Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2007. máj. 14. 12:21
Három fiam van (most várom a negyedik babát), és másodszorra ikreim születtek. Utána nem bírtam visszanyerni az alakomat, pedig sok mindent kipróbáltam. Végül két éve elkezdtem a Herbalife-ot, és három hónap alatt 12 kg-ot fogytam, úgy, hogy közben nem voltam éhes, és még az édességről sem kellett teljesen lemondanom. A hasamból 14 cm jött le. Ezt mostanáig tartottam, a baba előtti időszakig, de most már félidőben vagyok, és valamennyit már híztam. De sebaj, már tudom, hogy fogom leadni szülés után.
135. Walterka (válaszként erre: 134. - Jako74)
2007. máj. 13. 15:48
Én szülés után kedtem el fogyasztani a Herbalife-ot, nagyon jó tapasztalatom van róla. Olvad el a 121. számú hozzászólásom! Nem szeretném ismételni Önmagam.
134. jako74
2007. máj. 11. 15:11

Sziasztok!

Új vagyok itt és persze fogyni szeretnék. Légyszi írjatok a Herbalife-ról valami biztató tapasztalatot! Elkelne egy kis támogatás az önbizalmamnak, mert már kezdem elhinni, hogy nem leszek (közel sem)olyan, mint a szülés előtt voltam.

133. HusiNyuszi (válaszként erre: 130. - 0565efa6e6)
2007. máj. 10. 14:32

Már meg ne haragudj, de nincs igazad. Örülök, hogy olyan sokat tudsz a nitrogén-monoxid élettani hatásairól, mint az a három tudós, akik (még mielőtt bármiféle kapcsolatban lettek volna a Herbalife-fal) évekig kutatták a témát, olyannyira, hogy orvosi Nobel-díjat kaptak érte. Örülök, hogy külföldi kémeid tájékoztattak Téged arról, amikor Dr Louis Ignarro felajánlotta a Herbalife-nak, mint az általa legelismertebb étrendkiegészítőket forgalmazó cégnek, hogy a kutatásai eredményéből fejlesszen ki egy terméket a szív- és érrendszeri megbetegedések megelőzésére. Nyilván arról is tudsz, hogy egy nemzetközileg elismert orvosi gárda kutatja és fejleszti ezeket a termékeket, amely gárdának számos elismert publikációja jelent már meg világszerte.

Szerencsénk van, hogy van köztünk valaki, aki jobban ért a táplálékok összetevőinek élettani hatásairól, mint egy ilyen elit orvos- és dietetikus-csapat.

Elmondhatnád nekünk azt is, hogy milyen egészséges vegyületek alkotják pl a kenyeret vagy a párizsit... Hogy ne kelljen mindenféle porokat ennünk kiegészítésképpen...

2007. máj. 10. 00:16

A névtelenségbe burkolózva vádaskodni és alaptalan dolgokat állítani elég tiszteségtelen dolog. :(

A világ és Magyarország elégedett, és eredményt elért fogyasztói pedig bizonyítják, hogy 27 éve nem véletlenül világelső a testsúlycsökkentésben a cég. :)

A ciánon kívül van még jó néhány dolog, amiről a tényleges tapasztalat alapján érdemes csak véleményt alkotni.

131. Aliena_
2007. máj. 9. 22:17

Az emberek nem azért próbálják ki a Herbalife-ot, hogy így szerezzenek elméleti tudást az összetevők biológiai hatásáról. Bárki áll a termékek mellett, bármilyet összetevői legyenek, bármilyen marketinget társítanak hozzá, mindenkinek az számít, hogy a saját szervezetére milyen hatással volt. Az én véleményemet pl. azok a változások határozták meg, amelyeket idős, beteg szüleimnél láttam, miután elkezdték enni.


Egyébként a Herbalife nem csodaszer, és nem gyógyszer. Csak egy egészséges táplálék, amiből jelenleg nincs túl sok a piacon.


Azt állítani, hogy a Herbalife szakmailag megkérdőjelezhető, ennek ellenére (vagy éppen ezért) megvásárolták Halmy professzort és Ignarrot, szerintem erős, bár a fórum jótékony névtelenségébe sok dolog belefér... :(

130. 0565efa6e6 (válaszként erre: 129. - Walterka)
2007. máj. 9. 10:33

Szia!

Embereket vesznek meg komoly pénzekért, hogy így igazolják a saját hitelességüket (ismert dolog Mo.-on is, tudnék egy-két példát említeni.


Ignarro tudom, miért kapta a Nobel-díjat. Ez még nem igazolja a Herbalife-ot.


"Az igaz, hogy van köztük olyanok akik csak a pénzre hajtanak és "szakmailag nullák", de van sok elkötelezett, szakképzet, szakmailag hozzáértő ember is." Szerinted mennyi ész, tudás kell ahhoz, hogy valaki elregélje a "sok gyümölcs, zöldség, sok mozgás, napi 5-szöri étkezés, sok folyadék stb."-t? Erre bárki képzettség nélkül képes. Én értékelem, és tisztelem, ha valaki szívvel-lélekkel csinálja, amit csinál, legyen az bármi (valamelyik Kennedy mondta a fiának egyszer, hogy "Nem baj, fiam, ha utcaseprő leszel, de akkor a világ legjobb utcaseprője legyél!" - igaza lehetett.). Itt most a szakmai oldalról van szó.


"Ha még nem próbáltad ki a Herbalife-ot, nem kóstoltad, nem tapasztaltad, mi alapján mondasz róla véleményt?" Vegyük a ciánt. Ki kell próbálnom ahhoz, hogy tudjam, 1 mg/ttkg halálos? Nem. Ki kell próbálnom a Niteworks nevű "csodaszert", hogy tudjam, mi az arginin biológiai hatása? Nem.

129. Walterka (válaszként erre: 128. - 0565efa6e6)
2007. máj. 9. 07:47

Kedves HMG! Megmondanád,hogy miért vagy ennyire elutasító a Herbalife-al? Az nem igaz, hogy "szakmailag erősen megkérdőjelezhető". A cég hátterében Nobel díjas tudósok állnak. A Nobel díjat nem baráti alapon osztogatják. Igaz? Ignarro professzor sem azért kapta elismeréseit többek között a Nobel díjat, a Semmelweis egyetem díszdoktori kitüntetését, mert csak úgy "dobálozott a szakkifejezésekkel".

A tanácsadókról pedig ne beszélj álltalánosságban. Az igaz, hogy van köztük olyanok akik csak a pénzre hajtanak és "szakmailag nullák", de van sok elkötelezett, szakképzet, szakmailag hozzáértő ember is.

Ha még nem próbáltad ki a Herbalife-ot, nem kóstoltad, nem tapasztaltad, mi alapján mondasz róla véleményt?

128. 0565efa6e6 (válaszként erre: 127. - Aliena_)
2007. máj. 8. 08:58

Szia! Ismerem a termékek összetételét, az alkotók élettani hatását és árát, és tudom, mi kell egy egészséges testtömegcsökkentő étrendhez, és mi nem.

Nem, még nem fogyasztottam, nem is szándékozom.

127. Aliena_ (válaszként erre: 126. - 0565efa6e6)
2007. máj. 7. 23:18

Kedves HMG, a magyarázatodból még mindig nem egyértelmű a számomra, miért következik az, hogy szakmailag megkérdőjelezhető.

Egyébként Te ettél már Herbalife terméket (ne haragudj a kérdésért, lehet, hogy korábban már volt szó róla, csak új vagyok itt, és nem tudtam még végigolvasni a teljes fórumot)? Volt esetleg valami negatív tapasztalatod?

126. 0565efa6e6 (válaszként erre: 125. - 0565efa6e6)
2007. máj. 7. 23:11

Attól még, hogy nitrogén-monoxid, arginin, karnitin stb. nem kell hasraesni (aki valamelyest jártas a biokémiában, ismeri ezeket és az élettani funkcióikat).

És ha azt mondom nikotinamid-adenin-dinukleotid-foszfát? És leírom, hogy a szervezet számára nélkülözhetetlen, nélküle meghalnánk stb. (így is van), akkor vinnék, mint a cukrot.

Szakkifejezésekkel meg vegyületnevekkel én is tudok dobálózni.

125. 0565efa6e6 (válaszként erre: 124. - Aliena_)
2007. máj. 7. 23:06

Szia, Aliena!


Miféle kutatás? Pár ismert vegyületből étrendkiegészítőt összedobni? Ahhoz sok ész meg kutatás nem kell. Jó szöveget sem nehéz kitalálni, így bármit el lehet adni.


Szerintem nem. Pont azért VESZNEK MEG cégek ismert, elismert szakembereket, hogy a laikusokat meggyőzzék (Ezt most ÁLTALÁNOSSÁGBAN mondom.).

Nem mondtam, hogy káros.

124. Aliena_ (válaszként erre: 123. - 0565efa6e6)
2007. máj. 7. 21:32
Ne haragudj, de elmondanád, mire alapozod, hogy a Herbalife szakmailag erősen megkérdőjelezhető? Szerintem egy termék, amelyhez a Magyar Elhízástudományi Társaság elnöke, Prof. Dr. Halmy László a nevét adja kb. 10 évnyi kutatás után, azért annyira nem lehet káros...
123. 0565efa6e6 (válaszként erre: 113. - HusiNyuszi)
2007. máj. 7. 17:43

A Herbalife drága, és szakmailag erősen megkérdőjelezhető.

A tanácsadók szakértelme nulla, nem tudják fölmérni az esetleges következményeket.

De persze vannak a jól bevált szövegek, mint a "sejszinten táplál" és társai.

2007. máj. 7. 14:16

Sziasztok!


Én kislányom születése után kezdtem el fogyasztani a Herbalife termékeit. Nagyon jó tapasztalatiam vannak. Pár hónap alatt vissza nyertem a várandóság előtti súlyomat, úgy hogy közben gond nélkül tudtam anyatejjel táplálni a kislányom (7 hónapos koráig csak szopizott, tápszert egyáltalán nem evett).

Állandó idő hiányom miatt, nagy segítség volt az hogy 2 perc alatt összekeverem a shaket és már ehetem is. Egyébként nagyon változatosan elkészíthető, ha túró krémbe keveritek, akkor egy igazi laktató fehérje bomba lesz belőle. Ha édesre vágytok keverjétek kakaóba.

Többen úgy gondolják, hogy drága. Egy adag kb. 500 Ft. Ha elmentek a sarki kína étterembe vagy a cég menzájára ebédelni, ott sem úszátok meg olcsóbban.

121. hzsanett10 (válaszként erre: 120. - HusiNyuszi)
2007. máj. 3. 21:33

Szia!

felhívtam őket, elküldték a listájukat, de azon gy-m-s-megyében senki nincs.más ötlet?

2007. máj. 3. 09:31

Szia!

Sopronban konkrétan nem, de Győrben vannak, azt biztosan tudom, és ők biztos ismernek soproniakat. Szerintem írj vagy telefonálj a magyar központba (elérhetőségek a www.herbalife.hu oldalon), vagy rendelj bármelyik tanácsadótól (pl tőlem :-))) utánvéttel. De ha személyes találkozókat szeretnél a tanácsadóddal, az első megoldás is biztos menni fog.


(Remélem, ezzel nem sértettem meg a "ne reklámozz semmit" alapelvet...)

2007. ápr. 30. 21:46

Sziasztok !

én 10 éve(2.gyerkőcöm születése után) 16 kg-ot fogytam le vele 2 hónap alatt és tartottam is.

Most (a 3.baba után)is elkezdeném, tudtok mondani valakit Sopronba, aki ezzel foglalkozik?

2007. ápr. 12. 10:23

Ez bármilyen fogyókúrával így lesz. Már a szónál kezdődik a baj, hogy fogyóKÚRA. Ettől azt hiszi az ember, ez egy kúra, végig kell csinálni, aztán utána élhetek megint úgy, mint azelőtt. Ez nem megoldás. A jó tanácsadó beállítja az életviteledet úgy, hogy az egészségesebb legyen, mint eddig. Először csinálsz egy tisztító-regeneráló részt. Utána leadod a felesleges kilókat, úgy, hogy közben apró lépésekben új szokásokat veszel fel. És amikor már nem a fogyóprogramon vagy, ezeket a jó szokásokat akkor is megtartod. Ha így csinálod, nem hízol vissza, vagy ha néha (ünnepek, vagy téli kevesebb mozgás miatt) fel is szedsz 3-4 kg-t, már tudod, hogyan tudod leadni. És többé nem fogsz visszahízni. Ez MINDEN módszerrel CSAK így működik, és mindegy, hogy melyik módszert választod, a Herbalife-ot vagy mást. Az a lényeg, hogy olyat válassz, ami:

- betartható, tehát nem lesznek megvonási tüneteid,

- nem károsítja az egészséged, azaz nem vonja el azt is, amire pedig szüksége van a szervezetednek, és így nem leszel fáradt és rosszkedvű,

- nemcsak a kilók pillanatnyi leadására koncentrál, hanem új jó szokások felvételére is,

- és ha termék is tartozik hozzá, amit eszel mondjuk a normál étkezés mellett vagy helyett, akkor az megbízható, világhírű cégtől származik, amely segít a tanácsaival és ha mégsem megy, visszaadja a pénzed.

2007. ápr. 9. 17:29
Apum azzal fogyózott,és fogyott 20 kilót.Kicsit abbahygyta,és visszahízott vagy 25-öt
2007. ápr. 6. 21:47

Én is szeretek jókat enni. A Hörbiben az a jó, hogy még a fogyóprogram alatt is, egyszer egy nap tényleg azt eszel, amit akarsz. Én tortát vagy sütit is mindig eszem ebédre. Meg az elegendő fehérje és a rost miatt kevésbé vagy éhes, és erőfeszítés nélkül eszel kevesebbet a kedvenc ételeidből. Szóval nem kell átállni a porokra, csak kiegészíteni vele az étrendedet, mondjuk egy étkezést helyettesíteni vele, ha csak valami egészségesre vágysz. És a tetejébe igen finomak is! Egy csomó recept van már, és sokkal jobbak a porok most, mint régen.


Persze mozogni is kell, meg sok vizet inni. Igazából az egész program arról szól, hogy élj egészségesebben, ennek része a víz, a mozgás és a kiegyensúlyozott táplálkozás. És mivel legtöbbünknek nehézséget okoz a kiegyensúlyozott táplálkozás, mert nem tudjuk, pontosan mit és mennyit kellene ennünk, ebben segít a Herbalife-os por. Napi egy turmixot azért ki lehet bírni, és legalább tudod, hogy tettél valamit az egészségedért.


A klubban igaz, hogy 800 Ft a "háromfogásos vacsora", de abban Aloe ital és tea is van, nemcsak a shake. Az Aloét a tisztítás miatt adják, hogy az értékes tápanyag jobban fel tudjon szívódni, a méreganyagok viszont távozzanak, a tea pedig anyagcseregyorsító hatású. Ez segít azoknak a hölgyeknek, akik azért panaszkodnak joggal, hogy nem esznek többet és nem mozognak kevesebbet, mint 35 éves koruk előtt, mégis hízni kezdtek. Ez azért van, mert a kor előrehaladtával lassul az anyagcsere. Ebben segít a tea.


De azért nem akarok mindentudónak látszani, bocs, hogy megint sokat írok, csak én nagyon szeretem a Herbalife termékeket, mert sokat segítettek, és szeretném, ha minél több embernek segítenének ugyanígy ezek a dolgok.

115. Fanti (válaszként erre: 111. - Ancsika000)
2007. ápr. 4. 23:37
nekem 800ft/nap a klubban az alapmenü
114. lamoni
2007. ápr. 4. 18:26
Én imádom a jó kajákat és a finom sütiket, és inkább mozgok, és próbálok mértékkel enni, de nem állok át a porokra.
2007. ápr. 4. 17:46

Bocsi, de nem értek egyet azzal, hogy 40 ezer Ft, por+kapszula. Ugyanis mindenkinek más. Van, akinek elég egy shake naponta, az 400 Ft / nap, van, akinek jóval több kell. Attól függ, mi a cél.


Ezeket a termékeket azért nem lehet boltban kapni, mert jár hozzájuk egy Tanácsadó - hiszen sokféle a program és sokfélék az emberek (pl nyilván más kell egy 160 cm-es, 80 kg-os könyvelő nőnek, mint egy 195 cm-es, 130 kg-os rakodómunkás férfinak, ha fogyni akar), és nem is csak fogyó program van, hanem hízásra való, energetizáló, sportolóknak, kismamáknak szóló stb. Ezért kell a Tanácsadó.


Ha a Tanácsadó rosszul állítja be a programot, akkor nem jön a kívánt eredmény. De ez neki sem jó. Tudjátok, hogy 30 napos visszafizetési garancia van? Ha nem működött, visszakapod a pénzed, akkor is, ha csak egyetlen kapszula vagy egy kanálnyi shake-por maradt meg. Te visszakapod a pénzt, a Tanácsadó kap egy bontatlan dobozt, a cég állja a költséget, csak éppen ingyen dolgozott a Tanácsadó. Aminek nem sok értelme van, hiszen ha van egy csepp esze, rájön, hogy sokkal jobb egyszer tisztességesen beállítani valakit, aki aztán hónapokig vagy tovább folyamatosan rendel, mint sok vevőt egyszeri vásárlásra rávenni, lyukat beszélni a hasába, aztán magára hagyni. Egyszer mindenkit át lehet verni, de ehelyett jobb, ha folyamatos, elégedett vevők vannak, nem?


Szerintem nem drága, ha azt veszed, hogy két főétkezés HELYETT eszed. Valamit úgyis ennél. És erről legalább tudod, hogy nem hipermarketes átcsomagolt romlott kaja, hanem valami értékes.


Persze hogy le lehet fogyni más módszerrel is. Csak éppen dietetikus szakácsnak kell lenni hozzá. Ti tudjátok, pontosan mennyi szénhidrát, fehérje, rost, zsírsav, vitamin, ásványi anyag, tudomisénmi kell a szervezetednek naponta? És össze tudod állítani úgy, hogy minden benne legyen, bio alapanyagból legyen, kevés kalóriából álljon, tényleg elvegye az éhségedet, és még energikusabbnak is érezd magad tőle? Biztosan meg lehet csinálni, nem kétlem. Talán még ki is jön 400 Ft-ból. Csak nekem nincs időm erre, hogy kitaláljam.


Inkább kipróbáltam, épp most két éve, mert hallottam jókat róla, és azt is elmondták, amivel itt ezt a hozzászólást kezdtem (pénzvissza-garancia, személyes tanácsadás, stb). Másfél hétig semmi nem történt, bár a csokit valahogy nem kívántam úgy, mint azelőtt, és vidámabb is voltam, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Aztán a Tanácsadóm változtatott a programomon, és beindult a fogyásom. Összesen 3 hónap alatt végül 12 kg-ot adtam le, és két ruhaméretet fogytam körméretben. A zsírszázalékom 5 %-kal csökkent, így bekerült a még éppen jó kategóriába.


Azóta semmit nem híztam vissza, bár csak reggelire iszom a shake-et, mert amióta isszuk a gyerekeimmel együtt, rengeteget javult az allergiám (rémes volt), és ők is sokkal kevesebbszer hiányoznak az iskolából, mint korábban. Persze, ha újra zabálni kezdenék, mint azelőtt, nyilván visszajönnének a kilók, de hát ez természetes! Kis lépésekben sikerült változtatni az életmódomon, és ezt nem rontottam el a 3 hónapos fogyóprogram után sem.


Na jó, többet nem írok, elnézést, hogy ilyen hosszú lettem!

112. Cinka
2007. ápr. 2. 17:17
1 hónap kb 40 ezer Ft, por+kapszula.
2007. ápr. 2. 12:50
Szóval mégegyszer mgkérdezem! Nem tudja valaki, hogy mennyibe kerül egy havi adag?
110. Fanti
2007. márc. 29. 13:44

Sziasztok!

Én kb 1 hónapja fogyasztom a Herbalife termékeket,de "új rendszer" szerint.Első találkozásom a programmal,egy "MExikói Klubban" történt,itt Budapesten és rengeteg problémám oldódott meg rövid idő alatt. Az évek óta tartó álmatlanságomtól kezdve,az alacsony vérnyomásom miatti állandó szédelgésen át,az emésztési problémákig.Most fogyni szeretnék vele,remélem sikerülni fog!

Akit esetleg érdekel,hogy hova járok,priviben elmondom,mert amellett,hogy nagyon ütős a program,nagyon vidám is a társaság! :))))

109. 363d535da9 (válaszként erre: 99. - 7e00287be1)
2007. márc. 28. 13:31
Én nem arra gondoltam, hogy ezután 50 évig porokon élj, hanem arra, hogy addig amíg ezeket iszogatod, a szervezeted átáll a kevesebb kalória szükségletre, a kevesebb mennyiségre, illetve arra,hogy pl. vacsorára nem tömöd meg a pocakodat pukkadásig, vagy nem nasizol be TV nézés közben 1 tábla csokoládét stb. Magyarul segít abban, hogy "megvonási tünetek" nélkül kevesebbet egyél!
2007. márc. 27. 19:52
Ja, nem tudja valaki, hogy mostanában mennyiért vesztegetik?
2007. márc. 27. 19:52

Sziasztok!

Valószínüleg két év után újra nekilátok(hétvégén) a Herbalife-nak! Drukkoljatok nekem, mert most már akkora vagyok, mint a ház!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook