Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
496. noci83
2008. máj. 27. 11:31
Tényleg, milyen gyakran kell mérni magunkat?
495. pitipat (válaszként erre: 494. - Noci83)
2008. máj. 27. 10:49
még jó hogy jó hírekkel!:)
494. noci83
2008. máj. 27. 10:28

Enyje benyje! :)

Én tegnap mértem magam, remélem jó hírekkel szolgálhatok majd... :)

493. pitipat
2008. máj. 27. 09:45

:)

ha sport, akkor több megy le, mint 10 kiló 30 nap alatt.

nekem ez a 6. nap és -1,8 kg. mozgás nélkül

(titkosan ma ráugrottam a mérlegre;)

de holnap van a mérős-napom...

492. noci83
2008. máj. 27. 09:39

Igen, sportolok, nem is keveset :)

A fűnyírás és az összes házimunka annak számít, ha engem kérdezel :D


Kitartás mindenkinek!

491. pitipat (válaszként erre: 490. - Noci83)
2008. máj. 27. 09:14

az remek!:)

ahha! te sportolsz is? az más:) akkor kell az energia:)))

én nem sportolok... hacsak a fűnyírás annak nem számít:)

490. noci83 (válaszként erre: 489. - Pitipat)
2008. máj. 26. 13:36

Köszi Pitipat!


Reggeli és vacsi a shake, meg vettem "csokit", azt majd a komolyabb edzések után. Ennyi :)


üdv.

489. pitipat (válaszként erre: 488. - Noci83)
2008. máj. 26. 11:45

az F2 régen a formula 2-öt jelentette, mert akkor még nem volt ennyi féle terméke a hl-nek - legalábbis magyarországon. 10 éve...


noci83,

előre is sok siker neked!!

mi az "ütemed" a herbalife-al? azaz hogy s mit szedsz?

488. noci83
2008. máj. 26. 10:20

Sziasztok!


Én ma kezdtem, a cél -15 kiló. Az F2 mit takar?


Üdv.

2008. máj. 24. 22:26
Mozgásban mindenképpen ajánlom a Norbi és a Réka dvd-ket,én a konditerem mellet otthon ezt szoktam csinálni, nagyon hatásos! Más jellegű mozgás, mint az edzőterem!
2008. máj. 24. 22:23
Hali! Én nem szedek más vitamint (Herbalife-osat), csak C vitamint, de azt sokat, és a fehérjepor sem kellett, így, hogy ebédre rendesen eszek. A túl sok fehérje nem tesz jót a vesének, ki kell számolni testsúly kilogrammra, mennyi a szükségleted. A fehérjeszeletet csak akkor eszem, ha pl. torna előtt nincs időm meginni a shake-et, és már éhes vagyok. De akkor is csak 1-1 falatot kapok be belőle. Természetesen gyümölcsöt eszek, ahányszor csak tudok, és sok vizet iszok (legalább is igyekszem). Köszönöm a gratulációkat! Nem is motivál semmi jobban, mint hogy nap mint nap kapom az elismerő megjegyzéseket és dícséreteket!
485. Minu (válaszként erre: 473. - Marylu93)
2008. máj. 24. 16:20

Szia Marylu93!

Tavaly nyàron fogtam bele a programba, és öt honap alatt sikerült leadnom husz kilot.

A mai napig hasznàlom a termékéket,-de én is dràgànak talàlom.

Persze le lehet fogyni ezek nélkül is,- de szerintem sokkal nehezebb...vagy csak az akarat hiànyzik belöllünk....


Nem kötelezö megfogadni a tanàcsaimat de én a helyedben nem hagynàm ki az uzsonnàt.

Délutàn négy ora körül minden nap elfogyasztok egy hiperprotein alapu csokit. Egyrészt azért mert csökkenti az éhséget, mert az ebéd és a facsora között elég sok idö tellik el,- és igy nem csàbulsz el a ràgcsàk felé..

Màsrészt pedig azért fontos szàmomra, mert a csoki segitségével le tudom gyözni az édesség utàni vàgyamat.

A Decathlon (sportàruhàz) is forgalmaz ilyen jellegü csokit,- ez valamivel olcsobb mint a Herbalife. Ha ez nem megfelelö szàmodra, akkor egyél joghurtot vagy gyümölcsöt,- de mindenféleképpen vàlassz valami könnyü uzsit, különben estére farkaséhes leszel.

Üdvüzlettel: Minu

484. Marylu93 (válaszként erre: 483. - Pitipat)
2008. máj. 23. 13:13
hát, kénytelen leszek :)
483. pitipat (válaszként erre: 482. - Marylu93)
2008. máj. 23. 09:47

a snack nem olcsó. ezért edd!:)

teljesen felesleges, sztem...

kibírod, nem?:)))

482. Marylu93 (válaszként erre: 480. - Szmandi73)
2008. máj. 23. 09:28

Szia!


Gratulálok a 23 kilóhoz! Nem semmi!


Ittad a shake mellé a fehérjekoncentrátumot is? Meg szedted a vitamint, thermo complete-t, meg a rostot?


Akkor te is csak ebédeltél? Akkor nekem miért mondta a tanácsadó, hogy de és du mehet egy snack is? A kis füzetben is az van írva. Na jó, mától inkább nem snackelek. Megnézem, akkor jobb e az eredményem.

481. pitipat (válaszként erre: 480. - Szmandi73)
2008. máj. 23. 09:23
gratula!!!;)
2008. máj. 22. 22:17
Sziasztok! Én januárban kezdtem el a Herbalife shake-et inni, reggelire és vacsira. Közben délben ebéd, amit szeretnék, az nem volt visszafogva. Lemondtam az édességről, üdítőről és a kenyérfélékről. Emellett heti 3x konditerem, heti 1-2x infraszauna. Most tartok 23 kg-nál, és nagyon jól érzem magam. 52-es méretről lementem 42-re (ruhákban), teljesen más érzés, ilyennek lenni, mint kövérnek! Mindenkinek ajánlom, eddig a környezetemben majdnem mindenkinek bevált (1 kivétel volt, aki mellé evett és nem tartotta be a szabályokat).
479. pitipat (válaszként erre: 478. - Marylu93)
2008. máj. 22. 13:01

nuku snack. semmi nasi. max. csak ebéd után valami lájt:)

jah, ha mérleg béna, akkor tényleg dobd ki:))

478. Marylu93 (válaszként erre: 477. - Pitipat)
2008. máj. 22. 12:54

nem akarom az otthonin. Amúgy naponta 5 * mértem magam. Ez volt a mániám. Reggel, este, pisi után, fürdés után. A legviccesebb az, hogy néha 2 kiló eltérés is van, amikor egyből kétszer áll rá az ember. Pedig digitális és nem is volt olcsó. Így legalább nem állok rá mindig.

Te snack-ként miket eszel? Vagy azt teljesen kihagyod?

477. pitipat (válaszként erre: 476. - Marylu93)
2008. máj. 22. 11:34

mérheted a saját mérlegeden is! ahhoz viszonyítasz majd:) nekem általában a centi változott és aztán a súly... legközelebb jövő7en 7főn írok súlyt és centit. (de azért otthon reggelente mérem magam:)))

hm.., lehet, hogy rossz helyen mérsz;)

2008. máj. 22. 09:59

Szia Pitipat!


Ma megyek a tanácsadóhoz. Az ottani mérleget használom, mert az enyém teljesen mást mutatott. Érdekes, a centi nem változott, mégis könnyebben jönnek rám az ingek nadrágok.. lehet, hogy rosz helyen mértem :).

475. pitipat (válaszként erre: 474. - Marylu93)
2008. máj. 22. 09:37

szia Marylu,

ez a második nap. és most lettem én is nagylány, de nem érzem, hogy nagyobb étvágyam lenne, azaz biztos lehet, hogy van, de koncentrálok a fogyóra. 74,3 voltam ma reggel, pedig havibaj előtt mindig megdagadok egy kicsit:) szal 70 deka mínusz, de ez még nem a hl!:)

zabakitörésre igyál 100%os gyümilét vagy édeskésebb ízű teát, de semmiképpen se egyél, mert akkor fuccs a kúrának.

neked ez már a 7. nap. mozdult valami? centi, kiló?

474. Marylu93 (válaszként erre: 471. - Pitipat)
2008. máj. 21. 15:12

Szia Pitipat!


akkor mától ezerrel? Jó lenne egy társ. Tegnap volt egy kis kilengésem. Bár szerintem a piros napok közrejátszottak. Úgy néz ki azokat a hormonális zabakitöréseket nem tudja legyőzni a herbalife sem...

473. Marylu93 (válaszként erre: 472. - Minu)
2008. máj. 21. 15:07

Szia Minu!


köszönöm a bíztató szavakat. Nem fogom abbahagyni a szedést. Csak egy kicsit lehidaltam, amikor láttam, hogy más mennyit fizet. De most már megbékéltem a gondolattal. Bár a környezetemnek nem mondom el.


Neked mennyit sikerült leadnod?

Holnap megyek vissza tanácsadásra és megbeszélem a dolgokat...

472. Minu (válaszként erre: 470. - Marylu93)
2008. máj. 20. 18:45

Szia Marylu93!

Ne hagyd abba a rosttabletta szedésést, mert a magas fehérjetartalmu pork székrekedést fognak okozni!

Egy adag shake 21 gr-ez egyébként rà van irva a dobozra. Legtöbb embernek elég szokott lenni a két mérökanàl,- ez kb: 16 g.

Még ha csak a két mérökanàlnyi adagot fogyasztod reggel és este akkor legalàbb két doboz kell, ahhoz hogy egy honapig kitartson.


A termo tablettàt is jol betudod illeszteni: délelött vagy délutàn ha éhes lennél- segit csillapitani az éhséget és nem engedi felszivodni a zsirok egy részét (plusz energiàt is ad, mivel koffein tartalmu).

Nekem bevàlt, én a mai napig szoktam hasznàlni, ha példàul ebédre vagy vacsoràra hivnak valamerre, és tudom hogy többet és nehezebbet fogok enni mint normàlis körülmények között idehaza.

A vitaminokra pedig azért van szükség, mert nagyon sok befolyàsolja az anyagcserét,- ha nem kapsz meg mindent a tàplàlkozàssal, felborulhat az egyensuly.

Egyébként is,- ha màr kifizetted valamennyit, hasznàld fel,- segitségedre lesz a fogyàsban.

Ha nem vagy biztos a dolgodban, miért nem fordulsz a tanàcsadodhoz,- aki eladta neked a termékeket? Neki az lenne a dolga, hogy mindent rendessen elmagyaràzzon és megmutassa, hogy hogyan kell alkalmazni öket,- elvégre a tanàcsadàst belekalkulàltàk a méregdràga àrba-ki kellene hasznàlnod!

Sok sikert és kitartàst, üdvözlettel: Minu

471. pitipat (válaszként erre: 470. - Marylu93)
2008. máj. 20. 09:34
rosszul írtam. most nem a formula 2-öt szedem, hanem a rosttablettát. mert csak ez kell a fogyáshoz. nekem legalábbis. a sékkel lehet "spórolni". annak pont a kúra idejére elégnek kell lenni. ha 5 nap után fogy, akkor sztem túl sokat teszel a tejbe, vagy bármibe. én se tudom, hogy hány gramm egy adag. eddig egy félig púpozott evőkanállal tettem 2 dl tejbe. most kaptam hl adagolókanalat:), tök ugyanaz, mint az evőkanál:) nos, az a helyzet, hogy mégse ma kezdem a kúrát, hanem holnap, mert csak ma reggel jutottam hozzá a z "áruhoz":) (posta... pff!!!) a vitaminról csak annyit, hogy nekem sosem "jött be". volt, mikor szedtem pl. az a pirom multivitamint, és állandóan éhe voltam, és persze ettem is, szal én, ha csak tehetem, nem szedek vitamint. inkább gyümit meg zöldséget! szóval, holnap beírom a kezdő súlyomat és a centiket. aztán 2-3-4 naponta jelentek a mérlegelőbe. de azért értekezzünk itt is:))
2008. máj. 19. 21:44

34 volt azt hiszem az alap, de még vettem egy más bogyót. Azt megbántam. A fehérjéből 1 mérőkanál, a shake-ből kettő (a mérőkanál nem tudom hágy gramm). Miért, te mennyiből csinálod?

Legközelebb nem veszem meg a rozst sem. A multivitamint is gondoltam, hogy felesleges. Amúgy is szedem a lenkei vitamint. Na mindegy. Inkább nem is gondolok rá...

469. pitipat (válaszként erre: 466. - Marylu93)
2008. máj. 19. 17:52

figyi, én most beszéltem az ismerősömmel, akitől beszerzem a hl-t. az a csomag, amit vettél az max 34ezer forint. nem értem, miért kerül ennyibe neked...

a shake pedig (elméletileg és gyakorlatilag is) 30 napig tuti, hogy kitart! sőt! mennyi shake-t eszel?

468. pitipat (válaszként erre: 466. - Marylu93)
2008. máj. 19. 17:41

te egy jó nagy "lehúzós" egységcsomagot vettél. elég a formula 1 és a formula 2. a shake 12.400, a rosttabletta (formula 2) 5.400 froncsi. de ha a keresőbe beírod hogy herbalife és ott a magyar oldalakon meglátod, hogy mennyibe kerül a cucc. szal, ez a nagy egysgcsomag télleg nagyon drága, de sztem nem is kell az összes bizbaszt megenni. én mindig is az F1et és az F2öt vettem (igaz, anno az a F2 még 180 darabos kiszerelésben volt, napi 3x2).

hmm, ha lemegy a minimum 10 kiló, akkor azért azt mondom: megérte, nem?:)

467. Pirosalma (válaszként erre: 466. - Marylu93)
2008. máj. 19. 17:18
Te jó Ég...
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook