Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
2007. okt. 3. 16:00

A vízben oldódó vitaminokból pl. nem okos dolog kilószám fogyasztani pl. a tiamint (B1), ha mellé gyógyszert is szed az ember...


C-vitaminnal is össze lehet hozni vesekövet.

285. HusiNyuszi (válaszként erre: 282. - Wéva)
2007. okt. 3. 13:03

Köszönöm :-)


Ha orvos lennék, biztosan ajánlanék táplálék-kiegészítőket a betegeimnek. Mellesleg az én nőgyógyászom is mindig ajánl hasonlókat. A zsírban oldódó vitaminokat egyébként tényleg túl lehet adagolni, de azért van az embernek szeme meg józan esze, hogy elolvassa a napi adag-ajánlásokat, és értelmesen döntse el, miből mennyit eszik. Nyilván nem kell megenni naponta tíz kiló karfiolt sem, ezt mindenki belátja, hasonlóan nem kell túlzásba vinni a vitaminokat sem.


Egy biztos: a vérképem nem lenne hajszálnyit jobb a két héttel ezelőttinél, úgy, hogy közben 400-500 ml vért veszítettem a műtét során, ha nem ettem volna Herbalife termékeket ezen időszak alatt.

284. HusiNyuszi (válaszként erre: 283. - Sidi)
2007. okt. 3. 12:59

Kedves Sidi!


A testsúlyfenntartó vagy a vitalizáló programban napi egy shake van, az még nem hizlal. Én pl shake-et iszom reggelire, és jóllakom vele, hogy mást akkor nem is kívánok. Délelőtt eszem gyümölcsöt, ebédre rendesen valami főttet, de ez már inkább kora délután van (3-4 óra között), vacsorát a gyerekekkel együtt eszem (7-kor), ez egy szendvics vagy gabonapehely, ilyesmi.


Ezzel az étrenddel élek már két és fél éve, amióta az eredeti Herbalife fogyóprogrammal leadtam 12 kg-ot. No nem teljesen szigorúan, mert nem minden reggel iszom shake-et, van, amikor inkább "rendes" reggelit kívánok - általában hétvégén, amikor van időnk pl tojást vagy virslit sütni. Hétköznap jobb a shake, már csak azért is, mert indulni kell a suliba, és így is fél hétkor kelünk, hogy a gyerekek mindenképpen rendesen reggelizzenek. Ők egyébként esznek szendvicset zöldséggel, és mellé (kakaó helyett) shake-et isznak. Nagyon jól bevált nekik, erősek és egészségesek.


A mostani terhességem előtt 76 kg voltam, ez már a 7. hónapra felment 90 kg-ra (tehát 14 kg), és 92 kg voltam szülés előtt. Most, szülés után 83 kg vagyok, persze még nagy a pocakom is. Most is a fenti étrendet folytatom, de már többet tudok mozogni (jó, most még nem, hiszen két hetesek se vagyunk), de lassan magamhoz térek, és a fenti étrenddel nem félek attól, hogy meghíznék. Majd írok folyamatosan, hogy mi történik. Ha pedig Bulcsú már nem szopik, akkor elkezdem megint a napi két shake + egy főtt étel fogyóprogramot.


A méreganyagok nem felszabadulnak, hanem kiürülnek a szervezetedből, ez nagy különbség! Arról pedig, hogy mi kerül át az anyatejbe és mi nem, hevesen vitatkoznak az orvosok, van, aki szerint minden, van, aki szerint semmi. Személyes példa: sajnos spinális görcsöt kaptam egy nappal Bulcsú születése után, és ennek egyetlen enyhítő ellenszere a koffein. Szombaton és vasárnap öntöttem magamba a kávét, a kólát, meg a Herbalife LiftOff energiaitalt, de nem javultam. Vasárnap délelőtt megjött a tejem, de aznap Bulcsú még nem szopott, csak este. Hétfőn két részletben három liter koffein-infúziót kaptam, a végén már támolyogtam tőle, de megérte - az iszonyú görcs elmúlt, Végre Bulcsút is szoptathattam, bár aggódtam, hogy ki fog ugrani a pelusából, ha ezt a tömény koffeines anyatejet issza. Az orvosom erre azt mondta, hogy ugyan, ez badarság, nem megy az át az anyatejbe. És igaza lett! Bulcsú azóta is a világ legnyugodtabb kisbabája, hétfőn és kedden is, és az azóta eltelt egy hétben is eszik és alszik, semmilyen hatással nem volt rá a lórúgásnyi koffein.


Hajlok rá, hogy higgyek az én orvosomnak másokkal szemben, ezek szerint tényleg nem ment át a koffein az anyatejbe.


Elnézést, ha hosszú lettem...

283. sidi (válaszként erre: 278. - HusiNyuszi)
2007. okt. 3. 09:08

hello!


Köszi, de nem mernék nem enni mellette, úgy meg nem akarom, hogy az is meg a dhake is, illetve, hát a méreganyagok most és szoptatás alatt!A helyzet az, hogy most a 7.hónap végén már 16 kilo és szeintem úgy egy kissé több lenne, ami nem egészséges a babának sem,vagy nem?

Szoptatás alatt gondoltam, hogy elkezdhetném, mert a vitaminok, fehérje, ásványi anyag benne van ami a babának kell, én meg nem kell új ruhákat vásároljak, ami gyerek mellett nem biztos, hogy könnyen megoldható, de valaki itt azt írta, hogy a méreganyagok felszabadulnak és a tejjel átkerülnek a babának, amit nem szeretnék!Szerinted megoldható!Most már a terhesség alatt nem, mert 10 hét múlva szülök, de utána?

Köszi

sidi

282. wéva (válaszként erre: 281. - HusiNyuszi)
2007. okt. 2. 23:19

Nagyon aranyosak a gyerekeid, gratulálok hozzájuk.

Nagyon jó hogy leírtad hogy te terhesség alatt is fogyasztottad a Herbalife-ot, nekem nincs gyermekem, így nem tudom hitelesen ajánlani a kismamáknak.

Holott tudom, hogy mindenki csak jót tesz a szervezetének ezekkel, a termékekkel, több orvos dietetikus viszont ennek az ellenkezőjét állítja, holott semmi tapasztalata nincs a termékekkel kapcsolatban.

Vitamin túladagolásról meg mindenféle hülyeségről beszélnek és kinek higgyen az ember ha nem az orvosnak .

Üdv mindenkinek

Éva

2007. okt. 2. 17:10
Képeket raktam fel az adatlapomhoz, ha valakit érdekel :-)
280. HusiNyuszi (válaszként erre: 272. - 105.75)
2007. okt. 2. 16:27

Szia!

Ha heti 1 kg körül fogysz, azt a szervezeted is jól tolerálja (nem érzékeli éhínségként és nem kezd tartalékolni), és a bőrödnek is van alkalma hozzászokni az új méretekhez. Azonkívül a fogyórész befejeztése után is könnyebb lesz így megtartani az új súlyodat. Tehát mindenképpen érdemes lassan és fokozatosan fogyni, nem pedig drasztikusan. Sajnos aki nagyon gyorsan és sokat fogy, azzal bizony megtörténihet, hogy "kinyúlva" marad a bőre és csak a plasztikai műtét segít. (Pl az "integetőizom" megléte, azaz a karja alatt látszik, hogy sokat fogyott onnan.)


Egyetértek Évával, hogy érdemes a kezdőcsomagot megvenned, mert így kedvezményt kapsz a további termékekből. A kezdőcsomag kb 1 hónapra elég (helyesebben van benne, ami rövidebb és van, ami hosszabb időre, 1 hónap az átlag), viszont Neked a 25-30 kg fogyáshoz kb 7-8 hónapra kell számolnod (ahogy írtad is), és azután még egyszer ennyi ideig érdemes a fenntartó programot folytatni (ami már csak napi 1 turmix plusz amit még esetleg szeretnél kiegészítésképpen).

279. HusiNyuszi (válaszként erre: 265. - Zena01)
2007. okt. 2. 16:15

Kedves Zena!


Először mindig a centis fogyás indul, mert a testzsír-százalékod javul a Herbalife-os táplálkozás által. És mivel az izom nehezebb, mint a zsír :-), ezért a kilókban először nem látszik a változás, a körméretekben viszont annál inkább. Ezért is hívják az alapprogramot ShapeWorks-nek, azaz alakformálónak.


A kezdeti fejfájás valószínűleg a méregtelenítés következménye. Hamar el fog múlni, ne csüggedj! A szervezeted valószínűleg kicsit lemerült, és kell neki egy kis idő, amíg áttér erre a fajta táplálékra.

278. HusiNyuszi (válaszként erre: 259. - Sidi)
2007. okt. 2. 16:11

Kedves Sidi!


Én az egész terhességem alatt ettem a Herbalife termékei közül a turmixot, a multivitamint és a halolajat, valamint egy antioxidáns hatású gyógynövényt, és ittam a teánkat is. Most, hogy már itthon vagyok a kis Bulcsúval (ma 11 napos), és szoptatom, továbbra is fogyasztom ezeket.


Minden Herbalife termék természetes alapanyagokból áll, tehát nem tehetek semmi rosszat magunkkal, sőt, ezeknek köszönhető, hogy az alapesetben (tehát terhesség nélkül) is meglévő vérszegénységem nemhogy nem romlott a terhesség alatt, de a tetemes vérveszteséggel járó császármetszést is úgy vészeltem át, hogy a vérképem ugyanolyan maradt (azaz műtét nélkül már javult volna).


Javaslom minden kismamának, hogy egyen Herbalife termékeket, nekem nagyon jól beváltak.

277. wéva (válaszként erre: 276. - 105.75)
2007. okt. 1. 23:52

Szia

A megadott adataid alapján a napi kalóriaszükségleted 1904 kalória/nap, fehérjeszükséglet 150 gram/nap.

Ahhoz hogy valóban beinduljon a fogyás 500 kalóriával kevesebbet, kellene fogyasztanod, vagyis 1400 kalóriát naponta, ami nem mondható soknak.

Itt valóban nagy akaraterőre is szükséged van ,és ahhoz hogy ne érezz éhségérzeted neked az első hónapban, bele kell raknod a 26 gramm f1-et ,a fehérjére bevitelnek is meg kell, hogy legyen .

Az hogy tornázol az nagyon jó és könnyebben is fogod venni az akadályokat .

Mivel nálad több hónapos termék fogyasztásról beszélhetünk amennyiben komolyan, gondolod a dolgot,költség csökkentés szempontjából pedig érdemes a kezdőcsomaggal indítani mert utána a következő adagodat már 25%-al olcsóbban tudod majd megvásárolni .

Mivel a shake elég sok fajta vitamint is tartalmaz én a multivitamin helyett a thermot javasolnám.

Zsírégető hatása miatt és mivel tornázol is a fogyókúra mellett több energiát, adna a szervezetednek.

De természetesen több mindent tudnom kellene még rólad, hogy érdemben jobban tudjak segíteni.

Ha már van tanácsadód érdemes ezeket, a dolgokat jobban átbeszélni, nyugodtan kérdezz a tanácsadódtól, mert igazán érdemben Ő fog tudni segíteni.

A tanácsadóval célszerű tartani a kapcsolatot, mert annak függvényében, hogy mit érzel, tudjátok majd a termékek adagolását a te személyedre szabni.

Sok sikert a fogyáshoz, ha módod van rá és szeretsz olvasni javasolnám a Titok című könyvet elolvasni,ez a kitartásban segít .

Édesvíz kiadó www.edesviz.hu The Secret Rhonda Byrne

Ezt a könyvet egyébként bárkinek szívesen merem ajánlani, mert az élet minden területén lehet hasznosítani.

Sziasztok jó egészséget és kevesebb kilókat mindenkinek.

Éva

276. 105.75
2007. okt. 1. 20:28

Szia,

Köszi a választ,nagyon hasznosnak tartom.Nekem azt javasolta egy tanácsadó, hogy mivel 100 kg-ot meghaladó a sulyom, vásároljam meg a fogyásra szánt Herbalif készletet(mindent!), mivel csak ugy esélyesebb a fogyás.Itt a forumban olvastam, hogy talán ez mégsem igy müködik, ezért is fontos a pontositás.

Jelenleg 103 kg, 170 cm, és a BMI 35,6 -(korosan elhizott, bármenyire is utálom), de most lefelé mozdult el.

Figyelek a folyadék fogyasztásra, napi 2-3 liter folyadékot fogyasztok.Tornászni az Edit Sipeky féle gyakorlatsort végzem (heti 5, 6 alkalommal)+ 80 drb hasprést az AB King(augusztusi befektetés, hogy legyen kedvem tornászni) segitségével.Nem tudom ez elegendő-e?.Sokat segithetne, a fehérje fogyasztásom kiszámitása.

105kg,...+elhatározás...akaraterő+...Herbalif..75kg

105.75

u.i. mivel az első levelem eltünt mikor a Ment gombra katttintottam, most sietve irtam meg...

275. zinajda (válaszként erre: 273. - Wéva)
2007. okt. 1. 12:08
Köszi a választ, megpróbálom.
274. wéva (válaszként erre: 272. - 105.75)
2007. okt. 1. 11:08

Ahhoz hogy ne legyen lógós a bőrünk, a fehérje fogyasztásra kell jobban odafigyelni, illetve a mozgás is sokat segíthet.

Van egy-két, fogyasztom, aki a fehérje és mozgás nélkül fogyott 15-20 kg-ot, sajnos a bőrén ez meg is látszik.

Érdemes az alap programmal kezdeni, utána pedig fokozatosan egy-két terméket még beiktatni a programba

Mindenképpen kérd ki egy tanácsadó véleményét, mert mindenkinél más lehet az adagolás.

Szia

Éva

273. wéva
2007. okt. 1. 11:05

Sziasztok

Minu a napi kalóriaszükségleted 1684 kall/nap fehérje 125 gramm/nap.

Azt gondolom, tudod, hogy napi 500 kalóriával kell kevesebbet fogyasztanunk, ahhoz hogy beinduljon a fogyás.

Zinajda a 2liter folyadékot, amikor teheted, azért próbáld növelni, legalább amikor otthon vagy és nem gond a vécére járás.

Van, akinél nehezebben indul be a fogyás, neked is fontos lenne a kalória-bevitelre odafigyelni.

Sziasztok

Éva

272. 105.75 (válaszként erre: 245. - Wéva)
2007. szept. 30. 22:28

Sziasztok, nagyon megtetszett a Herbalif program és kérdezni szeretnék:

-mi történik,(esetleg már volt-e ilyen a Herbalif történetében) ha az ember lefogy 10...15.. vagy még több kg-ot, tornászás nélkül,-nem létezik az a veszély, hogy a böre "uszni fog" utána, azaz kinyúlva marad?

-a Herbalif program melyik termékeivel érdemes kezdeni, az alap programmal és utána "bekeményitve" folytatni, vagy elöször támadni több fronton, több terméket fogyasztva és utána folytani "szelidebben"?

Kb.25...30 kg-ot céloztam meg, (2007 oktober...2008 junius között)

271. zinajda (válaszként erre: 267. - Wéva)
2007. szept. 30. 14:10

Szia!

Én csak kb 2 liter folyadékot fogyasztok naponta, az baj? Eleinte többet ittam, de állandóan wc-re szaladgáltam. A végén már el sem mertem indulni sehova. Most a 2 literrel aránylag nyugton vagyok.

A kilóim sem nagyon mennek, három hét alatt semmi, de a hasam öt centit ment össze. Ez gondolom az elején természetesen normális.

Üdv zinajda

270. zena01 (válaszként erre: 266. - Minu)
2007. szept. 30. 14:05

Szia!

Ha leesik a vércukrom (valószínűleg akkor szédülök), bekapok egy szőlőcukroe, mert édességet nem eszek. Szerintem is idő kell a fogyáshoz és a szervezetnek át kell állni. Amikor lassan fogytam, tovább meg tudtam őrizni az elért súlyomat.

Köszi a bíztatást. zena

269. sidi (válaszként erre: 264. - Minu)
2007. szept. 29. 10:23

Szia!

Köszi szépen!További jó erdményeket Neked!Ha lejár a terhesség és a szotatás akkor ez lesz a diéta amt kipróbálok!Életmód!Pontosabban újra elkezdek, mert már egyszer sikert ozott Nekem is!Csak annk márpár éve!

268. Minu (válaszként erre: 267. - Wéva)
2007. szept. 28. 20:43

Szép és kellemes estét mindenkinek!

Igen érdekelne, hogy mennyi a napi kaloriaszükségletem,-ezért megköszönném ha kiszàmolnàd nekem: 168 cm magas vagyok, és jelenleg 74 kg. Ha nem veszed zaklatàsnak akkor azt is megszeretném kérdezni, hogy hogyan lehet megàllapitani a testsuly-zsir szàzalékot (ha nem igy kell irni, akkor elnézést,-biztosan rà fogsz jönni, hogy mire gondoltam).


Még egy észrevétel a programmal kapcsolatba: a körülöttemlévök egységesen azt àllitjàk, hogy nem làtszik rajtam, hogy fàradt illetve nyuzott lennék a viszonylag gyors fogyàstol.

Szerintem ez nagyon jo jel! Nem vesztettem el sem a jokedvem, sem a humorom és nem vagyok fàradékony.

Remélem, hogy ez a jövöben is igy marad.

Üdvözlet mindenkinek!Köszönöm a segitséged.

Minu

267. wéva
2007. szept. 28. 19:45

Sziasztok


Minu gratulálok az eredményedhez, 14 kg az valóban nem semmi.

Hogy most stagnálsz egy picit az normális, az eddigi tapasztalataim alapján innentől nem fog olyan gyorsan menni, de centikben viszont biztosan lesz változás .

Egy kis mozgás látványosabbá tenné a dolgot.

Mivel lefogytál 14 kg-ot most már a napi kalória szükségleted is más, tehát nem árt újra kiszámolni, ha még nem tetted meg ír be a súlyt, magasságot és kiszámolom neked.

A zabrostot jobb elrágva fogyasztani van, akinél ez is beindítja az újabb súlyvesztést.

Természetesen nem mindenkinek ízlik elrágva de, jobban kifejti a hatását.

Lehelet frissítőként is jól működik és a fogakat is tisztítja, én kifejezetten szeretem elrágcsálni.

Zena valóban a fejfájás lehet a kevesebb kalória-beviteltől is , van, akinél kell egy pár nap, amíg megszokja szervezete ezeket, a termékeket.

A termékeknek köszönhetően egy méregtelenítési folyamat is beindul a szervezetünkbe, ez is lehet a fejfájásod oka.

Ez mindenkinél másképp nyilvánul meg de, pár nap alatt elmúlik.

Figyelj oda a folyadék fogyasztásodra, mert nagyon fontos, a méreg anyagok is könnyebben kitisztulnak a szervezetünkből ha a napi 2-3 liter folyadékot elfogyasztjuk.

Szurkolok neked, hogy sikerüljön a kívánt súlyt elérned.

Sziasztok

Éva

266. Minu (válaszként erre: 265. - Zena01)
2007. szept. 28. 18:58

Szia!

Elképzelhetö, hogy azért fàj a fejed, mert olyankor leesik a vércukorszinted.

Velem is elöfordul idönként,- legközelebb ha el kezd fàjni a fejed, -mielött bevennél egy gyogyszert-egyél gyorsan egy pici kocka fekete csokit. Vàrj egy negyed oràt,- ha elmulik a fejfàfàs (vagy kezd szünni- akkor a vércukorszint volt a felelös.

Nem vagyok profi az orvosi dolgokba, de elég logikusnak tünik szàmomra, hogy az édesség is vàlhat rabsàggà;- azaz ha elkezdesz egy diétàs programot amivel csökkented az energiabevtelt (szénhidràtokat), a szervezetednek hiànyozni fog.

Idöt kell adnod magadnak ahhoz, hogy a àtàlj az uj étkezési szokàsokra. Kitartàst a programhoz, elöbb-vagy utobb làtni fogod az eredményt is!

Üdvözlettel: Minu

265. zena01 (válaszként erre: 264. - Minu)
2007. szept. 28. 16:47
Gratulálok a fogyásodhoz! Én egy hónapja szedem, de inkább a centik mennek le rólam. A fejem viszon gyakran fáj. Nem baj, ha "3 hónapos" leszek ez is változni fog. Zovábbi sikert! zena
264. Minu (válaszként erre: 263. - Sidi)
2007. szept. 28. 12:13

Szia Sidi!

En Franciaorszàgban élek, és ott nagyobb a vàlaszték a Herbalife termékekböl.

Reggel és este megittam a turmixomat a protein porral dusitva,(söt az vacsorai adagba tettem gyümölcsöt is: kiwi, alma, eper stb,- mert igy még izletesebb és laktatobb is).

Ebédre igyekeztem olyan élelmiszereket vàlasztani, aminek alacsony az energiatartalma: csirkehust salàtakörettel, és a halételek is nagyon jol beilleszthetök a programba (csak ne legyenek panirozva,- és ne forro olajban süsd meg!)

Gyakorlatilag bàrmilyen sovàny hus szerepelhet az étrendbe, ha nem sültkrumplival tàlalod (nekem nagyon bevàlt a pàrolt zöldbab köret).

Mindemellett hasznàlom a multivitamint, és a rosttablettàt is. Ez az utobbi kivàloan alkalmazhato az éhség csillapitàsàra is, és ahogy a forum lapjain is olvashato: ha szétràgva elfogyasztod az étkezés elött egy nagy pohàr viz tàrsasàgàban,- akkor sokkal kevesebbet eszel!(Ez nàllam kivàloan müködik!)

Délutàn négy ora magasàgàban, pedig megeszem a kis szelet csokimat (persze ez is Herbalife termék), ami feltétlen szükséges a jo közérzetemhez, mert imàdom az édességet.

Nekem bevàllt ez a modszer, mert kiegyensulyozott maradtam,- és ez feltétlen szükséges a munkàmhoz.

Hàrom honapja hasznàlom a termékeket, és ez idö alatt sikerült leadnom a 14 kg-ot.

Tovàbbà megszünt az emésztési problémàm és elmult a migrénem is.

Biztos vagyok benne, hogy ha elérem a kivànt sulyomat, azutàn is fogom hasznàlni a termékeket,-annak ellenére, hogy itt sem mondhato olcsonak egy program.

Ezek persze a személyes tapasztalataim,- én nem vagyok tanàcsado, (vannak akik sokkal pontosabb felvilàgositàst tudnak adni a termékekkel,- és hasznàlatukkal kapcsolatban.


Sportolni nem sportoltam ezidàig, de most ugy gondolom, hogy nem àrtana formàba jönni.

Az jo dolog, hogy az ember lead pàr kilot,- de ezutàn nemàrt egy kissé tornàztatni az izmokat, hogy feszesebb, zàrtabb, rugalmasabb legyen a böröd is. Talàltam egy sporttermet, és elkatàroztam, hogy heti két alkalommal-egy oràt tornàzni fogok. Ez màr inkàbb csak alakformàlàsnak mondhato, mert magàban ha csak sportolsz (még ha rendszeressen is) nem elég a fogyàshoz.


Ha ràszàntad magad a sulyvesztésre,- akkor ezeket a termékeket joszivvel ajànlom, mert szerintem müködik a program és bele lehet illeszteni egy normàlos életvitelbe.

Üdvözlettel: Minu

263. sidi (válaszként erre: 262. - Minu)
2007. szept. 28. 10:13

Konkrétan mit fogyasztottál, mikor, mennyi ideig?Engem mint fogyasztót érdekelne, majd szülés utánra!Sportoltál mellette?

KÖSZI

262. Minu
2007. szept. 28. 09:01

Sziasztok!

Tanàcsot szeretnék kérni Töletek.

Hàrom honapja elkezdtem fogyasztani a termékeket, -és nagy örömömre- sikerült megszabadulnom 14 kg-tol. Meg vagyok elégedve az eredménnyel, de még elöttem àll 6-7 kg sulyfelesleg, amit a kitüzött célban elterveztem.

A programot tovàbbra is "becsületesen" folytatom, de ugy érzem, hogy lelasult a sulyvesztésem, söt majdhogynem "meg is àllt".

Ha van egy jo ötletetek, hogy mivel és hogyan lehetne felgyorsitani a tovàbbi fogyàst,- örömmel venném ha megosztanàtok a forummal- gondolom màst is érdekelne a dolog.

Köszönettel: Minu

261. detty2 (válaszként erre: 241. - Angel.heart)
2007. szept. 14. 10:51

Szia

Csinaltak nalad szemelyre szabott testelemzest? Mert ezt a programot negy felekeppen alkalmazzak. Mindegyiket masra, ha fogyni szeretnel es ehes vagy a termekek mellett akkor a feherje beviteledet kell megnovelni. De igen van sulynovelo program is.

260. wéva (válaszként erre: 259. - Sidi)
2007. szept. 13. 13:44

Szia

A Herbalife termékek csak tanácsadókon keresztül kaphatók.

Nekem van olyan fogyasztóm, aki a terhesség ideje alatt fogyasztotta a turmixport, de ezt mindenki saját maga dönti el.

A babának is hasznos lehet az az anyuka egy tápanyagban és vitaminban gazdag élelmiszert, fogyaszt.

A tanácsadót pedig szintén te választod ki magadnak, vagyunk egy páran, ahogy már Husinyuszi is leírta.

Jó egészséget neked is és a babának is.

Szia

Éva

259. sidi
2007. szept. 13. 12:02

Köszi lányok!


Terhes vagyok!Decemberig utána indnképpen szeretném! Mert benne van minden ami kell!Persz csak szoptatás után!Vagy alatta is jó?

BP., Lehel térnél volt egy bolt nem?

Akkor még Győrben éltem ott volt a tanácsadóm!


Köszi

258. HusiNyuszi (válaszként erre: 254. - Minu)
2007. szept. 12. 21:45

Kedves Minu!


Köszönöm szépen, kedves Tőled. Tényleg igyekszünk segíteni, és nagyon jó érzés, ha ez sikerül. Ez az, amit annyira szeretek ebben a munkában. Én magam is nagyon boldog voltam, amikor sikerült lefogynom, pláne, hogy az allergiámat is kordában tudom tartani, és szeretném ezt a jó érzést minél többeknek átadni.


Mindenkinek kívánom, hogy érje el a céljait a Herbalife programmal!

257. HusiNyuszi (válaszként erre: 253. - Sidi)
2007. szept. 12. 21:42

Kedves Sidi!


A shake és a többi Herbalife termék csak tanácsadókon keresztül kapható. Ha már nincs meg a régi tanácsadód telefonszáma, a Herbalife magyar központjában segítenek Neked a lakóhelyedhez legközelebbhi tanácsadó kiválasztásában. Vagy választhatsz minket is (W.Éva és én is tanácsadók vagyunk), ha valamelyikünk szimpatikus Neked :-)

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook