Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2008. dec. 17. 14:17

Sziasztok!!!!

Gratulálok, nagyon ügyes vagy!!! Jó lenne már 74 kg-nál tartani.!!!!!

De majd az is eljön.

2008. dec. 17. 10:01

Sziasztok!

Tegnap is kihagytam a vacsit, bár megígértem nem állok a mérlegre, de ez már nálam egy rossz szokás, szóval a mérleg 74,4 kg-t mutatott :D

734. HusiNyuszi (válaszként erre: 717. - Szoszilvi81)
2008. dec. 17. 01:20
Ja, az árról: a tanácsadói árrés 25 %, és ezt Te is megkaphatod! Ha törzsvásárló leszel, akkor Neked is jár ugyanez a kedvezmény. És amikor Budapesten jársz, akkor vásárolhatsz egyenesen a Központból is (Gubacsi út), akkor postaköltség sincs.
2008. dec. 17. 01:16

Pintyo, ez óriási! Gratulálok! Csak így tovább!!!


Vick, ne keseredj el, ez velem is így volt, az első 10 napban egy dekát se fogytam, viszont a testzsírmérő készülék szerint 3 %-ot javult az arány az izom javára. Ne felejtsétek el, az izom nehezebb, mint a zsír! A Herbalife shake a ShapeWorks program része, azaz alakformálás, vagyis zsír le, izom fel, ettől leszel karcsúbb, és egy kis idő után könnyebb is. Tarts ki, be fog indulni!


Éhség ellen vannak jó módszerek (koplalni nem szabad, mert a testünk már az ősember óta hozzáedződött a koplaláshoz, és hogy túlélje, raktározásba kezd! a zsíréba!), de a legjobb és legegyszerűbb: víz, víz, víz! Reggel felkelés után közvetlenül egy nagy pohár víz, minden evés előtt egy nagy pohár víz, és két étkezés között is víz. Nehéz, tudom, nekem is az, de ez nagyon fontos.


(Bocs, hogy időnként eltűnök, tudjátok, kicsit zűrös a négy gyerekkel, közben elkezdtük hirdetni a házunkat, és jön a Karácsony is... Ha sürgős kérdésetek van, írjatok az e-mail címemre, azt minden nap megnézem, még ha ide nincs is időm feljönni.)

2008. dec. 16. 12:48

Ez igazán nagyszerű!

Csak így továbbbb!!!!!

731. pintyo577 (válaszként erre: 730. - Szoszilvi81)
2008. dec. 16. 12:35

Sziasztok Csajok!!!!!!!!!

Óriási hírem van. Tegnap lejárt az egy hónap és mivel a férjem nem bírta ki, ma ráállt a mérlegre, így én is ezt tettem.

5,90 kg fogytam, de ez semmi,a derekamról 8cm, csípő, mell 6 cm, comb 4cm, még a nyakamról is 1cm lement.

Azt hiszem madarat lehetne velem fogatni,imádom a herbalifet, na meg a kemény napi 1,5 órás kemény edzésnek köszönhetem ezt a fantasztikus eredményt.

Ha ez így fog menni a továbbiakban is, a tavaszra istenien fogok kinézni.

Hajrá

Lányok!!!!!!

2008. dec. 16. 08:39
Tegnap ebédután elhatároztam kihagyom a vacsit, mert az ebéd túl jólsikerült. Sikerült megállnom!
2008. dec. 15. 09:17

Pintyo! Gratulálok, hogy ilyen erős ügyes vagy.

Most hány kiló vagy, és még mennyit szeretnél fogyni?

Meséljetek ki hogy áll?

728. pintyo577 (válaszként erre: 727. - Szoszilvi81)
2008. dec. 14. 22:17

Igaz, nagyon leült a topikunk.

Jó neked, szeretnék már én is annyi lenni, de majd leszek.!!!!!!!!!!

Nagyon szépen olvad rólam, kemény edzés, na meg a "nem evés" megteszi a hatását.

Egy kicsit legyetek aktívabbak a fórumon, naponta többször is benézet, de sehol senki.

2008. dec. 14. 19:32

Igen elcsendesült ez a topik.

Ki hogy áll? Én 74,7 kg vagyok. úgy hogy már csak 4,7 kg-t kell fogynom, meg még bízom benne lemegy még 2 kiló ;) 68-70 kg-t szeretném mozgósúlynak.

2008. dec. 12. 14:20

Októbertől 9-étől fogyókúrázom, a shakkel pedig november 10-től.

Nekem így mondták, hogy 4 óránként, na most akkor gondoljatok bele, szegény csecsemőket 4 óráztatják :S

A tévében hallottam, hogy 3 órát meg kell tartani, nem szabad eszegetni és akkor várható a fogyás. Enni kell, de nem eszegetni.

Énis karácsonyra terveztem a csúcsformát, de így a báliszezonra tartogatom a végeredményt.

Vick! Kitartás!!!

Pintyo írta a fogyókúra a fejben dől el, ezt kell megjegyezni, nem szabad a kajára gondolni.

725. pintyo577 (válaszként erre: 721. - Vick81)
2008. dec. 12. 13:34

Ne keseredj el, van akinek nehezebben indul meg, nem vagyunk egyformák, csak ne add fel.

Enni kell az étkezések között is, gyümölcsöt,kefirt stb. Én ugyan nem szoktam csak 3 x enni, de a tanácsadóm azt mondta, 5x kell össz. 1200 kalóriát. Ha közben tornáznál is, biztos gyorsabban menne.

Ne mérd magad hetente,én 1 hónap után álltam rá a mérlegre, pont az ilyen csalódás elkerülése miatt.

724. Vick81
2008. dec. 12. 12:38
MEnnyi idő alatt fogytál 5kg-ot? Én karácsonyra akartam 5-öt fogyni,de már látom, hogy azt elbuktam! Sajna.
723. Vick81
2008. dec. 12. 12:36
Akkor lehet én hízóprogramot csinálok!! De nem bírom ki négy órán keresztül, éhes vagyok! de ha így csinálnám, biztos fogynék.Nem?
2008. dec. 12. 12:17

Én úgy tudom nem szabad enni közben, és nekem úgy mondták, hogy 4 órának el kell telni a shake és az ebéd között, inni pedig kizárólag csak vizet szabad. Sok vizet kell inni-ez az én halálom, nem sokat iszok. ;) A másik gyengém a mozgás, nem sokat mozgok.

Megnyugtatlak, közel két hétig énsem fogytam, esetleg 10-20 dkg-ot, aztán beindult, és már 5 kilónál járok.

Husinyuszi, biztos jobban tud segíteni, mert ő szakavatottabb.


Kitartás Vick81!!!!

721. Vick81
2008. dec. 12. 11:53

Sziasztok!


Iszom két hete a shaket, egy dkg-ot nem fogytam, de még centiben sem. Mi lehet az oka? Ti esztek a shake és ebéd között? Lehet nem kéne enni? Pedig csak gyümit szoktam enni, vagy 100%-os gyümölcslevet iszom. Mi a baj velem? Segítsetek!!!

720. pintyo577 (válaszként erre: 719. - Szoszilvi81)
2008. dec. 12. 11:20

Szerintem is nagyon jók ezek a fórumok, tudjuk egymást segíteni.!!!!!!!

Ha nem megy, vagy kezded feladni, lesz valaki aki erőt ad, aki segít, hogy túljuss a mélyponton.

Na elkezdted, megittad az első shaket.

Ne aggódj, ha éhes leszel, ez (legalább is nálam )

két nap múlva megszünt.

2008. dec. 12. 09:04

Nem bántottál meg, ez kellett, hogy helyre tegyem magam, sőt inkább köszönöm!!!! :)

Akkor lehet nem tartanék itt, most, mert kezdtem elbizonytalanodni, elveszteni a kitartásomat.

Ezért is jó ez a fórum :)

718. pintyo577 (válaszként erre: 717. - Szoszilvi81)
2008. dec. 11. 21:57

Bocsi,akartalak megbántani.

Azért írtam, mert ugyan így voltam én is. Keményen kondiztam mindennap, mégis el tudtam csábulni és csodálkoztam, hogy nem mennek lefelé a kilók.

Most viszont nem tudna semmi, senki eltántorítani, azt hiszem ilyen hihetetlen akaraterőm még talán soha nem volt, mint most.(pedig voltak eredményeim és kitartásom is van ).

Nagyon szeretnék annyi kiló lenni, mint amennyi te vagy nem sokára elérem én is.

Kitartás, örülök ha tudtam segíteni.

2008. dec. 11. 14:46

Megjött végre a shake :D

Kicsit vegyesek az érzéseim. Szóval megjött a csomag, ugye sok hercehurca árán. A számlán 37,29 euró van, én pedig 48,61 eurót utaltam a tanácsadónak, plusz a postaköltséget az is 10,50 eurót. Elég soknak tűnik az árrés ?!

No mindegy.

Várom a fincsi recepteket ;)

Ja, és ma 74,9 kg voltam, kétszer is ráálltam :)

Be kell valljam, ehhez az is kellett amit pintyo írt, akkor picit zokon esett amikor írta, hogy nem akarom eléggé, amikor október óta harcolok a fogyókúrával, erre mondják fáj az igazság.

Szóval már meg sem fordul a fejemben, hogy elcsábuljak ;)

716. pintyo577 (válaszként erre: 715. - Szoszilvi81)
2008. dec. 11. 12:48

25dkg sovány túróba, tedd bele a shaket, egy kis reszelt citromhéjat, 1 pici mézet,egy kis gyümölcsöt ( ez lehet friss, aszalt, fagyasztott,) egy kis kefirrel szoktam lazítani a túrót. Isteni.!!!!

Tejbe keverd bele a shaket, fél banánt, turmixold össze. Kefirbe tegyél fagyasztott gyümölcsöt, de akkor ne turmixold, csak villával törd össze a gyümit.A túróba szoktam még tenni gránátalmát, ananászt, nagyon finom.Bármilyen gyümölccsel variálhatod, soha nem fogod megunni, mert mindíg mást ízt tudsz csinálni.

Majd küldök saláta recepteket is.

2008. dec. 11. 09:02

Merre vagytok?

Várom a recepteket ;)

2008. dec. 10. 16:03

Ha minden igaz, holnap délután jön a shake.

Képzeljétek, azért nem jött idáig meg, mert nem írták rá a csomagra a házszámot.

A futárnak meg gondolom, nem volt kedve telefonálni se a központba, se nekem. :S így ráírta, rossz cím-pedig csak lusta volt. Holnap fogják kézbesíteni. Már alig várom.

2008. dec. 10. 08:32

Sziasztok!

75 kg vagyok kereken :D No csak megindul, és bízom benne a héten megjön a shake is.

Ha vannak nem konkrét hf-s receptetek, azt is szivesen fogadnám.

Milyen könnyő ebédet tudnék csinálni, stb?

2008. dec. 9. 21:40

Nagyon örülök neki, hogy ilyen jól érzed magad. Remélem nem gond, hogy tegezlek :P

Nagyon várom már a shake-t és a receptjeiteket is.

2008. dec. 9. 18:53

Teljesen elvagyok szállva a herbalifetól.

Nagyon jó a hangulatom, istenien érzem magam, nem vagyok éhes és mégis olvad rólam a zsír. Sokáig gondolkoztam, mielőtt megrendeltem, de áldom az eszemet a döntésemért.Egész életem a fogyókúra körül forgott, van tapasztalatom, de ilyen könnyen még nem fogytam.

A férjem életében még soha nem fogyózott, mindig sajnált engem, de csodálta a kitartásomat, ő ezt nem bírná, mindig azt mondta. Na most együtt csináljuk, neki nem sok feleslege van, inkább pocakos. 3 hét alatt 8 cm ment le a pocakjáról.

Nagyon jól érzi ő is magát, ő is kondizik, nagyon jó az erőnléte, hangulata. Nem érezhető rajtunk a fogyókúra, ismerem a rossz fogyókúra mellékhatásait.

Sokan vannak akiket az ára ijeszt el( én is így voltam amíg nem kezdtem el számolni ), ha kiszámoljátok, hogy mennyibe kerül 21 reggeli, 21 vacsora , akkor már nem is drága. Ami még nagyon fontos, illetve a legfontosabb, ez a termék egészséges.

710. HusiNyuszi (válaszként erre: 709. - Szoszilvi81)
2008. dec. 9. 15:48

Szilvi, ne aggódj, jól csinálod, és biztos hamar megjön most már a shake-ed! Majd adok én is recepteket.


Pintyo, nagyon igaz, amit írsz! "Aki meg akar tenni valamit, az talál rá módot. Aki nem, az talál rá kifogást." Sokszor én is így vagyok ezzel, és kifogásokat gyártok! Rossz szokás...


Ügyesek vagytok, csak így tovább!

2008. dec. 9. 14:55

A recepteket nagyon várom :)

Bár sajnos még nincs shakem, valahol elakadt a csomagküldőszolgálatnál, szóval passz.

Igen igazad van az emberek fejével van a gond, nem a gyomrával.

Érdekes, valamikor megtudom állni és nem is piszkál a dolog,

van hogy piszkál és meg tudom állni,

és van hogy piszkál, és nem tudom megállni :P

Annak viszont örülök, hogy a 75,5kg-t tartom nem megy visszafelé.

Mától amig nem jön meg a shake (múlthéten meg kellett volna jönnie), addig igyekszem úgy tartani a dolgokat, hogy 300 kalórán belül maradjon a reggeli és a vacsi. Az ebéd meg normálisan.

Ügyes vagy Pintyo, csak így tovább!!! ;)

HusiNyuszi! Megadnád priviben a számodat, hogy fel tudjalak majd hívni?

19-én megyünk haza. Sajna csak este 8 körül járunk Budapest környékén, pontosabb időt csak akkor tudok mondani, ha átértünk a határon. A gyerekektől és a forgalomtól függ, milyen gyorsan tudunk haladni.

Mindenkinek szép napot!

708. pintyo577 (válaszként erre: 707. - Szoszilvi81)
2008. dec. 8. 21:10

Ez azért van,mert nem jutottál még el arra a szintre, hogy le akarjál fogyni.Jó lenne, de a sok finomság..., majd hétfőtől...

Amíg a fejedben nem teszed helyre, addig nem is fogsz csak próbálkozni.

Ezt sajnos tudom magamról, én is így voltam.

Most viszont a legfinomabb kaját, a kedvenc édességeimet elém tehetik rá sem nézek.

Szabályosan olvad rólam a zsír, már az ismerősök is észre vették, hogy fogytam.Nagyon szép lett a bőröm, feszes, síma, eltünt a narancs a hátsómról.

A shékből nagyon finom kajákat csinálok, majd megadom a receptet, ha érdekel.

Ne add fel ilyen könnyen, legyen kitartásod, segítek, ha gondolod. .!!!!!!!!!!

2008. dec. 8. 19:55

Sziasztok!

Itt vagyok de bújdosom. Nincsen shakem, és nincs kitartásom sem, pedig megfogadtam, megállom a kajálásokat, csakhát nehéz megállni, amikor martin alig eszik (nagyon válogatós, és sovány is, így muszáj mindennel kínálni, legalább néhány falatot egyen), és persze én takarítok.

Nálatok mi újság?

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook