Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
2008. márc. 1. 22:54

Sziasztok!

Elolvasgattam egy pár hozzászólást és a herbalife-os honlapokat is nézegetem egy ideje - kacérkodok a gondolattal, hogy ezzel kezdjek el fogyózni.

Úgy néz ki, kritikus, hogy az ember milyen tanácsadót választ - tudtok olyat ajánlani, aki biztosra bevállt?

A másik kérdésem az, hogy mennyire szükséges más termékeket használni. Egyetemistaként a shake árát elég húzósnak találom - persze nem vagyok képben az ilyen termékek áraival, lehet, hogy ez egy teljesen reális ár!.

Harmadszor: a shake egy dobozban ugyanolyan ízű? Nincs valami kis porciós vegyes változat? Csak mert napi kétszer ugyanazt inni egy idő után nem annyira izgalmas! (Tudom, hogy lehet így-úgy ízesíteni, de akkoris!)

Előre is köszi a válaszokat!

405. 105.75 (válaszként erre: 403. - Eracica)
2008. márc. 1. 13:55

Sziasztok!

Szia, eracica (harag nélkül)

Lehetséges,hogy tévedtek-részben. (válasz fanni10@freemail.hu 400. hozzászólására)

Igen, csak utána kéne járni a témának és még választani is lehet a lehetőségek közül. (és egy ilyen lehetőség a Herbalife.Most idézem Weva-t: “Új táplálkozási szokásokat tanulhatunk meg, sőt akár egy új életmódot is elsajátíthatunk. Ha sikerült helyreállítanunk a szervezetünk öngyógyító mechanizmusát, egyúttal meg fogjuk őrizni az egészségünket és visszanyerhetjük az ideális testsúlyunkat is”.A Herbalife sok pozitivuma mellett az egyik leghasznosabb az általuk összegyűjtött és felhalmozott tapasztalat. A sok siker-történet és egy lehetséges út amivel elérhető a cél. Legyünk inkább hálásak ezért és ne támadjunk mindjárt, ha esetleg mi más utat választottunk.Sok sikert mindenkinek !

105.75

2008. febr. 29. 22:18

Sziasztok!

Én már egyszer fogytam shake-től 3hónap alatt 15kg-ot.Azóta szültem két gyereket és újra van rajtam ennyi plusz.A kisebbik 1 éves még szopizik napjában 3x.Elkezdhetem újra?

Már 4éve van rajtam ez a felesleg,jó lenne már leadni.

403. eracica (válaszként erre: 401. - Fanni10@freemail.hu)
2008. febr. 27. 16:45
Mennyire igazad van! Sokan azt hiszik vannak csodamódszerek, pedig csak utána kéne járni a témának és még választani is lehet a lehetőségek közül. Plusz segítséget jelenthet, ha valaki rá tudja venni magát egy kis mozgásra is.
402. Smarty (válaszként erre: 401. - Fanni10@freemail.hu)
2008. febr. 27. 14:16
Örülök, hogy neked sikerült elérni ezt a szép eredményt. De sajnos vannak olyanok, akiknek ez nem sikerül. Nekem pl. semmilyen módszerrel nem indultak lefelé a kilók csak Herbalife-al. Most beszéltem egy hölgyel, akinek szintén ez a gondja, hogy csak a Herbalife termékekkel sikerült fogynie. De minden szervezet más. Az enyém ilyen.
2008. febr. 22. 09:52
Én 16kg-ot híztam a kislányommal.Nem gyötörtem magam halálra fogyókúrával és tornával, egy év alatt még is leadtam.A itok: akinek van csemetéje tudja mennyi energiát kíván a nevelés.Főleg mikor a baba megérkezik.Nekem nem volt segítségem a szülés után.Kb:2 hetet "pihentem és utánna ment minden úgy, mint régen.Gondoskodás a babáról, házimunka ,főzés,bevásárlás stb.Mindez napi4 óra alvás mellet, császározva.Nem vettem nasit, viszont sok gyümölcsöt ettem.És mindíg jóllaktam rendes étellel.Nincs értelme az önsanyargatásnak, mertígy folyton éhes az ember.együnk napi4x normál adagot, kevés pékárút, sok fehérhúst,zöldséget és gyümit.A herbalife sem jobb, mint bármelyik drága fogyi termék.A fitotékákban pedig jóval olcsóbban is lehet venni fogyasztóteát, bevizsgált termékek. A fogyókúra mindíg is nagy üzlet volt.Könyörgöm lányok, együk azt ami jólesik!A párom 9 hónap alatt fogytt14kg-ot.Semmi mást nem csinált, mint figyelt az étkezésére.És nála is bevált ami nálam.Persze ennek is van ára.Este 6 után nem eszik, keveset nasizik..Nemvagyok a reformkaja híve sem .Ugyan úgy megfőzöm a töltöttkáposztát, pörköltet,megsütöm a palacsintát,lekvárosbuktát.8 éve tartom a súlyom, sikeresen visszafogytam.Ne szórjátok a pénzt fogyidolgokra, csak próbáljatok meg mértékletesen enni.Az étel is jólfog esni,mert nem kefírrel és mindenféle fogyiszerrel kezditek a napi sanyargatást.Nemkerültök mindíg a jojo efektusba vissza.Mindenkinek sok kitartást és egészséges nem önsanyargató,sikeres fogyókúrát kívánok!
400. HusiNyuszi (válaszként erre: 399. - Ariaden)
2008. febr. 22. 09:17
Szia! Szuper jól csinálod, nagyon ügyes vagy, gratulálok! A teák a méregtelenítésben és a vízhajtásban is segítenek (különben a Hörbi-termékeknek is van enyhe méregtelenítő és vízhajtó hatása), ezért ugrott le Rólad hirtelen az első pár kg és cm. Most majd le fog lassulni, de ne aggódj, ez teljesen normális! Nekem pl nehezebb most, mert eleve eszem Hörbit, ezért nekem ez a kezdeti megugrás most elmaradt, de már 1 kg-val könnyebb és 2 cm-vel karcsúbb vagyok így is. Hajrá!
399. Ariaden
2008. febr. 20. 10:16

Sziasztok!


Én hétfőn kezdtem el a Herbalife-ot, és ma reggelre 2 kg-mal mutatott kevesebbet a mérleg. Igaz, szigorúan betartom és tornázok is minden nap fél órát és 3,6 l gyógyteát iszom miden nap, de ez elvileg leehtséges?

A nadrágjaim bővebbeknek tűnnek, főleg hasban. 12-14 kg-ot szeretnék lefogyni. Biztos, hogy jól csinálok mindent? Reggel 8 és 8:30 között shake, 10-kor multivitamin tabletta, délben ebéd, mellé multivitamin tabletta, négykor tabletta, hatkor shake. Közben 1,2 liter kamillatea, 1,2 liter csipkebogyó, 1,2 citromfűtea üresen. Nekem a gyógyteák, mivel melegek elveszik az éhségérzetem. Valaki szakértő, biztos, hogy jól csinálom? Ebédre sovány húsokat eszem (sokat) zöldségköretekkel.

398. 105.75 (válaszként erre: 396. - HusiNyuszi)
2008. febr. 19. 14:13

Szia, HusiNyuszi !

Végre én is beindultam,:-)))

elkeztem tornászni is,:-)))

reggelire Herbalife shake,

este edzés után protein turmix.


Köszi, hogy megprobálsz irni,hogy lehessen követni.

Sok sikert :-)))

2008. febr. 3. 21:31

Sziasztok! Sok sikert mindenkinek, aki szintén ezt a fantasztikus megoldást választotta, azt hiszem a Herbalife életem eddigi legjobb döntése volt. Igaz, fenekestől felforgatta az életem, de abszolút jó értelemben! :)

Eszméletlen jó tapasztalataim vannak és a környezetemben élőknek is akik isszák a shake-et, nem csak fogyásra. Migrén huss, hajhullás megállt, cukorbaj tünetmentes, koleszterin, vérnyomás rendben, hát mi lehet ez ha nem optimális táplálkozás??? Nem beszélve az anyagi helyzetemről, amiből azt hittem nincs kiút... Hát most lett! :) Kívánok mindenkinek további sikereket! hajntzee

396. HusiNyuszi (válaszként erre: 395. - 105.75)
2008. febr. 1. 13:29

Köszi, aranyos vagy, ugyanígy én is Neked :-)))


Most ezt eszem: 7 óra körül reggelire Herbalife shake és egy kaukázusi kefír, 10-kor tízóraira alma, tea és rost-tabletta, 1 óra körül ebédre bármi, amit csak kívánok (beleértve a dobostortát is, ha éppen az jut az eszembe), 4 óra körül uzsonnára Herbalife csoki teával és rost-tabletta, vacsora elvileg 7 óra körül, de ekkor általában már nem vagyok éhes, ha mégis, akkor ismét Herbalife shake, esetleg egy kis szelet vajas rozskenyér selyemsonkával és paradicsommal. (Tényleg! :-)


Ma volt a heti méredzkedésem, még semmi, de nem is vártam mást. Nem megy az egy pillanat alatt. A múltkor is ez volt: először csak a centik fogytak, aztán indultak be a kilók. Írok minden pénteken, hogy tudjátok követni.


Te most hol tartasz, 105.75?

395. 105.75 (válaszként erre: 394. - HusiNyuszi)
2008. jan. 31. 08:27

Szia, HusiNyuszi !

Sok szerencsét a Herbalife fogyóprogramodhoz.Te meg fogod csinálni a: 87 kg-ról a 71 kg-ra a lefogyást a 16 hét alatt. ...és ha le is jegyzed elég részletesen-itt a fórumon,vagy a naplódban,-hogy miként is realizálod, akkor talán mások is kedvet kapnak és követik a jó példát.Sikert és…

Drukkolok! :-)))

2008. jan. 23. 09:42

Tegnap volt 4 hónapos Bulcsú. Múlt héten kezdtem újra a Herbalife fogyóprogramot: 87 kg-ról 71 kg-ra fogok lemenni 16 hét alatt. Drukkoljatok! :-)))


(Három éve 12 kg és 14 cm mínuszom volt 12 hét alatt, ennek most is be kell jönnie!!!)

393. Herbafitt (válaszként erre: 387. - Violet)
2007. dec. 17. 19:21

Sziasztok!

Igen, a jó tapasztalataid a Herbalife shake-nek köszönheted. Én ugyanezt tapasztaltam. A rengeteg ásványi anyag és mikrotápelem megteszi a hatását.De ezt csak fehérje fogysztással nem éred el.És nem mindeninek indul be a fogyás azonnal, mert a szervezet nagyon megörül annak, hogy tápanyagot optimális mennyiségben és minőségben kap meg.De nem szabad feladni.Ez nem csodakúra amivel néhény nap alatt lehet leadni azt ami akár évek, évtizedek alatt jött fel.Ne igér csak 3-6 kilót havonta. Az én 20 éves fiam is le tudta adni a 3kg-ot 1 hónap alatt pedig a tornagyakorlat csak a számítógép billentyűjének nyomogatása volt. Lányom 17 kg fogyott igaz 8 hónap alatt, de nem éhezett és onnan ment le ahonnan kell.Csípőjéről combjáról.Nekem normalizálodott a vérnyomásom.

Most is iszom naponta egy shéket és ha véletlenül kihagyom, akkor nagyon hiányzik.

Ha valaki elkezdi csak kitartás és meg lesz az eredménye.

392. HusiNyuszi (válaszként erre: 390. - Violet)
2007. nov. 8. 09:37

Akkor jó :-) Az a lényeg, hogy valami működjön, és elérd a célod vele.


A szerencsés Hörbi-fogyasztóknak olyan tanácsadó jut, aki jól végzi a munkáját, tényleg ad tanácsokat, és így elkerülhető a csalódás. No majd legközelebb :-))) (Persze inkább ne legyen legközelebb, hanem maradj karcsú.)

391. wéva (válaszként erre: 390. - Violet)
2007. nov. 7. 23:51

Örülök, hogy megtaláltad az igazit.

Az hogy a Herbalife shake mállad nem működött az nem a termék hibája.

Sokan azt gondolják, hogy azzal hogy megisszák a shaket reggel és este már működik is, sajnos ez nem így van.

Életmód és étrendváltás nélkül nem működik a fogyás.

Szia

Éva

390. Violet (válaszként erre: 389. - HusiNyuszi)
2007. nov. 7. 21:33

Tudom, kis hazánk tele van idiótákkal, de én nem tartozom közéjük.:D

Reggelire meg vacsira ittam a shake-et, ebédre meg normál kaját. Az igaz, hogy nem aktivizáltam magam mellette.

De nem baj, ez volt a tanulópénz, azóta még húsz diétán túl vagyok, de most megtaláltam az igazit.

389. HusiNyuszi (válaszként erre: 387. - Violet)
2007. nov. 7. 02:16

Szia, Violet!

Kár, hogy nem tudtál fogyni.

Amikor azt írod, hogy normálisan ettél mellette, az azt jelenti, hogy amelyik étkezésnél turmixot ittál, ugyanakkor ettél normálisan is mellette? Mert az elvileg a hízóprogram. A fogyóprogramnál két étkezést helyettesít a turmix, és csak a harmadik étkezés a normál étel.

Én ezenkívül szoktam javasolni egy rost-tablettát is, mert az telítettség-érzetet ad, és az anyagcserét is gyorsítja, arról nem beszélve, hogy más szempontból is jó hatású az egészségre, mivel mi magyarok sajnos nem eszünk elég növényi rostot.

388. 105.75 (válaszként erre: 385. - HusiNyuszi)
2007. nov. 3. 19:28

Akkor tehát privátban,

levél jött, levél ment,...köszi.

387. Violet
2007. nov. 1. 16:00

Sziasztok!

Én is hozzájárulnék tapasztalataimmal a témához.

Én is próbáltam a Herbalife-ot. Normálisan ettem mellette (Anyu diétásan főz - sovány husik meg salik) és kardioztam is. Fogyni nem fogytam, az igaz, de nem is híztam. Viszont más hatások voltak, amiket nem tudom, hogy ez idézett-e elő, de a jelentkezésük egybeesik a Herbalife-fogyasztással. Szóval mikor ittam, nem voltak a menzesz alatt görcseim, és a hajam se hullik. (Csak amennyit illik.) Inkább más fehérje port választottam, mert azért ekkora összeg mellett nem fogyni nekem nem érte meg.

2007. okt. 31. 22:06

Sziasztok,

Egy ismerostol kaptam turmixot, nagyjabol el is mondta hogy mukodik, de azert szivesen beszelnek egy tanacsadoval is.. ha van itt valaki klikk ram legyszi! Koszi!

385. HusiNyuszi (válaszként erre: 383. - 105.75)
2007. okt. 30. 15:16
Inkább privátban, hátha ellenkezik a szabályzattal. Levél megy.
384. 105.75 (válaszként erre: 173. - Wéva)
2007. okt. 23. 21:24

Szia,

most volt, van időm átolvasni és kijegyzetelni ezen a Fórumon megjelent régebbi irásokat(esetleg néhány fontosabb irást majd "copy-paste"-val bemásolok, frissitésként, nem tudom szabad-e?

Más,

"A kiskanál vagy nagykanálra pedig én igazán azért nem is reagáltam, mert, minden doboz porhoz illik, kanalat küldeni akkor nem értelmezhető rosszul az adagolás senkinél." -sajnos én sem kaptam se kis kanalat sem nagykanalat és bizony a Husinyuszi leirásából "puskáztam"

más,

-továbbra is jó egészséget kívánok Noának és mindenkinek, kitartást azoknak, akik fogyasztják a Herbalife termékeket, illetve bármilyen más módszerrel fogyókúráznak. -hát akkor nekem is amit itt én most neked megköszönök :)

383. 105.75 (válaszként erre: 170. - HusiNyuszi)
2007. okt. 23. 20:54

Szia, érdekel, (ha szívesen elmondod,) hogy a Herbalife-nál hogy van a belépés és a képzés.

De csak kiváncsiság...:))))

2007. okt. 12. 17:19

Zena01 és 105.75:

drukkolok Nektek, sok sikert!


Sidi:

igen, ennyi cukor van benne, amit írtam. Tej nélkül 7,9 gr, tejjel 20,9 gr cukor adagonként.


A terhességem végére 94 kg voltam, így mentem be a kórházba. Amikor hazajöttünk, 83 kg voltam. Most (két hét után) 81 kg vagyok, bár nem végzek fogyóprogramot. Szoptatás alatt felesleges. Most ugyanúgy eszem, mint eddig, mint 2005 júniusa óta, ahogy a 375. hozzászólásban leírtam. Nekem ez teljesen jól működik, és ha már nem szoptatok, majd meglátom, mennyi maradt rajtam, és akkor majd ha kell, csinálok egy pár hetes fogyóprogramot is átmenetileg.

381. wéva (válaszként erre: 380. - 105.75)
2007. okt. 11. 16:24

Nagyos szívesen ,örülök, hogy hasznosnak találod a honlapom tartalmát ,ne lehet ide bemásolni de úgy gondolom akit érdekel az úgyis megtalálja az adatlapomnál .

Én sem gondoltam hogy meg akarod kerülni a tanácsadódat csak próbáltam kihangsúlyozni, azt hogy fontos a kapcsolattartás vele.

Szia

380. 105.75 (válaszként erre: 372. - Wéva)
2007. okt. 11. 12:47

Szia, és köszi a tanácsot,és alkalmazni is fogom, de pontositok- nem a tanácsadót szeretném megkerülni, soha nem is állt szándékomban.Infóra volt szükségem, hogy tudjam miket is kérdezzek...

és persze jó mások tapasztalatát is elolvasni.Külömben nagyon sok hasznos dolgot tudtam meg a weblapodról(nem tudom lehet-e beirni -másolni a linket-talán tedd meg te-hasznos).Ezért is kösz.

379. zena01 (válaszként erre: 373. - HusiNyuszi)
2007. okt. 11. 11:24
Köszi a választ. Jövő hónapban megyek a tanácsadóhoz, veszek thermo tablettát. Kipróbálom, hogy milyen. Remélem azzal működik. Pedig nem eszem sokat és mindent betartok.
378. 105.75 (válaszként erre: 373. - HusiNyuszi)
2007. okt. 11. 10:12
Szia, és nagyon kedves vagy.A válasz pedig tökéletesen érthető és pontos!Valami ilyenre is vártam.Dehogynem sikerült értelmesen megfogalmaznod.Amit itt leírtál azt nagyon fontosnak tartom.Rövidebb-hosszabb idő mulva (meggyözödésem), hogy az általam elért eredmények is ezt fogják bizonyitani...
377. sidi (válaszként erre: 376. - HusiNyuszi)
2007. okt. 11. 09:52

Köszi a választ!Szóval van cukor a shake -ben?!

Mennyi jött fel a terhesség alatt?

És most mit változtattál?megy lefele?

Üdv

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook