Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
856. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 854. - Pintyo577)
2009. jan. 14. 17:27
Óvatosan vele, nem mindenkinek a szervezete tudja jól megemészteni.
2009. jan. 14. 17:15

Na az nekem nagyon nem ízlett. :P

Nekünk nagyon nem egyezik az ízlésünk, mert nekem a krémes kekszes borzalom, neked meg az ízlik a legjobban :D Végülis pont ezért csinálnak sokfélét, hogy mindenkinek eltalálják az ízlését. ;)

2009. jan. 14. 13:52
Kostoljátok meg a piritott szóját is, olyan mint a sós mogyoró, csak 110 kaloria.
2009. jan. 14. 09:46
A citromosat kóstoltam, nem rossz. A mogyorósat még nem, de az tuti nagyon finom. Kár hogy itt Ausztriában nem egyszerű rendelni, de ha hazamegyek meg fogom kóstolni ;)
2009. jan. 14. 09:20

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit!Azt a véleményem szeretném megosztani veletek,hogy nagyon finom a herbalife fehérjeszelet,de főleg a mogyorós csokoládé ízű.A citromos is finom.Nekem a fogyi programomhoz ideális egy kis nassinak.Eléggé édes szájú vagyok!Próbáltátok már?

Husinyuszitól kérdezem de ha jól tudom csak 134 kalória van benne!?

851. Gyetani (válaszként erre: 849. - HusiNyuszi)
2009. jan. 14. 09:18
Szia!Tegnap megírtam az email címem,légyszíves küldd el a mozgásos anyagokat is!
2009. jan. 13. 19:06

Kedveseim, aki szeretne shake-recepteket kapni tőlem, az dobja át nekem az e-mail címét!


Privát válaszokat gyártok, mindjárt kész vagyok velük ;-) - olvassatok.


Szép estét Nektek!

2009. jan. 13. 13:51

Jó fej ez a Móni, aranyos, kedves lány, ismerem ugyanis, néha próbálom is tanítani pár dologra :-D Remélem, a hasznára lesz - de főleg, hogy Nektek is a hasznotokra lesz!


Közben eszembe jutott, hogy amit a mozgással kapcsolatban írtam privátban valakinek, azt megosztom Veletek is.


"Az edzéstervekben nem vagyok valami profi. Szerintem az a lényeg, hogy naponta mozogj intenzíven 25-30 percet, olyasmit, amit szívesen csinálsz. Valamint próbálj úgy általában aktívabb életet élni: direkt parkolj messzebb a bolt bejáratától, szállj le egy megállóval hamarabb a buszról, menj lépcsőn lift helyett, ne tedd magad mellé a TV távirányítóját, ilyesmi.


Ha konkrét edzéstervet szeretnél, szerintem bármelyik fitness-teremben segítenek, illetve azt hiszem, talán a NőkLapjaCafé internetes oldalán láttam ilyesmit, futásterv kezdőknek vagy hasonló. Egy-két ilyen anyagom nekem is van valahol a gépemen, ha adsz egy e-mail címet, megkeresem és elküldöm Neked. Van egy elég friss Herbalife-os anyag is a mozgásról, nem túl részletes, inkább csak elvek."

848. 80e8f30987 (válaszként erre: 800. - Juditkecskemet)
2009. jan. 13. 11:12

Szia!

Én is használom a terméket és nagyon jó mert már eddig 3 kilótól szabadultam meg és 3 cm-t karcsúsódtam(2 hét alatt).Azért nem írom le hogy mit eszem mert mindenkinek egyénre szabott.Ha gondolod írd meg az adataidat (kilót és centit) és én összeállítok ingyenesen egy programjavaslatot neked.

Ha szeretnél tanácsot kérni szívesen segítek!

Egy független herbalife tanácsadó!

2009. jan. 12. 22:01
És jó éjt mindenkinek! :-)
2009. jan. 12. 22:00
Köszönöm szépen a privát üzeneteket is, ma nagyon rohangálós-ügyintézős napom volt, csak nemrég értem a gép elé, és mostanáig online képzésünk is volt. Elég fáradt vagyok, úgyhogy ne haragudjatok, ha egy kicsit várnotok kell a válaszra. Igyekszem holnap reggel mindenkinek válaszolni. Köszönöm a türelmet!
2009. jan. 12. 20:53

Bocs, rosszul fogalmaztam. Természetesen igazad van abban, hogy nem olcsó, sőt, drága, például annak is, aki egyáltalán nem szokott reggelizni és vacsorázni. Ez a minőség bizony ennyibe kerül, mégpedig azért, mert teljes értékű táplálék és ugyanakkor alacsony kalóriaértékű.


Úgy értem, hogy ha a hagyományos élelmiszerekből akarsz összeállítani egy olyan étkezést, ami az összes szükséges tápanyagot, vitamint, ásványi anyagot, rostot stb stb stb tartalmazza ideális arányban, és bio forrásból származik, akkor azt nem tudod összeállítani 400 Ft-ból (vagy 500-ból, ha nem vagy törzsvásárló). Plusz előnyei, amiket Te is említettél, hogy könnyen és gyorsan elkészíthető, és nem kell gondolkozni azon, hogy hogyan állítsd össze, a tetejében pedig jóízű és változatosan elkészíthető.


Az "egyéb fogyásgyorsító tulajdonsága", amit (joggal) vársz tőle, az egyszerűen csak annyi, hogy alacsony kalóriaérték mellett tudja azt, amit más élelmiszerekből nem vagy nehezen lehet csak összeállítani, és ezért fogysz tőle úgy, hogy közben nem vagy éhes és kimerült, mint más diéták esetében, amelyek mindenképpen megvonással járnak. Itt ugye még az az előny is megvan, hogy naponta egyszer azt eszel, amit akarsz, így hiányérzeted és megvonási tüneteid sem lesznek. Bármit ehetsz, amit szeretsz, nyilván azért ésszel, betartva a napi maximumot, de bármit. (Mert ha ebédre befalsz 2000 kcal-t, akkor a reggelid és a vacsorád hiába csak 217 kcal... ha Neked 1800 van előírva összesen...)


Remélem, sikerül előteremtened rá a pénzt, mert biztos vagyok benne, hogy jó hatással lesz Rád. Sok sikert kívánok!

2009. jan. 12. 20:32
jó jó, meggyőztetek! Csak most nem tudom megvenni. Remélem előbb - utóbb megvehetem és akkor beszámolok én is a sikeremről.
843. pintyo577 (válaszként erre: 837. - Juditkecskemet)
2009. jan. 12. 20:23

Ezeket mind próbáltam amiket felsoroltál.

Valóban olcsóbb, de tudod mi a különbség az abonettes, parizeres reggeli és a herbalife között. Nem vagy éhes, megkap a szervezeted mindent amire szükse van, nem vagy ingerült, ideges,nem acetonos a leheleted az éhségtől stb.Ja és ami a legfontosabb, fogysz.!!!!!!!

Nekem tök mindegy, hogy veszel, vagy nem , eszed vagy nem, se hasznom,se károm ebből, csak segíteni akartam.

842. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 837. - Juditkecskemet)
2009. jan. 12. 19:47

Szerintem nem összehasonlítható tápanyag és tartalom szempontjából az általad felsoroltakkal.

Ettől persze még nem fogsz érte kevesebbet fizetni.

2009. jan. 12. 19:24

Természetesen nem olcsó, nem vitatom énsem.

Mindenkinek másképp hat, egy barátnőm 6 hét alatt fogyott 12 kilót, én pedig 6 hét alatt 6 kilót fogytam.

840. juditkecskemet (válaszként erre: 839. - Szoszilvi81)
2009. jan. 12. 17:42

Azért szeretném kipróbálni, mert egyszerűbb, gyorsabb, nem kell kitalálni, gondolkozni, és várok tőle valami egyéb fogyásgyorsító tulajdonságot is. Viszont akkor se mondja valaki hogy nem drága. Nagyon nagyon drága...Gyesből (huszonezer ft), hitel mellett...

Mondják azt hogy nem olcsó, de hat....azt jobban elfogadom...

2009. jan. 12. 17:16

Ha tudod, hogy van olcsóbb megoldás, akkor miért szeretnél herbalife-ot inni?

Nem bántásból, csak kíváncsiságból kérdezem ;)

Végülis mondhatni a herbalife abban segít, hogy alacsonykalóriatartalmú és jól laktat. Nekem azért jó, mert én édesszájú vagyok, így meg van oldva a reggelim, vacsorám és az édesség sem esik olyan jól ;)

2009. jan. 12. 15:52

Bocsi!

A fele válaszom nem Pintyonak szólt hanem akik úgy vélekednek, hogy nem drága a herbalife..

837. juditkecskemet (válaszként erre: 836. - Pintyo577)
2009. jan. 12. 15:48

Köszi a választ!

Zabkorpa tablettát árulnak a patikában, vagy a sima zabkorpára gondolsz. Sima zabkorpát nagyon sűrűn használok, sütve, főzve stb.


A tanácsadóm nekem is azt mondta, hogy erre költök reggeli és vacsora helyett és úgy már nem drága. DE IGEN!!!!ÍGY IS DRÁGA! Egy szelet abonett vagy kettő meg egy kefír 70 Ft. Egy szelet kenyér meg két szelet párizsi, meg zöldség is ki van 100 Ft alatt. Ugyanis ezek a család miatt mindig vannak itthon. És sorolhatnám a rengeteg fogyókúrás, egészséges reggelit és vacsorát ami jóval olcsóbb mint egy turmix. Csak be kell/ene/ tartani.

1. Padlizsánkrémes roppanós


3. Sonkás, sajtos roppanós (Wasa kenyér/

4. Túrókrémes roppanós

5. Túrós, gyümölcsös turmix


7. Tejebe, vízbe zabpehely, zabkorpa

8. Túrókrémmel töltött paprika, paradicsom

9. Túrókrém pirított zabpehellyel

10. 2 sz. Light sajt, 2 sz. Mell sonka, uborkával

Ezek mind olcsóbbak. Nem üzletet akarok rontani, de nagyon nem helyénvaló a megállapítás, hogy erre költök ugyanannyit mint reggelire vacsorára.

2009. jan. 12. 15:19

Mind a 4 ízt próbáltam, nekem a krémeskeksz izlik a legjobban,( estleg még a csoki).

A herbalife nagyon finom, nagyon sok féle táplálékkiegészítőt próbáltam, de magasan veri a mezőnyt. Szerintem vedd meg a shaket, vehetsz korpát a patikába 500-ft ért, a hatása ugyan az.

2009. jan. 12. 10:02

Külön fehérjét eddig én sem ettem, az előző nagyobb fogyásomnál nem kellett, de azóta eltelt négy év (közben terhes lettem, azért híztam "vissza"), és most úgy veszem észre, lassabb lett az anyagcserém, lassabban mennek le a kilók, de azért folyamatos az eredmény.


A fehérjét arra szoktuk ajánlani, ha valakinek nagyon nagy a túlsúlya, nagyon nagy a testzsírszázaléka, és ezért több fehérjét kell ennie, ami a normál táplálkozásából nem jön már ki, illetve ha valaki éhes a normál adag (KÉT evőkanál) shake-től, akkor a plusz fehérjét (ami nulla kalóriás, íztelen fehér por) beletéve, több folyadékkal elkeverve a végeredmény több lesz, így laktatóbb.


Multivitamin akkor kell, ha alapból nem eszel, és nem eszel meg egy egész tálca friss helyi szezonális gyümölcsöt minden nap ;-)


A rost-tabletta nagyon jó arra, hogy telít, az éhségérzetet csökkenti, másrészt pompásan méregtelenít, a belekben lerakódott salakanyagot kitisztítja, ami önmagában lehet 2-3 kg, de vigyázni kell vele, mert ha nem iszol mellé elég vizet, akkor szorulást, emésztési problémákat okoz! Szóval minimum 2 liter víz naponta!


Sz.B., én tanácsadó vagyok (azért osztom itt az észt ;-), szóval tőlem rendelhetsz, ha akarsz. Ne sajnáld rá a pénzt, sajnáld inkább, ha egy hónap múlva nem veheted meg az eggyel (kettővel?) kisebb méretű ruhát ;-) Különben ha meg nem jön be, visszakapod a pénzt, mert 30 napos garancia van rá.


Egyébként a fogyóprogramnál (ugye mindenki tudja már?!) nem a reggeli meg a vacsora MELLÉ, hanem HELYETTE isszuk a shake-et, tehát nem plusz költség, hanem a reggeli / vacsora helyett erre költesz.

834. Gyetani (válaszként erre: 830. - Pintyo577)
2009. jan. 12. 09:01
A tanácsadóm nem szorgalmazta annyira a fehérje fogyasztást,így nem vettem.Mire is jó tulajdonképpen ez a plusz fehérje?
2009. jan. 12. 08:45
Október 09-én kezdtem fogyókúrázni, a herbát viszont november 10-én kezdtem. Karácsony előtt már 73 kg voltam. Ebből sajnos visszajött 2 kiló. A múlthéten szoktattam magam, de mától pontosan betartom ;)
832. juditkecskemet (válaszként erre: 831. - Szoszilvi81)
2009. jan. 12. 08:40

A 7 kg mennyi idő alatt ment le?

Köszi a választ.

2009. jan. 12. 08:32

A csokis finom, a krémeskekszes nekem nagyon nem jön be, a többit nem próbáltam.

Én ugyan vettem zabrost tablettát, de nem szedem. Ha nem iszol elég vizet, akkor megrekeszt, nem hogy segít az emésztésben, legalábbis én ezt tapasztaltam. A fehérjét ajánlják többen is, bár nekem az nincs. Én csak a shakkel fogyok, idáig 7 kg-t fogytam vele, igaz a karácsonyi szünet miatt csak 5 kilónál tartok, de affelé nem ment ;)

830. pintyo577 (válaszként erre: 828. - Gyetani)
2009. jan. 11. 20:23
Én két csapott mérőkanállal teszek egy kajába, de ha eszel hozzá fehérjét, még hatásosabb.
2009. jan. 11. 19:42

Azért kell két kanállal, hogy jobban telítsen.

A barátnőm sokat fogyott, 6 hét alatt 12 kilót. ;)

828. Gyetani (válaszként erre: 826. - Szoszilvi81)
2009. jan. 11. 19:34
Csak arra gondoltam,hogy esetleg nem lesz annyira hatásos,mintha 2 evőkanállal tennék bele.Én nem vagyok éhes tőle,bírom,csak a dobozra 2 kanállal van írva és ha jól emlékszem HusiNyuszi vmelyik hozzászólásában is a 2 kanállal írta. A barátnődnek mentek lefelé a kilók és centik,ha csak egy kanállal ette?
2009. jan. 11. 19:07
úgy kipróbálnám de sajnálom a pénzt..mennyi ruhát tudnék azzal venni:D
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook