Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


106. Gilmore
2007. márc. 25. 19:23
Elolvastam mit írtam...Borzasztóan fogalmazok...Bocsi
105. Gilmore (válaszként erre: 104. - 991217)
2007. márc. 25. 19:21

Köszi! S azt nem tudod véletlenül, hogy koffeint vihetek e be a szervezetembe iylenkor? Egyetemista vagyok, s sajnos a rosszabbik fajtából...Mindig az utolsó pillanatra hagyok mindnet, s az utoló éjszakára. Ilyenkor kávé vagy rosszabb esteben energiaitallal tartom ébren magam...Tudom, h nem egészséges, de mindig azt mondom, ez az utolsó...Meg mi van ha néha buliba megyek? Nem vagyok az a nagy bulizós tipus, de előfordulnak szakestek, v egyéb alkalmak, ahol nem tudom elkerülni, h igyak pár deci bort...Most inkább ne vegyek részt a közösségi életben, vagy néha belefér ilyen kilengés?

Egyébként 2 nap tapasztalata alapján zat mondhatom, h nem vagyok éhes...Máskor ennyi kajától már kopog a szemem...Meg rengeteget iszom. Nem értem milrt, de állandóan szomjas vagyok.

Bocsi, ha butaságokat kérdeztem:)

104. 991217 (válaszként erre: 103. - Gilmore)
2007. márc. 25. 15:39

Szia!

nyugostan vízbe, joghurtba, és 100%-os gyümölcslébe keverheted!

Sok sikert!!!

103. Gilmore
2007. márc. 25. 14:19

Sziasztok!

Én tegnap kezdtem el, de kicsit aggódok, hogy nem lesz pénzem végigcsinálni...ZAbrostot eszek a shake italporra mellett, remélem elég lesz...Azt szeretném megkérdezni, hogy a shake-et keverhetem e natúr joghurtba, mert a tanácsadóm szerint igen, de én nem vagyok ebben biztos...Sajnos a tejet nem szeretem, ezlrt vízzel iszom, vagy joghurtba keverem...De olyankorm ár inkább eszem...Köszi a segítséget!

102. 991217 (válaszként erre: 101. - Ringolina)
2007. márc. 12. 16:38

Szia!


Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy beszéltem olyannal is akinek nem volt rá kerete hgy ezt szintfenntartás miatt is folytassa, sőt rengeteg ilyet ismerek, mégsem hízott vissza. Ez csak agykontroll kérdése már,nyilván ha elkezdesz eszeveszettül zabálni, vissza fog jönni a súly , de ha tudatosan étkezel, mely alatt azt értem hogy a porok, tabletták nélkül, akkor nem jön vissza.

Azonban nekem mindenképp szükségem volt a kezdő löketre és arra hogy valami csillapítsa az éhségemet, nekem másképp nem ment volna!

2007. márc. 12. 08:52

Kedves Érdeklődők!


A termék jó, de jó az AloeVera, a Novanutria, a 7-17-ig por is. Ha betartod, hangsúlyozom betartod, hogy két étkezést kiváltasz vele, biztos, hogy mindegyiktől fogyni fogsz. (Természetesen nem mindegy, hogy márkától függően mennyiért. A legolcsóbb a 7-17-ig, de attól is fogytam 4 hét alatt 5 kg-ot.) Nem a porokban van a hiba, hanem ott,hogyha eléred a kivánt súlyodat, akkor is kéne folytatni, legalább úgy, hogy mondjuk a vacsora a koktél. Nos ha elég erős vagy, tudsz erre szánni pénzt, és a továbbiakban is szánsz rá, akkor tessék megcsinálni. Amennyiben abbahagyod ... és ez nem a port vétke, de akkor már csak a kiadott huszonezer forintokra fogsz emlékezni. Ha ezt vállalod, akkor minden rendben.

100. 991217 (válaszként erre: 97. - 363d535da9)
2007. márc. 12. 07:54

szia Gyöngyös!


Kérdésed válaszolva, megkésve bár de 2 hónap alatt, és bármily hihetetlen koplalás nélkül. rengeteg terméket kipróbáltam már, ha érdekel privátban megosztom veled ezeket is(ide nem írom le).

hidd el hatásos, máskülönben nem ajánlanám. Sajnos sok embert becsapnak hamis termékekkel, de egyet elárulok, a valódi terméekeket melyek tényleg használnak tartósan, boltban nem lehet megvenni, sőt még gyógyszertárban sem. Ez Nobel-díjas termék , immár 27 éve van piacon és 67 országban bevált termékcsalád.

99. 7e00287be1 (válaszként erre: 98. - 363d535da9)
2007. márc. 11. 06:47
A maradék 50 évben csak nem élhetek porokon. :-) Akkor meg mi értelme?
98. 363d535da9 (válaszként erre: 96. - 7e00287be1)
2007. márc. 9. 19:39
Ezek a porok, turmixok csak arra jók, hogy a szervezeted úgy tudjon átálni a kevesebb bevitt kalóriára, szénhidrátra, hogy közben ne szenvedj. Az természetes, hogy ha utána visszaállsz az eredeti étkezésre, életmódra, akkor visszaufrálnak a kilók!
97. 363d535da9 (válaszként erre: 77. - 991217)
2007. márc. 9. 19:36

Gratulálok a sikerhez!

Mennyi idő alatt ment le?

2007. márc. 9. 11:28
Penzkidobás. CSak azok mondanak rola jot akik árulják. Ami nagy szenvedessel lemegy az mind vissza is jon kamatostol.
95. Doki1
2007. márc. 4. 17:15
Én fogytam tőle 15 kg-ot, de amint abbahagytam a por ivását visszajöttek a kilók.Mellékhatását nem vettem észre.
2007. febr. 23. 20:59
Nekem bevált!!! 11-12 kg-t fogytam tőle 2 hónap alatt,pedig dél és kettő között degeszre ettem magamat!
2007. febr. 17. 16:17
Azokat a termékeket be kellene tiltani, csak negatív hatása volt. Méghogy fogyasztó hatása van..... Ez csak pénzkidobás volt, de nem kevés!
2007. febr. 17. 15:49

Bár én ezelőtt több mint 10 éve próbáltam ki, pozítív eredmény semmi, negatív annál több.

Azóta megtapasztaltam, hogy egy kis oda figyeléssel, kitartással minden csoda por és bogyó nélkül le lehet adnia felesleget.

2007. febr. 17. 15:28

Sziasztok!


Én nemrég kezdtem el használni a Herbalife termékeit,Várom azok hozzászólásait,tapasztalatait,akik hasonló cipőben járnak.

2007. jan. 31. 08:44

Szerintem is éppen elég, ha az ember nem hagyja el magát 30 felett, és igenis fordít energiát arra, hogy mozogjon egy héten többször is, emellett pedig odafigyel a kajálásra. Sokféle módszert, terméket kipróbáltam már (gondolom másokhoz hasonlóan) életemben, de tartós eredményt csak mozgással együtt tudtam elérni.

Ahová én járok edzeni, ott még nagymamakorú hölgyekkel is találkozni, többen vannak negyvenesek is, és ők talán még nagyobb elszántsággal végzik a gyakorlatokat, mint a fiatalok.

89. lamoni (válaszként erre: 87. - 991217)
2007. jan. 30. 20:26
A havi kaja, amit rendeltem nem jelentett külön költséget, mert azt a munkahelyemre rendeltem ebédre, és étkezési jeggyel is lehet fizetni érte. Egyébként, ha valaki otthon megfőzi valamivel biztosan kevesebből kijön. (olivaolaj, édesítőszer, teljes kiörlésű liszt)Én itthon is ezeket használom, észre se lehet venni az ízbeli különbséget. A teljeskiörlésű kenyeret is meg lehet szokni.
88. 991217
2007. jan. 29. 22:04

Ja még annyit, mindegy ki mit használ, havi 4-5 kiló fogyásnál nem kell több, és nem is szabad többet fogyni, ha nem akartok jo-jo effektust, sajnos tudom mi az, 14 éves koromtól külzdök súlyproblémákkal!


Abban pedig igazat adok hogy hosszútávon csak az egészséges életmód és mozgás segíthet, ez fix!

87. 991217
2007. jan. 29. 22:02

Sziasztok!

Először is szeretném elmondani hogy 20 éves vagyok. a 30 percet pedig úgy értettem hogy ezt nem aerobikkal vagy egyéb mozgós-ugrabugrálós dologgal töltöm ki, hanem kifejezetten a kritikus pontjaimra koncentrálok, fenékre és hasra.Ha intenzív tornát hajtok végre az természetesen több mint fél óra hisz tisztában vagyok vele hogy a test fél óra alatt melegszik be, és csak azután égetünk zsírt. ha pedig a fél órámat végzem akkor kifejezetten a kritikus pontokkal fogalalkozom, így ha "csak " mondjuk 200-200 felülés és lábemelés belefér, az bőven jó szerintem és formál is. a diétákról annyit, nem tudom mi mennyibe kerül, ki mivel próbálkozik, és kinek mi hatásos, hisz különbözőek vagynk,mindenkienk más módszer válik be,de egy biztos hogy egy havi külön kaja rendelése nem biztos hogy olcsóbbra jön ki mint mondjuk ezen termék mely csupán étvágyat csökkent!

Várom a véleményeteket!

Üdv mindenkinek!

86. 7130b15964 (válaszként erre: 85. - Lamoni)
2007. jan. 28. 19:35
Nem azt mondom, hogy nincs rá példa, csak igazából még messze vagyunk attól, hogy a többség heti három-négy alkalommal mozogjon hetente egy-egy órát 30 felett.
85. lamoni
2007. jan. 28. 19:13

Én azzal, hogy az egyik ételhordó cégtől rendeltem fittnes és glükys menüt ebédre, nem nassoltam, és kevesebbet vacsiztam, próbáltam kevesebb kenyeret enni, tavaly 2 hónap alatt 4-5 kg-t fogytam.

Lehet, hogy nem divat 30 év felett tornázni, mégis sokan járnak pl. konditerembe is akár gyerekkel együtt is. Nálunk legalábbis van egy jó kis konditerem, ahová sokan járnak még 40 felettiek is, és jól el lehet dumálni.

84. lamoni
2007. jan. 28. 19:06

A 30 perc a fogyáshoz szerintem kevés. 30 perc kell, hogy bemelegedjenek az izmok. A fogyáshoz szerintem heti 3-szor 45-60 perc kell.

Én nem szednék mindenféle hülye porokat. Amellet, hogy drágák, lehet, hogy többet árt, mint használ, miközben egyesek meggazdagodnak belőle.

A legfontosabb az egészsége étrend, és a rendszeres mozgás.

83. 7130b15964 (válaszként erre: 82. - 991217)
2007. jan. 28. 00:36

"3szor 30 perc bőven elég"

Igaz. Egész pontosan ezt írtad. Azért jobb a több, nem azt mondom, hogy napi három óra, de a heti 3-4-szer egy óra az inkább nevezhető elegendőnek (még akkor is, ha nálunk nem divat 30 felett).


Azt nem vitatom, hogy ennyivel kevesebbtől is formálódtál valamennyire, ha előtte még ennyit sem mozogtál...

82. 991217
2007. jan. 27. 17:45

De természtesen minél intenzívebb a torna és minél többet iktatsz be annál eredményesebb, ezzel én is tisztába vagyok!

Azt pedig hogy a 3szori torna egy héten sok senki nem állította, én annyit írtam elég, mert ezzel is eredményket értem el,a Herbalife mellett formálódtam ennyitől is!

81. 991217
2007. jan. 27. 17:42
Szerintem többa semminél, de an aki semmit nem csinál, mivel lusta vagy épp egészségügyi okoból, és mégis fogy!
80. 7130b15964 (válaszként erre: 77. - 991217)
2007. jan. 27. 01:24

3-szor fél óra? Az is több a semminél, ebben igazat adok, de a bőven elég kategóriát semmiképpen nem éri el.


Persze, ha páros lábon ugrálsz fél órán át, akkor tényleg sok:))

79. 991217 (válaszként erre: 78. - Eva1229)
2007. jan. 26. 18:59

Epressel kezdtem, majd csokisra álltam át!

Nem hallottam az új ízről!!!

78. eva1229 (válaszként erre: 77. - 991217)
2007. jan. 19. 14:54

Gratulálok a fogyásodhoz. Én mindig "elkutyálom" a dolgot így hát nem igazán tudom elérni a kitűzött célomat. (:

Te melyik ízű port iszod? Hallottál az újfajta Krém S Keksz ízűről?

77. 991217
2007. jan. 6. 09:22

sziasztok!


Én Herbalife használó vagyok! Már régen írtam erre az oldalra, de most szeretném megosztani veletek hogy 9 kilógramm mínusznál tartok, nagyon jól érzem magam, egyetlen gondom az hogy az ünnepek alatt egy egy fél percet sem mozogtam intenzíven, most erre akarok visszaállni, persze csak mértékkel, heti 3szor 30 perc bőven elég!

Sziasztok!

Bárkinek bármilyen kérdése van , forduljon hozzám bizalommal!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook