Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
1096. bionom
2009. márc. 5. 13:48

Nem olvastam végig az ezer-valahány hsz-t, csak válaszolok:

Az alábbi tapasztalataim vannak a Herbalife termékekkel kapcsolatos (kifejezetten a súlyprogramossal):

1. folyamatos és egyenletes fogyást tesz lehetővé (sikerélmény, amely fontos!)

2. a korábbihoz képest megnövekedett tejfogyasztás (shake-hez) rengeteg problémát okozhat (nem kötelezően mindenkinél, de jellemzően),

3. amint abbahagyod a kúrát, a fogyás megáll,

4. a fogyókúrázók egy része azonnal elkezdi visszaszedni, a keményebbek (akik utána is fogyóznak, ill mozognak) 2-3 évig is képesek tartani a súlyukat,

5. EGYETLEN EGY olyan Herbalife-termékektől lefogyott embert SEM ISMEREK, hogy max. 5 év múlva "áfástól" vissza ne hízta volna, amit leadott.

A legdurvább, amikor egy 75 kg-s csaj lefogyott 58-60 kg, majd 90-re hízott, s utána évekik dokikhoz járt, hágy legalább az áhított 75 kg-os indulási súlyát még egyszer visszanyerhesse. "Hálás" is emiatt a Herbalife-nak! :-(


Ma már a shake-es diétásprogramok elavultak, rengeteg hibájuk van, ami miatt a korszerűbb testsúly-programok kiszorították.

Ma a méregtelenítés, a sav-bázis egyensúly beállítása után egy TERMÉSZETES ÖSSZETEVŐKBŐL ÁLLÓ étvágycsökkentő-zsírégető-vércukorszint kiegyensúlyozó táplálékkiegészítéssel lehet igazán komoly és tartós eredményeket elérni.

2009. márc. 5. 13:07

Szerintem működhet, csak estére inkább light-os kaja legyen, illetve még azt mondják a szakemberek, hogy lefekvés előtt 3-4 órával már ne együnk,tehát ha 6 körül vacsiztok 9-10 órafele feküdj le ;)

Sok sikert!

1094. granitka
2009. márc. 5. 07:10

Sziasztok!

Nekem alapból az a nagy prblémám a herbalife programmmal, hogy nem vagyok tisztában a napi egyszeri normális étkezés kérdéskörével. osszú évekig beteg voltam, étkezési rendellenességben szenvedtem. Most már tünetmentes vagyok, de nem merek nagyon kemény fogyókúrába kezdeni, mert nem akarok megint visszaesni, átesni a ló túloldalára. Szóval tapasztalatom van az önmegtartóztatásban.

Viszont a probléma aprogrammal számomra az, hogy mikor lehet 2-szer shaket, 1-szer normálsat enni? Nekem fontos, hogy ha normálisan eszek, akkor azt (a múltra való tekintetttel) ne egyedül, hanem társaságban, nyugodt körülmények között tegyem. Ami jó, mert ez általában a párommal való étkezésemnek megfelel. De a Párommal általában csak este tudunk együt enni, vacsorázni, met mindketten dolgozunk, 2 különböző városban.

Kérdésem: lehet-e úgy csinálni a programot, hogy regge-ebéd shake, vacsi normális, mundjuk 6óra-7óra között (6nál előbb ritkán érünk haza).

Kinek mi a tapasztalata, így működhet?

Köszi!

2009. márc. 4. 18:10

Hihetetlen vagy ;)

Hajrá csak így tovább!!!

1092. pintyo577
2009. márc. 4. 18:05

Ez igy van,megyeget,de igen lassan.

Súlyban nem is annyira jelentkezik,de látványban illezve cm-ben nálam jelentős a változás.

Ezt a kemény edzéseknek köszönhetem, a kitartásomnak, mert egy napot sem hagyok ki. Olyan nap még nem volt, hogy nem kondiztam és szaunáztam.

2009. márc. 4. 15:38

Szerintem ez a február ilyen. Nagyon sokan panaszkodnak most, hogy nem mennek a kilók, és jobban ránktörnek evésirohamok :P

Énsem tudok most fogyni, igaz, nem is teszek érte meg mindent. :P

1090. lizi34 (válaszként erre: 1089. - HusiNyuszi)
2009. márc. 4. 10:08
Szia!Én is csak 2 kg fogytam februárban.Ilyenkor mi van.Egy kicsit elkenődtem
2009. márc. 3. 22:06

Ahogy már írtam, ebédre én is mindig ettem mindent, amit szerettem volna. Még sütit is. Pontosan így van, ahogy írtátok az utolsó pár hozzászólásban, hogy naponta egyszer azt eszel, amit akarsz. Persze gyorsabb az eredmény, ha az ebéddel is vigyázol, de azért tényleg jobb, ha nincs túl sok változtatás az életmódodon, mert ha akarod is az eszeddel, a tested hárítani fog...


Regci, Neked elvileg 150 gr fehérjét kellene enned naponta, és max 1600 kcal-nyi ennivalót összesen. Nem vagy éhes a shake után kb 1-2 órával? Esetleg érdemes lenne a plusz fehérjeport is használnod, illetve a sima rosttabletta helyett a ThermoComplete-ot kipróbálni. A sima rost akkor jó, ha a program előtt sokat ettél. De pár hét után már a rost sokszor nem elég. Viszont mindenképpen kevés a 2 kg 4 hét alatt, úgyhogy ezt szerintem beszéljük meg priviben, jó? Küldök egy e-mailt.

2009. márc. 3. 19:38

Hajrá Pintyo!

Nem sokára eléred a célod!!!

1087. pintyo577
2009. márc. 3. 16:48

Nem kell ennyire szigorúan betartani mindent.

Azért eszed reggel, este a shaket, illetve a fehérjét hogy az ebédet ne kelljen annyira lekorlátozni.

Én nem tartom be ennyire szigorúan, igaz keményen kondizok, 3 hónap alatt 10 kg fogytam.

1086. lizi34
2009. márc. 2. 17:58
Sziasztok!Én azt eszem amit szeretek nem tiltok meg magamnak semmit.,de ez csak az ebédre vonatkozik.Az a jó ebben ,hogy nem vagy letiltva semmiről.mégis fogysz és éhes sem vagy
1085. Regci
2009. márc. 2. 17:03
Köszönöm Szilvi Neked is a válaszod! :)
2009. márc. 2. 16:30

Regci, én nem igazán foglalkozok az ebéd kérdésre, mindig azt eszem ami jól esik. Csirkemell vajasan, vagy grillezve, krumplipürével vagy rizzsel, ami jól esik káposztasalátát vagy uborkát szoktam enni.

Desszertet is szoktam enni, pudingot, vagy sütit.

Délután nehezebb megállni a nasit, én nem mertem, mert azt mondták nekem, hogy 4 óra szünetet kell tartanom a kaja és a shake között.

1083. Regci
2009. márc. 2. 15:27

Sziasztok!

Ibi! Köszönöm a válaszod!!

HusiNyuszi! Hát nem tudom, szerintem eleget...sokszor eszek csirkehusit, virslit, tojást, 0,1%-os joghurtot...szénhidrátot nagy ívben kerülöm...egyre több salátát, zöldséget eszek, pedig nem nagyon csípem őket...:) Szerinted miket kéne még ennem?? :) Köszönöm! :)

Sima rost tablettát szedem!

2009. márc. 2. 11:56

Sziasztok!

Gratulálok nektek, nagyon ügyesek vagytok, csak így tovább! :-)


Ibi, nem tudom, nekem nem volt nehéz betartani. Én három hónap alatt fogytam 12 kg-ot és 14 cm-t a derekamból, és közben nem voltam fáradt és éhes, mint más diétáknál. Én nagyon szeretem a hasam, én a Tundver megoldását nem bírtam volna akaraterővel :-) Nekem épp ezért nem működtek a korábbi diéták, és épp ezért volt jó a Herbalife, mert alacsonay kalóriaérték mellett jóllakatott és tudtam, hogy benne van minden vitamin meg egyéb, ami kell, és így ebédre még "bűnözhettem" is (üzemi kosztot ettem, és minden nap megjutalmaztam magam egy kis sütivel), sőt, mlg a két étkezés közti nasi is belefét, igaz, az is "egészséges nasi" volt :-) Más módszerekhez sokkal több akaraterő kellett volna. De szerencsére nem vagyunk egyformák :-), mindenkinek megvan a maga diétája, ami neki jól beválik. Van, akinek a Herbalife, van, akinek megy másképp. Lényeg, hogy sikerüljön!


Regci, nem lehet, hogy nem eszel elég fehérjét? Rostból melyiket eszed?

1081. ibi23
2009. márc. 1. 20:57

Szia Regci!

A leveseket mindig üresen ettem, rengeteg zöldséget főleg nyersen, csirkemmellet grillezve. Krumplit, rizst egyáltalán nem. Ebédre nem ettem mindig főtt kaját, mert nem is kívántam, és most sincs igényem rá minden nap. Volt, amikor füstli virsli kenyér nélkül, sonka paradicsommal, natúr kefír. Akitől ezt az egész Herbalifet hallottam, azt mondta, hogy az ebédet fél óra alatt meg kell enni. Az étkezések között nincs semmi nassolás. Tudom hogy nagyon nehéz, de ha ennyi pénzt rászánsz (mert azért nem olcsó), nekem csak az a cél volt előttem, hogy végig kell csinálni.

1080. Regci
2009. márc. 1. 20:27

Sziasztok!

Hát lányok ámulok és bámulok, hogy milyen sokat sikerült fogynotok mindössze pár hónap alatt... Gratulálok nektek!!!!!! De, hogy csináljátok??Én négy hete csinálom és még csak két kg ment le! :( :( Ibi, Szilvi, Lizi ti mit szoktatok ebédre enni?? Tudom, hogy kalóriaszegényet, de miket pl? Mert arra gondoltam, hogy azt csinálom rosszul... Előre is köszönöm a válaszotokat!!! :)

1079. tundver
2009. márc. 1. 15:48
Azokat eltartod, mert ha abbahagyod, akkor visszajön. Egyszerűbb magaddal megbeszélni a dolgot. Este 6 után csak könnyű gyümölcs, joghurt, kefír. Mértékletesen az ebéddel -de legyen benne leves - és másodiknak is, amire szükséged van, de az utolsó falatokat, még ha annyira jól is esne, hagyd ott. Reggelire egyél 1-2 zsömlyének megfelelő kenyeret. Aztán sok gyümölcsöt és zöldséget rágcsálj. A karalábét szeretni fogod. De jó bármi. Ha teheted, akkor a lépcsőt használd lift helyett. a kicsivel iktass be napi kétszer egy-egy órás sétát - nem lötyögést, pletyi-partit, hanem próbálj te is felüdülni ezalatt az idő alatt. Ha van lehetőséged menj el hetete legalább egyszer úszni - ez 3-4 órás kikapcsolódást jelent és mindenkinek jó, hosszú és rövid távon... Aztán hozzászoksz és meglátod, minden könnyebbé válik :-)
1078. lizi34
2009. márc. 1. 14:59
Sziasztok!Dec. 3.óta iszom a shakét szobabiciklizem szoptatom a 10 hónapos fiamat.90 kg-ról kezdtem jelenleg 77 vagyok.A februári fogyás 2kg nagyon lassú volt.Szerintem ha az életmódon változtat az ember akkor sikeres ez az úgymond diéta. a szabályokat utána is be kell tartani néha lehet lazítani.Én hiszek a shakéban és persze magamban is .Kitartást mindenkinek!!!!
1077. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1076. - Varga.nora)
2009. márc. 1. 12:22
Bármivel fogyózol, ha utána visszatérsz a korábbi étkezési szokásaidhoz, visszajön, akár mit is csinálsz.
1076. varga.nora (válaszként erre: 1075. - Szoszilvi81)
2009. márc. 1. 08:11
Nem tudom! mert itt a faluban többen is ittuk ezt a port, és az ismerősi körömben is többen vagyunk, és én nem láttam még olyat, akinek ne jött volna vissza. De aki csinálja, annak kitartást, egyszer nekem is sikerült vele lefogynom!
2009. febr. 28. 23:38
Nekem bevált, csak a kitartásommal van némi probléma. Ha visszajönnek a kilók az szerintem sosem a szer hibája, hanem a miénk. Egyik sem csodaszer, csak egy mankót ad, hogy könnyebben menjenek a kilók. Ha visszaállunk a régi kerékvágásba, akkor akármit szedhetünk, ihatunk, mindig visszajön..., de ha teszünk ellene, nem fog.
2009. febr. 28. 23:02
Sziasztok! Én tavaly már másodszor fogyóztam a shake-val. Kb 5 éve fogyóztam vele először, akkor 16 kg-ot adtam le, és szépen lassan vissza is jött rám minden, sőt még több is, mint amennyi előtte voltam. Tavaly nyáron újra nekiálltam. De akkor már nem az amerika termék volt, hanem a magyar. És megmondom őszintén azzal összesen kb 5 kg., ha lement. Szóval...
2009. febr. 28. 22:20
Novembertől fogyózom, és most egy kicsit elfáradtam. Pihentetem a dolgot, de mindennap itt vagyok.
1072. ibi23
2009. febr. 28. 21:32

Szia Szilvi!

Kitartást Neked! Mióta csinálod?

Nekem volt egy 2 hetes időszak, amikor meg sem mozdult a mérleg, de utána ismét beindult a heti 1 kg fogyás.

2009. febr. 28. 20:01

Szia Ibi!

Énis így fogytam 8 kg-t :)

Még szeretnék fogyni 4 kg-t, csak sok volt mostanság a dícséret, és sajna a lendületem elfogyott :P


Kitartás!

1070. ibi23
2009. febr. 28. 18:53

Hali!

Én a Herbalife vanília shake-el fogytam le 13 kilót 4 hónap alatt. Nem is igazán a kilók voltak fontosak, hanem az, hogy centiméterben mennyit jelent. Ruhaméretben ez két számmal kisebb ruhát jelentett nekem. Reggel, este shake, délben kalóriaszegény ebéd. Étkezések között semmi nasi. Nem volt könnyű, de végigcsináltam.

2009. febr. 27. 20:50

Sziasztok!

Én most épp stagnálok. Egyenlőre elvesztettem az erőmet.

Úgy döntöttem ezt a súlyt tartom (71,6-71,9kg) , és ha feltöltődöm, akkor innen folytatom tovább ;)

1068. tuci
2009. febr. 27. 16:59

Köszi a sportos hozzászolást, én is úgy gondolom, hogy sport nélkül nem lehet tarós a fogyás! A lépcsőzés minden nap megy, + heti 2-3 konditerem...bicigli, futópad...stb...remélem meg lesz az eredménye! Én is csinos akarok lenni...! Hajrá lányok (és fiúk), van még idő nyárig!

Puszi mindenkinek!

Ja, én is csokisat rendeltem ma! Majd kiderül milyen nemsokára!

1067. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1063. - Tuci)
2009. febr. 27. 16:36
Úgy tűnik a tanácsadód nem igazán ért hozzá. A lépcsőzés az aerob sportok talán legjobbika, ami köztudottan igen hatékony zsírégető, attól erősödni biztosan nem fogsz. Kifejezetten jót tesz napi kb. 30 perc aerob mozgás.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook