Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
946. pintyo577 (válaszként erre: 943. - Gyetani)
2009. jan. 29. 17:48
Meg van a Pilátesz is, az erdeti teljes 3 dvd., Csináltam, de közel sem olyan hatásos mint a callenetics.
945. pintyo577 (válaszként erre: 939. - Juditkecskemet)
2009. jan. 29. 17:24

Megnéztem, valóban nagyon jó!!

Én is ezt a fehérjét fogom venni.

Köszi

944. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 939. - Juditkecskemet)
2009. jan. 29. 17:15

A Protein Delight isteni finom, de nagyon alacsony a szénhidrát tartalma, attól én folyton éhes voltam. Nézd meg, hogy a Herba-hoz képest mennyi van, mert lehet hogy kétszer annyit ennél a Protein Deligh-ból és akkor már ugyanott vagy szinte.

Én korábban a T.urbo shake-t ittam, de nem szerettem és áttértem a Protein-re, de nekem nem volt elég.

943. Gyetani (válaszként erre: 940. - Pintyo577)
2009. jan. 29. 17:10
Ok,megpróbálom alaposan áttanulmányozni. A másik a pilates ami most izgatja a fanzáziám,majd meglátom melyiket tudom jobban elsajátítani.
2009. jan. 29. 15:49

És a guargumi ami a Herbalife-ben megtalálható nem káros.

????

ez kérdés akart lenni

2009. jan. 29. 15:48

[link]


ja erről írtam az előbb...

940. pintyo577 (válaszként erre: 937. - Gyetani)
2009. jan. 29. 15:48

Én is könyvből tanultam meg. Többször olvad el a gyakorlat leírását, utána próbáld meg csinálni, be lehet gyakorolni tökéletesen.

Sok mindent próbáltam már, de ilyen gyors, látványos eredményt semmivel nem értem el. Nehéz, mert eléggé kitekert pózok vannak és magas a szériaszám, a hasizom pl.5X100, majdnem minden gyakorlatot 100X kell ismételni, de megéri. A jógánál még nem vettem észre semmit változást.

2009. jan. 29. 15:47

Ez mindannyiunk álma. Sajnos én az MLM rendszerre tudok csak gondolni, ahogy ezt a videót nézem. És bocs de kicst taszít, hogy ilyenkkel kecsegtetik az embert...

A másik meg az, hogy hosszasan utánajártam és van még egy nagyon jó fehérjeturmix a Protein delite, ami állítólag szuper. Díjat is nyert, mint a legfinomabb fehérjeital. És 1 kg belőle 6750 Ft. (ugyanúgy és ugyanannyi kell belőle mint a herbalife-ból).

És a guargumi ami a Herbalife-ben megtalálható nem káros.

Tényleg nem piszkálódni akarok, de azért körül kell nézni, mit vesz meg az ember, mert mégiscsak keményen megdolgozunk a pénzünkért, és nem mindegy, hogy mennyire nyúlják le az embert. Senki lelkesedését nem akarom elvenni én is lelkesen iszom most a turmixot, de ezután a Protein delite-t veszem majd meg.


Bocsánat mindenkitől de belőlem ez kikívánkozott még akkor is ha kiutáltok....

938. Gyetani (válaszként erre: 926. - HusiNyuszi)
2009. jan. 29. 13:53

Engem érdekelne az a fehérjéről szóló anyag! Légyszíves küldd el nekem!

Próbáltam megnézni a videódat,de egy csomót videót kiadott és nem találtam meg a tiéd! Bocsánat,de úgy látszik nagyon béna vagyok ezekhez a dolgokhoz! Tudnál segíteni,hol találom meg? Köszi!

937. Gyetani (válaszként erre: 935. - Pintyo577)
2009. jan. 29. 13:51

Pintyo577! A callenetics-et meg lehet tanulni könyvből? Nekem az a kék színű van meg,de sosem fogtam hozzá,mert úgy tudom,nagyon pontosan kell végezni a gyakorlatokat,csak akkor hat.

Jóga hogy megy? Tapasztaltál valami pozitív változást?

936. Gyetani
2009. jan. 29. 13:50

Sziasztok! Mostmár itt vagyok. Talán megjavult a netünk,de még nem tökéletes.

Olvasom,hogy mindenki milyen ügyes és kitartó(pintyo577!)csak így tovább!

A múlt hétfői mérlegelésem után szerdán megjött és azóta is tart.Ma van a 9.napja.Most jött meg 2.alkalommal mióta szoptatok és az első is 10napig tartott.Kezdek besokalni belőle! Olyan felfújtnak érzem magam,mint aki hízott 3-4kilót,a hasam kidülledt....borzasztó!!!!Hétfőn megyek mélegelni,kíváncsi leszek mit mutat,bár szerintem most sok változás nem lesz! Egy pozitív dolgot azért megéltem! Napi 3liter folyadékot le tudok nyelni és ez nálam nagy szó,mert eddig kb.1,5liter volt a max.

2009. jan. 29. 11:29
10-órára végzek a calenetics, elliptikust., jóga, szauna, de a hatás a fantasztikus. Megiszok 1 l vizet , 3 narancs levével, de ki is izzadom szinte az egészet. Amikor végzek az valami fantasztikus, a callenetics meg pár nap múlva már ugyis látszani fog.
2009. jan. 28. 15:11

Pontosan ezért nézek fel rád, hogy ilyen nagy elszántsággal és erővel harcolsz az álomsúlyért.

CSak így tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

933. pintyo577 (válaszként erre: 932. - Szoszilvi81)
2009. jan. 28. 12:47
Pedig 51 éves vagyok.
2009. jan. 28. 12:00

ÉNis elképedek, milyen energiával fogyózik, csodálom az elszántságát ;)

Csak így tovább!!!!

931. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 930. - Pintyo577)
2009. jan. 28. 11:50

Nem semmi egy nőci vagy te ! :))

Jóga, herba, callanetics? Reszkessetek top modellek !:))

2009. jan. 28. 11:28

Ma elkezdtem a callenetics-t, 1órás kemény torna. Régen csináltam, fantasztikus ez a torna, soha semmivel nem értem el olyan gyors, látványos eredményt. Az az egy gond, hogy igen nehéz a torna, főleg, hogy hibátlanul tudd csinálni a gyakorlatokat. De menni fog, nem adom fel olyan könnyen, nem olyan fából faragtak engem!!!!.

Le fog menni az a fránya 15kg, ahogy terveztem májusig.

2009. jan. 28. 09:48

Megnéztem énis, nagyon tetszik. Neked is sok sikert kívánok!

A mai mérlegelésem: 72,6 kg :D

928. HusiNyuszi (válaszként erre: 927. - Lizi34)
2009. jan. 28. 09:45
Kösz :-) Neked meg az eredményeid! ;-)
927. lizi34
2009. jan. 28. 09:22
Szia!Szuper a videód!!
2009. jan. 28. 00:31

Bocsi, hogy eltűntem, van rá mentségem, rövidesen meg is mutatom, hogy mi :-) (YouTube-on lesz :-)


Szombaton egy fantasztikus Herbalife-képzésen voltunk, meghívtak egy dietetikust, aki a fehérjéről tartott előadást. Hát, lányok (és fiúk), mindenki, akinek platóra állt a fogyása, fel a fejjel, megvan a megoldás! Bizony-bizony, bebizonyosodott, hogy nem is mondtam csacsiságot, amikor ezt ajánlottam! Igen, fehérjét kell többet enni!


A lényeg az, hogy a shake+rost kombináció azoknak jó, akik azelőtt sokat ettek, mert egy alacsony kalóriaértékű, telítő étrendet biztosít. Ezzel szokott lemenni az első kb 10 kg, és ott jön a plató. Hiába csinálsz mindent jól, ez a módszer itt megáll, kb ennyit tud (persze a kilók mindenkinél mások, de nagyjából, egy átlagos 20 kg fogyás esetén így jön ki). És azután át kell térni arra, hogy már nem a telítés a lényeg, hanem az anyagcsere gyorsítása! Zsírt kell égetni: zöld teával, ThermoComplete-tal (ez a másik rost-tablettánk) illetve Nutrition Active-val (ez a táplálék-felszívódást segíti elő), valamint FEHÉRJÉVEL!


Az előadás anyaga kiegészítve és összefoglalva egy-két napon belül elérhető lesz pdf-ben, ha valakit érdekel. Általában a fehérjéről szól, nagyon jó anyag.


A többi hozzászólást majd elolvasom holnap, és válaszolok, ha kell, de most felborulok... Csak ügyesen tovább, kitartás! Gratulálok az eddigiekhez, nagyon jól csináljátok!

2009. jan. 27. 18:43

most a 73-at tartom stabilan, alá még nem ment. Igaz ma egésznap bűnöztem, holnap jön majd a szigorított nap ;)

Nekem így jó :D

2009. jan. 27. 18:42

Igen több shake-nek kellene elfogynia, de csak egy kanállal teszek bele és nem iszok mindennap kettőt. Van amikor kettőt de általában csak egyet. Így van helye a többi kajának is, így nem vagyok kíváncsi, de akkor az ebéddel óvatosabban bánok, vagy ipedig kihagyom a vacsit.

168 cm vagyok, októberben 80 kg voltam, most vagyok 73 kg, és 68 kg szeretnék lenni.

ÉN nem akarok hirtelen drasztikusan lefogyni, mert az ritkán tartós és nem is egészséges.

A derekam meglepett, hogy ennyi lement mert a derekam mindig "keskeseny" volt, körte típus vagyok. Jó alkatom van, mert kövéren is arányos voltam, csak zavart, hogy nem kapok magamra ruhát :P

Kitartás mindenkinek!

Pintyo, szerintem a sok edzés miatt nem fogysz most, de az is lehet, hogy a stagnálás időszakában jársz, én a 75-től tudtam nehezen megszabadulni, most i

923. lizi34
2009. jan. 27. 18:35
Sziasztok!Dec.eleje óta iszom a shakét 90 kg voltam most 80 kg vagyok.Nekem bejött.Lehet,hogy majd én is megállok egy időre a fogyással de egyelőre szépen mennek le a kilók.Napi 20 percet bicajozom és emellett szoptatok még.Sok-sok vizet iszom.Hajrá mindenkinek,kitartás!!
922. pintyo577 (válaszként erre: 919. - Kissmat)
2009. jan. 27. 17:46
November 15-én kezdtem, azóta nekem is 7 kg ment le, de én keményen kondizok mellette. Minden nap 1,5 óra kondi, szauna,jéghideg zuhany,elkezdtem jógázni is. Nekem 3 db shake megy el havonta (ketten esszük a párommal, tehát 1,5 doboz) plusz a fehérje, eszem a korpát, sok vizet. Nagyon elkeserítő, hogy ennyi munka mellett 3 hete semmit nem fogytam.
921. juditkecskemet (válaszként erre: 919. - Kissmat)
2009. jan. 27. 14:59

Szia!

A herbalife nem csodaszer. Ez egy étel. Egy kb. 200 kcal-os étel. Tehát emellett egyél max 800-1000 kcal-t és akkor le kell hogy menjen. A Béres Alexandra honlapján kitűnő étrendek és receptek vannak. Csak ajánlani tudom. És nem különlegességek, hétköznapi receptek (nagyrészt.)

Sok sikert...

920. juditkecskemet (válaszként erre: 918. - Szoszilvi81)
2009. jan. 27. 14:58

Október óta már kb a 8. shaket kellene innod, nem? Én havonta szeretnék minimum 5 kg-ot fogyni. Ha most nem jön össze az első hónapban akkor bekeményítek. Most egyenlőre azt csinálom amit mondtatok. Reggel shake, vacsora shake, de. gyümi, du. gyümi v. zöldség. Délben pedig azt amit kitalálok. Ma pl. székelykáposzta. (viszont csodálkoztam mert egy tányérral amit kiszedtem alig bírtam megenni és reggel meg este egyre kevésbé vagyok éhes.

Azért a 7 kg-os fogyásodhoz gratulálok. Biztos nincs rajtad annyi felesleg mint rajtam, azért kell nekem gyorsabb ütemű fogyás. Meg végül is nálad a centik igen látványosak lehetnek. Régen azt hallottam hogy ha 1cm lemegy az egy kg. A derekadnál akkor jó sok kg lement.

919. kissmat
2009. jan. 27. 14:46
sziasztok! Én régen fogyóztam a Herbalife shake-kel, sikerült is fogynom vele nagyjából 7 kg-ot 3 hónap alatt. De akkor sajnos megállt a fogyás...(pedig még volt bőven feleslegem)...hiába ittam még fél évig utána, nem hatoot semmit...:( Azóta eltelt 1,5 év és már rengeteg mindent kipróbáltam, volt hogy sikeresen is-ami azóta sajnos visszajött és most gondolkozok megint a shake-en...Az a helyzet, hogy nagyon nagyon el vagyok már keseredve a folyamatos kudarcok miatt:S:S:S Nem volt valakinek hasonló élménye?(mármint arra gondolok, hogy egy ideig hatott a shake, utána pedig már nem)
2009. jan. 27. 13:49

Sziasztok!

Tegnap mértem magam cm-re

Október 9-től január 26-ig

Kg: -7 kg

Mell: -5 cm

Mell alatt: -5 cm

Derék: -11 cm :O

Csípő: -6 cm

Comb: -4 cm

Vádli: -1,5cm

A csalódott vagy a kételkedő emberek kedvéért írtam le.

Én ezt a herbalife segítségével értem el, soha nem volt még ennyire eredményes fogyókúrám. Sokféle módszert kipróbáltam, de még egyik se volt ennyire hatásos. Erre ugyan nem vagyok túl büszke én alig tornáztam, lusta emberke vagyok. Ill. most kezdem megérezni a mozgás örömét. ;)

Szóval kitartás mindenkinek, az időből is kitűnik, hogy nem egyik napról a másikra fogytam. 2 doboz shakkel, most iszom a 3.-at. ;)

Szóval hajrá mindenkinek!!!!

917. Gyetani (válaszként erre: 916. - Juditkecskemet)
2009. jan. 26. 13:42
Engem is más mér,mert saját magamnak nem tudnám megmérni. Évekkel ezelőtt amikor elkezdtem a herbát,volt,hogy alig ment le a kiló vagy meg sem mozdult a mutató,centiben viszont volt eredmény. Én ezért mérem magam.
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook