Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
976. HusiNyuszi (válaszként erre: 973. - Gyetani)
2009. febr. 2. 21:49
De ügyi vagy, jól van, csak így tovább! :-)
975. HusiNyuszi (válaszként erre: 971. - Pintyo577)
2009. febr. 2. 21:48

Szia!


Fantasztikus az energiád, gratulálok! De jó, hogy lekerültél a platóról! (Mármint hogy megindult újra a fogyásod :-)


Mindjárt válaszolok a privátodra is.

974. HusiNyuszi (válaszként erre: 972. - Juditkecskemet)
2009. febr. 2. 21:46

Rendben, köszönöm, és fátylat rá. (Tudom, félreérthető, hogy MLM-mel is foglalkozom, de én ennél több mindent csinálok, és szerintem az MLM nem is lenne elég a céljaim eléréséhez. Csak azt nem szeretem, hogy ha bármit csinálok, mindig az MLM-est látják bennem, mást nem. No mindegy, erről ennyit.)


Örülök, hogy már nem vagyunk mérgesek, de nem örülök annak, hogy gondot jelent a számodra... Remélem, megoldódik, vagy találsz olyat, ami megfelel majd. Minden jót!

973. Gyetani
2009. febr. 2. 20:35

Sziasztok!

Tegnap estére megszabadultam a 12napig tartó női bajomtól! Valószínű van egy kis hormonzavarom,remélem 1-2 alkalom és beáll. Ma reggel voltam mérlegelni is,nem sok,de 1,1kg lement és a gyomromról is 2cm elveszett. Örültem neki nagyon,nem bíztam benne,hogy bármi változás történik most. Éppen ma 4hete,h elkezdtem inni és 4kg ment le ez idő alatt és jó pár cm-től is megszabadultam. Szerintem elégedett lehetek magammal. Remélem továbbra is kitartó leszek!


Pintyo,örülök,hogy megindult a fogyásod!:)

972. juditkecskemet (válaszként erre: 970. - HusiNyuszi)
2009. febr. 2. 20:23

Nem a termékkel vagyok elégedetlen ugyanis két hét alatt 2 kg-ot fogytam. Csakis az árával.

Azért vettem meg, mert akkor még nem ismertem olcsóbbat. Sok sikert mindenkinek, és kitartást. Sajnos nekem nem telik rá..:-(


Nem azt mondtam hogy Te kecsegtetsz bennünket, hanem az MLM szinte hipnotizálja az embereket és nekem ez nem tetszik. Vágyakozni meg lehet, én is vágyakozom sok mindenre. Bocs, csak én kiéreztem ebből a sok kis lelkes MLM tagot, akik sokszor nagyon elvakultnak tűnnek számomra. Nem téged akartalak megsérteni ezzel.

971. pintyo577 (válaszként erre: 970. - HusiNyuszi)
2009. febr. 2. 18:16

Sziasztok Lányok!

Beiktattam a Pilátest is a tornarendembe.

Az a fránya kg, végre megindúlt újra,1,30 dkg-mal kevesebb vagyok.

Üdv mindenkinek

970. HusiNyuszi (válaszként erre: 969. - Szoszilvi81)
2009. febr. 2. 16:52

Teljesen igazad van, jobb lenne, ha visszatérnénk az eredeti témához. Sajnálom, hogy Juditnak nem vált be a Herbalife, és szívesen elbeszélgetnék a tanácsadójával egy kicsit, hogy vajon mi lehet az oka Judit heves reagálásának... :-( Nem értem, én mivel bántottam meg.


Az a tapasztalatom, hogy ha valaki nem tud fogyni a Herbalife-fal, akkor az 95 %-ban a tanácsadó hibája. Ezért is igyekszem mindenkinek segíteni, akkor is, ha nem az én dolgom lenne, mert nem az én fogyasztóm az illető - de szeretném, ha minél többen sikeresen lefogynának ezzel a módszerrel.


Te nagyon jól csinálod, Szilvi, a lassú fogyás szerintem tartósabb, nincs jojó-effektus, de majd Te is meglátod. Nagyon ügyes vagy, csak így tovább! És a sízéssel mi a helyzet?


Pintyo, Lizi, Ani, és mindenki, Ti hogy vagytok?

2009. febr. 2. 16:40

Sajnálom itt egy kicsit elharapózott a hangulat.

Részben igaz, hogy nem a herbalife-nak köszönhető ha lefogy az ember, viszont NEKEM segít. Mindenkinek másképp hat, a barátnőm 6 hét alatt fogyott 12 kg-t. Én 2,5 hónap alatt fogytam 7 kg-t. Ez az én hozzáállásomtól is függ, hogy sokkal lassabban fogyok, mert néha vétkezem.

Ma reggel 73 kg voltam :)


Mindenkinek szép napot!!!

968. HusiNyuszi (válaszként erre: 963. - Juditkecskemet)
2009. febr. 1. 19:52
Köszönöm. Valóban nem érdekel, hogy ki mit választ, mert nem az én dolgom. Aki megkérdezi a tapasztalataimat, annak elmondom, és remélem, ez segít. Neked is sok sikert a fogyásodban!
967. HusiNyuszi (válaszként erre: 962. - Juditkecskemet)
2009. febr. 1. 19:51

Kedves Judit!


Senkit nem akarok kábítani, és nem voltam indulatos. Csak megkérdeztem, hogy ha nem használ, és úgy érzed, hogy lenyúltak, akkor miért eszed. KeÁnak igaza van, úgy kellett volna írnom, hogy akkor miért nem viszed vissza a tanácsadódnak? Harmincnapos pénzvisszafizetési garancia van rá, Te is visszakaphatod a pénzed, ha Neked nem jött be.


Akinek semmi más nem használt, bármi miatt volt is ez így, az nem mondja, hogy a termék negyedannyit sem ér, mint az ára. Nekem megoldotta a fogyásomat, az allergiámat, megerősítette a gyerekeim immunrendszerét. Szerintem megéri.


De hol éreztél a válaszomban indulatot és felháborodást? Rosszul fogalmaztam volna? Szerintem 12 éves korom óta nem voltam indulatos... :-)

2009. febr. 1. 19:46
Tudom, és igazad is van. Kellett volna csinálnom egy olyan változatot, amin nincs ott a honlapom címe, és azt bemutatni. Szerencsére rólam senkinek nem az jut eszébe, hogy beszervezős lennék, persze csak aki ismer. Még egyszer elnézést, máskor majd ügyelek erre.
965. Hoxa
2009. febr. 1. 17:49

Ha a videód végére nem rakod oda a honlapod linkjét, akkor talán másképp hatott volna. De egyébként, aki már találkozott mlm beszervezővel, az rögtön kapcsol link nélkül is. Mert valahogy mindig ezek a mondatok csengenek a fülünkbe...


Ettől függetlenül azt kívánom, hogy sikerüljenek a céljaid.

964. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 962. - Juditkecskemet)
2009. febr. 1. 15:34
Ha elégedetlen vagy vidd vissza és visszakapod a pénzedet.
2009. febr. 1. 15:32

Még csak annyit, hogy addig eszem amíg a két doboz elfogy. Tovább nem fogom. Nem vagyok megőrülve (megmarad a pénz háromnegyede). Nyugodt lehetsz Husinyuszi, hogy többet nem veszek...És csak hogy tudd, priviben sokan egyetértenek velem, és velem együtt váltani fognak. (bár tudom ez téged úgysem érdekel).

Sok sikert a videód megvalósításához!

962. juditkecskemet (válaszként erre: 961. - HusiNyuszi)
2009. febr. 1. 15:29

Nem értem mi ez a felháborodás. A múltkor válaszoltál, szépen elolvastam. Most erre még egyszer válaszoltál, de sokkal indulatosabban...Igenis fogytam (ezt is leírtam), de nem a Herbalife miatt. (ami ugye kétszázakárhány kcal tejjel). Hanem mert mellette keveset ettem az is szinte csak zöldség és csirkemell volt. Csak az akartaomon múlt. Az akaratomon múlt, hogy nagy éhségemben mégsem ettem. Azóta a gyomrom valószínű összeszűkült már, mert a második héten már nem voltam éhes mellette.

Egy szó mint 100. Idejöttem mert akkor még nem ismertem a terméket, ezért érdeklődtem. Kaptam válaszokat, amit nagyon köszönök.

Viszont a termék negyed annyit sem ér, mint az ára, és ezt most azoknak mondom, aki még gondolkozik rajta....

Fogyni lehet étkezéssel, vitamint, ásványi anyagot lehet pótolni (olcsóbban). Nem beszélve más fehérjeporokról, amik szintén negyedébe kerülnek, és finomabbak is.

Ezennel befejeztem...

Lehet kábítani tovább egymást...

Sziasztok!!!!!

961. HusiNyuszi (válaszként erre: 939. - Juditkecskemet)
2009. febr. 1. 12:22

Most látom, hogy eltűnt más hozzászólásom is, ami pedig fontos lett volna, csak hát ugye benne volt a videóm linkje is...


Azt írtam, hogy ha valaki úgy érzi, hogy "körül kell nézni, mit vesz meg az ember", mert "lenyúlják", akkor nem érdemes használnia ezeket a termékeket. Mert ezek szerint Neked nem használtak, ugye? Én havi több tízezer forintot költök ezekre a termékekre, mert szerintem hatásosak, nekem és a családomnak nagyon jól beváltak, ezért nem érzem, hogy bárki "lenyúlt" volna. Ha használ, akkor megéri. Ha nem használ, akkor ablakon kidobott pénz. Ha akarod enni, de közben úgy érzed, hogy lenyúlnak, akkor azt érzed, hogy nem hasznosak a számodra. De akkor miért eszed?

2009. febr. 1. 12:13
Nyugodtan próbáljatok ki más termékeket, ha akartok. Aztán hasonlítsátok össze, és amelyik jó volt, azt tartsátok meg. Ha hatásosabb a másik, idd azt. Ha nem, térj vissza a Herbalife-hoz vagy keress egy harmadikat. A Te pénzed, a Te időd.
959. HusiNyuszi (válaszként erre: 942. - Juditkecskemet)
2009. febr. 1. 12:09
Hoxa kitörölte a válaszaimat. Azt írtam, hogy a Herbalife cég hivatalos közleménye szerint a termékekben lévő guargumi megfelelő, nem abból a forrásból származik, amelyikkel a gond volt. Megadták pontosan a cég nevét, aki importálta, nem tudom kívülről, de ha kell, utána tudok nézni.
958. HusiNyuszi (válaszként erre: 939. - Juditkecskemet)
2009. febr. 1. 12:06

Ezt nem értem. Ki kecsegtet kit???


Ezen most eléggé megsértődtem. Szerintetek én csaló vagyok? Szerintetek én hitegetek valakit? Hoxa kitörölte az előző válaszomat erre a hozzászólásra, nem tudom, miért. Szerinte reklámozni akartam valamit.


A videóm nem az MLM-ről szól. Ezek az én személyes céljaim, amiket részletesen, határidőkkel is összeírtam magamnak egy füzetbe, csak mivel az nem fért volna bele a videóba, meg nem is alkalmas rá egy videó, ezért csak nagy vonalakban ábrázoltam az álmaimat. MAGAMNAK csináltam ezt a videót, hogy párnaponta megnézhessem, és vizualizáljam magamnak a céljaimat, és csak "el akartam dicsekedni" Nektek, mert szerintem egész jól sikerült.


Nem hiszem, hogy "ez mindannyiunk álma". Nem hiszem, hogy mindenki szeretné az én hétvégi házamat bővíteni vagy megtanulni lovasíjászni. Nem hiszem, hogy mindenkinek négy gyereke lenne és ezért hétszemélyes autóról álmodik. Nem hiszem, hogy mindenki vízitúrákat szervez tizenöt éve és szeretné lecserélni a régi, ócska terepjárót, amivel a kenukat húzza. Ezek az én álmaim, és a különböző internetes vállalkozásaim segítségével fogom őket megvalósítani, amiben van MLM is, de nem csak az, és ezekkel nem az MLM-es ismerőseim "hitegetnek", hanem ezek a saját céljaim.


Valóban hiba volt, hogy nem csináltam kétféle verziót, egyet a honlapcímem nélkül, hogy ne sértsem más érdekeit, bár még mindig nem értem, hogy mivel sértem bárki érdekeit.


A videóm végén látható honlapon ugyanis a világon semmi más nem érthető el, mint egy ingyenes levélsorozat, nem az MLM-ről, hanem az internetes vállalkozásokról általában. Nem értem, ez miért baj.


A tanulság az, hogy ha MLM-ben vagy, csinálhatsz bármit, mondhatod, hogy semmi köze nincs az MLM-hez, akkor is azt fogják gondolni, hogy csak azért csináltad, hogy "beszervezhess" valakit. Én nem akarok senkit beszervezni. Soha nem csináltam még ilyet, és ezután sem fogok.


Aki nem hiszi, járjon utána. :-)

957. savona (válaszként erre: 955. - HusiNyuszi)
2009. jan. 31. 09:31

Szia!


Bár nem valószínű, hogy rajta vagyok a listádon:(, de ha lehet én is szeretném megkapni a fehérjéről szóló anyagot!

Köszi szépen!

956. Gyetani (válaszként erre: 955. - HusiNyuszi)
2009. jan. 30. 21:11
Szia! Vírusos volt a gépünk,így nem adta be a videot,de az előbb sikerült megnéznem. Nagyon jó! Gratulálok és remélem sikerül megvalósítani az álmaid! :)
955. HusiNyuszi (válaszként erre: 936. - Gyetani)
2009. jan. 30. 19:57

Ani, ebben az időszakban nekem is gond szokott lenni a vízvisszatartás. Ilyenkor legjobb nem mérni magad, hogy ne ájulj el... :-( A vízivásod viszont óriási, nagyon ügyes vagy!


Ha minden igaz, elkészült a fehérjés anyag, küldöm mindenkinek, aki rajta van a listámon.

2009. jan. 30. 19:53

Pintyo, fantasztikus vagy. Remélem, én is ilyen leszek 51 éves koromban, mint Te!


Szilvi, Neked is gratulálok. Remélem, mindenki más is jól van.


Én újabb 1 kg-tól és 2 cm-től szabadultam meg. Remélem, most begyorsul egy kicsit a dolog. Tavasszal, nyáron nekem könnyebben megy, legalábbis legutóbb (a terhességem előtt három évvel) úgy volt.


Kellemes hétvégét kívánok!

2009. jan. 30. 19:51
Ja, és gratulálok annak a fehérjeitalnak, hogy elnyerte a legfinomabb shake díját. A Herbalife is finom szerintem, persze lehet, hogy nem a legfinomabb. Viszont hatásos :-)
2009. jan. 30. 08:38

Reggel: shake

Ebéd: valami

Délután 5 körül: shake vagy ha előtte ettem valamit ebéd után, akkor nincs vacsi. :P

2009. jan. 29. 22:59
Fehérjével tökéletesen.
950. funky_b
2009. jan. 29. 21:07

A shake mennyire laktat, mennyire telít el?


Köszönöm a gyors válaszaitokat.

949. juditkecskemet (válaszként erre: 947. - Funky_b)
2009. jan. 29. 20:58

Reggeli: 1 shake

Délelőtt: 1-2 gyümölcs (vagy répa)

Ebéd: általában párolt vagy nyers zöldség, teflonban hirtelen megsütött csirkemell kockák. A párolt zöldség nagyon nagyon finom is tud lenni. Lehet enni sokmindent, csak kerülni kell az olajban, zsírban sült dolgokat, és azért a szénhidrátokat is inkább kerüld.

Délután: gyümölcs, zöldség, vagy joghurt

Vacsora: shake


Mivel kicsit hiányoztak az ízek, a reggelit néha felváltom Wasa kenyérrel (2 szelet) és arra bármi. (túró, tojáskrém, sonka, paprika, sajt)

Majd még zabkását is fogok néha enni reggelire...

948. pintyo577 (válaszként erre: 947. - Funky_b)
2009. jan. 29. 19:42

Ébredés után megiszok 3 dl frissen facsart narancslevet, beveszem a korpatablettákat(4db), kondizás közben megiszok 7dl vizet,ez a szauna közben ki is jön.

Kb 10-óra körül iszom meg a shaket, délben fél ebédet eszünk, étteremből hozzuk, bármit eszünk,(mert a párom is csinálja) kivéve a tészta, ha az van akkor főzők, általában pulykát, csirkét. A vacsorát 17-óráig megszoktam enni, na itt egy kicsit variálok. Sovány túróba keverem a shaket,teszek bele frissen turmixolt gyümölcsöt, ananászt, kivit, nagyon fini. Este szoktam még enni 1-2 szem almát.

947. funky_b
2009. jan. 29. 18:41

Valaki le tudná írni nekem az 1 napos harbelife-os étrendjét, mit eszik mellette és mit használ a termékek közül?

Köszönöm

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook