Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
1006. Gyetani (válaszként erre: 1003. - Regci)
2009. febr. 9. 09:29
Biztosan segíteni fog:)! 1-1 cm is sokat jelent és a kilóban fogyás is be fog indulni!
1005. Regci (válaszként erre: 1004. - Szoszilvi81)
2009. febr. 8. 17:52

Szia Szilvi!

Köszönöm! Rendben akkor nem aggódom! :) Gratula, ügyi vagy!!! :)

2009. febr. 8. 17:06

Ne aggódj Regci! Nekem is majd két hétig nem indult meg, utána lassan ugyan, de aztán elkezdtem fogyni. 80 kg-ról indultam és most 7 kg minusznál járok ;)

Szóval hajrá!

1003. Regci (válaszként erre: 1002. - Gyetani)
2009. febr. 8. 13:48

Szia Gyetani!

Köszönöm, hogy válaszoltál! :) Ma lemértem a centiket, derekamról és a combomról lement 1cm, ha jól mértem...! Sokat kell fogynom sajnos! :S Bízom benne, hogy segíteni fog! :)

1002. Gyetani
2009. febr. 8. 10:01

Sziasztok Lányok! Tuci,Szaszamóni,Regci örülök,hogy Ti is itt vagytok!

Regci!Én 2hetente megyek a tanácsadómhoz,közben nem szoktam mérni magam. De ne aggódj,biztosan meg lesz a jó eredmény!:) Lehet,hogy centiben már van változás,csak a kilóban fogyáshoz idő kell még. Én az első 2hétben mikor a tükör elé álltam,észrevettem,hogy valami alakformálás már beindult,mintha kisebb lenne a hasam és amikor mentem mérlegelni,kiderült,hogy 3cm-el karcsúbb vagyok a hasamnál! KIlóban akkor -2,8kg-ot mutatott. Persze nekem van miből fogynom. Te mennyit szeretnél leadni? Szerintem aggodalomra semmi okod! Ha betartod a szabályokat,a herba segíteni fog(még egy kis bűnözés mellett is)!

MIndenkinek további szép napot!

1001. Regci
2009. febr. 8. 08:03

Sziasztok!!!

Segítsetek kérlek!!! Nektek hány nap után indultak lefele a kilók??? Nekem ez a 9. napom és még semmit nem moccant a mérleg! :(( Kicsit szomorú vagyok...de azért nem adtam még fel, hiszem, hogy napokon belül csak úgy hullani fognak rólam a kilók! :)

Gratulálok mindenkinek a fogyáshoz!!! :)

2009. febr. 7. 21:36

Sziasztok!

Én is garutálok mindenkinek ez eddigi elért céljaihoz!Én eddig 25 nap alatt 5.5 kilótól szabadultam meg ,na nem mondom ebből egy-két nap én is elcsábultam,de megér mindent ez a program hiszen álmomban sem gondoltam volna hogy egyszer még sikerül ilyen könnyen lefogynom.S ezzel szeretnék sok sikert és kitartást kívánni mindenkinek.Nem utolsó szempontból jó egészséget mindenkinek,Csak így tovább hajrá!

Sziasztok!!!!

2009. febr. 7. 15:22

Sziasztok!

Hova mentek sielni? Mi Kärnten megyében lakunk tőlünk 16 km-re van Klippitztörl-"síparadicsom", nagyon szeretik a magyarok ezt a helyet, egyenlőre még nem tudom miért ;)

Holnap talán megyünk megint sielni,csak még nincs időpontunk a síoktatóhoz. Nem tudom mikorra kapunk...

2009. febr. 7. 14:59

Ja, és kiszámolom majd Neked, amit ki lehet (a többiek már tudják), de most megyek babázni :-)


Szép hétvégét!


(Nálunk jövő héten síszünet, itt fognak ugrálni a fejemen a kölykök :-), mert mi csak márciusban megyünk sízni, úgyhogy valószínűleg kevesebb időm lesz az internetre, de azért igyekszem válaszolni mindenkinek.)

997. HusiNyuszi (válaszként erre: 996. - Tuci)
2009. febr. 7. 14:57

Nekem is a terhesség miatt maradt rajtam, pedig mindig nagyon sportos voltam és nem is ettem sokat, de másodszorra ikreim születtek, amikor a "nagy" még csak másfél éves volt, és utána sehogy se bírtam leadni a plusz kilókat. Sok mindent megpróbáltam, de vagy nagyon éhes voltam és fáradt a diétáktól, vagy elképzelhetetlen fura kajákat kellett volna csinálnom.


Hat és fél évesek voltak az ikrek, amikor elkezdtem a Herbalife-ot, három hónap alatt 12 kg-t és 14 cm-t fogytam, és ezt három évig tartottam gond nélkül. Akkor újra terhes lettem, és a korábbinál jobban híztam meg. A kicsi születése után kb egy évvel elkezdtem újra a fogyóprogramot, bár nem tartom be rendesen én sem, mert annyi minden jön mindig közbe (a négy gyerek mellett vállalkozom és építkezem is...), de azért már leadtam 10 kg-t. Hátra van még 8 kg.


Lassan megy most, lassabban, mint négy éve, de hát én sem fiatalodom, az ember emésztése lassul, sportolni sincs annyi lehetőségem, mint a múltkor, hiszen akkor már óvodásak/iskolásak voltak a gyerekek, most meg itthon vagyok a kicsivel, de azért haladok szépen a cél felé. Remélem, idén már beleférek a terhesség előtti ruháimba! :-)

996. tuci
2009. febr. 7. 10:36

Szia HusiNyuszi, szoszilvi81 és mindenki ! Köszi a biztatást ,rám fér! Még nem ismertem ezt a módszert, talán minden mást igen .:-( Kipróbáltam ezer félét, de nem igazán jött be semmi....! Természetesen nem csak a kúrák hibája, én is ludas voltam a dologban! Nem volt kemény elhatározás, nem volt motíváció, nem volt kitartás....jó hogy nem lett siker a vége!

Én ,mint sokunknak, terhességeim alatt rakódtak rám a kilók és azok kőkeményen ragaszkodnak hozzám! DE MAJD MOST!!! Adok én nekik! :-)

Első nap volt tegnap! Hát...éhes voltam, mit mondjak, de KIBÍRTAM!

Én 176 cm magas vagyok 33 éves és 89 Kg :-( Cél kb 15 Kg!

Állítólag ezzel nyárra lehetek annyi!!!!!?!!!!

Minden bizadalmam a HL-é!!

Szép napot!

2009. febr. 6. 22:10

Tuci! Üdv közöttünk :)

Ha nem túl kényes a kérés, írd le te is mennyi vagy most, kíváncsiak vagyunk hogy haladsz előre a kitűzött célod felé. Mi mindig itt vagyunk és biztatunk, amikor szükséged van rá ;)

Én 27 éves vagyok, van egy 6 és egy 2 éves fiam, 168 cm, 80-ról indultam jelenleg 72,7 kg. Az álomsúly 68-70 kg. Lassan elérem a célomat ;)

994. HusiNyuszi (válaszként erre: 993. - Tuci)
2009. febr. 6. 19:58
Ez a helyes hozzáállás! :-) Szinte már közhely, hogy "minden a fejben dől el" - de attól még igaz. Isten hozott a csapatban! :-)
993. tuci
2009. febr. 6. 19:53

Sziasztok!

Csatlakoznék!!!

Már ezerszer jártam itt, minden hozzászólást(van amit többször is) elolvastam! Ma elkeztem a HL-al a fogyókúrámat! Én hiszek benne! LE FOGOK FOGYNI! Tudom, érzem! Ez egy jó módszer!

992. HusiNyuszi (válaszként erre: 990. - Juditkecskemet)
2009. febr. 5. 23:58
Gratulálok, jól csináltad! :-)
2009. febr. 5. 21:37
Ügyes vagy, csak így tovább :D
2009. febr. 5. 21:29
Sziasztok! 18 nap alatt 3,7 kg-ot fogytam.:-)
2009. febr. 5. 21:25
ÉN kifejezetten várni szoktam vele, nekem sűrűn jobban ízlik :P. Amikor mentünk Németországba, a családnak szendvicset csináltam, magamnak pedig, előre megcsináltam shakerben az adagomat ;) Most még szerintem nem romlik meg könnyen a tej, így szerintem abban is ellehet készíteni előre. ;)
988. HusiNyuszi (válaszként erre: 986. - Szoszilvi81)
2009. febr. 5. 18:30
Fehérje, fehérje, fehérje! :-) Ugye nem felejtettétek el? Aki platón van, annak nem rost kell, hanem fehérje!
987. HusiNyuszi (válaszként erre: 985. - Zsebtelep)
2009. febr. 5. 18:29
Divatos, elterjedt nézet, hogy 6 után már ne együnk. A kutatások ezt nem támasztják alá - nyilván nem praktikus közvetlenül lefekvés előtt enni, de ha későn érsz haza és későn fekszel le, alvás előtt egy-két órával nyugodtan megihatod a shake-et. Lehet kapni félliteres műanyag shakert 500 Ft-ért, vagy megiszol egy citromos ice tea-t (a leveles márkájút, mert annak széles a szája :-), abban magaddal viszed a port, és csak vizet kell ráönteni, amikor meg akarod inni, aztán jó alaposan összerázni. Így akármikor, akár útközben hazafelé vagy a munkahelyeden végzéskor meg tudod inni a shake-et. Igaz, nem olyan finom így, mint turmixgéppel elkészítve, de azért iható. Vagy megcsinálsz egy adagot otthon előre, és magaddal viszed egy üvegben. Az egésznapos képzésekre literes üdítőspalackban szoktam magammal vinni a shake-et. Kicsit besűrűsödik, de hozzátehetsz még vizet, sőt sokszor az is elég, ha csak jól összerázod fogyasztás előtt.
2009. febr. 5. 16:04

Sziasztok!

A héten folyamatosan 73 kg vagyok. Most az én stagnálásom van a porondon. Úgy vettem észre, hogy két kilónként stagnálok, utána gyorsan le megy másfél kiló, aztán megáll...

Tegnap kihagytam a vacsit, ma a reggelit. Bár lehet az a baj, hogy kevesebb vizet ittam mostanság.

No de bízom benne, hogy megindul nem sokára.

985. zsebtelep (válaszként erre: 984. - HusiNyuszi)
2009. febr. 5. 13:00

nos, hogy őszinte legyek ( na nem szidni, becsmérelni v vmi ilyesmi ) én csak egyszer emailoztam az illető nővel, azóta semmi. persze kaptam ilyen-olyan szórólapokat és recepteket a csomagban. de erről a garanciáról még nem hallottam, erről szót sem említett. bár remélem nem lesz rá szükség, hiszen ha betartom a szabályokat ( ami néha marha nehéz ) akkor biztos lesz eredmény. pláne, hogy próbálok esetlenül tornázgatni, én a lustaság királynője :).

egy kérdésem mégis lenne. vannak olyan napok mikor tök későn végzem a munkával és éjszaka esem haza... szóval esti shake mindegy milyen órában kerül megivásra? vagy inkább célszerű mit tudom én 6 körül meginni?

984. HusiNyuszi (válaszként erre: 983. - Zsebtelep)
2009. febr. 5. 10:30

Biztos az is segít, akitől rendelted (ha van egy csöpp esze, hiszen azt szeretné, hogy visszatérj majd hozzá, ha ez elfogy, nem?), de mi is szívesen leírjuk a tapasztalatainkat, ha valamire kíváncsi vagy.


Alapvetően nem lehetetlen, hogy a neten simán megrendelt termékhez is normális vevőszolgálatot kapj, de ha nem hív, nem keres, akitől rendelted, akkor kimaradsz egy csomó mindenből. Pl én kéthetente küldök egy levelet mindenkinek, aki kéri (akár az én fogyasztóm, akár nem), amiben mindig van egy shake-recept, meg egy hasznos, érdekes kis anyag az egészséges életmód témájából. Ez ingyenes, természetesen.


A másik fontos dolog, hogy az első próbahónapra 30 napos teljes pénzvisszafizetési garancia van, ha nem válik be a termék, utána pedig lehet törzsvásárlói szerződést kötni, és onnantól kezdve 25 % kedvezménnyel kapod a termékeket. Ha a netes tanácsadó ezt felajánlotta, akkor természetesen minden rendben.

983. zsebtelep (válaszként erre: 982. - HusiNyuszi)
2009. febr. 4. 12:42

nekem sajnos nincsen külön tanácsadóm, illetve lehet hogy van, ha Ő az akitől rendeltem neten a termékeket. de köszönöm, ha bármi kérdés adódna természetesen kérdezek. :)

szóval akkor 10 nap múlva ( ill. már csak 8 :) ), mérek magamon egyet. remélem lesz csökkenés nálam is. szép napot.

982. HusiNyuszi (válaszként erre: 980. - Zsebtelep)
2009. febr. 4. 00:34
Szia! Gratulálok a döntésedhez, nagyon jól tetted, hogy a Herbalife-ot választottad! Nekem az első tíz napban "csak" centik mentek le, meg a zsírszázalékom javult, kg-ban nem volt csökkenés, de ha ezt előre tudod (ez a program ilyen), akkor nem lesz kudarcélményed. Ha pedig úgy érzed, hogy nem akar úgy menni, ahogy kellene neki, fordulj bizalommal a tanácsadódhoz, vagy hozzánk, szívesen segítünk. A Herbalife könnyen betartható, de azért Rajtad múlik. Ne a "fogyókúra" lebegjen előtted, hanem az a pompás érzés, amikor nyáron a három számmal kisebb fürdőruhádban mész a strandra! :-)
981. lizi34 (válaszként erre: 978. - HusiNyuszi)
2009. febr. 3. 14:44
Köszi.a telefonom egész nap be van kapcsolva csak ez a fránya térerő lehet a gond.A krémes kekeszet megiszom azért annyira nem rossz de legközelebb csokisat kérek .Kösz
2009. febr. 3. 12:25
kérdésem csak csupán annyi lenne, hogy mennyi időnek kell eltelnie, hogy beinduljon a fogyás??? mert hát hajlamos vagyok gyorsan feladni dolgokat... sajnos
2009. febr. 3. 12:23

sziasztok.

nem vagyok egy nagy fórumozó, de ide írok, mert engem meggyőztek az itt olvasottak. fogyni szeretnék én is, rengetegen ajánlották a herbalife-ot. vettem is gyorsan rögtön 2 dobozzal és

tegnap bele is kezdtem a fogyasztásba reggel-este. tényleg nagyon finom, és remélem én is olyan sikereket érek el mint Ti, többiek.

978. HusiNyuszi (válaszként erre: 977. - Lizi34)
2009. febr. 3. 10:35

Szia! Téged nehezebb elérni telefonon, mint a püspököt :-) De a lényeget szerencsére beírod ide, úgyhogy gratulálok, csak így tovább! Nagyon ügyes vagy! :-)))


Ha nagyon gáz a krémeskeksz, ne edd meg, adok helyette egy csokisat. Ingyér, természetesen :-) A krémeskekszeset majd megesszük mi. Nem gond.

977. lizi34
2009. febr. 3. 10:00
Sziasztok!Ma mértem magam 80 kg vagyok és jó pár cmkevesebb!!Már a régebbi nadrágokat is tudom hordani.A kisfiam még szopizik.egy gondom van ,hogy a krémes kekszes nem ízlik annyira mint a csokis shake de ez legyen a legnagyobb bajom.Továbbra is nyugodt vagyok simán mennek le a kg.Jól érzem magam a bőrömben.
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook