád, de nem így gondolkodnál a mindennapjaidat keserítené meg. Sajnos így igen fájdalmas a közösülés, hamarabb elkapsz minden féle fertőzést. És még a fehérnemű is kikezdi. Nem tudom miért okoskodik, olyan ember aki nem tudja miről beszél.
2010. nov. 25. 14:06

Kedves AnciPanci!!!

Írtad,hogy támogatja az OEP az ilyen műtéteket.Szerinted a kisajak kissebítés is támogatják ha zavar a mindennapokban és lelkiproblémát is okoz:(

Az a gond,hogy diák vagyok és sajnos nem tellene plasztikára.Kihez forduljak???

Előre is köszönöm a válaszodat.És írjon légyszives aki tud erről valamit!!!:(

2010. jún. 17. 18:06

Sziasztok!

Nekem kedden lesz hasonló műtétem: hátsó hüvelyfal és gátizom plasztika. Szülés után vált ez nálunk esedékessé. Sajnos (?) túl gyors,és túl nagy volt a kisfiam, és hát nem lettem a szülés után közel sem olyan, mint korábban voltam!!!

Egyébként ezt a műtétet támogatja az OEP, úgyhogy ha nem magán úton csinálod, akkor INGYEN van!!!!!

35. Labia Fanatic (válaszként erre: 34. - Csigusz 79)
2010. jún. 16. 18:17
Probléma?:D
34. Csigusz 79 (válaszként erre: 31. - Labia Fanatic)
2010. jún. 16. 00:57
:D hát te nem vagy szégyenlős hallod :D
33. Gema
2010. jún. 15. 23:30
Csajok, szerintem inkább másra költsétek a pénzeteket, mint efféle műtétekre.:)
2010. jún. 15. 23:10

Sziasztok Csajok!Most olvastam a témát érintő fórumot.Eltelt azóta néhány hónap.Érdelekne,hogy végül is valamelyikőtök túlesett a műtéten? Ha igen, meséljétek el mi volt, minden részlet érdekel.

Évek óta rágódok a műtéten.

Köszi

2010. febr. 8. 20:30

Sziasztok lányok! Meglepödök a leirtakon, hogy ez valakit zavar. 18 éves srác vagyok. Imádom a nagy kisajkú lányokat, egyes pasik lehet nem tudják értékelni, de ez az ő bajuk. Nálam fordítva van a dolog mint ahogy ti elmondtátok, csak nagyajkú lányok jöhetnek szóba(minnél nagyobb annál jobb:D) Világ legjobb dolga ezeket kényeztetni, nyalni, játszani velük, vagy szimplán csak gyönyörködni ahogy a finom kis puha börredők gyűrődnek, lógnak, nem úgy mint a "babapunci" az unalmas! Ne zavarjon inkább örüljetek neki!!!

Ha már legalább 1 lány elgondolkodik ezen, akkor megérte írnom. Sziasztok!


ui.: Ismerkednék ilyen adottságokkal rendelkező lányokkal, vagy legalább bátorítanám az emiatt visszahúzódó szégyenlős lányokat:) Legyél ápolt! Visszajelzések alapján sem külsőmben sem belsőmben nem csalódnál:)....Privát üzenetet irhattok..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook