Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
2007. júl. 16. 21:37

Sziasztok!

Kb. 70 kg súlyfeleslegem van, alulműködik a pajzsmirigyem, vagyis leginkább csak hízok, fogyni nem tudok. Ezenkívűl még rengeteg problémám van, de szerintem most azok nem érdekesek.

Itt a falunkban segítenének nekem lefogyni, szeretném tudni, mire számíthatok. Kb. 30 ezer Ft havonta, ez már nagyon sok, és nem biztos, hogy sikerül. Van rá példa, hogy ilyen nagy túlsúllyal, és hormonproblémával sikeresen lefogyott valaki?

2007. júl. 16. 18:39

Sziasztok!

Még egyszer feltenném a kérdést, hogy hátha valaki nem látta. Szóval, senkinek nem okozott problémát, hogy fogamzásgátlót szedett?

Másik kérdésem, hogy hogyan lehetne belépni a herbalife-ba,mint tanácsadó. Én már próbáltam a terméket és csak jó tapasztalataim vannak, de most újra el akarom kezdeni. Válaszaitokat előre is köszi!

224. wéva
2007. júl. 15. 22:59

A mai életmódunkat nézve ki az, akinek normális az életvitele, mondjuk az emberek 10%-ának.

A többi pedig választhat, én inkább megiszom a napi egy shake-met, zabrostomat, multivitaminomat, lehet ez sokak számára műkajának, tűnik, de naponta egyszer legalább tudom, hogy egészséges tápanyagot biztosítok a szervezetemnek.

Régebben én sem hittem hogy ennek jelentősége van de, saját magamon is tapasztalom a változást, soha nem fáj a fejem, ami azelőtt minden héten legalább egyszer előjött, más a bőröm minősége, a körmöm a hajam, nincsenek allergiás problémáim, pedig nem vagyok fiatalabb, mint egy ével ezelőtt.

Igen valóban a mozgás is kell, vagy kellene, mond ezt egy 3-4 gyereket nevelő anyának, aki napi 8-órát ráadásul még dolgozik is valahol, persze ezt mindenki tudja, hogy kellene, de kinek van rá ideje.

Ma már nem csak a saját tapasztalatom erősíti meg azt, amit mondok és érzek, hanem az a sok-sok elégedett fogyasztó, aki szintén hasonló dolgokról számol be.

Ez nem azt jelenti, hogy ez a termék csodaszer nem ez egy mankó, lehet e nélkül is élni nyilván, de ha lehet egyszerűsíteni a dolgokat, miért ne tenné, aki teheti.

E mellet még lehet változatosan étkezni, mert általában a reggelit hagyják ki a legtöbben, ami a legfontosabb étkezésünk lenne, és ha ez 5-perc alatt elkészíthető sokunknak nagy segítség lehet.

Meggyőződésem hogy időhiány miatt hagyják ki sokan a legfontosabb étkezést, a reggelit, ez az egész napunkat, jobbá teheti vagy tönkre, teheti.


Üdv

Kállai Éva

223. 7130b15964 (válaszként erre: 220. - Ancsika000)
2007. júl. 15. 21:12

Nevezheted azt is életmódváltásnak, hogy shake-kel pótolsz minden nap egy étkezést. De igazából az lenne a jó, ha változatosan étkezne az ember, minőségi kajákat, megfelelő mennyiségben és a rendszeres mozgást sem szabad elfelejteni.


Nem azt mondom, hogy sose egyél-igyál étrendkiegészítőt, helyettesítőt, de ezekre normális életvitel mellett nincs szükség.

222. wéva (válaszként erre: 220. - Ancsika000)
2007. júl. 15. 20:59

Szia

Nem feltétlen a shake a lényeg, hanem az, ami benne van, igen valóban célszerű miután az ember már elérte a kívánt súlyt, utána ne térjen vissza ahhoz az étrendhez, ami a hízáshoz vezetett.

Shake nélkül is meg lehet ezt oldani, csak sokkal macerásabb és sokkal, drágább ezzel sokan nem értenek egyet de, ha valaki megnézi a shake összetételét, és tud számolni, rájön, hogy egyrészt 300 Ft-ból ezt nem tudja házilag megoldani és nem beszélve, arról hogy 5-perc alatt elkészíthető.

Én egy éve tartom a súlyomat, pedig néha én is bűnbe esek, és nem mondanám, hogy nagyon megvonok magamtól dolgokat.

A shake mindennap benne van az étrendemben.

Nekem fogamzásgátlóval kapcsolatban nincs tapasztalatom de, biztosan akad valaki, aki válaszol neked ebben a témában.

Üdv

Kállai Éva

2007. júl. 14. 12:03

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mi van akkor, ha valaki fogamzásgátlót szed? Nem volt senkinek semilyen problémája ezzel kapcsolatosan?

220. Ancsika000 (válaszként erre: 217. - 991217)
2007. júl. 14. 11:30
Azok akik szidják a terméket sajnos azt nem értik meg, hogy itt nem csak egy szimpla fogyókúráról van szó, hanem egy életmódváltásról. Amikor a kívánt súlyt eléri valaki, akkor is célszerű pl. vacsora helyett shake-t inni, különben a kilók úgy jönnek vissza, mint, ha futóversenyen léennének. Én is beleestem ebbe a hibába és igen, én is visszaszedtem a dupláját, de ezt csak magamnak köszönhettem. Most csak arra várok, hogy legyen munkám és akkor megint elkezdem a termék fogyasztását.
219. wéva (válaszként erre: 218. - Minu)
2007. júl. 13. 19:57

Szia Minu


Jól tudod, a thermo valóban jó, arra hogy az a zsír, amit éppen bevittél a szervezetedbe, ne rakodjon le.

Ezt én is alkalmazom és érzem is miután valami zsírosabbat eszek, hogy egy kicsit megy a hasam.

Már bocsi hogy ezt így írom le de, másképp nem tudom.

A thermo működését úgy lehet igazán jól megérteni, ha teszel egy átlátszó pohárba vizet, öntesz bele egy kis olajt, utána összetöröd a thermot és beleszórod a vízbe, látni fogod, hogy pillanatok alatt összegyűjti az olajt a víz tetejéről és leviszi a pohár aljára.

Ez a szervezetünkben is így működik.

Nyaralás ideje alatt szerintem senki se fogyokurázon, de azért figyeljen, oda hogy mit eszik.

Én tavaly nyaralás alatt is minden reggel megittam a shaket, és jobbnál jobb salátákat, halakat grillezett húsokat ettem.

Bulgáriában kipróbáltam mindenféle salátát, tengeri herkenytyüt, tintahalat, amit imádok, csak sajnos az itthon kapható meg sem közelíti a friss tintahal ízét.

Amikor tudod, hogy egy kicsit zsírosabbat eszel kaja előtt egy fél órával, vedd be a thermot, egyébként a zabrost tablettát is javasolnám kaja előtt, a teát is mondjuk kávé helyett.

Ne ragaszkodjon senki görcsösen, ahhoz hogy úristen mi lesz, ha följön 1-2 kg semmi, majd nyaralás után leadod.

De véleményem szerint sokkal könnyebb nyaralás ideje alatt odafigyelni, arra hogy mit eszünk, mint a normál hétköznapokon.


Jó nyaralást mindenkinek.

Ha van még konkrét kérdésed, írd, meg és szívesen segítek.

A folyadékfogyasztást senki ne felejtse el még nyaralás alatt sem, és lehetőleg szénsavmentes ásványvizet vagy gyümölcs teákat válasszatok.

Üdv

Kállai Éva

218. Minu
2007. júl. 13. 12:13

Sziasztok!

Màsodik honapja fogyasztom a termékeket, és nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Amellett, hogy csinosodom még egyéb egészségügyi gondjaim is megoldodtak.


Most viszont a segitségeteket szeretném kérni, mert a program idejébe beleesik a vakàcionk idöpontja is. Ilyenkor sok a csalàdi és baràti meghivàsunk,- és attol félek, hogy esetleg lelassul vagy megàll a sulyvesztés (arra nem is merek gondolni, hogy talàn még egy-két kilot fel is szedek), ezért keresek valamilyen megoldàst arra, hogy ezt elkerüljem.

Emlékeim szerint,-màr szo volt arrol, hogy a Thermo Complete segit abban, hogy ne szivdjon fel az összes elfogyasztott zsiradék.

Nagyon megköszönném, ha tanàcsot adnàtok abban, hogy hogyan-mikor és milyen mennyiségben alkalmazzam.


Ha valakinek van jo ötlete arra, hogy hogyan örizhetjük meg a formànkat a nyaralàs alatt,-ossza meg a többiekkel is- mert szerintem nem csak nekem okozott fejtörést ez a kérdés.

Üdvözlettel: Minu

217. 991217
2007. júl. 10. 21:09

Sziasztok!


Örömmel látom hogy vannak még akik hisznek a termékben, s nem szólják le mint egyes fórumkon. Én tavaly év végén alkalmaztam a terméket, s 10 kiótól szabadultam meg 2 hónap alatt, csak annyit monhatok kitartás, s bízzatok a termékben.

216. nikita2 (válaszként erre: 215. - HusiNyuszi)
2007. júl. 6. 18:21

Szia HusiNyuszi!

Köszönöm a válaszodat! A testzsír %-om szerdán volt 30,7%. (1 hét alatt 1%-ot csökkent 31,7%-ról) Nekem azért ez egész bíztató. :) Neked mi a véleményed?

Kb. 3-4 hete majdnem minden reggel (hetente kb. 4-5 alkalommal) járok futni, fokozatosan növelve a távot. Remélem azért ezek így jó hatással vannak rám. Azt már észrevettem, hogy már nem vagyok annyira fáradékony, pedig a két kissrác rendesen lefoglal. :)

Igyekszem nem nasizni, bár van néha 1-2 kilengés, de azért az 1 hét alatt nem volt jellemző szerencsére.

Köszi! Niki

215. HusiNyuszi (válaszként erre: 209. - Nikita2)
2007. júl. 6. 11:04

Sziasztok!

Mindenkitől elnézést, aki válaszra várt tőlem. Sajnos mostanáig nem volt lehetőségem internetezni, de most újra itt vagyok. :-)


Kedves Nikita2!

Az adataid alapján három dolgot tudok így a távolból megmondani. (A Herbalife tanácsadók kapnak ehhez egy kis segédeszközt a cégtől.)


Az egyik a BMI-d (a magasságodhoz mért súlyod), ami 24. Ez 20 és 24,9 között ideális a korodbéli hölgyeknél, tehát ez azt jelenti, hogy nagy aggodalomra nincs okod, bár vigyáznod kell, hiszen a felső határ közelében vagy. Sajnos a testzsírszázalékodat csak méréssel tudnám megmondani, tehát a 24-es BMI jelentheti azt is, hogy teljesen rendben vagy, de a testzsírszázalék-mérésből esetleg kiderülhetne, hogy az izmaid aránya a testedben lévő zsírhoz képest mégiscsak kevés.


A másik tényező (ezt ígértem) a fehérjefaktor. Ez nálad 101, ami azt jelenti, hogy kb 100-125 gr fehérjét kell bevinned a szervezetedbe mindennap az ideális izom-zsír arány (azaz az ideális testzsír-százalék) eléréséhez.


A harmadik a nyugalmi metabolikus ráta, ami esetedben 1400-1500 kcal. Ez azt jelenti, hogy ha egész nap fekszel és nem csinálsz semmit, a szervezeted akkor is elhasznál ennyi energiát a szívműködés, a bélműködés, a testhőmérséklet fenntartására. Nyilván a napi mozgás még elhasznál valamennyit. Mi következik ebből? Az, hogy ha kb 1400-1500 kilokalóriányi ételt eszel egy nap, akkor tartani fogod a súlyod, ha kevesebbet, akkor fogyni, ha többet, akkor hízni fogsz. Csodák (sajnos :-) nincsenek, a szervezet kalóriabevitele és kalóriafelhasználása vagy egyensúlyban van, vagy eltolódik egyik vagy másik irányba, ami fogyást vagy hízást eredményez.


Mit jelent mindez a gyakorlatban? Ha van kedved figyelni az ételek kalóriaértékét, magad is összeállíthatsz egy olyan étrendet, ami (esetedben) mondjuk kb 1300-1400 kcal, így egy kevés mozgással lassú, de biztos és tartós fogyást érhetsz el. Természetesen közben figyelned kell azt is, hogy minden szükséges vitamin, ásványi anyag, mikroelem, és az ételek minden fajtája (szénhidrátok, zsírok, fehérjék, rostok) elegendő mennyiségben és arányban kerüljenek a szervezetedbe, és ezek lehetőség szerint tiszta, egészséges forrásból származzanak. Egyszerű, nem? :-)))


Vagy választhatsz egy már bevált módszert, amilyen a Herbalife shake. Ha a reggelid és a vacsorád shake, azzal összesen 434 kcal-t fogyasztottál el (egy adag shake 217 kcal, ha 1,5-ös tejjel kevered), vagyis még marad lehetőséged egy 900-1000 kcal-os, tetszésed szerinti ebédre. A legtöbb ebéd ennél kevesebb, vagy legfeljebb ennyi, tehát rendben is vagyunk! Ugye, mennyivel egyszerűbb így? És biztos lehetsz a többi feltételben is: a vitaminok, ásványi anyagok, mikroelemek meglesznek, a tápanyagok a szükséges arányúak, a forrás egészséges és tiszta.


A fehérjebeviteled is könnyebben számon tartható így, hiszen a két shake az 1,5-ös tejjel összesen 35,2 gr fehérjét tartalmaz, tehát ha még kb 75 gr fehérjét eszel meg az ebédnél, akkor rendben is vagy. És hogy az ételek mennyi fehérjét tartalmaznak, a Herbalife tanácsadód ebben is segíthet, hiszen adhat neked egy ún. "30 napos sikernapló"-t, amelyben találsz egy erről szóló táblázatot is.


Remélem, segítettem.


A szoptatással kapcsolatban: nyugodtan edd a shake-et, csak jobban leszel te is, a babád is! Shake-et inni olyan, mint ha egy nagy tál zöldséget és gyümölcsöt ennél, sok sovány csirkehússal. Csak az íze nem olyan, és sokkal könnyebb elkészíteni is meg megenni is. :-)))

214. w.nora
2007. jún. 26. 12:33

Kedves Niki! Bocsánat, ha nem fogalmaztam elég érthetően. Azt értettem alatta, hogy ugyan a shake fogyasztható nyugodt szívvel, de kemény, drasztikus fogyókúra azért nem javasolt szoptatás során. A drasztikus alatt azt értem, hogy a jelenlegi kalóriabeviteledhez képest semmi esetre se csökkentsd a kalóriamennyiséget mondjuk 1000 kalóriával. De ahogy te leírtad, véleményem szerint ez jó. De ha 300-400 kalóriával csökkented a napi mennyiséget, akkor az nem árthat a tejtermelésnek. Napi 1200 kalória alá szoptatás alatt pedig ne menj!

Sok sikert kívánok a program véghezviteléhez! Szia

213. nikita2 (válaszként erre: 212. - W.nora)
2007. jún. 26. 10:11

Kedves W.Nora!

Köszi a választ. Igazából mit értesz kalóriabevitel csökkentés alatt. Én úgy gondoltam megtervezni ezt a kúrát, hogy reggel és este iszom a shake-t és az ebéd nem marad el. Ezen kívül mivel a nagyobbik (3 éves) fiam szereti, ha vele eszek és persze ez kell is, egy kis joghurt, müzli még elfér a shake után. (fél óra elteltével) Vacsi pedig hasonló elgondoláson alapszik, csak ott a shake-kel zárnék. Mit gondolsz?

Köszönöm a jókívánságot én is a legjobbakat kívánom Neked! Szia, Niki

212. w.nora (válaszként erre: 210. - Nikita2)
2007. jún. 26. 09:31

Kedves Nikita2!

Természetesen szoptatós anyukák is nyugodtan fogyaszthatják a termékeket, a shake-t is, hiszen ez egy vitaminnal teli egészséges készítmény, tehát a tej minőségét és mennyiségét is pozitív irányba befolyásolja. Viszont a kalóriabevitelt szoptatás alatt, javaslom, hogy ne csökkentsd le drasztikusan!

Sok örömöt kívánok kisfiadhoz, ez a legnagyobb öröm az életben, tudom, hiszen nekem is van egy 15 hónapos kisfiam, és imádom, de én sajnos nem tudtam sokáig szoptatni. Nem akart enni a kis lurkó. Szoptass, ameddig csak tudsz, és élvezd ki minden egyes pillanatát. Sok sikert kívánok neked! Szia

211. Fanti (válaszként erre: 154. - NOA)
2007. jún. 26. 02:02

Szia!

Lemaradtam kicsit,most jutottam el a hozzászólásodhoz.

Nem dolgozom a Herbalifenál,de elkezdtem fogyasztani,és klubba járni(országunkban most indul ez a forma)és bizton tudom,senkire nem akarnak rátuszkolni semmit.Sőt!Amíg ki nem próbálod a termékek általuk kialakított kombinációját (ami szintén forradalmasítja a Herbalife eddigi módszereit)és amíg a saját bőrödön nem tapasztalod meg az eredményességét,addig NEM IS ADNAK EL NEKED SEMMIT,MÉG AKKOR SEM HA KÖNYÖRÖGSZ!!!

Fantasztikus eredmények szemtanuja vagyok itt,ha valaki mesélné el sem hinném,de így hogy előttem mennek végbe ezek a változások,el vagyok ájulva.

Természetesen mindenki elmondhatja a véleményét,a negatívokat is,ezeket át kell gondolni és megkeresni mi lehetett a kudarc oka. Pl erre is jó a klub,hogy nem otthon barkácsolok az összevásárolt cuccokkal.

Úgy látom,hogy eleve kevés volt az adag amit ettél,persze hogy éheztél.Pont az a cél,hogy éhezés nélkül menjen végbe a fogyás,hogy ne járjunk úgy mint azelőtt,hogy amikor nem bírtan a koplalást,akkor magamra zártam a hűtőt és kirágtam magam belőle.

210. nikita2
2007. jún. 26. 00:02

Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Én is elkezdeném a kúrát, viszont jelenleg lassan 5 és fél hónapos kisfiamat szoptatom. Úgy hallottam, hogy semmilyen (rossz) hatással nincs a szoptatásr/anyatejre. Mi a véleményetek vagy ismeretetek erről?

Előre is köszi és kitartást kívánok mindenkinek! :)

209. nikita2 (válaszként erre: 200. - HusiNyuszi)
2007. jún. 25. 23:54
szia HusiNyuszi! 27 éves 58 kg 156 cm magas hölgy vagyok. előre is köszi az infót! :)
2007. jún. 25. 14:25

Érdekelne a Niteworks tapasztalatottok. Aki fogyasztotta kérem ossza meg velünk, írjon róla!

Köszönöm

2007. jún. 23. 23:02

Sziasztok!

Én is használom a termékeket, és eddig 11 cm-t fogytam, és lassan már az egész család is Herbalife termékeket használ. Ide tartozik a legkisebb családtagunk is, aki még csak 1 éves múlt. Csak jót tudok mondani. ÉLn imádom a szépségápolási termékeket és a nasikat.

És mindezek mellett még ezekkel dolgozom is, mivel szükségem van egy kis gyes kiegészítésre.

Ha valakit komolyan érdekel az egészsége nyugodtan vágjon bele a programba.

2007. jún. 19. 23:03

Szia Pokocska!

A Herbalife termékek fogyasztása személyre szabott adagolásban történik, ezért egy megközelítőleges árat tudok mondani. A Quick Start program ára 31.600,- Ft, mely tartalmazza az étkezést helyetesítő tápláló shake-t, a fehérje port, a rost tabletát és a multivitamin tabletát. Általában 30 napra elegendő mennyiséget tartalmazz.

2007. jún. 19. 08:50

Sziasztok!

Nagyjából elolvastam az egész topicot és érdekelne a "kúra". Az érdekelne még, hogy mennyibe kerül egy hónapban a fogyáshoz szükséges turmix+rosttabletta+...ami még kell?

204. HusiNyuszi (válaszként erre: 203. - HusiNyuszi)
2007. jún. 18. 19:32
...annyit... (nem tudok írni... :-)
203. HusiNyuszi (válaszként erre: 201. - B.Bejus)
2007. jún. 18. 19:31

Szia, Bejus!

Én jóllakom vele. Most már csak reggelire eszem a shake-et, hogy tartsam a súlyomat, de két éve három hónap alatt 12 kg-ot (és 14 cm-t) fogytam vele. A legelső élményem az volt, hogy napközben, két étkezés közben nem voltam éhes, és nem kívántam annyira az édességet. Ez most is így van. Én shake-et ettem reggelire és vacsorára, ebédre az üzemi kosztot (szénhidrát zsírral :-) és délelőtt 10-kor meg délután 4-kor a Thermo Complete nevű rost-tablettát. Az ebéd elég rossz ízű volt általában, úgyhogy legtöbbször ettem a végén valamilyen desszertet, tortát, csokit, banánt, de ez belefért. Szóval nem kellett minden jóról lemondani :-) A shake-et azóta is isszuk reggelenként, most már a gyerekeim is, ízlik is nekik, és nem is hiányoznak azóta ynnit az iskolából.

202. wéva
2007. jún. 17. 11:49

Szia Bejus

Mindenpépen érdemes kipróbálni, én a saját tapasztalatomat tudom neked elmondani.

Én 6-kg-ot fogytam annak idején, amikor elkezdtem, és az óta is tartom a súlyomat.

Az hogy ki érez, és ki nem éhségérzetet ,sok mindentől függ.

Nekem az első héten volt éhség érzetem, de a fehérjének és a zabrost tablettának köszönhetően ez megoldódott.

A fogyasztóimnál is változó, van akinek elég csak a turmix por, de van, akinél a fehérjét is be kell iktatni.

A zabrost tabletta is nagyon hasznos ,de az adagolás itt is mindenkinek az étkezési szokásait figyelembe véve, különböző képen adagoljuk.

Én általában először mindenkinek küldök kóstolót ,ettől még igaz semmi nem fog történni ,de így legalább mindenki saját maga tapasztalhatja hogy menyire laktató és hogy egyáltalán ízlik e az íze.

Nekem a napi étrendembe mindig benne van egy shake, egyrészt gyorsan elkészíthető másrészt pedig, egy alacsony kalóriát tartalmazó de tápláló reggelit ennyire egyszerűen és olcsón nem tudnék összeállítani magamnak a hagyományos élelmiszerekből.

Azt még fontos elmondanom, hogy senki ne gondolja hogy ez egy csodaszer, azon kívül, hogy a Herbalife shaket fogyasztjuk, étrendváltoztatásra is szükség van.

Nyilván a termékekkel könnyebb megoldani egy olyan étrend összeállítását, ami egy alacsony kalória összetétel mellett táplálja a szervezetünket.

Ha valaki nem változtat az étrendjén, folyadék bevitelén bármit ihat, vagy ehet nem fog sikerülni az alakformálás.

Csodák, nincsenek, ha kevesebb kalóriát viszünk be, beindul a fogyás, ha többet hízni fogunk, ha csak annyit amennyire szüksége van a szervezetünknek, tudjuk tartani a súlyunkat.

De az viszont tény hogy egyáltalán nem mindegy hogy milyen élelmiszerekből álitjuk össze. Mindenkinek sikeres fogyást és jó egészséget kívánok

A Herbalife termékeket pedig javaslom mindenkinek, akinek fontos az egészsége.

201. B.Bejus
2007. jún. 16. 22:46

Sziasztok!

Szeretném kipróbálni én is a shaket rosttablettával ,nekem úgy mondták ,hogy úgy hatásos. De azért meghallgatnék egy pár véleményt.Mi a tapasztalotok érdemes -e elkezdeni?

Jól lehet vele lakni?

Meg hasonló kérdéseim lennének.Előre isköszi a válaszokat.

2007. jún. 15. 09:56
Ha valakit érdekel a számára ajánlott napi fehérjemennyiség, írja meg, hogy hány éves, hány kg és milyen magas, meg hogy hölgy vagy úr, és küldöm az eredményt.
199. HusiNyuszi (válaszként erre: 195. - Kedveske)
2007. jún. 15. 09:54
Éva már nagyon jól leírta, kiegészítésképp csak ennyit: ismerek olyat, aki a főzelékeket ezzel habarja, mert olyasmi állagú és "ízű" (helyesebben ízetlen), mint a liszt. 8800 Ft egy doboz, jó sokáig elég, ez attól függ, mennyit használsz, mert mindenkinek más. A tanácsadód ki tudja számítani a fehérjekalkulátorral, hogy naponta hány gr fehérjére van szükséged összesen, és van egy 30 napos "sikerfüzet" is, egy napló, amiben vezetheted, mit ettél és mit ittál, és abban van egy lista arról, hogy az élelmiszerek mennyi fehérjét tartalmaznak, mert a napi mennyiséget természetesen nem CSAK az F3 porból kell fedezni, hanem az egészíti ki azt a mennyiséget, amit az ételekből nyersz.
198. wéva
2007. jún. 13. 17:20

Ezt ne hagyja ki senki, mert ilyet lehetőség nem sűrűn adódik.

Érdemes lesz az eget kémlelned augusztusban!

[link]

197. Minu (válaszként erre: 194. - Wéva)
2007. jún. 13. 10:13

Szia Eva!

Valoban elszàntam magam a "testformàlàsra", és lelkileg felnöttem ahhoz, hogy megszabaduljak a felesleges 15-20 kg-tol. Nem volltak illuzioim a program megkezdése elött,-nagyon jol tudtam, hogy amit az ember évek alatt összegyüjtöget plusz kg-ban-nem fog eltünni egy-két hét alatt. Arra is fel voltam (vagyok) készülve, hogy az elsö két hét nagyon nehéz lesz,-mert bizony hiànyozni fog a cukor, zsir, koffein és miegymàs,-amit azelött nagyobb mennyiségben fogyasztottam.


Idöt kell adni a szervezetnek, hogy àtàlljon az uj étkezési szokàsokra,-és persze legyözze az addigi függöségeit (pl: csokolàdé).

Nàllam is szokott jelentkezni az éhség(idönként rohamokban tör ràm), de ezt le lehet gyözni gyümölccsel, vagy sovàny joghurttal, vagy proteinszelettel (ez az utobbi még arra is jo, hogy fedezze az ellenàllhatatlan édesség utàni vàgyunkat).

Persze az is rengeteg eröt biztosit, hogy egy hét utàn rààlva a mérlegre, két kiloval kevesebb lettem,- bizom benne hogy ez folytatodik, és szép lassan megszabadulok a sulyfeleslegemtöl.


A virtuàlis terem cimét szeretném elkérni, -azt nem igérem hogy minden csütörtökön "ott leszek", de jelentkezni fogok. Hamarossan ugy is "àrvàn" maradok ha elköltözik a tanàcsadom,-és legalàbb lesz kivel megbeszélni a tapasztalatokat.


Szerintem, az sem lenne rossz dolog, ha arrol is beszélnénk, hogy ki-mit (és mennyit?) eszik a "föétkezésében", -mert szerintem ez is nagyon fontos!


Üdvözlettel: Minu

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook