Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2009. jan. 26. 11:29

Köszönöm a hozzászólásokat!

Én nem kívántam az édességeket és NEM IS ETTEM. Sokszor éhes voltam. Én kb. olyan 3 kg-ra számítottam kezdésnek. Persze később úgy gondolom az 1,6 is jó lenne. Főleg huzamosabban hosszú távon. Na majd látjuk. Fehérjére már igazán nincs pénzem:-(

Ja centiket nem mérek, mert abban nem hiszek. Egyszer így sikerül egyszer úgy a mérés....

915. pintyo577 (válaszként erre: 910. - Juditkecskemet)
2009. jan. 26. 11:24
Én azt tanácsolom, használd a fehérjét.Ebbe a hónapban nem vettem, de meg is bántam, már rendeltem 3 dobozzal, kell, kevésbé vagy éhes, nem kívánod az édességet.
2009. jan. 26. 10:45
Én novembertől iszom a herbalife-ot, semmitől sem szabad csodát várni, a herbalife segít, de nekünk kell fogynunk és odafigyelni mit eszünk, iszunk. Nekem azért jó, mert édesszájú vagyok, kevés benne a kalória, nem hiányzik annyira az édesség. Képzeljétek tegnap felbontottam egy manner ostyát, régen egy egészet megettem, most 3 kocka elég volt belőle. :D
913. Gyetani
2009. jan. 26. 10:01
Én most nagyon bízom a herbában és nem tud eltántorítani senki! Egyszer már "hűtlen"voltam hozzá,de rájöttem,hogy a másik sem olcsó és ráadásul nem is használ!!!
912. Gyetani (válaszként erre: 910. - Juditkecskemet)
2009. jan. 26. 09:59

Szerintem 1 hét alatt 1,6kg nagyon jó,ennél többet fogyni 1 hét alatt nem is tanácsos.Szerintem lekeseredésre semmi okod!:)

Én 2hetente mérem magam és cm-ben is eddig szép eredményem volt. Te csak kilót mérsz vagy cm-t is?

911. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 909. - Pintyo577)
2009. jan. 26. 08:39
Ne vedd rossz néven. Legyen egy jó napjuk ! :))
910. juditkecskemet (válaszként erre: 909. - Pintyo577)
2009. jan. 26. 08:19
Én is találtam pár olyan fórumot, ahol nagyon lehúzták a terméket. Jól el is bizonytalanodtam. Meg amúgy is...4 nap után ugye ráálltam a mérlegre, akkor 1,6 kg fogyást mutatott. Azóta eltelt 3 nap, tehát a kezdéstől számítva letelt az első hét. Most ráálltam és többet nem fogytam, maradt az 1,6 kg fogyás :-(. Azért ennél többre számítottam. Valahol írták, hogy fontos bele a fehérje, anélkül nem sokat ér. Ki mit tud erről???
2009. jan. 25. 19:50
Átmentem másik fórumokra,ahol nagyon lehúzták a hbl-ot, amit igen rossz néven vettem.
2009. jan. 25. 17:04

Igy van, erősnek kell lenni.

Képzeljétek ma meg volt az első két síórám, hát csajok kemény volt :P Tiszta víz volt a pulcsim, lezuhanyoztam és a mérleg 72,8-73,0 Kg-t mutatott, már igen régen nem voltam ennyi ;)

Ma délután édes a pihenés, jövőhéten megyünk megint, de lehet inkább hétköznap délután, mert nagyon sokan voltak, alig lehetett leparkolni.

Én nem próbáltam a fehérjét sosem, lehet jót tenne, de már nem sok van a célig ;)

Vagy az még most is jó lenne ? Nem tudom, az oktató ajánlotta, hogy fel kell készülni edzeni kell a sielésre, igaza van. Alig bírtam felhúzni magam a kijelölt helyig. :p

Szemezek egy taposó géppel, de zsolti nem akarja engedni, igaz nagyon drága a síóra, hát majd még megálmodjuk. ;)

2009. jan. 25. 10:34

Köszönöm a biztatást!!!!

Ma 2,5 óráig kondiztam és 1,5 ültem a szaunában.

Akkor sem fog ki rajtam a kg, akkor is le fogom adni.

Neked mennyi van hátra??

Ebbe a hónapban kihagytam a fehérjét (amit igen rosszúl tettem),de a februári adagommal megrendelem megint. Sokkal könnyebb és eredményesebb is a fogyás a fehérjével.

Nektek milyen tapasztalatotok van fehérje ügyben???

906. Gyetani
2009. jan. 25. 10:23

Sziasztok! Itt vagyok ám,csak a netünk nem mindig enged fel.Állítólag jövő héten ideérnek a szerelők.Már nagyon jó lenne!

pintyo577 ne keseredj el!Jót tesz az a csoki biztosan a lelkednek!:) Én is elszoktam csábulni,de igyekszem ebéd után enni édességet és 2x inni a shaket naponta.Még nekem több van hátra,mint neked,úgyhogy muszáj tartani magam! Persze volt amikor délután muszáj volt megenni egy óriás pöttyös rudit,de akkor este szigorú voltam magamhoz és shake helyett bevettem egy rozstablettát egy nagy pohár vízzel és nem voltam éhes!

Mindenkinek szép napot!

905. pintyo577 (válaszként erre: 903. - HusiNyuszi)
2009. jan. 24. 20:23

Én eddig szigorúan betartottam mindent, elkeserítő, hogy szinte semmi nem ment le hetek óta. keményen kondizok napi 1,5 órát, szaunázok, most még jógába is belekezdtem, reggel ,este csak a shake.

Ma adtam a fogyókúrának Merci csokiból megettem 4 db-ot.

Nesze neked fogyókúra, ez nem azt jelenti, hogy feladtam, na ,nem , csak egy kicsit lumpoltam!!!!!!!!

Holnaptól még szigorúbban folytatom, még van 15kg , amit le kell fogynom.

904. juditkecskemet (válaszként erre: 903. - HusiNyuszi)
2009. jan. 24. 20:02
Na mindegy, a lényeg az hogy nem adom fel, néha majd bűnözök, de ugyanúgy folytatom. Arra gondoltam ma is,hogy esetleg máskor is megettem volna ezt az ebédet és még mellette lett volna reggeli és vacsora is, most meg mellette csak a turmix volt.
2009. jan. 24. 17:48

Egy-egy elengedettebb nap belefér, nyugi. Én mondtam annak idején a tanácsadómnak, hogy odavagyok a zsíros kenyérért, hogy leszek meg nélküle?! Ő meg azt mondta, hogy jó, de akkor legalább teljes kiőrlésű kenyér legyen... Úgyhogy felhatalmazva éreztem magam, és néhány naponta ettem egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret zsírral vékonyan megkenve. No a kenyérszelet területe kb 10 cm2 volt, a vastagsága meg mint egy jobb kartonpapíré, de a lényeg az élmény, az íz! Ha megszokod, hogy nyugodtan megeheted a kedvenc ízeidet - csak éppen nem degeszre, hanem csak pár falatot belőle, akkor a fogyóprogram betartása is könnyebb.


Nagyon ügyik vagytok, csak így tovább! Szilvi, Te meg csúszkálj ügyesen! (Évekig oktattam sízést, úgyhogy sejtem, mit élhetsz most át :-) - de hidd el, megéri, amikor majd lenézel a hegy tetejéről, mert az valami gyönyörű!)

902. juditkecskemet (válaszként erre: 901. - 80e8f30987)
2009. jan. 24. 15:18

Gratulálok!

11 nap alatt 3 kg, az több mint jó. Hétfőn reggel én is mérek (akkor telik le az első hét). Eddig betartottam a napi két étekzés shake-kel való helyettesítését de ma délben jól bezabáltam :-(. Reggel shake volt, most délben tepsis krumpli, kissé zsíros hússal, du. eszek még vagy két narancsot, este shake-t. Remélem azért nem áll le a fogyás.

2009. jan. 23. 22:07

Sziasztok!

A karácsonyi finom evések és nasik után most kezdtem újból a programot és 11 nap altt 3 kiló 10 dekát fogytam.Ebből az egyik napon csak egyszer ittam a shaket,ami köztudott súlytartást jelent.Mindig változtatom az étrendemet ,van hogy reggel eszem rendesen és a többi pedig shak.A legjobban az tetszik mindig lehet változtatni és nem kell magamtól megvonni bizonyos ételt.Ez szuper!Mindenkinek sok sikert és jó egészséget kívánok!Hajrá mindenkinek!!!

2009. jan. 23. 21:25

Köszi!

sztem én is a reggelinél fogok spekulálni

Vacsoránál nem mert az mégis éjszakára marad.

2009. jan. 23. 20:11
ÉN úgyszoktam, hogy kicserélem néha a shaket egy szendvicsre, vagy normál reggelire, egy picit óvatosabb ebéd, és semmi gond nincs. Nem iszom mindig kétszer, ha valamit nagyon megóhajtok, akkor megeszem, annak egyszer akkor kitör a hiány ;)
2009. jan. 23. 19:27

Sziasztok!

Én 4 nap után nem bírtam ki és megmértem magam. 1,6 kg-mal kevesebbet mutatott a mérleg. :-)

Nekem az a nehéz, hogy mivel de. is 1 db gyümölcsöt eszek és du. is, délben vmi főtt ételt, többször meg nem ehetek, ezért semmi olyan nem szerepel az étrendemben, hogy kifli, vagy zsemle. (na ezt jól megmagyaráztam). De nagyon nagyon hiányzik egy-egy szendvics. Ti hogy csináljátok? Esztek-e valami pékárut? Mert ugye a gabona viszont nagyon fontos része az egészséges táplálkozásnak (sőt az alapja kéne hogy legyen). Tudom lehet délben enni, barnarizst, árpát, kölest stb. de én ha valamiért is feladtam valaha is a fogyókúrát az a kenyér ill. kifli, vagy zsemle hiánya.

2009. jan. 23. 19:01

Nekem most a nátha segít fogyózni, mert kisebb az étvágyam, de persze figyelek is. Így kellemes csalódás volt a mai mérlegelés: 73,4 kg, jó lenne már megszabadulni ezektől a fránya kilóktól.

Vasárnap megyek az első sí órámra, szurkoljatok ki ne törjem a nyakam ;P

2009. jan. 23. 18:07

:-)


Igaz, de némi fegyelemre szoktat, ha írod, mert akkor még cikibb nem betartani - bár persze tudod, hogy nem kell megmutatnod senkinek, de azért mégis olyan ciki írásban látni, hogy nem tartod be :-) (Legalábbis nálam így működik.)


Mi van Veletek, hogy vagytok?


Egyébként most fogjátok elveszíteni a bizalmatokat bennem, ha leírom, hogy néha még nekem is nehezemre esik betartani a fogyóprogramot... Pedig én igazán tudhatnám, hogy a jó program a folyamatos program...


Nem azzal van a gond, hogy "bűnöznék", nem eszem többet, nem eszem mást a shake helyett, de a tablettákat bizony elfelejtem bevenni, és este sokszor már nincs kedvem shake-et csinálni, inkább nem eszem semmit, vagy eszem egy kis szelet kenyeret. Bizony, még kenyeret is. Persze ezek után nem csoda, ha nem látványos a fogyásom, de a nagyszerű ebben a programban az, hogy még akkor is működik, ha nem tartasz be mindent véresen szigorúan, igaz, nem olyan gyors a fogyás, de meg tudod magyarázni magadnak, hogy a lassú fogyás tulajdonképpen még jobb is... egyébként sokszor már az is eredmény, ha valaki nem hízik... :-)


Most elég szomorú időszak van az életemben, és sajnos a bánatevők közé tartozom, ez nehezíti a helyzetet. Még szerencse, hogy Bulcsú többnyire eltereli a figyelmemet, de ezzel együtt is szerintem híznék, ha nem lenne a Herbalife, meg persze ha nem lennétek Ti, akik inspiráltok és akik előtt mégis nagyon ciki lenne, ha tavaszig nem adnám le a babahájat! :-)


Azért azon elgondolkoztam, hogy mennyivel könnyebb volt négy éve azt a 12 kg-t leadni, mint most. Igaz, az ikrek akkor már 6 évesek voltak. Lehet, hogy én a császármetszések miatt másoknál (vagy csak most már, "a kor miatt") lassabban regenerálódom? (De kifogásnak legalábbis jó... ;-)


No nem untatlak tovább Titeket, írjatok, kivel mi a helyzet! Kellemes hétvégét mindenkinek, hétfőn jövök újra!

2009. jan. 21. 20:44
ÉNis mindig elhatározom írom, hogy mit eszek, de aztán mégsem írok. Ha betartom, akkor felesleges írni, ha meg nem, akkor meg azért...:P
2009. jan. 20. 23:07
Vannak ilyen plafonok, aztán majd megy újra. Most a több fehérje segíthet, hiszen minden mást (rostok, víz, mozgás) tökéletesen csinálsz. Nagyon ügyes vagy, fel a fejjel, fog ez menni tovább!
893. pintyo577 (válaszként erre: 892. - Szoszilvi81)
2009. jan. 20. 22:29
Az sem változott.
2009. jan. 20. 17:46

Kitartás, biztos meg fog indulni.

CSak egy kérdés, lehet hogy azért nem fogysz, mert izmosodsz (az izom nehezebb mint a zsír)? Nagyon sokat kondizol, azért kérdem, cm-ekkel hogy állsz?


Fel a fejjel, kitartás!

2009. jan. 20. 17:36

Jó nektek, mindenki fogy, én meg szépen leálltam.

Lement 7 kg, már 2 hete semmi!!!!!!!!

890. juditkecskemet (válaszként erre: 889. - HusiNyuszi)
2009. jan. 19. 14:50

Köszi a biztatást!

Ma eddig a shake volt reggel, utána egy narancs, ebédre 2 db sajttal töltött pulykakorong, mellé bébirépát és brokkolit pároltam. Nagyon finom volt. Tudom a panírozott pulykaérme helyett jobb lett volna csirkemell, de nem vettem ki a fagyasztóból. Ma már csak egy gyümölcs lesz vagy egy joghurt és a shake.

És nem állok mérlegre egy hétig az biztos. Úgy gondoltam tényleg írni kéne..(jó ötlet).

2009. jan. 19. 14:14

Jaj, de jó dolgok történtek itt, amíg pihiztem! Nagyon ügyesek vagytok! Ani, Lizi, Szilvi, fantasztikusak vagytok, csak így tovább! (És ezek szerint a futárszolgálat tényleg működik külföldre is :-)


Judit, Neked meg azt mondom: ha nem eszel akkora adagot, mint egy ház :-), akkor nyugodtan ehetsz bármit! A tanácsadónődnek igaza van abban, hogy törekedni kell arra, hogy minél kevesebb kalória legyen az ebéded is, de ne vonj meg magadtól semmit, mert az csak hiányérzetet és bűntudatot okoz. Amit ő összeállított Neked, az egy szuper étrend gyors fogyáshoz, de ha elégedett vagy lassabbal is, akkor ehetsz egy kicsit "hizlalóbban" is. Írj fel mindent, ami bekerül a gyomrodba, minden falatot, minden kortyot, meglátod, ez segít az önfegyelemben - de ne vidd túlzásba. Én minden nap ettem és most is eszem egy kevés édességet az ebédhez (vaníliáskarika-függő vagyok :-), ennyi belefér, ettől még fogyok. Csodák nincsenek, a számok nem hazudnak. Ha Te pl 1700 kcal-t ehetsz egy nap, mínusz a két shake, marad 1200 kcal, abba nehogy ne férjen bele valami tartalmasabb ebéd, mint párolt zöldség. Naponta egyszer szabad vagy, nem kell lemondanod a kedvenc kajáidról, csak a mennyiségre figyelj. Fog ez menni!

2009. jan. 19. 13:40

Igen elégedett vagyok énis vele.

Megjött a shake, köszi Husinyuszi!!!!

887. Gyetani (válaszként erre: 885. - Szoszilvi81)
2009. jan. 19. 13:38
Köszi,igyekszem! Mostmár legalább biztosan tudom,hogy jól döntöttem,amikor a herbát választottam!
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook