Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
766. Szmandi73 (válaszként erre: 762. - Gyetani)
2008. dec. 27. 08:52
Szia! Nekem az első hónapban 8 kg ment le :). 9 hónap alatt pedig 30 a Herbalife-fal. Gyorsan indult, aztán beállt heti 1 kg-ra, a végén viszont eléggé lelassult, de így is teljesen jó volt. Közben próbáltam más terméket is, de visszatértem ehhez, mert nagyon érezhető volt a különbség. Nem voltam egyiktől sem éhes, de a Hl shake-et egyszerűen nem tudtam megunni, annyira jó volt az íze is, a többi túl édes, émelyítő volt, 1-2 doboz után már nagyon untam az ízét is. Nem akarom rontani senki üzletét, de én már hónapok óta az USA-ból rendelem, mert ott a postaköltséggel együtt is féláron adják!!! Sok sikert a fogyókúrához mindenkinek, a környezetemben már sokan lefogytak ezzel a shake-kel! Ja, és tartom a súlyomat napi 1 shake-kel, ha érzem, hogy 1-2 kiló visszajött, akkor 2x iszom, és 1 hét alatt le is megy a plusz kiló! Az ünnepek után még 2-3 kg-ot szeretnék fogyni, majd írok, hogy sikerült e!
2008. dec. 26. 23:19
Én is ittam a port, rendesen ebédeltem, még egy műzlis csoki is belefért, és gyönyörűen ment le a súlyom, igaz, az első hónapban meg sem mozdult. De utána érdemes volt a mérlegre állnom! Szerintem nagyon jó termék!
764. HusiNyuszi (válaszként erre: 762. - Gyetani)
2008. dec. 26. 23:08

Szia! Gratulálok a babákhoz és jó egészséget kívánok mindannyiotoknak!


Én ismerem a Forevert általában, de a fogyóprogramját nem próbáltam. Nekem persze konkurrencia (Herbalife-tanácsadó vagyok), tehát nem hiszem, hogy hiteles lennék, ha azt mondanám, hogy szerintem a Herbalife jobb ;-)


Viszont van egy történetem róla: a barátnőm is tanácsadó, és van egy fogyasztója, aki fodrász és majdnem 30 kg-t fogyott a Herbalife-fal. Később azt mondta, hogy kevesebb a pénze, és inkább áttérne a Forever-fehérjeporra. Egy hónapig ette, aztán visszajött a barátnőmhöz, és kérte a Herbalife-ost, a következő szavakkal: "Megnéztem mindkettő címkéjét, látszólag ugyanaz az összetételük, mégis a Forever-estől éhes vagyok, a Herbalife-ostól meg nem. Szóval igaz, hogy drágább, de mégis inkább visszatérnék a Herbalife-osra. Ugye nem sértődtél meg?" Mondta a barátnőm, hogy persze, hogy nem, semmi gond, szíve joga kipróbálni bármit, aztán majd eldönti, hogy melyiket akarja. Mi nem akarunk rátukmálni semmit.


Hát a hölgy azóta is issza a shake-et, és szépen fogyogat tovább, mert még mindig van mit. A fodrász-szalonbeli főnöknője Forever-tanácsadó, és arra kérte a hölgyet, hogy öntse át a Herbalife-shake-et a Forever-dobozba, hogy a vendégek azt higgyék, attól fogyott...


No comment.


(U.i. A történet szereplői nem kitalált, hanem valódi emberek. Ha valaki ellenőrizni akarja, meg tudom adni a barátnőm vagy a fodrász-hölgy telefonszámát :-)

2008. dec. 26. 22:24

Szia!

Én nem ismerem azt, amit most iszol. Én a herbalife-ot iszom, nekem ez bevált. Bízom benne, ha sikerül elérnem az álomsúlyt, meg is tudom tartani. :)

kellemes ünnepeket!

762. Gyetani
2008. dec. 26. 22:22
Sziasztok!Még új vagyok itt a fórumon.Pár évvel ezelőtt én is fogyóztam herbalife-al, de túl drága volt a pénztárcámnak.Babát szerettünk volna, hormongyógyszert is tömtek belém, így nem nagyon indult be a súlycsökkenés.Azóta szültem 2 egészséges kisfiút(jelenleg 29hó és 7hónaposak). Jelenleg Forever lite ultrát iszom reggel és este, délben pedig rendesen ebédelek. Hasonló a herbalifehoz, de jó pár ezressel olcsóbb.Hallottam 1-2 emberkéről,akik szép eredményeket értek el vele. Ti hallottatok már róla?Mert ha nem túl hatásos,inkább visszatérnék a herbalifehoz.Azt tudom,hogy nagyon lassan indul be a fogyás,általában 2-3 hónap is kell a súlycsökkenéshez és a cm-ben mért változás is időbe telik.Mit gondoltok?Légyszíves segítsetek!
2008. dec. 25. 11:55
A rosttabletta szorulást okozhat, ha nem iszol elég vizet. Most igyál többet, mint máskor (min. 2-3 l VÍZ, és ebbe nem számít bele a kávé meg a tea!), akkor legalább kevésbé leszel éhes is, és könnyebben ellen tudsz állni az ünnepi kajálásnak. Víz, víz, víz, az rengeteg mindenre megoldás! (És még szebb lesz tőle a bőröd is, nem ráncosodik!)
760. pintyo577 (válaszként erre: 759. - Szoszilvi81)
2008. dec. 22. 15:33

Sziasztok!!!

Nekem soha, ill.nagyon régen volt ilyen gondom, de ma reggel én is úgy jártam, mindt te, a rosttablettától..Én sem tudom tartani a diétát olyan szigorúan, de majd januárba pótoljuk. Tornázni tornázom minden reggel, a shaket iszom reggel, este, csak egy kicsit többet engedek meg magamnak délbe.

Jó munkát mindenkinek

Boldog, békés karácsonyt.

2008. dec. 22. 09:17

Halihó!

Úgy látom a karácsonyi előkészületek, mindenkit lekötnek, ha jut pár perc, írhatnátok, kivel mi újság van.

Most, hogy már Mo-n vagyunk, anyukáméknál lakunk ilyenkor. Itt nagyon nehéz tartani a súlykontrollt.

Bevallom az előbb leírt gondjaim miatt is eszek jobban, mert roppant kellemetlen.

2008. dec. 21. 15:15

Sziasztok!

Most hogy kevesebbet eszem, van némi gondom a nagy dolgokkal, pedig most már a rosttablettát is szedem. :S

2008. dec. 20. 20:32

Köszi a e-mail-t.

73,2 kg voltam :D

Most nagyon peregnek a kilók, jó lenne így végezni, de még várok egy stagnálás.i hullámot.

Már csak 5,2 kg van hátra ;)

2008. dec. 20. 18:16
Ööööö... bocsi, de akinek nem tudom az e-mail címét, annak nem tudom elküldeni a pdf-et... vagy lehet csatolmányt küldeni a privát üzenethez?
755. HusiNyuszi (válaszként erre: 752. - Vick81)
2008. dec. 20. 18:09

Sziasztok!


Ezt a 4 órát én magam sem értem, a Herbalife soha, semmilyen képzésen ilyet nem mondott. A cég üzenete, hogy az egészséges életmód három alappilléren nyugszik: kiegyensúlyozott táplálkozás, sok víz és mozgás. Ha bármelyik hiányzik, az eredmény nehezen jön vagy egyáltalán nem.


Én a következő étrendet szoktam javasolni:

- reggel felkelés után egy nagy pohár hideg víz;

- reggelire shake, vagy ha az ideális reggelit eszed, akkor a vízbe tegyél aloe koncentrátumot is, utána pedig igyál zöld teát; ekkor vedd be a Zabrost tablettát is, valamint a multivitamint;

- tízóraira egy nagy pohár víz, és ha nagyon éhes vagy, egyél egy almát vagy egy joghurtot;

- ebédre egyél valami finomat, pl egy színes zöldségekből és sovány húsból álló ételt, előtte megint igyál egy nagy pohár vizet, közben vedd be a rostot és a vitamint;

- délután újabb nagy pohár víz, és ha nagyon éhes vagy, ehetsz pl egy Herbalife fehérjeszeletet (ez olyan, mint egy csoki);

- vacsorára nagy pohár víz, shake, tabletták.


Ha még ettől az étrendtől is éhes vagy, a következőket próbálhatod ki:

- keverj a shake-be plusz fehérjeport (külön kell venni), az nulla kalóriás (a liszthez hasonló kinézetű), viszont mivel fehérje, telít és az éhségedet csökkenti;

- vagy idd a shake-edet több folyadékkal;

- vagy egyáltalán igyál több vizet;

- vagy a Zabrostot cseréld le a másik rost-tablettára, a ThermoComplete-re, amiben van zöld tea, így anyagcsere-gyorsító hatású, és mivel 10 óra és 4 óra körül kell bevenni, tehát félidőben két-két főétkezés között, ezért hatásosan csökkenti az éhséget.


Nem muszáj ötször enni, ha nem vagy éhes, de ha éhes vagy, inkább egyél többször, mint hogy koplalj. Nagyon fontos, hogy SOHA nem szabad éhesnek lenned, mert az csak a raktározási ösztönödet indítja be, és így a zsírodat növeli.


Sajnos ez a gond, ha nincs tanácsadó a háttérben. hogy nehéz így a kitartás, ha pl éhes valaki, mert nem kapja meg ezeket a plusz infókat. A tanácsadó ezért kapja a jutalékát, hogy átadja a cég üzenetét, és segít, ha valakinek nehezebben megy a program - nem pedig azért, mert fenntart egy boltot... A boltos sokszor nem sokat tud a termékekről, aztán meg elterjed, hogy nem is lehet fogyni a Herbalife-fal...


Vick, írtam privit is, de talán nem bánod, ha itt nyíltan is megismétlem: holnap megyek felétek, ha gondolod, összefuthatunk, megmérem a testzsír-százalékodat, és megbeszélhetjük a kérdéseidet. Nem kötelező, csak ha akarod. Természetesen ingyenesen és minden kötelezettségtől mentesen.

754. pintyo577 (válaszként erre: 748. - HusiNyuszi)
2008. dec. 20. 16:19
Nekem is küld el.!! Köszi.
753. pintyo577 (válaszként erre: 752. - Vick81)
2008. dec. 20. 14:41

Nem szoktam, csak 3x enni, esetleg este megeszek egy almát.Minden kaja előtt fél órával, nagy pohár vizet iszok és beveszem a korpatablettát.Ne add fel!!!!!!!!!

Nem értem mi az a 4 óra, már többször olvastam. Nekem semmi ilyet nem mondtak. Az én tanácsadóm arra hívta fel a figyelmemet, hogy 5x egyek, egyem meg az 1200 kalóriát, sok fehérjét, sok vizet.......

752. Vick81 (válaszként erre: 746. - HusiNyuszi)
2008. dec. 20. 13:18

Szia!


Nincs tanácsadóm!Egy boltban rendeltem meg, de már csak kb. 2 napi adagom van, és nagyon gondolkozom a következőn.Négy óránként kell enni? Mert én a shake és az ebéd között is szoktam enni.

nem bírom ki kózte és Te is azt írtad régebben, hogy 5-ször kell enni! Akkor most hogy kell????

751. lizi34 (válaszként erre: 748. - HusiNyuszi)
2008. dec. 20. 08:55
Szia!Engem érdekel légyszi küld el!Köszi
2008. dec. 19. 23:05

Sziasztok!

73,6 kg vagyok:)

Ne keseredj el, én is sokáig nem fogytam, igaz, én többször hibáztam az elején.

Befolyásolja az is, hogy ha előtte, meg kell jönnie, akkor megtartja a vizet a szervezet.

Ne add fel, próbálj szigorítani egy kicsit.

Én most hogy szigorítottam, most nagyon beindult a fogyás. Az első hónapban alig fogytam, el voltam keseredve, aztán elkezdtem jobban figyelni, betartani a 4 órát, és a sok vizet ittam.

Szóval ne add fel. Husinyuszi sok tanácsot tud adni.


;)

749. pintyo577 (válaszként erre: 740. - Vick81)
2008. dec. 19. 22:03

Szia Vick!!!!!!!!


Mind a 4 ízt megpróbáltam, szerintem a krémes keksz a legfinomabb, most is kettőt rendeltem belőle.

Próbálj ki más ízt is.

Küldök recepteket ha érdekel.

748. HusiNyuszi (válaszként erre: 742. - Lizi34)
2008. dec. 19. 19:46

Gratulálok, Liza! Nagyon ügyes vagy, csak így tovább! :-)


A Herbalife csinált egy jópofa anyagot (pdf-ben) arról, hogy hogyan, milyen kis "trükkökkel" őrizhetjük meg a súlyunkat az ünnepek alatt is. Ha valakit érdekel, szóljon, és elküldöm e-mailben.

747. HusiNyuszi (válaszként erre: 744. - Pintyo577)
2008. dec. 19. 19:40
Mintha csak magam mondtam volna :-)))
746. HusiNyuszi (válaszként erre: 740. - Vick81)
2008. dec. 19. 19:39
Vick, sürgősen találkoznunk kellene... pár perc megbeszélés segítene rajtad, úgy érzem, és van pár hasznos ötletem is. Tudok küldeni recepteket is, hogy változatosabban tudd elkészíteni a shake-et. Vagy nem akarsz esetleg megpróbálni egy másik ízt? Sokszor az is elég! Négyféle van: csoki, vanília, eper, krémeskeksz. Mi van a tanácsadóddal, ő nem segít? (Pedig épp ezért van ez, hogy nem lehet boltban kapni, mert kell hozzá a tapasztalt tanácsadó támogatása!)
745. HusiNyuszi (válaszként erre: 739. - Szoszilvi81)
2008. dec. 19. 19:35

Ne mérd magad mindennap! Az nagyon csalóka tud lenni! Jobb, ha mindig egyszer egy héten, ugyanabban az időben, ugyanolyan állapotban (mondjuk reggel evés előtt, de wc után, mert akkor vagy a legkönnyebb :-)


A vacsora kihagyás nem baj, ha nem vagy éhes. Én is sokszor így vagyok ezzel.

744. pintyo577 (válaszként erre: 743. - Vick81)
2008. dec. 19. 14:57

Ezért nem szabad sürün a mérlegre állni., hogy megkiméld magad az ilyen csalódásoktól,

én havonta egyszer mérlegeleg,( de szerintem hetente 1x elég).

Ne keseredj el, a felszedett plusz sem egy hónap alatt jöttek fel, hanem évek alatt. Ha nem szeretnéd, viszontlátni a kilóidat, ne akard, hogy gyorsan menjen le.

743. Vick81
2008. dec. 19. 12:05

Sziasztok!


Tiszta dühös vagyok.Kedden reggel 62.7kg voltam, tegnap reggel pedig 63.4.Ez hogy lehet? Miért híztam, amikor fogynom kéne?Nem hiszem el!!!El volt rontva az egész napom.

742. lizi34
2008. dec. 19. 09:43
Sziasztok!Már 2 hete volt szerdán,hogy iszom a shaket este reggel.Az itthoni mérleg szerint 90 kg voltam ma reggelre 85kg.Nagyon finom a csokis mert amúgy is kakaó mániás vagyok.Ja és a legfontosabb még mindig szoptatok!Este 15 percet szobabiciklizem,nem vagyok fáradt,ideges .
741. pintyo577 (válaszként erre: 740. - Vick81)
2008. dec. 18. 19:29

Szia Vick81!

Ne keseredj el, én májusig tervezem inni, nekem még 15 kg feleslegem van.Ha lement akkor meg a szinten tartás miatt fogom folytatni, napi 1 shaket.

Nem fogom megunni, mert le akarok fogyni és le is fogok.

Ajánlom neked a vacsit sovány túróba keverd egy kis gyümölccsel. Isteni finom!!!!!! A reggeli shaket is dúsitsd egy kis gyümölccsel, mindig mással, így nem fogod megunni.

740. Vick81
2008. dec. 18. 15:48

Sziasztok!


Végre megindult, bár elég lassan, de 1.5kg lement.

elseje óta.Már csak 7.5-öt kéne fogynom.Ha ilyen tempóban megy, húsvétra sem fog lemenni. Azt terveztem karácsonyra lemegy. Volt aki arról számolt be, hogy 8kg feleslege volt és egy hónap alatt le is ment. Az a baj, hogy már úgy unom ezt inni reggel, este.Még ha gyorsabban fogynék, az biztos inspirálna, de így?! Annyira nehéz!!!Nektek is?

2008. dec. 18. 07:06

Tegnap is kihagytam a vacsit, úgylátszik, nekem csak így megy. 73,8 kg vagyok! A napi mérlegelés már rögeszmémmé vált :p


Mindenkinek kitartást és szép napot!

2008. dec. 17. 18:56
Független tanácsadónál lehet beszerezni, de Husinyuszi jobban tud ebben segíteni.
737. kraxiw
2008. dec. 17. 17:46

Sziasztok!

Még új vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban. Csak azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet beszerezni? Esetleg bioboltban?

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook