Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2009. márc. 16. 13:33

Sziasztok!

Nekem bejött (8 kg fogytam vele), bár most már nem iszom, de tartom a súlyom, még ugyan 3 kilót szeretnék fogyni, idővel ez is lemegy. :)

1125. pintyo577 (válaszként erre: 1118. - Nixike1992)
2009. márc. 16. 00:03
Husinyuszi terjesztő írjál neki, tőle tudsz rendelni.
1124. Verka (válaszként erre: 1121. - 95897bc429)
2009. márc. 15. 21:13

Hú, ez nagyon jó! Rajtam is 15 kg felesleg van, fele a terhességről maradt, a másik fele a szoptatás alatt jött.

Mit tornázol?

1123. varga.nora (válaszként erre: 1121. - 95897bc429)
2009. márc. 15. 21:13
Ezt kitől kérdezted?
1122. 95897bc429 (válaszként erre: 1121. - 95897bc429)
2009. márc. 15. 21:00
Nem 2 és fél év, hanem 2 és fél hónap akart lenni!
2009. márc. 15. 20:59

És pont ezzel akarsz fogyni?

Nem próbáltad még a zsírégető, vagy salaktalanító teákat.

Én a mályva teát iszom. Ez slakatalanít, méregtelenít, és étváy csökkentő hatású.

Oké, mellé kökemény torna van nap mint nap, de a terhesség előtt így fogytam fél év alatt 30 kg, és most 2 és fél év alatt 13 kg ment el rólam. Így ismét olyan vagyok, mint a terhesség előtt.

És mikor terhes lettem abbahagytam a tornát, teát és nme rohantak vissza a kilók. A terhesség alatt 12 kg szedtem fel. Ebből 6 kg marad szülés után a amaradék 7 kg a szoptatás alatt szedtem magamra.

1120. varga.nora (válaszként erre: 1117. - Bared)
2009. márc. 15. 20:56

Mármint a 90 naposat írjam? azt vezetem naplóban is, ott mindig leírom, hogy mit ettem, esetleg ittam. Meg van a mérlegelő is, ahol meg vezetem a súlyomat, az is publikus, bárki megnézheti. amúgy ha kérdésed lesz róla, akkor nyugodtan szólj priviben, és ha tudok válaszolok, ha nem tudok, meg utánakérdezek ismerősöktől.

azért remélem,h nem valami komoly beavatkozásod lesz!

1119. varga.nora (válaszként erre: 1118. - Nixike1992)
2009. márc. 15. 20:54
Én mindig terjesztőtől vettem. De lehet, hogy neten is lehet venni. Vagy nézd meg az oldalukat hátha van boltjuk, ahol megveheted.
1118. Nixike1992 (válaszként erre: 1116. - Varga.nora)
2009. márc. 15. 20:52
Megrendelés nélkül nem lehet venni?
1117. bared (válaszként erre: 1113. - Varga.nora)
2009. márc. 15. 20:50
nekem is kb annyit kellene, megtennéd,hogy naplóba, vagy privibe folyamatában írod segít-e? van még egy nőgyógyászati beavatkozásom, de utána elkezdem, de kelelne valaki, aki lelkesít))
1116. varga.nora (válaszként erre: 1114. - Nixike1992)
2009. márc. 15. 20:46
Figyi próbáld meg, szerintem pár kiló feleslegnél is el lehet ezt kezdeni! Mivel te ezek szerint vékonyabb vagy, ezért szerintem a gyomrod is szűkebb, ezért lehet, hogy te éhezni sem éheznél.
1115. Verka
2009. márc. 15. 20:44

Sziasztok! Én ittam pár éve, és a jövő héten kezdem újra.

Az első héten és is éhes voltam, főleg este, de nem lehet mellette enni is, mert akkor hízlal, ez visszatart.

A másik pedig, ha ezzel helyetesíti az ember a reggeli és vacsorát akkor kevesebbe kerül mint ha mást enne, szerintem.

Remélem sikerül fogynom.

1114. Nixike1992 (válaszként erre: 1113. - Varga.nora)
2009. márc. 15. 20:42
Jaa értem de akk ez a herbalife..ezt az uccso pár kilonál már nem non érdemes akk?
1113. varga.nora (válaszként erre: 1112. - Nixike1992)
2009. márc. 15. 20:41
Nekem nagyon sokat kellene fogynom kb 30 kg-ot, és a múlt héten kezdtem el a 90 napos diétát! Ugyanis amikor leadtam a kilókat a Herbalifeval, annó, jópár éve, azt mind visszahíztam, sőt még többet.
2009. márc. 15. 20:39
Jaa akkor ezt ink hagyom amugy nektek még mennyit kell fogyniÁ? vagy mennyit szeretnétek?
1111. varga.nora (válaszként erre: 1110. - 004e54a7c6)
2009. márc. 15. 20:33
Na igen, rendesen ezt kétszer kell inni, és csak egyszer lehet enni naponta! Aztán megvannak, hogy pl. milyen gyümiket ehetsz! Meg a hasonló dolgok! Sztem nem egyszerű a dolog
2009. márc. 15. 20:32
Most vettem először, nagyon finom, de én borzasztó éhes vagyok tőle, azaz nem tudom helyettesíteni az étkezéseket vele.
2009. márc. 15. 20:29

Szia! A tudásbázison belül van már egy hasonló fórum. Ott nagyon sokan leírták a véleményüket, köztük én is.

Nekem annó pár éve nagyo bejött, igaz akkor még amerikában gyárották, aztán tavaj ismét szerettem volna vele fogyózni, és akkor már magyarországon gyártott shake-t tudtam csak venni, na azzal nem ment annyira a fogyás!

Amúgy ilyet én mindig tanácsadótól vettem!

1108. bared
2009. márc. 15. 20:28
nekem semmit nem ért, elvertem rá egy halom pénzt anno...egyébként ha beütöd a neten, találsz terjesztőket...magánemberek forgalmazzák mint pl az FLP-s cuccokat..
2009. márc. 15. 20:26
Már csak 2-3kg van hátra és nem tudom mivel érhetném el..hogy "eltünjön" vagy valaki fogyozik ugy h turmixxal?...ha hatásos..valakinek kérem irja le..
2009. márc. 12. 07:29

Sziasztok!

Ki hogy áll? ÉN minimálisan fogyogatok, de azért nem panaszkodom ;)

1105. HusiNyuszi (válaszként erre: 1096. - Bionom)
2009. márc. 10. 17:20

Kedves Bionom!


Gratulálok az eredményeidhez, nagyon jó utat választottál! De nem az az egyetlen út, tudod.


1. A sikerélmény bizony fontos, igazad van.


2. Nem muszáj tejjel inni a shake-et, sőt, kifejezetten ajánlott vízzel, ha gyorsabb eredményt akarsz. Én személy szerint kevesebb tejet iszom, amióta a shake-et iszom, mivel azelőtt napi 2 kakaót ittam (= 5 dl tej), most pedig a napi 2 shake-emet fele tej, fele víz összeállításban iszom (=2,5 dl tej).


3. Ha "kúrát" csinálsz, és "abbahagyod", bizony visszajönnek a kilók, akármelyik kúra is az. Szerencsére a Herbalife nem kúra, hanem életmód.


4. és 5. Én személyesen ismerek több tucat magyar embert, név szerint, van, akit már tíz éve, aki nem hízta vissza, amit leadott. És van még kb 60 millió regisztrált fogyasztó, akiket nem ismerek személyesen, de elégedettek a termékekkel.


A Herbalife termékeit Nobel-díjas orvos taggal is büszkélkedő nemzetközi táplálkozástudományi tudóscsapat fejleszti, nem valószínű, hogy elavult lenne a módszer.


Szerencsére a Herbalife termékei is természetes összetevőkből állnak, úgyhogy ezzel sincs gond.


Minden jót kívánok, és sok sikert az egészséges táplálkozás terén.

2009. márc. 10. 17:11

Sziasztok! Vasárnap tartottam egy előadást, arra készültem nagyon, de most már túl vagyok rajta, szerintem jól sikerült, ki is pihentem már magam, úgyhogy itt vagyok újra köztetek (akár hiányoztam, akár nem :-).


Írtátok, hogy lelassult a fogyásotok mostanában. Gondoljatok az évszakváltásra! Valószínűleg mostanra már szépen egyenletesen dolgozik a szervezetetek, de már készül a tavaszra. Készüljetek Ti is! Egyetek több fehérjét, és mozogjatok többet a szabadban. Fog az menni!

1103. tuci
2009. márc. 10. 11:02
Gratulálok!!! De jó neked! A kitartás mindig meghozza az eredményt!!
2009. márc. 9. 19:00

Hahó!

Merre vagytok?

Pintyo, mi újság?

Ma 71,2 kg voltam :D

Nagyon szeretnék már a fránya egyes alá menni. :P

2009. márc. 6. 11:36
Egyetértünk tuci!
1100. tuci
2009. márc. 6. 10:13

Ja! Bocsi a hosszú hozzászólásomhoz, még csak annyit a tejfogyasztáshoz, hogy fehérje kell a fogyókúra alatt, mert izomvesztést el kell kerülni..! Nem az a cél, hogy izomszövet terjedelme, működőképessége csökkenjen, hanem a zsír tünjön el! Izomszövet csökkenése látványos kg vesztést okoz hirtelen, hiszen az izom tömege háromszor súlyosabb a zsírsejtek tömegénél!!!!Ezért képes valaki 2 hát alatt a vízvesztés mellett rohamos izomleépüléssel akár 6-8 kg-tól is megszabadulni! Ezt senki nem akarja!

Ha nincs megfelelő fehérjebevitel, nem működhetnek a belsőszerveink megfelelően! Az azért logikus, hogy nem csak a vázizomzat izmai épülnek le nem megfelelően megválasztott fogyókúránál, hanem létfontosságú belsőszerveinknél is...! Ezért veszélyes némelyik megvonással járó kúra...na meg izomszövet helyére mindig kétszer annyi zsírsejttel teli kötőszövet épül be...4-szer nehezebb utánna ezeket az izmokat visszaépíteni, zsírsejtek méretét lecsökkenteni..! Mindent félretéve, ha súlyt akarunk csökkenteni, ha nem tejfogyastás gyik legfontosabb dolog étkezésünkben! Bocsi, hogy van akit untattam hozzászólásommal, és ezen a bionom hozzászóláson : "2. a korábbihoz képest megnövekedett tejfogyasztás (shake-hez) rengeteg problémát okozhat " ennyit morfondírozom...!!

1099. tuci
2009. márc. 6. 09:56

Sziasztok! Természetesen teljesen egyet értek szoszilvivel, mert nem mindegy, hogy az ember mit reggelizik, vacsizik! Ráadásul a shake-től nem vagyok éhes, minden létfontosságú vitamin és ásványi anyag bekerül a szervezetembe!! Mindig csak is az eredmény számít! Ha valami működik és nem csak egy-két embernél elvétve, akkor erről rosszat semmiképpen nem lehet mondani!!! (azt hogy valaki 6 dl tejet megiszik naponta, és baja lehet.......hát egy kissé jót mosolyogtam ezen!!!..itt megjegyzem egészségügyi végzetségem van...milyen problémát okozhat?? hmmmmmm ....:-)) Ez új!Csak nekem??)Arról nem beszélve, hogy mennyire megváltoztatja a szemléletét az embernek! 1 hónapja csinálom, 4,5 kg-ot fogytam, és összességében 14 cm-től szabadultam meg!! Ráadásul nagyon jól érzem magam! Okos ember ,ha shake-t abba haggya valami ok miatt is tudja, hogy aki visszatér az előző életéhez, az visszatér az előző súlyához is! Teljesen mindegy milyen módon fogyott le! Csak az nem mindegy, hogy könnyedén, vidáman, egészségesen, megfelelő ütembe...vagy fejfájjással, rossz gyomorral, idegesen, feszűlten, villámgyorsan..pegyhűtt bőrrel mondhat magának 5-10-15 mínusz kilót....!Mert ilyen esetben, vízvesztésről, kiürült ,lestrapált szervezetről és izomvesztésről..némi kicsike zsírvesztésről beszélhetünk! Azt is tudjuk mindannyian, hogy ha hiány alakul ki a szervezetben, akkor azt a szervezet teljes erejével vissza akarja pótolni, tehát ha visszatérünk a hízáshoz vezető útra...minde szépen lassan ill gyorsan visszaépül! EZ A LÉNYEG SZERINTEM!!! Én ebben hiszek...!

Szép napot!

2009. márc. 5. 20:51

Bár nincsen évekre visszanyúló tapasztalatom a herbalife-al. Mégis úgy gondolom, hogy a shake-nek semmi köze ahhoz, hogy visszajön-e a leadott súly. Minden sikeres fogyókúrának csak akkor van hosszantartó hatása, ha életmódot vált, mert ha visszatérünk a régi kajákhoz, rossz szokásokhoz. Rögtön visszajönnek kamatostól.

A herbalife-nak mindössze annyi a lényege, hogy alacsony kalória tartalma van. Nem mindegy, hogy a reggeli 200 kcal vagy 5-600.

Én igyekszem a herbalife-ot a kalóriaszámolással kombinálni. Így fogytam már 10 kg-t, és folytatni is fogom. Tudom kontrollálni, és néha bűnözni is.

A gyógyszerektől félek, és azok is haszontalanok, ha nem vált valaki életmódot, az is csak egy mankó, ha kivesszük a hónunk alól ugyanúgy hízunk, ha nem figyelünk oda mit mikor mennyit eszünk.

1097. Hoxa (válaszként erre: 1096. - Bionom)
2009. márc. 5. 14:25
Amit nyilván te is forgalmazol, ha nem tévedek. Egy újabb mlm csoda?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook