Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1246. solmyr (válaszként erre: 1245. - Timilord)
2009. aug. 6. 09:28

Nekem összesen 5 kg ment le. Még hátravan 11 kg.


Most nem vagyok/voltam túl jó passzban, úgyhogy pár dkg fől-le jojózott az elmúlt 1,5 hétben, persze az én hibámból, mert nem ittam rendesen a shaket és nem figyeltem oda arra, hogy mit eszem.

Kicsit átcsaptak a fejem felett a hullámok... a gyereknek egyszerre jön 2 foga és az amúgy is éjszaka sokszor ébredős kisfiam mostanában szinte nem is hagy aludni emellett pedig nagyon anyás lett, a ház szalad, a vasalnivaló meg hegyekben áll.... ha nem alszom ki magam akkor használhatatlan vagyok.

De ma éjjel már viszonylag jó volt, úgyhogy szembenézek a "démonjaimmal" és megújulva folytatom. Összefoglalva ez volt az első igazi mélypontom ebben a diétában, de talán már túlvagyok rajta, legalábbis remélem.

1245. Timilord (válaszként erre: 1244. - Solmyr)
2009. aug. 5. 18:11

Szia!

Igazából még nem tudom...tudod írtam arról a fura periodikus dologról, hogy két hetente nem fogyok...most volt ez sajnos...talán majd a héten kiderül. Az előző héten kb fél kiló ment le...de reménykedem! :-)Egyébként szerintem nálam a 1.5-2kg normális lenne hetente...ha mégsem, akkor max tovább tart...csak tartós legyen! Nézd meg a mérlegelőmet...ha gondolod! Te hol tartasz?

1244. solmyr (válaszként erre: 1243. - Timilord)
2009. aug. 5. 15:07

Timilord!

Segített a Thermo? Azóta nem írtál és kíváncsi vagyok.

1243. Timilord (válaszként erre: 1242. - HusiNyuszi)
2009. júl. 30. 23:53

Szia Husinyuszi!

Neki is van testzsírmérője, hetente nézzük, de ilyenkor az sem változik!

A Thermo-t egész jól bírom, kicsit éhesebb vagyok...de tudod én nem nagyon szoktam köztes étkezéseket beiktatni...most már azért fogok! Nem szoktam éhes lenni, de úgy látom ez más, úgyhogy 1X-i gyümölcsöt fogok szerintem! Remélem nem állandósul ez a tendencia, mert elég lelombozó! Holnap megyek megint...drukkoljatok! Félek, hogy megint semmi!

1242. HusiNyuszi (válaszként erre: 1234. - Timilord)
2009. júl. 30. 23:06

Timilord, ismered az anekdotát az alaszkaiakról? Egy turista megkérdez egy helybélit: - Mondja, itt sosem áll el az eső? Mire az így válaszol: - Nem tudom, én még csak huszonhét éve lakom itt...


Ez jutott eszembe arról, amit írtál: még csak négy éve vagyok tanácsadó, és ilyet speciel még nem láttam, de olyat már igen, hogy valaki hetekig nem fogyott egy dkg-ot sem, viszont előtte meg utána megmérték a testzsírszázalékát, és az látványosan javult közben! Szóval ne aggódj, ilyen vagy, nem vagyunk egyformák hála az égnek, és az izom nehezebb, mint a zsír - a centik fontosabbak. Másrészt a hónap bizonyos időszakaiban több vizet tárol a szervezetünk (különösen a nőké), ez is belejátszhat. Ne add fel, jól csinálod, és a végeredmény számít! Akár ne is mérd magad minden héten. És kérdezd meg a tanácsadódat, hogy van-e testzsírszázalék-mérője. Ha budapesti vagy, ajánlhatok valakit, aki megmér, 1500 Ft-ba kerül, és mindent :-) megmond Rólad (zsírszázalék, víz, csont, biológiai életkor, stb). Egyébként jól bírod a ThermoComplete-et?

1241. HusiNyuszi (válaszként erre: 1235. - Csibe32)
2009. júl. 30. 22:59

Csibe:

Volt egy előadás a Herbalife-nál, egy nőgyógyász tartotta, és több olyan esetet is elmondott, amikor a Herbalife okozta helyesebb táplálkozás segítségével olyanok is babához jutottak, akik már egészen lemondtak róla (én is ismerek egy ilyen szegedi házaspárt, két gyerekük van már), és ő is mindig a fogyasztással kezdi, úgyhogy gratulálok, nagyon jó döntés, hogy le akarsz fogyni a következő lombik előtt.


Ha a Herbalife-ot választod ehhez segítségül, nagyon szívesen segítek Neked is, mint a többieknek is itt a fórumon.


Kérdéseidre:


- Nem, nem igaz. Személyre szóló programot alakítunk ki mindenkinek a saját életvitele alapján. A legáltalánosabb program, hogy napi 3x edd a kiegészítőket, naponta 2x a shake-et és naponta 1x egy színes étkezést. Ha a két főétkezés között éhes vagy, akkor ízletes Herbalife snacket ajánlunk, ami szintén fehérjében gazdag és alacsony kalóriaértékű.


- Lehet a terhesség alatt is inni a shake-et, mert csupa természetes anyagból van, olyasmiből, amit amúgy is enned kellene, és ehetnél is, mert hozzájuk lehet jutni, csak így egyszerűbb, hogy nem Neked kell összeválogatnod. Az első három fiam születésekor még nem ismertem, de most a negyediknél ettem az összes Hörbi-terméket végig a terhességem alatt.


- Az összetételtől és az előállítás módjától függ. A Herbalife termékeket független orvosokból és dietetikusokból álló csapat fejleszti már 30 éve, és sokmillió elégedett fogyasztójuk van. Mivel semmi káros nincs benne, és nem lehet túladagolni, ezért nyugodtan eheted egész életedben. Ismerek olyat, aki már 30 éves eszi, most 60 fölött van, de meg nem mondanád róla. Én négy éve eszem folyamatosan, és a gyerekeim is.


Remélem, segítettem.

2009. júl. 30. 22:49

Sziasztok!

Bocsi, de a hétvégén volt a Herbalife legnagyobb éves céges rendezvénye, az Extravaganza Prágában, és csak múlt éjszaka jöttem haza. Megpróbálok gyorsan válaszolni, mert még elég kába vagyok az 500 km vezetéstől...

Solmyr: csak az buta, aki nem kérdez, mert az az is marad. Szóval nem butaság, amit kérdezel. A válasz: 21 adag van a dobozban, tehát ha napi egyet iszol, akkor 21 napig, ha napi kettőt, akkor 10 napig elég egy doboz. 2*26 gr a napi adag a fogyóprogramban.

Judit: a Nutrition Active teljesen más tészta, mint a ThermoComplete. Arra való, hogy sejtszintn jobban felszívódjanak és beépüljenek a tápanyagok. Akinek lassú az anyagcseréje, annak segít. De ez nem a fogyóprogram tartozéka, mint a ThermoComplete és a Zabrost.

1239. solmyr
2009. júl. 30. 19:22
Napok óta sehol senki...szomorú vagyok...
1238. solmyr
2009. júl. 27. 19:30

Sziasztok!

Egy kérdés nem hagy nyugodni, remélem ti tudtok segíteni.

A tanácsadóm szerint és a korábbi fórumbejegyzésekben is azt olvastam, hogy 1 doboz por 21 napra elég. A dobozra az van ráírva, hogy 21 adag, és 1 adag az 26 g.

Kérdezem én, abban az esetben, ha napi 2x iszom a shaket, akkor 2*26 g port vagy összesen 26 g port kell tennem a tejbe/vízbe 1 nap?

Ha a 26 g-ot kell kétfelé venni, akkor tényleg elég a por 21 napra, de ha 2*26g a napi adag, akkor 1 doboz még két hétre sem elég.

Tudom, hogy butaság amit kérdezek, de vki segítsen helyre tenni a dolgokat.

Köszi előre is.

1237. judit333 (válaszként erre: 1230. - HusiNyuszi)
2009. júl. 26. 07:43

Egy termék felöl érdeklődnék:Nutrition Active??

Thermo Completete vagy ez hatásosabb?

1236. Kandus (válaszként erre: 1235. - Csibe32)
2009. júl. 24. 17:32
Szia! Én már elég rég óta ismerem a herbalifeot. Tavaly ledobtam -13 kg,és nem volt olyan iszonyat nehéz,csak az elsö egy-két hét amig nem áll át a szervezeted. Terhesség alatt ugy tudom nyugodtan szedheted,csak jót teszel. Én ma kezdtem el ujra! Persze most picit nehéz,mert elhanyagoltam,de tudom,hopgy meg lehet csinálni. Bármilyen kérdésedre szivesen válaszolok!!!!! Üdv.
1235. csibe32
2009. júl. 24. 16:24

Sziasztok,


Engem is érdekelne a Herbalife fogyás. Párommal jelenleg is (1 hete)hasonló jellegű fogyasztóport iszunk, de ha egy szakértő ember meggyőz, sőt esetleg segít nekem és a páromnak a diétában, szívesen veszem. Rólam annyit, hogy minimum 40 kg plussz van rajtam, amit részint magamnak, részint az 5 sikertelen lombiknak köszönhetek. Elhatároztam, hogy csak akkor folytatom a lombikot, ha leadtam minimum 20 kg-ot.

Lenne egypár kérdésem a herbalifevel kapcsolatban:

-tényleg igaz, hogy turmix elfogyasztása után 4-5 órán keresztül nem lehet enni?

-a turmixot lehet terhesség esetén is inni akkor már nem diéta, hanem inkább súlymegőrzés miatt?

-mitől függ, hogy pl. jelenleg fogyasztott turmixunkat csak 2 hétig javasolták a fogyasztását, míg a herbalifot korlátlan ideig lehet fogyasztani?

Köszönöm előre is a segítséget.

1234. Timilord (válaszként erre: 1230. - HusiNyuszi)
2009. júl. 24. 16:07

Szia Husinyuszi!

Sajnos a héten semmi nem ment le...dkg-ra annyi, mint előző héten!Most már mindig ez ismétlődik: 2hét fogyás-1hét nem...aztán 2hét fogyás- 1hét nem! Hallottál már ilyenről?Pedig a héten már a thermo-t szedem!Nem keseredek el, csak nem tudom miért ismétlődik ilyen periodikusan! A tanácsadóm sem tudja, ő sem találkozott még ilyennel!Te láttál már ilyet? jó lenne, ha ez nem állandósulna!

Előre is köszi a segítséget...mindig annyit jelent!

1233. Kandus
2009. júl. 24. 15:08
Azt hiszem megeszek valakit....olyan rohadul éhes vagyok:(
1232. Kandus
2009. júl. 24. 14:55
Sziasztok! Nekem tavaly 3 hónap alatt ment le -13kg,aztán elcsábultam szó szerint,megismerkedtem(most már) a férjemmel és puff fogyózás. De most ujra nekivágok. Mert sokkal energiskusabb voltam,pörögtem,és fogytam a herbalife-al! Csak megint a falat kaparom:(
1231. solmyr
2009. júl. 23. 14:22

Sziasztok! Nekem 4 hét alatt 4 kg ment le. Lassan de biztosan...

Szerintem, ha egy kicsit jobban odateszem magam, akkor meglesz a kitűzött cél szept. végére.

További jókat mindenkinek...

1230. HusiNyuszi (válaszként erre: 1229. - Timilord)
2009. júl. 21. 19:31
Nagyszerű! Ez igazán szép eredmény, gratulálok! :-)
1229. Timilord (válaszként erre: 1228. - HusiNyuszi)
2009. júl. 20. 01:56

szia Husinyuszi!

Nagy nehezen sikerült megértetnem vele,hogy mi ez...már meg van...szerencsére! 5hét alatt 7.3kg-nál tartok és szerencsére a nyaralás alatti kitartásom is eredményt hozott... aggódtam a zabrost miatt, de azért 2kg lement! Péntek óta már a Thermo-t szedem...remélem beválik!Jaaaaaaa! És ma egy számmal kisebb nadrágot vettem! Úgy örültem!

Köszönöm, hogy ilyen segítőkész vagy....őszintén!

Sokat segítesz nekünk!

2009. júl. 20. 01:25
Általában a több víz mindenkinek segít. Különösen melegben...
1227. HusiNyuszi (válaszként erre: 1222. - Klarici)
2009. júl. 20. 01:24
Az elején a shake után két órával a falat is megettem volna éhségemben, most meg már simán kibírom délig. Ez a szénhidrát-függőség! Ne aggódj, majd elmúlik. De ha nem, kérjél Te is ThermoComplete rost-tablettát a sima Zabrost helyett, és sok vízzel vedd be, akkor nem leszel éhes két étkezés között. Vagy ehetsz egy Herbalife csokit vagy pörkölt szójababot, ezek egészséges és alacsony kalóriaértékű nasik.
1226. HusiNyuszi (válaszként erre: 1219. - Solmyr)
2009. júl. 20. 01:22
A "piros napok" előtt visszatartja a szervezeted a vizet, úgyhogy ilyenkor ne mérjétek magatokat, mert csak csalódást okoz.
2009. júl. 20. 01:20

Sziasztok!

Lányok, hogy Ti milyen ügyesek vagytok!!! Mindenki fogyott, ez nagyszerű! Timilord, Klarici, Judit, Solmyr, Lizi, Szilvi, mindenkinek gratulálok! Csak így tovább!

(Szilvi, fel a fejjel, biztos talál majd megint munkát!)

A Tiszánál voltunk egy hétig a gyerekekkel, most elég álmos vagyok, de majd benézek a héten.

(Timilord, üzenj, ha segíthetek, és írd le a tanácsadódnak, ha másként nem megy: ThermoComplete, régi nevén TotalControl, délelőtt és délután kell belőle 1-1 szem, két étkezés között. Hátha így beugrik neki. Ha nem, szólj, és küldök. Zöld címkéje van... :-)

1224. lizi34
2009. júl. 18. 13:58
Sziasztok !Én de.és du is eszem gyümölcsöt.Imádom a dinnyét barackot és még így is csökken a súlyom.Hajrá mindenkinek!
1223. lizi34 (válaszként erre: 1219. - Solmyr)
2009. júl. 18. 13:56
Szia!Nekem is kb.15 kg -tól kellene megszabadulnom.Én úgy vagyok vele,hogy az elején gyorsabb a fogyási tempó aztán lelassul.Ebédre én mindent eszem csak nem veszek 3-szor és kisebb tányéron tálalok magamnak.
1222. klarici
2009. júl. 16. 20:47

Sziasztok Lányok,


tegnap volt nálam a tanácsadóm s lemért. Az eredmények :-3,8 kg, derék - 5,5 cm, csípő - 2,5 cm, comb -2,5 cm. Sajnos a gyomorméretem nem csökkent, így még mindig problémás begombolni a nacikat, ezért nem is próbálkozom, majd ha lejjebb megy, akkor jöhet a ruhapróba. Ti megszoktátok már, hogy nincs reggeli csak a shake? Nekem még mindig nehéz, muszáj ennem tízóraira pár szilárd falatot, gyümit vagy virslit vagy kis felvágottat. Ti kibírjátok délig? Vagy csak én vagyok ilyen éhenkórász?

1221. Timilord
2009. júl. 16. 00:44

Én azt eszem ami van! Úgy értem amit amúgy is főztem...pl ma este (én vacsizok) fokhagymás sült karaj volt joghurtos salival és gombás rizzsel! Amikor nyaraltunk akkor mindig 2fogást ettem! Halászlé + valami grill hús, köret savanyúság stb!

Rendes adagot! Csirkepörkölt stb...! Szóval minden...pont ez a lényeg, hogy ne változzanak az étkezési szokásaid nagyon és akkor nem jönnek majd vissza a kilók! egyszer úgyis ennél ilyeneket...egy életen át nem fogsz diétás kaján élni! Nekem pont ezért volt szimpatikus ez a módszer!

1220. solmyr
2009. júl. 15. 19:19
Hogy bírjátok ezt a hőséget...??
1219. solmyr (válaszként erre: 1217. - Lizi34)
2009. júl. 15. 19:18

Szia!

Hasonló cipőben járunk...

Nekem egy 13 hónapos fiam van, ő is szopizik még, igaz már csak este lefekvés előtt és éjszaka.


Nekem is 15 kg-tól kéne búcsút vennem ill. "már csak" 13-tól, és úgy vágtam bele, hogy elég lesz 3 hónap, de ha az eredményeim ilyenek maradnak, akkor sajna ez a folyamat hosszabb lesz. Pedig szept. végén évfolyamtalálkozóm lesz és ott már nagyon csinin és vékonyan szeretnék megjelenni.

Remélem a mozgás kicsit lendít a dolgon.

Elképzelhető, hogy a most kezdődő piros napok okozzák a stagnálást vagy a kevesebb súlyvesztést? Szerintem ez is közrejátszhat.

Ti mit esztek ált. ebédre vagy akkor mikor nem a shaket isszátok, és mekkora adagot?

Gondolkodom mit csinálhatok rosszul...

1218. Timilord (válaszként erre: 1215. - Solmyr)
2009. júl. 15. 15:14

Szia!

Hát köszönöm...de azért volt miből fogynom, gondolom ez is számít,nem mindegy mennyi a felesleg!Sajnos még mindig van bőven...de bizakodó vagyok! Kitartás! A nyaralás alatt nem volt könnyű betartani...de a hősiességemnek meg lett az eredménye....1hét után -2kg-al tértem haza! Ez volt a legnehezebb 1 hét! De megérte!

1217. lizi34
2009. júl. 15. 13:28
Sziasztok én dec kezdtem a shakét inni 3 hónap alatt 15 kg fogytam sajnos áprilisban abbahagytam de most újrakezdtem 1 hete és -1kg már lement.a kisfiam 15 hónapos és még szopizik de így is lehet fogyni a shakétől persze +egy kis mozgás nem árt
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook