Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1426. 5556e1d160 (válaszként erre: 1425. - K.tünde78)
2010. ápr. 20. 13:30

Nagyon szép eredményeket értél el, és mivel sokszor nem könnyű váltani, joggal lehetsz büszke magadra. A fogyás sokszor elég összetett minden téren. Tudom milyen, amikor az ember fogyni akar, de nem jön össze. Ha kitartó vagy, akkor biztos elfogod érni a kitűzött célod, csak így tovább! :)


Akkor a Fehérje-Koncentrátum lesz a megoldás, mert én is beleszoktam keverni levesbe, iszom a Sahke-kel. De lehet önmagában is inni tejjel vagy joghurttal, mert tényleg íztelen. Beszéld meg a tanácsadóddal az adagolását, ő biztosan segít ebben.


Igen, egyet értek. Én sem akarom az öcsémet, meg mást megváltani egy nap alatt. :) A sportot saját tapasztalatom alapján ajánlom, mert nekem így sikerült lefogynom. Én világ életemben kövér voltam és mindig is le akartam fogyni, de sosem sikerült. Aztán 22 éves koromban egy lány hatására elhatároztam, hogy lefogyok - szerettem volna tetszeni neki. :) Akkor még nem ismertem a Herbalife-ot, "saját erőmből" sikerült.


Visszavettem az evésből, ami napi 6-8x volt, zöld teát ittam, sportoltam és kitartottam. 1.5 év alatt sikerült 180kg-ról lefogynom 78kg. De ez csak a kitartásomnak köszönhetem, ha ismertem volna már akkor a Herbalife-ot, biztos más lett volna.


Há-há, tanácsadó lenni, vagy nem lenni. Ez itt a kérdés. :) Én sem vagyok az a "rábeszélős típus", nem is menne nekem. Éppen ezért én otthonról főleg az interneten csinálom. Nem kell senki után sem mennem, senkire nem beszélek vagy erőltetek rá semmit. Ez ma már nem működik. Vannak ennél intelligensebb megoldások is. Én is, és a csoportban lévő munkatársak is azt a helyzetet állítjuk elő, hogy ránk találva az emberek, felkeressenek bennünket és ne nekünk kelljen mások után menni.


Már nem "üldözünk", üldözzenek minket. :)) (Most pont erről írok könyvet)


Kérdezd meg a tanácsadód, hogy ő mennyiben tudna neked segíteni, ha elkezdenéd és az interneten szeretnéd csinálni. Lehet, hogy így már szimpatikusabb lenne.

1425. k.tünde78 (válaszként erre: 1424. - 5556e1d160)
2010. ápr. 20. 10:39

Ebben teljesen igazad van,viszont mindenhez idő kell,nem tud az ember hipp-hopp mindent megváltoztatni az életében egy nap alatt.Én már 10.hete alkalmazom a Herbalife termékeket és most jutottam el odáig,hogy felülök a bringámra és tekerek minden másnap 1 órát,eddig csak a gyaloglás volt+néha Réka torna(a csípőm miatt sajnos nem tudom csinálni,talán majd később,ha keskenyebb lesz).Az elmúlt 2 hónap arra kellett,hogy megtanuljam az új étkezési szokásokat és azt a családommal is elfogadtassam.Persze vannak eredményeim is hisz most már 9 kg-val könyebb vagyok és cm-ben is látványos a változás.

Majd érezni fogja öcséd is ,hogy hiányzik valami,pont úgy ahogy Én is éreztem,minden idő kérdése.

Vigyázz nehogy a végén 1 év múlva izmosabb legyen nálad:-))Viccet félre téve,fog Ő majd mozogni,csak egyenlőre had szokjon hozzá az új kajákhoz.

Az a bajom ezzel a fehérjeszelettel,hogy tuti ez is édes,és nincs az édesre különösebben igényem.Egyébként ha húsfélét főzök abba álltalában teszek szójagranulátumot is,mert emeli a fehérje és rost tartalmat.A fehérje koncentrátumra azért gondoltam,mert ugyebár por alakú íztelen ,tehát mindenhez hozzáadhatnám nem kell áztatni előre mint a granulátumot,és akár a gyümi leveshez meg a meggyszószhoz is hozzátehetem.


Ezekszerint Te már rég óta használod a termékeit,szerintem az Én tanácsadóm is tanácsadót akar belőlem faragni,mert többek közt tuti jó recepteket találok ki,és hát rugalmas együttműködő és kitartó vagyok állítása szerint.

Abban viszont nem vagyok biztos,hogy nekem ez bejönne,mert Én nem szeretek nyomúlni és rásózni mindefélét az emberekre ha nem érdekli őket(Ő ez a tipus és sikerül is megveteni mindent azzal is akinek esze ágában sem volt vásárolni,példa vagyok Én-bár nem bántam meg hogy hagytam magam:-))...)

1424. 5556e1d160 (válaszként erre: 1423. - K.tünde78)
2010. ápr. 20. 09:22

Tudom, hogy nem a gyors fogyás számít. Megmondom őszintén én tanácsadó vagyok és pont azt beszéltük a szponzorommal, hogy sokkal jobb, ha sportol is az ember mellé, mert ez lenne a lényeg, az életmódváltás és aktív élet.


Öcsémre bíztam ezt a kérdést, ő tudja. :) Lehet, hogy jobb lenne az 5x-i étkezés, de még a napi 3-at is alig akarta csinálni. A reggelit előtte mindig kihagyta. De lassan formába hozom. :)


Én nem az F1 Expresszre gondoltam, hanem a fehérjeszeletre (szója-alapú). Testtömegnövelésnél - kondinál - oda kell figyelni, hogy mit eszik az ember, mert nagyban hozzájárul az eredményeihez.

1423. k.tünde78 (válaszként erre: 1422. - 5556e1d160)
2010. ápr. 19. 21:02

Van formula1 expressz szeletem,de nekem édes,szóval csak esténként csipegetem.

Lehet jobb is,hogy az első héten nem sportolt,mert bár szépen hangzik a 2 kg,de 1kg-nál nem ajánlott többet fogyni hetente.Tudod itt az a lényeg,hogy ne hírtelen fogyjon le így elkerülve a jojozást.A tanácsadótok nem javasolta neki az 5x étkezést??Fogyinál az lenne az ideális,nekem is annyiszor kell ennem,sőt ajánlották még a 6x is ,(na de azt már hova iktassam be?)

Elhiszem,hogy Te tele vagy és úgy kell legyűrnöd a kaját.Nálad azért más a helyzet,mert eleve megvan a tömegnövelés és edzés miatti kellő kalória beviteled és arra eszed még + a fehérjét/legalább is ahogy Én látom.

1422. 5556e1d160 (válaszként erre: 1421. - K.tünde78)
2010. ápr. 19. 20:23

Egy nap 3-szor eszik és csak egyszer helyettesíti - egyenlőre - Shake-kel a főétkezést. A ShapeWorks programot csinálja, de néha eszik egy fehérjeszeletet is, azt is kipróbálhatod a köztes étkezések között, mert abban is van fehérje és a nasiról sem kell lemondani. ;)


1 hét alatt 2 kg fogyott öcsém, bár mellette nem sportolt, hiába mondtam neki, hogy úgy még többet fogyna.


Én amikor edzés után fehérjét eszek, teljesen telt érzésem van egész este, és csak azért eszek még rá egy fél órára, hogy növeljem a testtömegem, de sokszor alig bírok már enni. :)

1421. k.tünde78 (válaszként erre: 1420. - 5556e1d160)
2010. ápr. 19. 14:50

Értelek,akkor jól sejtettem,hogy mire és hogyan használod.A fehérje-koncentrátumon Én is gondolkodom,mert úgy érzem nem elég amit beviszek,mivel növényi fehérje is van benne lasabban szívódik fel és talán nem lennék éhes.Bár ez hogy éhség?,mit is mondjak nem kimondott éhség hanem inkább az az ennék valamit nagyon.Lehet a több fehérje megoldaná ezt a problémámat,majd megemlítem a tanácsadómnak is ,hogy mi a véleménye róla,mert most 2 hó után egyébként is befékezett a fogyásom,pedig úgy gondolom jól csinálok mindent és azok a néhai kis bűnözések(1 túrórudi vagy kevés földimogyoró-ilyesmik) amik esetleg becsúsznak Évám szerint beleférnek mert ,hogy megérdemlem.

Öcsédnél,hogy vált be a testsúly csökkentő program??

1420. 5556e1d160 (válaszként erre: 1419. - K.tünde78)
2010. ápr. 19. 14:36

Igen, új vagyok és értem hogyan akartad kérdezni. :-))


Én edzés után iszom a Shake-et, Fehérje-koncentrátummal. Első sorban izom regeneráláshoz van most tervezve a programom, de tömegnövelésnek is bevált egyben. Edzés közben a H3O Pro-t iszom. Még gondolkozok a Niteworks-ön is.


A karom cm-ben elég látványosan nő hetenként - bár nem most kezdtem :) -, és jelentősen tudok emelni a súlyokon is.


Mellette még a multivitamint és rost tablettát is szedem. Hébe-hóba F1 szeletet és fehérje szelet is eszek. Nekem a sporthoz bevált és javult a közérzetem is. :)

2010. ápr. 19. 13:19
Hát ezt jól meg fogalmaztam,no mindegy úgyis érted mit akartam kérdezni:-))
1418. k.tünde78 (válaszként erre: 1417. - 5556e1d160)
2010. ápr. 19. 13:18
Látom még új vagy itt a Hoxán.Akkor most te tömegnövelőnek használod,vagy az edzés utáni izomzat regeneráláshoz a fehérje készítményeit??
1417. 5556e1d160 (válaszként erre: 1411. - Bf5264a5b9)
2010. ápr. 19. 13:11

Sziasztok!


Igen, egy egyszeri költsége van, ami 30.800 Ft és utána 25% kedvezmény jár, a további részleteket a tanácsadó elmondja.


A Herbalife-ba én sem csalódtam, bár nem fogyáshoz, hanem testedzéshez használom és nagyon jók az eredményeim vele. Az öcsém használja fogyásra, neki megindultak a kilók. :)


Timi198510 a tanácsadódnak elvileg a programoddal kapcsolatosan mindenben segíteni és támogatni kell téged. Mivel interneten rendeled, szerintem beszélj vele Skype-on, mert az teljesen ingyenes.

2010. márc. 17. 12:31

Ma 2 hónapja csinálom a programot :) Eddig nem csalódtam :)


Ti hogy álltok?

1415. timi198510 (válaszként erre: 1413. - Bf5264a5b9)
2010. febr. 25. 14:22

Szia

Köszi a választ, csak az a baj, hogy a netről rendelek shaket és nem tudom hogy akitől rendelem tud-e majd nekem segíteni.

1414. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1412. - Timi198510)
2010. febr. 24. 07:20

"Mennyi az Ön napi kalóriaigénye?

Ha az alacsony kalória-bevitel folyamatosan megmarad, akkor tartós lesz a súlycsökkenés is.


A hízékonyság nagymértékben genetikailag meghatározott hajlam, aminek a hatását a környezeti tényezők, nevezetesen a civilizált élet szokásai, a viszonylag bőségben rendelkezésre álló és egészségtelen összetételű táplálék nagymértékben rontják, csakúgy mint a mozgásszegény életmód.


A szervezet kalóriaigénye a hővé átalakuló anyagcseréből és a napi fizikai munkából tevődik össze. Mértéke egyénenként különböző, de egyazon személynél is jelentősen csökken mind az életkor előrehaladtával, mind mozgásszegény életmód mellett, fokozva ezzel a súlyfelesleg veszélyét. Az elhízás kialakulása során gyakorta megfigyelhetők hormonális változással és stresszes időszakkal kapcsolatos súlynövekedési lépcsők. Valódi hormonális (ún. endokrin) betegség azonban ritkán áll az elhízás hátterében.


Abban az esetben, ha a testsúly csökkentése ajánlatos a napi kalóriabevitelnek kevesebbnek kell lennie, mint a felhasználásnak. Ez általában megvalósítható tartósan napi 1200-1600 kcal energia bevitele mellett. Emellett elérhető a folyamatos fogyás.


Hogyan tudja egyszerűen megállapítani a szervezet napi kalória igényét? Ebben a következő képlet segítheti:


Férfiaknál: napi kcal = 900 + 10 x testsúlykilogramm

Nőknél: napi kcal = 700 + 7 x testsúlykilogramm


Az így kapott értéket ülő életmódot folytatóknál 1.2-del, közepes aktivitást végzők esetén 1.4-del, nehéz fizikai munkát végzők esetén 1.8-del kell megszorozni.


Pl. 70 kg súlyú irodai dolgozó férfi napi energia szükséglete a következő:


Napi kalória szükséglet = 900 + 10 x 70 = 1600 x 1.2

Ugyanilyen súlyú nő esetén:

Napi kalória szükséglet = 700 + 7 x 70 = 1190 x 1.2


Gyakran észlelhető az, hogy a fogyókúra megkezdésekor gyors testsúlycsökkenés jön létre, majd ezt követően a szervezet az alacsonyabb kalória bevitelhez alkalmazkodva csökkenti a szervezet kalóriáinak égetését és ezért a továbbiakban a súlycsökkenés üteme is lelassul. Sőt erőteljes (túlzottan gyors súlycsökkenésre törekvő) fogyókúra után a testsúly gyarapodása is gyakran észlelhető (ez az ún. „jojó" jelenség). Azonban, ha az alacsony kalória-bevitel folyamatosan megmarad, akkor tartós lesz a súlycsökkenés is.


A fogyókúra másik összetevője az energiafelhasználás fokozása, elsősorban rendszeres testmozgással."

1413. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1412. - Timi198510)
2010. febr. 24. 06:52

Szia!


Ezt elvileg a tanácsadód megmondja Neked, hogy hány gramm fehérjét kell enned, és mennyi kalóriát. (nekem legalábbis Ő mondta meg)


Marcsi

2010. febr. 23. 19:08

Sziasztok!

Most fogom kezdeni a shaket inni. Két étkezést váltok ki vele ( reggeli, vacsi ). Az lenne a kérdésem, hogy ezen felül még hány kalóriát egyek/ehetek meg 1 nap?? Összesen hány kalória az ideális ahhoz hogy fogyni tudjak.

Köszi

1411. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1410. - K.tünde78)
2010. febr. 16. 19:06

Szia!


Kedvezményt csak úgy kaphatsz, ha belépsz. Ez asszem 30280 ft egyszeri ktg, de onnantól kezdve mindent 25% kedvezménnyel vásárolsz meg. A tanácsadóm pont most vetette fel, hogy mivel én az általad leírt összegnél többet költök havonta, lépjek be, és így csökkennek a kiadásaim :)


Azt mondta, mivel továbbértékesítéssel nem akarok foglalkozni, ill. amúgy is család barátja, ezért a kéthetes mérések, és a konzultációk ugyanúgy fognak folytatódni mint eddig, ezen ne aggódjak.


Javítsanak ki az oldalt olvasó tanácsadók, ha tévedek lszi.

2010. febr. 16. 17:29

Sziasztok!

Tegnap kezdem a herbalife termékeket használni.rost tabi,multivitamin,shake,formula1 szelet,gyümi-zöldség,joghurt,leves,fött hús,liszt helyett teljeskiörlésű tönkölybúza liszt,

Kicsit sokaltam a befektetést,remélem megéri majd,azt viszont nemtudom,hogy hogyan fogok 30000 kiperkálni minden hónapban.Most akkor hogyis van ez???Lehet kedvezményt is kapni?Hogyan?A tanácsadóm hozza cuccost és neki is fizetek,de ő nem beszélt semmi későbbi kedvezményről.

Egyébként 20kg-tól szeretnék megszabadulni,és iszonyat éhes vagyok tegnap óta.

1409. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1406. - HusiNyuszi)
2010. febr. 15. 06:54
Nem a tanácsadóm erőlteti, hogy 55-58 kiló legyek, hanem az endokrinológus... én már voltam 57 kiló... erőtlen voltam, és kiálltak a csontjaim... ilyen 61-65 kiló között éreztem mindig jól magam, és a tanácsadóm is azt mondja, hogy az a lényeg, hogy jól érezzem magam a bőrömben, nem az, hogy a számok mit mondanak. A testzsírszázalékomon dolgozni kell és a BMI-n is, de azért a számok sem minden...
1408. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1407. - Granitka)
2010. febr. 15. 06:51

Szia!


Reggelire én is shaket iszom, ebédre is shaket, de ehelyett ehetsz egy Formula 1 Expressz szeletet. Ez ugyanaz mint a shake, csak teljesen hordozható formában. Uzsira én gyümit szoktam, vagy fehérjeszeletet (3 féle ízben van), vacsira pedig valami lightosat.


Tejeskávé helyett ha reggel innál egy energetizáló teát, akkor egész nap tele lennél energiával, és nem kellene a kávé... én ilyen napi 1-2 energiaitalt ittam, és kávéztam is, hogy ébren tudjak maradni, de ezt a tea teljesen kiváltotta. Napközben vizet mindig tudnál inni, az is bárhol hozzáférhető.


Persze ez csak az én véleményem... legalábbis ha dolgozni fogok újra, akkor én így fogom csinálni (ill. ha megyünk valahová egész napra, és nem tudok hozzáférni ebédre a shake-hez, akkor Formula 1-et eszem).


Sztem írj tanácsadónak (itt az oldalon is találsz), és beszéld meg vele, hogy ő mit javasol. Vele a konkrétumokat is meg tudod beszélni, hogy mennyit kellene fogynod, milyen termékeket kellene ehhez rendszeresen fogyasztanod.


Én 1 hónapja csinálom a programot, és eddig 9 kilót fogytam. Egyetlen percét sem bántam meg ennek az elmúlt egy hónapnak :)

1407. granitka
2010. febr. 12. 17:05

Sziasztok!


Nálam felemás helyzet van, én is próbálkozgatok a herbalife-val. Elsődlegesen persze az a helyzet, hogy határozott nem vagyok eléggé.

A másik, hogy nincs rendszer az étkezésben, csak a reggeli, meg a vacsi biztos. Illetve, hogy mondjuk 6 körül van az a vacsi, ami korai vacsit, késői ebédet jelent nálam.


A kérdésem pedig a hosszú bevezetés alatt, hogy szerintetek, ha a reggelit helyettesítem shakkel, napközben legfeljebb gyümölcsöt eszem (meg tejes kávét iszom), és este vacsizom , igaz nem sokat meg nehezet, de akkor is működhet a fogyókúra?


Tudom, életmódváltás kellene, csak nem megy, a munkám folyamatos rohanással jár.

2010. febr. 11. 23:42

Sziasztok!


A rost-tablettát csak akkor vegyétek be étkezés előtt, ha nagyon sok vizet isztok, különben székrekedést okoz! Inkább étkezés közben vagy után jó, de a sok víz mindenképp kell hozzá. Mindegy, hogy összetörve vagy egészben lenyelve.


Ha kellenek shake-receptek, hogy változatosabb legyen, nekem van egy csomó. Írjatok e-mailt és küldök.


Ha még érvényes a tanácsadói szerződésed, akkor 2.624 Ft az éves díj. A Herbalife-nál február 1-től január 31-ig tart egy üzleti év (Amerikában az indítás dátuma számít, és az 1980. február 1. volt). A szerződésed az aláírás évében plusz még egy teljes évig érvényes, és a következő év január 31-én jár le - tehát jelen esetben ha 2009. január 31. ELŐTT kötötted, akkor most járt le, ha utána, akkor 2011. január 31-ig jó.


Az F1 új müzliszelete tényleg nagyon finom és laktató, helyettesít egy shake-et. Könnyebb magaddal vinni, és rágható, nem kell folyton csak inni.


Vadasztmaria, én is tanácsadó vagyok, de nem szeretnék beleszólni a tanácsadód dolgába, jól csinálja. Igaza van, hogy a testzsírszázalék számít, nem a súly. Az izom nehezebb, mint a zsír. Pusztán a BMI alapján viszont valóban 62-65 kg az ideális súlyod. BMI = súly osztva a magasság négyzetével méterben, és a Te korodban ennek 23-24-nél nem nagyon kellene többnek lennie. Viszont ha izmos vagy, a 25 is okés. 25 x 1,64 x 1,64 = 67 kg.

1405. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1404. - 008e232c2c)
2010. febr. 9. 20:45

Szia! Én 2,5 deci tejben szoktam turmixgéppel összeshakelni. A tanácsadó mondott még recepteket, hogy lehet úgy is, hogy víz, valamilyen gyümi (almát mondott és banánt) és abba bele a shake ha vaníliás vagy kekszes, csokishoz pedig narancslé-víz keverék. Meg még olyat is mondott, hogy ha gyümiset csinálok, ahhoz rakjak egy kevés zabkorpát. Kipróbáltam, de nekem így nem volt olyan hosszú a hatása, mint ha tejjel csinálom :( Most rendeltem ilyen formula1 expressz szeletet, kíváncsi leszek. Azt mondta a tanácsadó, hogy nagyon finom, és olyan mint a mobil shake...


A krémet narancsbőrre használtad, vagy feszesítésre? Nekem feszesítésre kellene...

1404. 008e232c2c (válaszként erre: 1403. - Bf5264a5b9)
2010. febr. 9. 19:39
Szia te hogy iszod a shaket szoktál változtatni valahogy vele?Én használtam a krémet de nekem semmit nem használt sajna.
2010. febr. 9. 18:02

Hát... nekem nem is mondták hogy kellene... rákérdeztem ma is, azt mondta a tanácsadó, hogy nem kell. Igyam a shake-t, rakjak bele napi 1-szer fehérjét, igyak legalább 2-2,5 liter vizet, és délelőtt igyak egy energetizáló teát. Ill. legközelebb hoz bőrfeszesítő testápolót is, hogy ne "lógjon" a bőröm.


Jövő hét hétfőn lesz 1 hónapja, hogy elkezdtem a programot, akkor jön a tanácsadó személyesen, hoz egy valag cuccot, és megint mérünk mindenfélét.


Az endokrinológusom közölte, hogy az eredeti 15 kiló helyett sajna minimum 25-öt kell fogynom, de kitartok... nem nyafogok. Bár nem tudom, hogy 165-ös magassághoz miért kellene 65 kiló alá mennem. Jó oké, hogy a 90 rengeteg, nem véletlenül kezdtem el a Herbalife-ot, dehát én világéletemben 70 kiló voltam versenysúlyban... most meg max 65... ejh... merthogy a magasságomhoz az 58 kiló az ideális testsúly...


Tudja valaki, hogy hogy kell kiszámolni, hogy mennyi az ideális testsúly? Mert erősen érdekelne. Tudom hogy a testzsír 29% alatti, mert nekem 28% a cél (a tanácsadó határozta meg)...


165 magas vagyok és 28 éves. Szóval? Mennyi az ideális?


Egyszer voltam 58 kiló, de az összes csontom kék-zöld volt a térdemnél, a csípőmnél és a könyökömnél, mert tisztára kiálltak a bőrömből, hason se tudtam feküdni... szóval nem is tudom miért ez az orvosilag javasolt...

1402. FormulaGirl (válaszként erre: 1400. - 008e232c2c)
2010. febr. 8. 19:39
Igen nálam is ez volt a baj a rosttabival :S
1401. FormulaGirl (válaszként erre: 1398. - Bf5264a5b9)
2010. febr. 8. 19:38

Szia!


A rosttabi benne van az alap programban. Napi 3-szor 2, fél órával a shakek és az ebéd előtt, sok vízzel. Elvileg az anyagcsere gyorsítására kell szedni, de sajnos nekem nem jött be... :(

2010. febr. 8. 15:15
Sziasztok én is elkezdtem végre tegnap:-))Hát nehezen indult nem nagyon szeretem de hát ez van.Kérdés ti esetleg bele szoktátok e keverni a port esetleg joghurtba, vagy mással enni inni?Nekem nem jött be a rosttabletta sajnos megfogta a székletem.
2010. febr. 8. 08:28

Ha van köztetek tanácsadó (és úgy tudom van :) ) lszi keressen meg priviben, hogy átbeszéljük a programomat... kicsit elbizonytalanodtam hogy mindent jól csinálok-e :(


Előre is köszi!

1398. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1397. - FormulaGirl)
2010. febr. 8. 08:26

Szia!


Te a rosttabit mire szeded? Én is érdeklődtem a tanácsadómnál, de nekem egyáltalán fel sem ajánlotta a rosttabit. Csak shaket, fehérjeport és energetizáló teát iszom. Ill. most rendeltem ilyen fehérjeszeleteket...

2010. febr. 7. 23:59

Sziasztok!


Mostanában én is gondolkozom, hogy újra elkezdem a Herbalife-t. Kb 10-15 kgt kéne még leadnom. Tavaly júliusban már csináltam 1 hónapig, be is léptem, akkor lement 5 kg és a csípőmből 12 cm(125-->113) meg még persze máshonnan is mentek le centik, de azokra már nem nagyon emlékszem, mert főleg a csípőre figyeltem, sajna az a legkritikusabb rajtam :S

Hallottam vmi éves díjról, az mennyi és mikor kell fizetni ?

A rosttabi szerintetek hogy jobb összetörve vagy egészben? Motanában a Natura caret használom a rost kiváltására és nekem nagyon bejött..szinte jobban mint a rosttabi..szeritetek nem baj ha továbbra is azt használom?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook