Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
886. Gyetani (válaszként erre: 882. - Juditkecskemet)
2009. jan. 19. 13:36
Én ebédre mindig azt eszem,amit a családnak főzök,nem szoktam törekedni a salátákra és a csirkemellre.
2009. jan. 19. 13:36
Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!!!
884. Gyetani
2009. jan. 19. 13:35
Helyesebben:Tudom, h nem fogy az ember mindig egyformán, de remélem, hogy egy darabig még így lesz!
883. Gyetani
2009. jan. 19. 13:24

Sziasztok! Reggel megvolt a nagy mérlegelésem és jobb lett,mint amire számítottam!

Súly:-2,8kg

Mell:-4,5cm

Gyomor:-3cm

Derék:-3cm

Has:-2cm

Csípő:-5cm

Comb:-1cm

Bocsánat,hogy ilyen részletesen leírtam,de nagyon örülök,hogy ilyen jól sikerült az első 2 hetem és most nagy lendülettel vágok bele a köv.2 hétbe! Tudom,h nem fog mindig így az ember egyformán,de remélem,hogy egy darabig még így lesz!

Kitartást mindenkinek és további szép napot!

2009. jan. 19. 09:49

Lizi34!

Nagyon ügyes vagy, az nagyon jó eredmény. Köszi a tanácsot! Korpatablettát szedsz?


Szoszilvi81!

Te is nagyon ügyes vagy! Megpróbálom, hogy állni hagyom. Korpatablettát szedsz? Sztem is a lassabb fogyás a jobb. A tanácsadónőm gyors eredményre hajt. Ezt írta elő:

1.nap

Reggeli: 2 púpos evőkanál shake+1 pohár joghurt elsősorban, vagy zsírszegény tej+gyümölcslé, gyümölcs(ne banán!!!!, alma nagyon jó!!!!) vagy víz.


Tízórai: gyümölcs vagy zöldség vagy joghurt.


Ebéd: zöldségleves, répával, zellerrel +csirkemell (ami a levesben főtt) vegyes salátával, alacsony kalóriájú öntettel.


Uzsonna: pl. alma, saláta vagy zöldség, teljes kiőrlésű kenyérből szendvics.


Vacsora: ( a legideálisabb 18-19 óra körül) shake, hasonlóan, mint reggel.


Fontos! A shake után csak 4 óra elteltével szabad enni hagyományos ennivalót. Közben csak gyümölcsöt, vagy zöldséget, vagy joghurtot, vagy fehérje csokit lehet enni és inni kell!

A vacsora shake előtt szintén be kell tartani a 4 órát.


Javaslat, a hagyományos étkezésre:

Ebéd, vagy vacsora:

1. paradicsomleves, hal, franciasaláta, joghurtos öntettel.

2. zöldségleves, pulykamell (ami a levesben főtt)+grillezett gyümölcsökkel (alma, szőlő, barack)

3. gyümölcsleves (cukor és édesítő nélkül), grillezett gomba, grillezett zöldségekkel (paradicsom, zöldpaprika, padlizsán, hagyma)

4. tojásos leves, szójafehérje-burger +spenót

5. brokkoli krémleves, grillezett pulykamell, grillezett zöldségekkel.

6. húsleves, grillezett hal, grillezett gyümölcsökkel, édesség készíthető a shakeből

7. karfiol leves, paradicsom szósz 1 főtt tojással.

8. zöldborsó leves, grillezett pulykamell zöldségekkel.

9. zöldségleves, csirkemell (ami a levesben főtt), zöldbabfőzelékkel.

10. krémleves, grillezett hal gyümölcsökkel.

11. paradicsomleves, grillezett gomba barna rizzsel.

12. húsleves, grillezett pulykamell, zöldségekkel.

13. húsleves, csirke vagy pulyka (ami a levesben főtt) és párolt zöldbab, kalória szegény öntettel.

2009. jan. 19. 09:41

Nyáron 82 kg voltam, de novemberben 80-ról indultam. Karácsony előtt már voltam 73 kiló, de két kiló visszajött. :P

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, csináld meg a shaket, és hagyd állni 15-30 percet, akkor krémesebb lesz, eleinte éhes voltam, de már megszoktam és nem vagyok éhes.

Én nem válogatok ebédre azt eszem ami jól esik, igaz nem fogyok túl gyorsan, de én a heti egy kilóval elégedett vagyok. Így nem jönnek úgy vissza a kilók, mint egy drasztikus fogyókúránál.

Kitartás Judit! ;)

880. lizi34 (válaszként erre: 878. - Juditkecskemet)
2009. jan. 19. 09:41
Szia!Én a shaket dec.3-tól iszom akkor 90 kg indultam most 82 kg vagyok és ebédre amit megkívánok azt eszem.Persze nem óriási adagot de így nincs hiányérzetem hogy vmi.ételtől titva vagyok.Reggel este csak shake és 20 perc szobabicikli.
879. juditkecskemet (válaszként erre: 877. - Szoszilvi81)
2009. jan. 19. 09:37
Mennyiről is indultál? Gratulálok (gondolom súlyvesztés történt :-)-ebből a jelből :-))
2009. jan. 19. 09:36

sziasztok!

Ma kezdem a kúrát! A shake ízétől többet vártam. Azt hittem krémesebb. Na mindegy. Nagyon híg, nehéz elképzelni, hogy ettől nem éhes az ember. Majd meglátjuk. Ebédre Ti miket esztek? Az én tanácsadónőm olyanokat írt elő, hogy nem hiszem hogy be bírnám tartani. Szinte csakis és kizárólag, párolt, grillezett zöldség, gyümölcs, pulyka ill. csirkemell, meg hal.

2009. jan. 18. 19:59

Sziasztok!

A mai mérlegelésem eredménye: 73,8 kg. :)

2009. jan. 17. 18:04

Husinyuszi, megjött volna a shake, csak pont nem voltam itthon, hétfőn szállítják ki újra. Pechemre 1 órát voltam távol, mert orvoshoz kellett vinni a gyerekeket, 10 perccel később értem haza, mint a futárszolgálat járt nálunk :S

No mindegy,csak gondolom szólok, hogy jó volt a rendelés, köszi ;)

875. Gyetani (válaszként erre: 870. - Pintyo577)
2009. jan. 16. 09:53
Írd be a keresőbe,h 5 tibeti jógagyakorlat és kiadja!
874. Gyetani (válaszként erre: 866. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 16. 09:53
Kea!Megtaláltam és nagyon tetszik!Írtam privit!
873. Gyetani
2009. jan. 16. 09:52
Sziasztok!Én hétfőn megyek mérlegelni,addig próbálok ügyes lenni és nem elcsábulni!Nem tudok mindig írni,mert nagyon rossz a netünk,van hogy belépek és már írni nem enged vagy éppen vmelyik gyerek talál ki épp akkor valamit.De gondolok rátok és nagyon ügyesek vagytok!!!Kitartás mindenkinek!
872. HusiNyuszi (válaszként erre: 869. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 16. 09:48

Köszi :-) Ezen azért picit elgondolkoztam, hogy ki az a Welka, akit kedvesen megszólítasz, hogy drága Welkám, de aztán rájöttem, hogy welcome ;-)


Jó a szerda, várom a leveled.

2009. jan. 16. 09:43

Sziasztok!

Ki hogy áll a fogyással? Meséljetek!

Pinyto, elküldtem ;)

870. pintyo577 (válaszként erre: 866. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 15. 21:06
Merre van, hol keressem?
869. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 868. - HusiNyuszi)
2009. jan. 15. 19:25

Welkám!!!!!


Egy ismerősöm szeretne veled találkozni szerdán, remélem jó neked, mert csak akkor jön Magyarországra.

Majd megírom a részleteket holnap e-mailben.

2009. jan. 15. 19:24

Jól van, Szilvi, nagyon ügyes vagy! :-) Csak így tovább!


Mostanában én is furán alszom, nem lehet, hogy csak a változékony időjárás volt? Végül is egy nap alatt tíz fokkal lett melegebb (legalábbis itt).


A jóga az jó lehet. Egyszer majd én is kipróbálom. Engem is nyugodtan átcsábíthatsz, KeA! :-)


(Akinek privivel tartozom még, annak bocs, de ma korán lefekszem - holnap megy a válasz! Kösz a türelmet!)

2009. jan. 15. 10:43
Köszi, ma megkeresem ;)
866. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 865. - Szoszilvi81)
2009. jan. 15. 10:08

Gyere át egy kicsit az 5 Tibeti jógagyakorlat topicba és mazsolázz! :)


Bocs Nyuszi, remélem, nem haragszol, hogy csábítom a delikvenseket :)

2009. jan. 15. 10:06

Még sosem voltam, most megyünk először. Nagyon izgatott vagyok. Végülis nyár elején szeretnék menni, hogy jó idő legyen. ;P

Addigra elérem az álomsúlyt, és mehetünk egy kicsit pihenni. Anyukám bevállalta a gyerekeket, így minden akadály elhárult előlünk.

Képzeljétek lassan de újra beindul a fogyás. 74,5 kg vagyok.

Sajnos manapság nem tudok aludni, tudnátok ötleteket adni. Sokszor felvagyok, éberen alszom. A kicsi is fel kell többször, de nem tudok, vagy csak felszinesen alszom.

Reggel pedig fáradtan ébredek.

2009. jan. 15. 02:50
Jó Nektek! Nekem mostanában az a wellness, ha hajnali három előtt ágyba kerülök! :-) Ma nem sikerült... :-)
2009. jan. 14. 21:12

Sziasztok!

Tudom ez nem a reklám helye, de találtam egy jó kis utazós oldalt, licitálni lehet az utakra, és jóval olcsóbb így mintha simán résztvennél. Ha érdekel valakit, tudok ajánlót küldeni, csak írja meg az e-mail címét nekem priviben.

A párommal megyünk egy jó kis wellness hétvégére ;)

862. Gyetani (válaszként erre: 860. - HusiNyuszi)
2009. jan. 14. 20:32
Köszi,megkaptam és írtam is!
861. HusiNyuszi (válaszként erre: 857. - Juditkecskemet)
2009. jan. 14. 19:15
Mi is kíváncsiak vagyunk, majd írd meg a tapasztalataidat! Ügyes légy, sok sikert!
860. HusiNyuszi (válaszként erre: 851. - Gyetani)
2009. jan. 14. 19:15
Küldöm! Egy hathetes kezdő futástervet is találtam, ha jól emlékszem, a WellnessCafén volt.
859. HusiNyuszi (válaszként erre: 852. - 80e8f30987)
2009. jan. 14. 19:14
Igen, a protein szelet vagy fehérjeszelet vagy egyszerűen Hörbi-csoki :-) 134 kcal egy szelet, a pirított szójabab pedig csak 107 kcal zacskónként.
858. HusiNyuszi (válaszként erre: 856. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 14. 19:12

Mindennel óvatosan - nagyon finomak szerintem, én is eszem őket, de pl a szójababból nem is tudok megenni egyszerre egy fél zacskónyit sem. Régebben a csokit (fehérjeszeletet) sem bírtam egyszerre megenni, annyira laktató (pedig finom), de most sajnos már meg tudom enni az egészet :-) Szerintem is a citromos a legjobb, én általában nem szeretem a citromos dolgokat, de ebben épp csak egy leheletnyi van, ami csak könnyebbé teszi. Mert a mogyorós csokis nekem pl túl édes és tömény már.


Epres shake-et próbáltátok már körtadarabokkal? Nyami... :-)

2009. jan. 14. 18:46

Sziasztok!

Hazahoztam egy vaníliás és egy epres turmixot, megy egy doboz rosttablettát. Kíváncsi vagyok az ízére még jobban a hatására.

Még egy shake készítőt is kaptam. Meg mérőkanalat. :-)

Az élelmiszerboltokban lehet kapni szóját, natúr-ban is nem csak sósat. Sztem nagyon finom.

Hétfőn kezdek hozzá a turmixokhoz, addig még informálódok.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook