Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
2008. okt. 28. 11:26
Köszönöm nektek! Én még nem fogom abbahagyni egy darabig, gondolom, napi1 adag shake-kel nem lesz gond tartani a súlyomat, amellett, hogy normálisan étkezem.
675. HusiNyuszi (válaszként erre: 673. - Szmandi73)
2008. okt. 28. 08:55
De jó! Nagyon ügyes vagy, gratulálok! Csak így tovább!
674. pitipat (válaszként erre: 673. - Szmandi73)
2008. okt. 26. 19:52

hihetetlen!

gratulálok!!! tényleg!!

sokan példát vehetnek rólad, és a kitartásodról!!

673. Szmandi73 (válaszként erre: 649. - 584e02e271)
2008. okt. 25. 11:28

Valószínűleg vmit nagyon rosszul csináltál, én 30 kg-ot fogytam 10 hónap alatt, csak a shake-et ittam és tornáztam... Annyira nem volt veszélyes az öszetétele, makk egészséges vagyok, kivizsgáltak, mivel most volt plasztikai műtétem, minden eredményem teljesen normális lett!!! Nagyon örülök, hogy belefogtam, mert ilyen sikert ritkán ér el az ember!! Teljesen megváltoztatta az életemet, ezerszer jobban érzem így magam, mint kövéren. Persze, az akaraterő is kellett, de az 1. hónap után, mikor ráállsz a mérlegre, a sikerélmény nagyon motiváló tud lenni! Veled ellentétben én mindenkinak csak ajánlani tudom. Sokan elkezdték inni az én eredményeimet látva, és szépen fogytak tőle!

Valószínű, hogy nem kellett volna kombinálnod másik fogyókúrával, legalább is nem akkor elkezdeni, mikor már benne voltál egy másik programban.

672. HusiNyuszi (válaszként erre: 669. - Pitipat)
2008. okt. 25. 10:29

Igen, az életmódváltás itt a lényeg. Mert bármilyen jó és/vagy egészséges a módszer, amivel valaki lefogy, ha utána visszatér a régi életéhez, mindenképpen visszajönnek a kilók.


Már csak ezért is nagy a felelőssége a Herbalife-tanácsadónak, hogy a vágyott testsúly elérése után se hagyja magára az emberkét, hogy segítse a további életmódja kialakításában is (persze már rögtön az elejétől, nem a fogyás után, hanem fokozatosan kell bevezetni kis, okos szokásokat).

671. HusiNyuszi (válaszként erre: 670. - A74de3d08a)
2008. okt. 25. 10:26
Ebben teljesen igazad van. Sokaknak jó a Herbalife, sokaknak meg más az útja. Nincs ezzel semmi baj. Az a lényeg, hogy jól érezd magad!
670. a74de3d08a (válaszként erre: 667. - HusiNyuszi)
2008. okt. 21. 09:59

félreértetted a válaszomat, de nem baj.

zöldséget ehetek természetesen.

a hl-ben rengeteg a szénhidrát is.

nem értek egyet veletek, de nincs ezzel semmi gond.

szóval szerintem van más módszer ami jobb.

aki szerint jó, az használja, aki szerint meg nem, az nem.

ennyi.

669. pitipat (válaszként erre: 667. - HusiNyuszi)
2008. okt. 21. 09:20

:) nincs szükségem plusz fehérjére. igyekszem inkább egyéb módon (tojás, tej) magamhoz venni plusz fehérjét. de igazából már nem is kell a plusz, mert szerencsére "leszoktam" az ész nélküli evésről, nassról:))

nekem a hl egy életmód-váltás volt, és igazából egy olyan "placebó", ami segít, és használ, és legfőképpen egészséges. nekem!:)

668. pitipat (válaszként erre: 666. - A74de3d08a)
2008. okt. 21. 09:16

azt hiszem husinyuszi megválaszolta a kérdésedet...

és még valami?

(ez is egy költői kérdés volt)

2008. okt. 20. 23:43

A por nem arra való, hogy ne legyél éhes, hanem arra, hogy alacsony kalóriaérték mellett is biztosítsa a kellő tápanyagokat a testednek. Tehát ne éhezzen minőségileg a szervezeted a fogyóprogram alatt, mert akkor kimerült leszel.


Éhséget érez sokszor akkor is az ember, ha valójában szomjas - ezért a megfelelő mennyiségű víz nagyon fontos. Ha evés előtt iszol egy nagy pohár vizet, az megnyugtatja a gyomrodat, és eleve kevesebbet fogsz kívánni az ételből, mert nem farkaséhesen esel neki, meg fel is készíti a szervezetedet az emésztésre.


Érdekes, én nem voltam éhes a reggeli shake és az ebéd között. Délután igen, akkor Herbalife-os fehérjeszeletet ettem. Ti már ettetek olyat? Hű, az milyen finom (teljesen olyan, mint egy csoki) és milyen laktató (egy csomó ideig nem is bírtam megenni belőle egy egész szeletet)!


HZsofi, úgy érted, hogy nem ehetsz zöldséget sem? Nem kötözködöm, csak érdekel.


Egyébként a Herbalife shake is fehérjeturmix. A fehérje nagyon kell a diétákban, hogy ne izomból fogyjál, meg az izom mozgatása több zsírt hasznosít, mint a zsír mozgatása :-), szóval minél jobb a testzsír-százalékod, annál könnyebb az alakformálás. (A legtöbb embernek - nekem is - először a centik fogynak, mert javul ez az arány, és csak később indul be a kilós fogyás.)


Pitipat, nem gondoltad, hogy plusz fehérjeport tegyél a shake-be? Az szokott segíteni, ha valaki éhes, pl nagyobb testű és étvágyú férfiaknál mindig javasoljuk, de nagyon sokszor nőknek is.

666. a74de3d08a (válaszként erre: 665. - Pitipat)
2008. okt. 20. 13:07

ha van akaraterőd, akkor minek a por?

(ez csak költői kérdés volt...)

665. pitipat (válaszként erre: 664. - A74de3d08a)
2008. okt. 20. 12:46

közhellyel szólva: akaraterő.

igaz, csak az első pár napban voltam az étkezések között éhes. de nem kaptam be egy fél falatot se. max. 100% narancslét ittam, ha megéheztem. tulajdonképpen az "lebegett" a szemem előtt, hogy az eredmény a fontos, és az eredmény érdekében odafigyeltem az apróságokra. és most sem kapok be bármikor, bármit, ha egy pillanatra bevillan az éhség.

nem könnyű, ez biztos, de aki hízásra hajlamos, mint én, és korlátlan mennyiségű szénhidrátot meg tud enni, annak nem könnyű, de kivitelezhető. mivel a hl egyfajta életmód-váltás, a kúra után is tudtam, tudom (igyekszem) tartani ezeket a szokásokat. az én fogyásomról annyit, hogy én nem tornáztam, nem mozogtam direkte. a mozgó 2 kiló, ami most van 1-2 nap alatt eltüntethető. igaz, még 4 hiányzik tervezet súlyomból, de majd arra is sor kerül. egyelőre most elég az is, hogy tartom a súlyt, és mégsem éhezem

664. a74de3d08a (válaszként erre: 663. - Pitipat)
2008. okt. 20. 12:27

rendben van, te le tudtad küzdeni.

és hogy tudtad leküzdeni?

mi módon?

663. pitipat (válaszként erre: 662. - A74de3d08a)
2008. okt. 20. 12:20

én nem veszekszem, hanem csak a saját mondandómat írtam le. szerintem ez nem veszekedés.


simán el tudom fogadni mások véleményét. de nem kell velük egyetértenem, nem igaz?:)


a vitaminok okozta étvágyat én spec. "le tudtam küzdeni", nekem nem okozott gondot, hogy megálljam a felesleges étkezéseket. ezért is volt sikeres mind a 4. kúrám.

de ez még mindig csak az én véleményem.

a tájékozódás, ha nem önerőből (hoxa, stb.) történik, (hangsúlyozom) én azt gondolom, a tanácsadó dolga a felvilágosítás. és a tanácsadó dolga az is, hogy a rost nem szedése esetén tájékoztatni, hogy nem garantál sikeres fogyást.


nem győzöm hangsúlyozni, hogy ez csak és kizárólag az én véleményem, meglátásom.

én úgy látom, hogy a hl kúrának a megfelelő betartása (persze, ez csak azokra érvényes, akik szedhetnek rostot, megisszák a minimum folyadékot, nem isznak kávét, alkoholt, szénsavasat abban a 30 napban, stb) sikeres, egészséges fogyást eredményez.

662. a74de3d08a (válaszként erre: 661. - Pitipat)
2008. okt. 20. 12:02

ha nekem írtad, akkor: (:-))

meg kell védenem a tanácsadómat, természetesen megbeszéltük, hogy nem szedek rostot.

mindenre felhívta a figyelmemet és tisztában van a termék használatával, legalábbis azokkal, amiket a tréningeken elmondanak neki.

ha nem muszáj, akkor most ne vesszünk már ezen össze, jó?

miért nem tudod elfogadni, hogy vannak emberek, akiknek nem jön be a hl?

a vitaminok okozta étvágyat amúgy mégis hogyan lehet leküzdeni? gondolom ez jó sok embert érdekelne rajtam kívül is.

a hl-ben nem csalódtam volna, mert ki sem próbáltam volna, ha előbb tájékozódom a diétázás főbb "szabályairól", ha előbb találok rá a hoxa.hu-ra, ill. azon belül is a fehérje turmixos topikra. ha esetleg nem ismernéd, akkor nézd meg te is, sok hasznos dolog van benne.

661. pitipat
2008. okt. 20. 11:51

sztem egy tanácsadó rákérdez, hogy rostot szedhet-e, aki hl-t szedne.

és arra is, hogy a vitaminok okozta esetleges étvágyat le tudja-e küzdeni az illető. vagy mivel lehetne kiküszöbölni.

legalábbis az én tanácsadóim mindenre rákérdeztek ez ügyben.

mert ha nem tartható a szedési "rend", akkor természetesen nem eredményes a kúra.

de ez csak az én véleményem.

és csak elmondtam.

furcsa (csak nekem), hogy a lentiek tükrében egy tanácsadó ajánlotta a hl-t, és nem hívta fel a figyelmet a fontos, és betartandó dolgokra. ezért történik olyan, hogy valaki nagyot "csalódik" a termékben. nekem nincs semmilyen üzleti érdekem a herbalife-al kapcsolatban, csak (a buta fejemmel) nem értem, hogy emberek hogy adhatnak ki a kezükből olyan terméket, aminek a használatával nincsenek tisztában...

660. pitipat (válaszként erre: 659. - A74de3d08a)
2008. okt. 20. 10:05

oké, igazad van.

te tudod.


(akkor csak annyit tennék hozzá, hogy aki ehet rostot, és úrrá tud lenni az étvágyán, akkor annak sikerül a fogyás)

659. a74de3d08a (válaszként erre: 658. - Pitipat)
2008. okt. 20. 09:44

szia Pitipat!


Rostot nem minden ember ehet. Én pl. nem, mert kis gond van az epémmel. :-(

A shake tele van B "nemtudomhányas" vitaminnal, a napi szükséglet asszem 150%-ával.

Ez étvágyat csinál.

658. pitipat
2008. okt. 20. 09:25

szerintem, ha jól "szeded" a herbalife-t, akkor tuti fogyhatsz tőle (persze, ha a fogyás program szerinti adagolásra gondolok)

ha összevissza isszák a séket, ha nem esznek rostot, ha nem isznak elég vizet (a minimumot), szóval, ha nem tarják be a programot, akkor híznak, vagy nem fogynak.

és ez nem alkatfüggő.

a hl, előírt szedés mellet eredményes!


mondom, szerintem,...

2008. okt. 19. 15:38
Egy baratnom nagyon sokat fogyott tole
2008. okt. 18. 13:46

Sziasztok!


Régebben sokat írtam ide, mivel én is használom a Herbalife termékeket és forgalmazom is. Tavasz óta nem jártam erre, mert éppen beindítottam egy internetes vállalkozást, és a baba meg a három nagy mellett ez már minden időmet elvette.


Nekem most négy fiam van, az elsőt másfél év után követte egy ikerpár, és sehogy sem tudtam leadni, ami akkor rajtam maradt. Amikor az ikrek hat évesek voltak (2005-ben), akkor Herbalife-fal fogytam három hónap alatt 12 kg-ot és 14 cm-t a derekamból (hasamból) és ezt tartottam is 2007 tavaszáig, amikor már terhes voltam a kicsivel. Most ő egy éves. Sajnos most nem megy olyan "gyorsan" a visszafogyás, mint három éve (bár a heti 1 kg egyáltalán nem gyors, és azt még tudja tolerálni a szervezet és - ami fontos - a bőr is!), de hát azóta már elmúltam 40 éves, több maradt rajtam a terhesség után, mint korábban, és persze még csak egy éves a kicsi, nem hat, mint az ikreknél. De azért szép lassan mennek lefelé a kilók és - ami látványosabb - a centik is, és ennek azért igen örülök! :-)


Ez egy MLM-es rendszer egyébként, csak tanácsadóktól lehet kapni, és magam is foglalkozom a termékek továbbajánlásával, mert szerintem tényleg jók. Nekem a vérnyomásomat és a fejfájásomat is jelentősen javította, a porallergiám pedig elmúlt tőle, mert ha nem is fogyásra használod, "csak" mint egészséges kaját, naponta egy turmixot pl, akkor is sokat javít szegény, gyorskajákon felnőtt szervezetünkön.


Nekem az tetszik benne, hogy gyorsan kész van és finom, és mindenki, aki elkezdi (legalábbis akiket én ismerek), aztán kér még, mert tényleg hatásosak. És nem gyógyszer, hanem egyszerűen egy speciálisan összeválogatott ennivaló.



Tudok olyanról is, aki hízott tőle, mert hízni akart. Ha "normál" étkezés MELLÉ és nem helyett eszed, akkor az a hízóprogram. Ha naponta egyszer mondjuk reggelire, akkor az fenntartó program, és mivel csupa fehérje, rost, vitamin és ásványi anyag, ezért jó hatással van általában az egészségedre. Ha naponta kétszer eszed normál étel HELYETT, és betartod az egyéb szabályokat is (elegendő víz, minél színesebb, rostdús főétkezés, természetesen az sem hizlaló ételekből, valamint a megszokottnál egy kicsivel több mozgás), akkor biztosan jönnek az eredmények. De azért vannak a személyes tanácsadók, hogy segítsenek, elmondják, hogy mit nem csinálsz jól, és segítenek, ha elakadsz az eredményeiddel.


Ti most hogy álltok a programotokkal?


Kérdezzetek bátran, ha valami nem tiszta, szívesen segítek, és itt a Hoxán teljesen önzetlenül és ingyen :-)


Bocs, ha hosszú voltam.

Szép napot

HusiNyuszi

655. pitipat (válaszként erre: 654. - Noci83)
2008. okt. 17. 12:18

de ennyire??????

msn-en se látlak:((


mi van a hl-el, és veled??

654. noci83
2008. okt. 17. 11:56

Nagyritkán :D

Kicsit elvesztem...

653. pitipat (válaszként erre: 652. - Noci83)
2008. okt. 16. 09:31

hahóóóóóóóóó!

magát is lehet látni???:)

652. noci83
2008. okt. 14. 13:32
én sem híztam tőle :)
651. pitipat
2008. okt. 7. 12:27

látom, látom:)

ez nekem az újdonság ereje:)

évek óta használom, és használják a környezetemben, de még sosem hízott tőle senki. még fél dekát sem.

úgy látszik, nekem, nekünk nagyon bevált.

kár, hogy nektek nem...


az összetételéről pedig annyit, ha veszélyes lenne, akkor nem adnának rá engedélyt.

uff!

(ez csak az én véleményem!)

650. a74de3d08a (válaszként erre: 649. - 584e02e271)
2008. okt. 7. 11:55

pitipat, látod. :-)

van más is, aki hízott tőle.

:-)

2008. okt. 7. 11:47

csak rosszat mondhatok: fogyókúrám közepén akkor kezdtem hízni, amikor a Herbalife-ot használni kezdtem.

Veszélyes az összetétele, ez inkább annak való, aki hízni szeretne.

Nem ajánlom fogyásra.

648. pitipat
2008. okt. 7. 10:54
jah
647. a74de3d08a (válaszként erre: 646. - Pitipat)
2008. okt. 7. 10:47
akkor most hallottál. :-)
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook