Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2009. jan. 7. 19:16

Ügyi vagy, énis írtam. ;)

Érdeklődni szeretnék, hogy nektek nem szokott fájni a fejetek? Nekem reggel szokott, este nem.

2009. jan. 6. 23:21
Priviket írtam mindenkinek, aki írt nekem! Ugye milyen ügyes vagyok? ;-)
2009. jan. 5. 22:04

Fontos tudni (ez mindenkinek szól, aki még nem tudta), hogy az első hónap próbahónap, tehát ha nem működik, visszakapod a pénzed! De azért van a tanácsadó, hogy ez ne következzen be, ezért áll melletted, segít, gyakorlati tanácsokat ad, motivál, és akár módosít is a programon, ha kell.


Meg persze itt van ez a fantasztikus, aranyos, kedves, lelkes támogató csapat is! Azaz TI! :-)

793. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 792. - HusiNyuszi)
2009. jan. 5. 21:59
Persze, köszönöm!
2009. jan. 5. 21:56
igen, megkaptam, picit hosszabb választ igényel, elég, ha csak holnap írok?
791. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 790. - HusiNyuszi)
2009. jan. 5. 21:47

szia,

írtam neked privit ma, megkaptad?

2009. jan. 5. 21:41

Pintyo, Liza, ez nagyon klassz. Én Pilatesezem reggelente, sajnos nem minden reggel ;-) (lustaság...), de lovagolok is (élő lovon :-) meg biciklizem is - de csak nyáron... :-(


Szilvi, írtam privit.

2009. jan. 5. 20:40

Hajrá mindenkinek. Holnap megyünk haza, holnap után visszaállok a régi-új kerékvágásba. ;)

CSak így tovább mindenkinek!

788. pintyo577 (válaszként erre: 786. - HusiNyuszi)
2009. jan. 5. 18:13
8 kondigépem van, de ami a legjobban formál az az elliptikus tréner, meg a lovaglógép. Látványos a hatása, nagyon szépen formálja a hátsómat, a combjaimat, feszesiti a bőrömet, eltüntette a narancsot. Minden reggel 1- 1,5 órát kondizok, utána szaunázok, jéghideg zuhany, így kezdem a napot.
787. lizi34
2009. jan. 5. 17:32
Sziasztok!A hipoxi nekem sem használt.Én a shake mellett minden nap 15 percet szobabicajozom,most emeltem 20 percre és most tervezzük,hogy a kislányommal heti 2-3-szor fogunk tornázni,mozogni.
786. HusiNyuszi (válaszként erre: 785. - Pintyo577)
2009. jan. 5. 15:10
Milyen kondigéped van, és melyik gyakorlatok jöttek be Neked a legjobban? Ez szerintem nagyon hasznos info, ne tartsd magadban! ;-)
2009. jan. 5. 13:03

Sziasztok! Aki még nem döntötte el, hogy használja-e a herbalifet, azoknak azt mondom, nyugodtan vegyék meg a terméket, mert nem fognak csalódni benne.

Elég sokáig gondolkoztam én is, több féle italport kipróbáltam, de meg sem közelítették a hbl-ot.

Úgy fogyni, hogy nem vagy éhes, ingerült, ideges,stb., ja és nem kell tartani a jo-jo tól,de azt hiszem ezeket ti is ismeritek.

Az ünnepek alatt egy kicsit én is elengedtem magam, de másodika óta már le is ment az a fránya 1,5 kg.

HusiNyuszi:Én is kipróbáltam a hypoxitraininget , de nekem nem használt, pedig 15 kezelést vettem.

Sokkal több eredményt értem el a kondigépeimmel végzett gyakorlatokkal.

Mindenkinek sok sikert kívánok.!!!!!!!!

784. Gyetani
2009. jan. 5. 09:26
Sziasztok! Köszönöm a támogatást mindenkinek,nagyon igyekszem! Majd igyekszem beszámolni,hogyan alakulok. Sok sikert mindenkinek! HusiNyuszi írtam privit is!
783. HusiNyuszi (válaszként erre: 777. - Szoszilvi81)
2009. jan. 5. 09:21
Szia! Sokaknál először a centik jönnek le, és ez nagyon jóóóóóóó érzés! :-) Álltatok Ti már a párotok elé, hogy "drágám, muszáj új ruhákat vennem, mert kiFOGYTAM belőlük"? Higgyétek el, fantasztikus érzés! :-D Gratulálok, csak így tovább!
782. HusiNyuszi (válaszként erre: 775. - Savona)
2009. jan. 5. 09:19
Szia! Nekem már "csak" 10 kg van vissza (ez a negyedik terhességem így 40 évesen már megnehezítette kicsit a dolgomat), úgyhogy jövök Veled! Hajrá! ;-)
781. HusiNyuszi (válaszként erre: 779. - Cica54)
2009. jan. 5. 09:17
Cica: szia! Isten hozott köztünk! Ha megadod az adataidat priviben (kor, testsúly, testmagasság), akkor kiszámolom Neked, hogy mit és hogyan kellene enned és ebben mit segíthet a Herbalife, ha úgy döntesz, hogy megpróbálod ezzel a segítséggel. Itt pedig egy lelkes, támogató csapatot találsz hozzá! Sok sikert!
2009. jan. 5. 09:16

Sziasztok!


Mindenkinek sok sikert és nagyon boldog új évet kívánok! Teljesüljön minden álmotok! :-)


Én is újrakezdtem a rendes fogyóprogramot (bizony, bizony, még a tanácsadók is lazítanak néha a gyeplőn ;-). Az ünnepek alatt nem híztam, és ez persze önmagában is eredmény. Úgyhogy aki így áll, az máris gratuláljon magának, mert jól csinálta! Pl Gyetani: gratulálok! :-)


Pintyo, Neked is egy hatalmas gratula (írtam privit is közben), örülök, hogy jól érzed magad! Igazad van a mozgással kapcsolatban! Én ugyan amúgy is mozogtam a Herbalife előtt, úgyhogy nekem nem hozott ez nagy változást, viszont kipróbáltam a hipoxytraininget, és az nagyon jól bevált a combom alakformálására és a bőröm szépítésére. Sajnos elég drága, de hát egyszer élünk! ;-)


Friss tapasztalat: egy hölgy, aki december elején kezdte a Herbalife fogyóprogramot, épp most rendelt újra, nagyon boldog, mert nem éhes, tele van energiával, ízlik neki a shake, és már 6 kg-t fogyott! És a nyolc hónapos kisfia szoptatásával sincs semmi gondja.


Szép hetet kívánok!

779. Cica54
2009. jan. 5. 06:14
Sziasztok !!! B. U. É. K. mindenkinek ,Én is csatlakozom hozzátok fogynom kell kb: 20 kg-ot cigi abba hagyása és nassolás miatt tudtok valami jó tippet adni ??? köszönöm
778. pintyo577 (válaszként erre: 775. - Savona)
2009. jan. 4. 11:09

Nekem is hasonló a vágyam (15-20kg), már 6kg sikerült leadnom. A herbalife egy csoda, ilyen könnyen még nem fogytam, éhezés, kinlódás,stb. nélkül.

Ajánlom mindenkinek a kondit, tornát,így még hatásosabb.

Sok sikert mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jan. 4. 10:19

Veled vagyunk Gyetani!

Nekem is nagyon sokat segít a fórum.

Vétkeztem az ünnepek alatt, hétfőn méredzkedek, és újjult erővel folytatom. Már majdnem beleférek a normál méretekbe, és ez jó érzés nagyon :D

Kitartást Mindenkinek!!!

776. Gyetani
2009. jan. 3. 14:55

Sziasztok!

Úgy döntöttem,hogy abbahagyom a forevert. Az utolsó lökést az adta,amikor az ígért 3hét helyett,alig 2 hét alatt elfogyott a porom. Arra jó volt,hogy nem híztam ünnepek alatt egy dekát sem! A mai nappal csatlakozom hozzátok és reggel már meg is ittam az első shakemet és nyárig szeretnék egy 25-30kg-tól megszabadulni. Nagyon remélem,hogy sikerülni fog és ha elcsüggedek,majd az írásaitokból "táplálkozom"! Mindenkinek sok sikert az új évben is!

775. savona
2009. jan. 3. 10:10

Sziasztok!


Hétfőtől én is megint újrakezdem a fogyókúrát. A herbalife-os termékekből, már szereztem a shake mellé fehérjeport és rost tablettát is. Remélem, most kitartóbb leszek, mint a nyáron:(

Az eredményekről majd igyekszem beszámolni Célom, hogy nyárig legalább 20 kilótól megszabaduljak!


Szép napot!

S

2009. jan. 2. 21:44
Kitartást és egészséget mindenkinek az új esztendőre! Csak így tovább, lányok! ;-)
773. Szmandi73 (válaszként erre: 770. - Gyetani)
2009. jan. 2. 13:55

Szia! Most válaszoltam, az ünnepek miatt kicsit el voltam havazva.


BUÉK mindenkinek!

2009. jan. 2. 12:41

B.Ú.É.K. mindenkinek!

Újult erővel, folytatom a fogyókúrát. Ti hogy álltok?

Szedett fel valaki az ünnepek alatt?

2009. jan. 1. 14:41
Boldog Új évet Mindenkinek!
770. Gyetani (válaszként erre: 766. - Szmandi73)
2008. dec. 31. 13:57
Szia! Írtam priviben! Megkaptad???
2008. dec. 28. 20:22

Gratulálok mindkettőtöknek, nagyon ügyesek vagytok! Az újaknak meg hajrá tovább! :-)


(U.i.: Az USA-beli valóban olcsóbb, de Európában az uniós szabvány miatt hivatalosan csak az európai változatot lehet forgalmazni, és az az egész EU-ban ennyibe kerül. Aki meg tudja oldani, hogy hozat az USA-ból, annak szíve joga, de ezt én tanácsadóként nem tudom megtenni, kötnek az ország és az EU jogi-egészségügyi előírásai. Magánemberként természetesen mindenki azt csinál, amit akar. Lényeg, hogy működjön! Nem? ;-)

768. Gyetani (válaszként erre: 765. - Andrea0301)
2008. dec. 27. 12:58
Szia!Örülök,hogy neked bevált és segített!Nálam majd ezután derül ki.Még nem tudom,hogy mit csináljak.
767. Gyetani
2008. dec. 27. 12:53
Sziasztok! Köszönöm a válaszotokat,jó olvasni más véleményét is a dologról! Nekem az éhséggel nincs bajom,csak furcsa,hogy a foreverest 2-3 hónapig eszem és nem várható igazán eredmény,viszont a herbalife-nál annak idején már 2 hét után mikor mentem,cm-ben szép eredményeket mutattam.Ráadásul kellene szednem valami bogyókat a főétkezés előtt,amiket meg sem kaptam(éppen elfogyott akitől vettem),de azt mondta,hogy nyugodtam ihatom a shaket.Számításaim szerint január 4-re elfogy a shakem,akkor állok mérlegre és mérem magam és majd meglátjuk.Azt tudom,hogy májusban lesz a 30.szülinapom,a kisfiam pedig 1 éves és szeretnék minél többet leadni addig(25-30kg a cél),hogy csinos legyek. Őszintén megvallom,hogy a foreverest csak az ára miatt választottam,de ha nem válik be,akkor hiába olcsóbb!
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook