Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


16. Ariane
2006. okt. 10. 21:04
A barátnőm fogyasztotta a Herbalivet, szép lassan lefogyott fél év alatt 20 kg.Nem szedett vissza belőle semmit.
15. 991217
2006. okt. 10. 17:55

Én nagyon örülnék, nekem ma lett postára adav, holnap vagy azután ér ide és rögtön el akarom kezdeni!

én biztos fogk írni, és remélem a sok kudarc után végre valami jó is történik velem!

14. emike (válaszként erre: 13. - 991217)
2006. okt. 10. 17:42
helóka:)hozzám most csütörtökön jön a tanácsadó,és már nagyon kiváncsi vagyok.jó hír ,hogy írtátok a shakkel is lehet fogyni.ha mindent kérnék,egy vagyon lenne.megoszthatnánk egymással a tapasztalatokat rendszeresen.
13. 991217
2006. okt. 10. 17:33
Most olvastam el az üzenetedet, nekem azt mondta elég ez! ez is hatásos mint már írtam, a 3 együtt azért már nagyon költséges lenne, így is gondolkodtam rajta! Próba szerencse és bízom benne, főleg mivel minden nap konzultálok vele!Remélem jó tapasztalatokkal számolhatok be neked!
12. 991217
2006. okt. 10. 17:29

Szió!

Hát én pont eprest választottam, de nekem a tanácsadó azt mondta elég a shaket megvenni, azzal is jó eredményeket lehet elérni! Ő két hónap alatt 14 kilót fogyott vele, és nem volt egyáltalán éhes. Te hogy állsz ezzel a kérdéssel? Mennyit szeretné még fogyni? ja és még annyit, hasmenésed volt a kezdeti időpontban, vagy szépen lassan ürítette a beleidet?

11. Maggie07 (válaszként erre: 10. - 991217)
2006. okt. 10. 15:13

Nekem a vanilia és a csoki izlik a legjobban.

Mindent ettem, amit megkívántam, csak legfeljebb kevesebbet, mint egyébként ettem volna. :-) A teljes kúrát fogyasztottam (az 1,2,3 formulát és hozzá a multivitamint) Mást nem használtam ill használok. Bár erősen gondolkodom még a fehérjeszeletükön, mert kevés benne a kalória és nagyon gusztán néz ki.

10. 991217
2006. okt. 10. 14:07

Úgy ettél ahogy kéne, mert én kaptam zöld, sárga és piros listát, miket egyek és miket ne címszó alatt!?

És melyik ízű por ízlett a legjobban, illetve shake, más terméket te sem használtál igaz, csak a shaket?

2006. okt. 10. 13:33

Sziasztok!

Én folyamatosan használom és nekem csak jó tapasztalatom van. Én első ízben amikor elkezdtem fogyasztani (és persze mellette mértékkel enni és semmi mozgás) 7 kg-ot fogytam 1 hónap alatt. Most kb 1 hónapja szedem ismét és monst azért néha kicsapongok, így 4 kg-ot sikerült leadnom. Én ezzel is elégedett vagyok.

2006. okt. 10. 11:41

Sziasztok !


Hallottam róla jót is rosszakat is, ezért tettem fel a kérdést. Tudom hogy nem egy olcsó mulatság, de ha megéri és tényleg helyettesíti a szervezetnek szükséges tápanyagokat, akkor meggondolandó. Amúgy 3 hétig elegendő egy doboz, és ez 42 étkezést jelent(reggel és este kell inni), 12000Ft-ért.

2006. okt. 10. 11:38
Kinek mi véleménye a Herbalife termékeiről, aki próbálta írja legyen szives a tapasztalatait!
2006. okt. 5. 14:55
Próbáltam, és híztam is tőle. Erre azt javasolta a terjesztő aki mellesleg tornatanár, csak megjegyzem, ne járjak mellette sportolni, mert az izom háromszor nehezebb, mint a zsír. Így jobbnak láttam feladni. Ennyi pénzért ???
2006. aug. 19. 02:56

Próbáltam, egy kicsit sem fogytam tőle, és folyamatosan éhes voltam :(, nem tartom valam jó módszernek. Mikor meg nem ettem, akkor híztam... Mintha megbabrálta volna a szervezetem.

Igaz ez bő bő 10 éve volt, mostanában hajigáltam ki a maradék dolgokat, porokat, turmixokat.


Jah, és nagyon drága! :(((

2006. aug. 9. 11:01
Én BioTech fehérje turmixot ittam egy időben 0%-os hideg tejjel, iszonyat finom és nem voltam tőle éhes, simán tudtam helyettesíteni vele az étkezéseket. Az ára is jó, kb 2000 Ft és 2 hétre elég volt.
2006. aug. 4. 13:55
Nekem az a véleményem, hogy k...a drága. Más olcsóbb termékekkel simán pótolható minden! Én is a fehérjeport próbáltam és én is éhes voltam egyfolytában!
2006. aug. 4. 12:21

Szia!


Én 6 évvel ezelőtt fogytam az étrendkiegészítő rosttabletta szedésével kb. 20 kilót. De amint abbahagytam, visszajött több, mint amennyit leadtam, pedig nem ettem túl sokat.


A turmixtól pedig olyan éhes voltam, hogy egyfolytában szédültem tőle.


Persze lehet, hogy másnak jó volt.

2006. aug. 4. 11:55
Fogyózott valaki a Herbalife termékeivel ? Mi a véleményetek róla ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook