Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
466. Marylu93 (válaszként erre: 465. - Pitipat)
2008. máj. 19. 16:38

hát, én az első dobozért 43.000 fizettem. Abba volt a rost, a multivitamin, a shake és a fehérjepor, meg még vettem valami thermo izét. A porom szerintem el is fog fogyni lassan...

Te hol, hogy mennyiért veszed?

465. pitipat (válaszként erre: 464. - Marylu93)
2008. máj. 19. 12:39

10 tuti le fog menni. a másik 10 vagy utána, magától (az átrendezett táplálkozási szokások miatt), vagy más kiegészítővel.

sztem, nem drága a herbalife. 18ezer egy hónap. minden egyéb más sztem drágább lenne. jó, mondjuk ha nem szed az ember lánya bármilyen "szert", hanem csak az egészséges táplákozás, meg a mozgás, stb. akkor is lemegy (nem biztos, hogy olcsóbban), de ez 30 nap alatt eredményt mutat. és ez biztos. akinek nem ment le tőle, az tuti nem jól szedte, vagy "csalt":)

464. Marylu93 (válaszként erre: 462. - Pitipat)
2008. máj. 19. 12:28

Szia!


elolvastam! Szépen leadtad a kilókat. Nekem azért többet kell leadnom. Egy 20-assal boldog lennék. De eslőként 10 a cél. Aztán lehet, hogy átállok valami másra. Mert azért elég húzós az ára...


De jó, hogy akkor tudjuk együtt csinálni :)


Nekem nagyon nehezen megy a fogyás. Egyszer leadtam 20 kilót koplalással, meg mindenféle szerekkel. Az szépen lassan visszajött és azóta eddig egy diétát sem tudtam végigcsinálni.


A centiket lemértem. Még nem mertem azóta megmérni, mert sajnos olyan vagyok, hogy ha nem jön hamar a várt eredmény könnyen feladom...

463. pitipat (válaszként erre: 461. - Marylu93)
2008. máj. 19. 12:16
egyébként a 442. beírásban írtam a leadott kilóimról a hl-lel.
462. pitipat (válaszként erre: 461. - Marylu93)
2008. máj. 19. 12:16

szia,

nekem bevált, és semmilyen problémám nem volt, sem akkor, sem most a herbalife-al.

Az ebéd tökmindegy. én arra figyeltem, hogy az evés ne tartson 1 óránál tovább, és onnan számoltam az (minimum) 5 órát a vacsoráig. 3-4 liter folyadék - már olyan voltam , mint egy vízműtelep.

én is hallottam, hogy veszélyes, és némi "méreg", azaz káros cucc is van benne. hmm... nem tudom... tulajdonképpen a piritós is rákot okozhat. sztem embere válogatja, hogy kinek, hogy jön be, illetve lesz-e bárminemű baja tőle.

5. nap? az még nagyon az eleje. ha minden klappol, akkor a 10 nap után ugranak a kilók, de a centik hamarabb látszanak. érdemes egy kezdő comb-has-derék-kar centit írni és 2-3 naponta mérni.

én holnap kezdem, szal, csak 6 nap hátránnyal indulok. neked mennyi minusz lenne "kielégítő"?:))

2008. máj. 19. 11:08

Sziasztok!


elkezdetem olvasni az elejétől a hozzászólásokat, de még nem rágtam át magam rajta...


Úgy csinálom, hogy reggeli vacsi shake, és ebédelek valami húst zöldséggel.


Még nem igazán mértem magam, meg a tanácsadó mérlege amúgy is teljesen mást mért mint az otthoni. Szóval pontosan nem tudom eddig van e eredmény. Ez az 5. nap. Eddig mindent jól betartottam. Ami nálam azért csúcsszuper teljesítmény.

Pitipat! a 4.-et kezded? Akkor ez neked nagyon bejött. Milyen sikereket értél el?

Azért különböző fórumokban, -külföldiekben is- nagyon sok negatívat olvastam a shapeworksről. Szóval nem is mondtam az otthoniaknak, mert olyan nagy az előítélet.. Nekem is megvolt... hát remélem meg tudom cáfolni!


Na sziasztok! Kitartás mindenkinek!

460. pitipat (válaszként erre: 458. - Marylu93)
2008. máj. 16. 16:57

:) sztem csak az első napi "izgalom"(?):)

fogyós programot eszel? hogyan?

én kedden kezdem a 4. herbalife fogyókúrát. egyedül, ami kicsit kellemetlen a kúra alatt az az alkalomszerű székrekedés, vagy szorulás. de a sok-sok folyadék "enyhítheti a fájdalmat"...

459. Minu (válaszként erre: 458. - Marylu93)
2008. máj. 16. 11:45

Szia!

Ha vonakodàs és kételkedés van benned a program irànt, akkor kàr belefogni,- mert elöre megjosolhatom neked, hogy nem fogod elérni a kitüzött célt.


A Herbalife termékék nem csodaszerek!

Ez a program csak egy "manko", ami segit abban hogy elkezdj egy màsfajta tàplàlkozàsmodot! Elhatàrozàs és akaratnélkül nem fogsz fogyni!

Elöször tisztàzni kell magadban, hogy valoban mit szeretnél, -és ezért tenni is kell- nem csak egy terméktöl vàrni a megoldàst a problémàdra.


Ha ügyes vagy: odafigyelsz a tàplàlkozàsodra, elkezdesz rendszeresen mozogni, és betartod a Herbalife alapszabàlyokat,- akkor le tusz fogyni a termékek segitségével,- de a csodàra kàr vàrni...


Ha van egy kis idöd, akkor érdemes végigolvasni az elejétöl ezt a forumot, mert sokat lehet tanulni belölle.

Sok sikert, és kitartàst a fogyokuràhoz!

Üdvözlettel: Minu

2008. máj. 15. 13:38

Sziasztok!

én tegnap voltam tanácsadáson. Nem tudtam, hogy Herbalife-os lesz, azt hiszem, ha tudtam volna, el sem mentem volna...


Meghallgattam, és az első vonakodás után mégis belefogtam. Ma van az első napom.


Esetleg mostanában csinálja még valaki a programot?


Az első napon csak annyit éreztem, hogy az ebédet alig bírtam legyűrni. Ez szokatlan volt számomra :)... Meg egy kicsit fáj a fejem. Nem tudom, hogy ez attól van e...

457. pitipat (válaszként erre: 455. - Minu)
2008. máj. 9. 08:41

:) valóban nem update kaja, de koradélután egy nem túl nagy tál barnarízs pont elég (nekem) a nap további részére. persze, nem minden áldott nap:)

nos, én se vagyok az a filigrán fajta - nagyanyám, mint sváb parasztasszony -, hozom a formáját. cicik, hát és has. huszonéves korom óta, mint olvastad, nekem is armageddon az étkezés, pláne olyan, ami ínyemre való, és nem gyilkos kalória és egyéb-tartalmú... ami pl. megfelelő, az tuti, hogy hosszútávon vagy veszélyes, vagy uncsi lesz. igazából nincs ötletem (max. tipp), hogy mit is lehetne úgy enni, hogy a kecske is jól lakjon, no, meg a káposzta is megmaradjon... sztem hülyeség, de a pajzs-mirigy nem befolyásol olyan dolgokat, mint amiket írtál?

456. Pirosalma (válaszként erre: 454. - Minu)
2008. máj. 8. 20:42

Szia, Minu!


Bár ne ilyen apropóból kellett volna összefutnunk...


Nem azt mondom, hogy nem lehet, csak nem valószínű, bár ehhez többet kellene tudni, lehet akár egy lappangó vesekárosodás, ezt nem tudhatom.


A homeós bogyókban hatóanyag nincs, valós hatással nem kell számolni, tehát annak nem lehet köze ehhez.

A különböző "folyadékháztartást rendbetevő" dolgokkal vigyázni kell (de igaz ez minden természetes szerre), mert ha nem pontosan ismert a hatóanyag, vagyis inkább a hatásmechanizmus, akkor bajt is okozhat. Ezért nem szabad erélyes vízhajtásra vízhajtó teákat fogyasztani, csakis gyógyszert, mivel a vízhajtóknak is kb. 4 féle hatásmechanizmusuk van, és más-más esetben alkalmazzák őket. Én nem támogatom őket ezen okok miatt, pontosabban csak enyhe esetekben és megválogatva, orvosi irányítás mellett.


A tünetek egyértelműen kivizsgálandó problémára utalnak, valószínűleg az orális fogamzásgátló a felelős. Akkor is lehet a hibás, ha most kezdted el szedni, és akkor is, ha évek óta szeded.

455. Minu (válaszként erre: 452. - Pitipat)
2008. máj. 8. 17:29

Szia Pitipat!

A rizzsel eddig nem volt gondom, csupàn azért kerültem a fogyasztàsàt mert meglehetösen sok energiàt tartalmaz.A fahéjat és a mézet is szeretem,- biztos vagyok benne, hogy remek a rizzsel együtt- de egy diétàs programba elég nehéz beleilleszteni.

Sajnos a hizékony fajtàhoz tartozom, de màr beletöröttem abban ,hogy egész életemben oda kell figyelnem hogy mit és mikor eszem, különben ugy jàrok mint az anyai àgon lévö csalàdtagok, ahol is seki nincs szàz kilo alatt-ezt pedig szeretném elkerülni. Itt nem csak az esztétikai érvek dominàlnak, hanem van elöttem rossz példa is (az anyukàm) aki több évtized ota küzd a cukorral és az ehhez kapcsolodo betegségekkel(ugy tudom, hogy nöi àgon örökölhetö).

Ezért keresek valamilyen tartos megoldàst, ami beleilleszthetö a normàlis mindennapok menetébe, amitöl nem éhezik az ember,- de nem is hizik, és még ha egészségesebbek leszünk tölle az sem hàtràny....Üdvözlettel: Minu

454. Minu (válaszként erre: 453. - Pirosalma)
2008. máj. 8. 17:16

Szia Pirosalma!

Rég nem làttalak a forumon, igazàn örülök, hogy jelentkeztél.

Igazàn szolva én sem értem az orvos indoklàsàt,- szerinte ilyen jellegü programot nem szabad alkalmazni hàrom honapnàl tovàbb. En lassan egy éve hasznàlom a Harbalife termékeket. December végéig sikerült leadnom 20 kg-ot, azota pedig szeretném stabilizàlni az elért suly.

Kezdetben gyanus volt, hogy a rendszeres mozgàs és a "normàlisnak" itélt tàplàlkozàs ellenére miért növekszik a sulyom.

Ezutàn pedig este és reggel is elkezdtem figyelni a mérlegen a sulyvàltozàst. Meglepö volt szàmomra, hogy az esti mérlegelés utàn reggelre 1-1.5 kg-val többet mutatott a mérleg. A ràkövetkezö napra viszont visszaàllt a sulyom.

Ezen a héten màr külsö jele is volt a megrekedt folyadéknak: az arcom felpuffadt, a szemeim beestek, és ugy néztem ki, mintha növesztettem volna két monoklit (ez csak azért volt furcsa mindenki szàmàra, mert kozmetikusként idehaza nincs hiàny krémekben,-de egyik sem hasznàlt)

Mostanàban nem néztem a vérnyomàsom,- de ezidàig mindig alacsony volt. Azt sem mondhatom, hogy sok sot fogyasztok, ami szintén visszatarthatnà a folyadékot....egyszoval nem értem, hogy mi történt velem.

Homeopatiàs (bocs ha nem igy kell irni)termékeket kaptam, az egyik alapanyaga a gyermeklàncfü- ami àllitolag szabàlyozza a folyadékhàztartàst, a màsik pedig tabletta,- amiböl szàmomra nem derül ki, hogy mit tartalmaz, de azért begépelem, hàtha neked mond valamit az összetétel:aphloïa extrait sec; chimaphyla extrait sec, cynara extrait sec

Egyéb gyogyszereket nem szedek, illetve fogamzàsgàtlot-de nem hiszem, hogy ez okozta volna a problémàt.

Ha esetleg van egyéb ötleted, hogy a vesén kivül mi okozhatta a vizhàzartàs zavaràt, akkor kérlek hogy ird meg. Köszönettel: Minu

453. Pirosalma (válaszként erre: 451. - Minu)
2008. máj. 8. 14:08

Szia, Minu!


Bár lehetséges, de csak az érzékenyeknél jelent problémát a magas fehérjebevitel, ami nagyon ritka (és nem hinném, hogy olyan sok fehérjét fogyasztottál volna).


Az ok lehet hormonális (a fehérjefogyasztással összefüggő), de azért ilyen markáns tünetek szerintem nem jelentkeznek (nem írtad, a vérnyomásod megnőtt?), főleg, hogy gondolom, szénhidrátot sem eszel túl sokat (a hormonális részletek ismertetésétől most tekintsünk el!)


Ha nem hormonális, akkor az az ok, hogy a többletfehérje növeli a vese munkáját (a vese által megszűrt vér mennyiségét), ez vesebetegeknél okozhatja az adott betegség romlását, a vesefunkciók csökkenését (jellemzően nem visszafordíthatóak), de ez nem 1-2 hét alatt alakul ki.


Hozzáteszem, az első eset (hormonális) enyhén szólva is abszurd, én még nem hallottam ilyenről - az is igaz, hogy nem vagyok klinikus -, de elméleti akadályai (hormonális részről) ismereteim szerint nincsenek.


(A vesefunkciók romlását az éhezés is okozhatja, de ez azt hiszem,ez nem avlószínű jelen esetben.)


Vesekő is lehet a fehérjefogyasztás növelésétől, de ezen turmix nem az a fajta, ami ilyet okozna (a húsok inkább), ez okozhat veseelégtelenséget (ha a kő nem a húgyholyagban alakul ki, hanem olyan helyen, ahol elzárja a vizelet útját), de egyrészt mint írtam, nem hiszem, hogy olyan so fehérjét vittél be, másrészt ezt éreznéd.


Lehet, a fehérjefogyasztástól független mindez (pl. ettől független hormonális ok, gyógyszer stb.), véletlen egybeesés.


Megjegyzem, ismereteim elég hiányosak, így könnyen lehet, hogy valamire nem gondoltam. Ha eszembe jut valami ezzel kapcsolatban, írok még.)


A vizsgálatok persze elég költségesek, de ha nem rendeződik pár (2-3) nap alatt, azonnal ki kell vizsgálni. De azért inkább az orvosra hagyatkozz!


Ha kérdésed lenne vagy tudnék bármiben segíteni, írj nyugodtan, ha nem szeretnéd itt, jöhet privátban is.

452. pitipat
2008. máj. 8. 13:49

szia Minu!

a barna rízs is felfúj? (hülyeség... mert ha felfúj, akkor a barna is...) szal, van egy jó "receptem" ami ugyan nem az enyém, de nekem "változatossá" tette a rízsfogyasztásomat:)

szal 1 adag barnarízs, ha kész, akkor fahéj és méz bele, ízlés szerint. meleg nagyon jó (hidegen: hááát...). ez nekem a mai napig kivált egy étkezést. (bár a többi is kiváltaná:))

451. Minu
2008. máj. 8. 13:15

Sziasztok!

Örülök, hogy végre megmozdult a forum,- màr azt hittem, hogy teljesen kihalt....

Visszatérve az àltalam felvetett problémàhoz....a rejtéj egy része megoldodott.

Sajnos nem lettem izmosabb, hanem felborult a vizhàztartàsom, -és ki tudja miért- a szervezetem elkezte raktàrozni a vizet. Az orvosom az egész dolgot a tulzott fehérjefogyasztàsra vezette vissza, és eltiltott a Herbalife termékék fogyasztàsàtol,- legalàbbis egy idöre.

Allitolag a fehérjedus tàplàlkozàs igen megterheli a veséket,- valoszinüleg az én veséim sem àllhattak a helyzet magaslatàn, mert majdnem sikerült leàllitanom a müködésüket.

Ezt az egész történetet csak azért nem értem, mert ott vannak az élsportolok vagy a testépitéssel foglalkozok, akik ugyebàr az àltalam fogyasztott fehérjemennyiség többszörösét "tömik" magukba,- és még nem hallottam rolla, hogy veseproblémàkkal küzködnének.

Persze, valoszinü, hogy intenzivebben és sokkal többet mozognak mint én,- talàn ez segiti öket ahhoz, hogy gyorsabban és eredményesebben feldolgozzàk a többlet proteint.

Most viszont rettenetesen el vagyok keseredve, mert a leadott kiloimat nem szeretném visszaszedni,- söt még jo lenne 5-6 kg-tol megszabadulnom- és nem ehetek akàrmit (lassan màr semmit).

Eddig remekül elvoltam a reggeli turmixommal, amit gyorsan,- vàltozatossan el lehetett késziteni, és valoban izletes is volt, megadta az energiàt amire a délelött szüksége van az embernek. Délutàn mindig megettem a hiperprotein tartalmu csokiszeletemet,- amitöl nem kivàntam tovàbb az édességet, és megakadàlyozta, hogy este farkaséhessen kiràmoljam a hütöt.

Este pedig joljött egy shake-gyümölccsel, ha épp nem volt jobb ötletem a vacsoràra, vagy ha több mindent ettem ebédre..

Most viszont tartozkodnom kell mindenféle fehérjetartalu ételtöl, beleértve a tajtermékeket, husféléket stb...

Tésztafélét, pékàrut, rizst, burgonyàt eleve ritkàn fogyasztottam, a zöldségekböl pedig nem ehetek meg mindent mert felfuj.

Most màr csak az a kérdés, hogy ezek utàn mit egyek, mikor és hogyan? szerintem benne vagyok a pàcban...nem is kicsit.

Ha van valami jo ötletetek, akkor osszàtok meg velem is!

Mindezt azért irtam le, hogy példa legyen màsoknak is,- mert én a mai napig meg vagyok elégedve a termékekkel,- de a jövöben a tanàcsadoknak fel kellene hivnia a figyelmet arra, hogy a termék folyamatos hasznàlata ilyen jellegü gondokat is okozhat.

Üdvözlet mindenkinek: Minu

450. pitipat
2008. máj. 8. 10:05

ahham... (nos, ez nem a mostani állapot - mint már írtam, már elvesztettem lányságom alakját:)) szal, anno 1 év folyamatos sportolás. természetesen, amikor terem volt, akkor nem volt futás. futás, csak terem-mentes napokon:) nem tudom, hogy mit csináltam rosszul,m vagy jól, de nem tünt fel, hogy összeestek volna az izmaim... úgy emlékszem, hogy maradt a méret, csak keményedtek:) azaz, 3-4 hónap után lett szép a forma, aztán egy kicsit (mintha) nagyobb lett, és a méret stagnált, azaz keményedett és formálódott... (lehet, hogy csak rosszul emlékszem, ennyi év távlatából...:)) összeseni talán a következő évben esett össze, azaz már nem kidolgozott látványt keltett, nem voltak meg a formák - csak ha "megfeszültem. egyébként, halvány nyoma azért van még most is a rendszeres sportnak - mélyen a zsír alatt:)) a változatlan táplálkozás alatt azt értem, hogy nem iktattam be se több kaját, se kevesebbet. valamint nem voltak "bűnözések", szal, mindig ugyanakkor, mindig ugyanannyit. stb.

hmmm... régi szép idők...

449. cukilany (válaszként erre: 448. - Pitipat)
2008. máj. 7. 13:31

Kb 4-8 hét! Futni nem ajánlatos azokon a napokon amikor súlyzózol, ha mégis, akkor jobb a futással zárni, nem pedig azzal kezdeni.

A változatln táplálkozás nemtom mit jelent, én sokat változtattam azon anno!

448. pitipat (válaszként erre: 447. - Cukilany)
2008. máj. 7. 12:44
oké, oké. nem izom. s nem zsír. akkor hús.. vagy mi. eskü: nem vitázom. tuti neked van igazad, mert te gyúrsz, egész biztos. és van edződ is. nos, ez rejtély marad, míg élek, és míg Minu él:) és az izom mikor esik hirtelen össze? úgy időben mikor? heti 3szor 1-2óra edzés ("gyúrás", futópad, evezőpad) és a többi napon 1 óra futás mellett. és emellett változatlan táplálkozás, és persze nuku koksz (az még drágább:)) úgy sacc/kábé?
447. cukilany (válaszként erre: 445. - Pitipat)
2008. máj. 7. 12:30

Akkor sem tudsz ennyi idő alatt enyi izmot magadra pakolni (feltéve hogy nem kokszolsz, bár akkor is kérdéses ez az izomtömeg)! Én is ezzel nyugtattam magam, amikor elkezdtem edzeni! Az edzőm kinevetett, hogy ugye nem képzelek, hogy ez ilyen könnyen megy, mert akkor mindenki hónapok alatt testépítővé kreálna magát, nem pedig évekig készülne a versenyekre! De a jelenség amúgy normális, az izom megduzzad, nagyobbnak is tünik, majd pedig hirtelen összeesik.

Minden esetre az a plusz kiló nem zsír!

446. cukilany (válaszként erre: 441. - Minu)
2008. máj. 7. 12:19
Legyél türelemmel! Ismerős a helyzet, még pár hét és lejebb megy a súly!
445. pitipat (válaszként erre: 444. - Cukilany)
2008. máj. 7. 12:05
nem én híztam, hanem Minu. azaz nem nekem volt a kérdésem... sztem, azért lehet izmot pakolni, pláne, ha hirtelen elkezdjük építgetni magunkat. (lehet, hogy nekem azért volt "könnyebb", mert azelőtt aktívan sportoltam, és a stnya izmaim újra duzzadtak:)), illetve az a bizonyos 4 kiló többlet valszeg izom és egyebek, ami hónapok alatt termeltem vissza.)
444. cukilany (válaszként erre: 443. - Pitipat)
2008. máj. 7. 11:26
3 hét alatt 2 kiló izom? A testépítők ha egy év alatt híznak annyit, akkor ugrálnak örömükben! (persze natur módon, és nem ajzószerekkel) El nem tudom képzelni mit kell csinálni ahhoz, hogy 3 hét alatt valaki ennyi izmot hízzon, főleg, ha most kezdesz tornázni. A normális, hogy az izom térfogata nő az első 4-6 hétben, utána viszont összeesik az izom és kisebb lesz még az eredetinél is...
443. pitipat
2008. máj. 7. 11:15

sziasztok! Minut olvasva csak azt szeretném mondani, hogy (talán - szerintem- valszeg) azért "ment fel" pár kiló, mert izmososdik, azaz izmot épített. én rendszeres herbalife fogyasztó vagyok, azaz már 3szor segített. 23, 26 és 30 évesen, és most 35 évesen is belekezedek a 30 napos fogyókúrába. a fent említett évek mutatják, hogy mennyi idő alatt "jött fel" a plusz kiló. és ezt általában az elkanászodott étvágyamnak köszönhető. 23 évesen (20 éves koromig a 168 centi magasságomhoz 61-63 kiló párosult) fecsúsztam 81 kilóra (!), aztán a 60 nap herba és az 58 kilót elértem, és ezt tartottam 25 és fél éves koromig (a kúra után ugyanúgy étkeztem, mint azelőtt - s nuku mozgás). ezután fél évig nem volt munkám, és a henyélés meghozta gyümölcsét, 75 kilóra visszahíztam. újra herba, - 10 kiló. ez maradt 4 (!) évig. azaz mikor lement ez a 10 kg, irány a tornaterem, és rendszeres testedzés. 3 hónap után feljött ugyan 4 kiló, de az már csak izom (kar-comb) de legalább "jól néztem ki":)), aztán edzések elmaradtak, megint jött az éjszakai evészet (munka miatt, stb...), és mire betöltöttem a 30at megint 74 kiló, ekkor behúztam a féket és újra megvettem a terméket. megint mínusz 11 kiló. remek. és ezt a súlyt tartottam egészen 2007. karácsonyig, amikor is elszabadultak a dolgok:) most, május elsején pontosan 75,4 kgot mutatott a mérleg. jövő7en kezdem a kúrát, és ezer százalék, hogy 1-2 évig maradok az ideálisnál.

szal, rendszeres testedzésnél és megfelelő táplákozás mellett 3 hét alatt 2 kiló izom teljesen normális! persze a body builder módjára edz az ember lánya, akkor lesz ez még több is:)))

2008. máj. 4. 15:39

Mi történt Veletek? Március 19-től nem írtok semmit, pedig a 440-es kérdésre én is várom a választ! Ugyanis korábban hasonlóan jártam én is!

Tapasztalt Herbalife-fogyasztók, szaktanácsadók! -mi a véleményetek?!

Szili

441. Minu
2008. márc. 19. 18:42

Sziasztok!

Szeretném egy kicsit màs irànyba terelni a forumot, mielött elszabadulnak végleg az indulatok.....

En egy igazi "élö" példa vagyok arra, hogy a Herbalife termékek "jok",(nem vagyok forgalmazo, kizàrolag fogyasztom) és le lehet fogyni a segitségükkel.

Akinek esetleg nem ismerös a nevem, annak gyorsan leirom, hogy az elmult év nyaràn kezdtem bele egy hosszabb programba, amivel is sikerült megszabadulnom pàr honap alatt husz (20) felesleges kg-tol.

Roppant elégedett vagyok az eredménnyel,- mindamellett, hogy a termékeket én is dràgànak talàlom. Kezdetben semmiféle rendszeres sportot nem gyakoroltam, félve attol hogy a tulsuly miatt megterhelem az izületeimet.

Most, hogy vàltoztattam az alakomon -és kénytelen voltam lecserélni a ruhatàramat a 48-50-es méretröl a 42-44-es méretre- elkezdtem rendszeresen tornàzni, söt mi több hetente kétszer eljàrok egy edzöterembe, hogy formàban tartsam magam.

A gond csak most kezdödik.....Mind a mai napig minden reggel megiszom a turmixomat, délben "normàlisan" ebédelek, délutàn egy kis uzsi, és estére pedig valami könnyü zsir,- és szénhidràtmentes vacsora.

Ezzel az életvitellel elvileg tartanom kellene a sulyom,- de legalàbb is nem hizni...

Hàrom hete figyelem a mérleget, ami emelkedö testsuly mutat...Ezt pedig semmiképpen sem értem. Ahhoz, hogy hàrom hét alatt két kilot hizzak "észnélkül" kellene mindenfélét összeenem, vagy pedig roppant mod megizmosodtam ezalatt az idö alatt az edzöteremben....(amit azért nem feltételezek).


Az lenne a kérdésem hozzàtok -màr aki ért a dologhoz-, hogy mi történt, illetve mi történik velem, és miért?

Abban biztos vagyok, hogy nem szeretném visszaszedni a leadott sulyomat, de azt sem tartom megoldàsnak hogy életem végéig napi két turmixon keljen élnem ahhoz, hogy ne hizzak.


Kinek van valami jo ötlete a probléma megoldàsàra?

Vàrom a segitségeteket; üdvözlettel: Minu

440. 105.75 (válaszként erre: 437. - Eracica)
2008. márc. 15. 12:45

Sziasztok,

Csak annyi a megjegyzés, hogy a táplálékkiegészítők:

TÁ P L Á L É K K I E G É SZ ÍT Ő K , azaz kiegészítők-úgy is kell használni.Nem tanácsos a gyümölcs, zöldség...stb. helyett használni-hanem mellettük.

Más: ezelött 20-30 évvel egy óvódás csoportban ( falusi környezet) alig volt alergiás gyerek (1, esetleg 2,..3- a 70-es létszámból.), 10-15 éve már jélentkeztek a gondok (8..12 gyerek az 50-es létszámból.)A mai helyzetet mindenki ismeri:nagyon sokat romlott!

Tehát helyes: "lehetőség van kevesebb szennyeződést tartalmazó dolgokat venni, ne adj isten termelni...Immunerősítőből is végtelen a kínálat..."

439. HusiNyuszi (válaszként erre: 436. - Pirosalma)
2008. márc. 14. 14:37
"Szakmait? Miről? Minek?:-)" - BÁRmiről! :-))) Pl a szója rossz hatása a férfiakra? Hallottam ilyeneket... csacsiság? (gond lenne a japán férfiakkal?)
438. HusiNyuszi (válaszként erre: 437. - Eracica)
2008. márc. 14. 14:35
"Én legalábbis ha jót akarok magamnak és családomnak, gyorsan elköltöznék onnan.." - folyamatban van! :-)))
437. eracica
2008. márc. 14. 10:03

Csak annyi megjegyzés, hogy a táplálékkiegészítők vagy "mű" termékek, amik ugye meg sem közelítik az eredeti hatását, vagy abból készülnek, amiket meg tudnál venni magad is, itt persze kiemelném, hogy bio vagyis minél kevesebb szennyezőanyagtól mentes alapanyagból készült terméket érdemes venni. Tehát, mert kiegészítőről beszélünk az sem feltétlenül hasznosabb, mint a bolti "mérgezett" gyümi, zöldség...és szerencsére nem mindenki él a város közepén szmogban...Én legalábbis ha jót akarok magamnak és családomnak, gyorsan elköltöznék onnan..ez is egyfajta gondolkodás. A nagyvárosokon kívül pedig több lehetőség van kevesebb szennyeződést tartalmazó dolgokat venni, ne adj isten termelni...

Immunerősítőből is végtelen a kínálat, gondolok a homeopátiás szerekre..

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook