Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1276. Timilord
2009. szept. 14. 00:41

Sziasztok!

Én 10.5kg-nál tartok...mostanában 3hétre leállt...aztán most 1.5kg lement...eléggé lelassult!Husinyuszi! A thermo nálam nem jött be, alig ment le valami vele...most simát kértem...majd kiderül! Azért nagyon boldog vagyok...soha nem fogytam ennyit!

1275. verucsi
2009. szept. 8. 10:26

Sziasztok!

Ismét eltelt egy hét: -1,1kg! Már 4.hete csinálom, összesen -4,4kg. Nagyon örülök!!!

Többiek ti hogy álltok? Olyan régen írtatok!

1274. HusiNyuszi (válaszként erre: 1273. - Verucsi)
2009. szept. 3. 11:35
Nagyon ügyi vagy, gratulálok! :-)
1273. verucsi
2009. szept. 1. 19:03
Ismét 1,3kg. :) :)!!!!!!!!!!!
1272. HusiNyuszi (válaszként erre: 1271. - HusiNyuszi)
2009. szept. 1. 13:22

Visszaolvastam, amit írtam, és kicsit félreérthető.


Természetesen nem azt mondom, hogy ezek a termékek gyógyszerek vagy "mindenre jó csodaszerek", nehogy félreértsetek. A szerepük az, hogy beindítsák a szervezet normális működését. Ezáltal az emberek emésztése javul, az immunrendszerük erősödik és hasonló folyamatok kezdődnek. Az anyagcsere javulása és a táplálék összetevőinek helyesebb aránya (több fehérje és rost és vitamin és ásványi anyag, kevesebb cukor és zsír és mesterséges adalék) okozza az egészség javulását és a testúly változását, illetve az alak formálódását is.


Tulajdonképpen (bár úgy tűnik, ezzel magam ellen beszélek) jó táplálkozással mindezt meg lehet valósítani. Azazhogy meg lehetne. Csakhogy itt jön a nagy DE: hogy manapság az élelmiszerek nem olyan jó minőségűek, a termőföld sem, ugyanakkor rengeteg szennyezés éri a táplálékunkat és minket magunkat is. Ezért kellenek a táplálék-kiegészítők, hogy ezeket az adottságokat javítsák.


No ez volt mai akadémiai székfoglalóm... :-)))

1271. HusiNyuszi (válaszként erre: 1270. - Verka)
2009. szept. 1. 13:17

Akkor nem az a gond, amire először gyanakodtam. Leírnád, hogy hogyan csinálod a programot? Melyik termékeket eszed és mikor és mennyit, mi mást eszel, mennyit iszol, mennyit mozogsz. Remélem, tudok majd okosakat mondani. A tanácsadód mit mond erről?


És van még egy dolog: néha a szervezetnek van valamilyen egyéb problémája, amit "fontosabbnak ítél", mint a fogyást, és ezért arra koncentrál, így mintha a termékek ereje "arra menne el".


A Herbalife termékek tulajdonképpen "csak" a kiegyensúlyozott táplálkozást vezetik be az emberek életébe, és ezáltal lesz a fogyasztójuk egészségesebb és karcsúbb - jó, tudom, ez egyszerűsítés, de ez a lényege. Tehát ha valaki beteg, akkor a termékek először megpróbálnak a betegségre hatni, és a fogyás csak később jön. De nem tudom, Nálad ez elképzelhető-e. (Ha nem akarod nyilvánosan, megírhatod privátban is.)

1270. Verka (válaszként erre: 1269. - HusiNyuszi)
2009. szept. 1. 11:00

Szia!

75kg-ról indultam március közepén, és ebből lement 8kg, azóta akörül mozog, most jelenleg(menzesz eőtt) majdnem 70kg vagyok :((. A centik is stagnálnak. A célom a 60 kg lenne, tehát van még vissza.

1269. HusiNyuszi (válaszként erre: 1266. - Verka)
2009. szept. 1. 08:16
Szia, Verka! Most hol tartasz? Hány kg vagy most, eddig mennyit fogytál és mennyit szeretnél még? Az utolsó 2-3 kg a legnehezebb, ott új taktikák kellenek, mert az alapprogramot addigra megszokod, de addig nem akarok semmit mondani, amíg nem tudom, hogy Nálad is ez-e a helyzet.
1268. HusiNyuszi (válaszként erre: 1265. - Verucsi)
2009. szept. 1. 08:14
Én 12 kg-t fogytam 12 hét alatt, és összesen 29 cm-t körben :-)))
1267. HusiNyuszi (válaszként erre: 1264. - Timilord)
2009. szept. 1. 08:13

Timilord, ez szuper! GRATULÁLOK!!! Naná, hogy jó eredmény, már hogy a viharba ne lenne az??? (Különben a szakkönyvek is a heti kb 1 kg-ot tartják jónak, mert azt megszokja a szervezet, és nem jönnek vissza később sem a kilók, mint a gyors fogyásoknál. Meg a bőröd sem nyúlik ki.)


És a 26 cm méretcsökkenés... az igen! Nem csoda, hogy lógnak rajtad a ruhák! Klassz, hogy a Párod támogat, ez nagy segítség! Sajnos, van, aki úgy áll hozzá, hogy á, úgysem fogod bírni (pláne ha neki is kellene fogynia), talán mert attól fél, hogy ha szebb leszel, elhagyod (a csacsi...). Továbbra is légy ügyes és még egyszer gratulálok!

1266. Verka
2009. aug. 29. 22:12

Sziasztok!

Kedves Husinyuszi! A segítségedet szeretném kérni, ugyanis az utolsó bejegyzésem óta, vagyis 2 hónapja :( nem meg lefelé a súlyom, vagyis a menzesz előtt 1 hétig és alatta feljön 2-3 kg, majd az a következő 2-3 hétben lemegy, de sose megy tovább????

Pedig betartom, már az ebédemre is nagyon odafigyelek, tornázom... de semmi.

Válaszod előre is köszönöm! :)

1265. verucsi
2009. aug. 29. 21:50

HÚÚÚÚÚ de jó ilyeneket olvasni!

10hét=9,2kg! Erőt ad! Remélem 10 hét után én is büszkélkedhetek ilyen eredménnyel.

ÍRJATOK MÉG ILYENEKET!!!!

1264. Timilord
2009. aug. 28. 23:34

Sziasztok! Én 10 hét alatt 9.2kgot fogytam...hozzáteszem némi lazasággal és mozgás nélkül! Még több lehetne, ha szóról szóra mindent betartok és végre megmozdulnék! Sajnos tele volt üresjárattal több hét volt, amikor 1dkg sem ment le!

:-( De nagyon elégedett vagyok, mert olykor egy kis csalás ellenére is ilyen eredményekre képes! Soha nem fogytam semmivel! Igyekszem jobban odafigyelni...csak mostanában voltak olyan események, ami alól nem húzhattam ki magam, mert csak egyszer van ilyen az életben...némi alkohol közrejátszott...de tényleg nem hagyhattam ki!

Nagyon boldog vagyok, mert nem megerőltető...néha már szégyenlem is magam, hogy simán bírom!

Jó lenne már elérni a 10kg-ot...holnap megyek!Remélem!

Már sokan észreveszik és dicsérnek...ez jó!Már az 1-2számmal kisebb ruhák is lógnak :-)

A Párom is egy tündér, komolyan..minden alkalmat megragad, hogy megjegyezze!!!

Eljön az idő, hogy egyesek sem becézhetnek lassan Husinak!!! :-)

Kitartás mindenkinek...megéri!

Husinyuszi!Köszönöm a sok biztatást...annyit segít! Szerinted jó ez az eredmény!? Csak egyszer csaltam! Amúgy -10cm csípő, -6 derék, -8 comb, 2-3 mell! köszi mindent! Puszi

1263. HusiNyuszi (válaszként erre: 1260. - Verucsi)
2009. aug. 28. 22:22
Szia, Verucsi, Neked is gratulálok, csak így tovább! :-) És örülök, hogy jól érzed magad a programmal. Minden jót!
1262. HusiNyuszi (válaszként erre: 1259. - Solmyr)
2009. aug. 28. 22:02
Solmyr, ez szuper! De örülök! Nagyon ügyes vagy!!! sak ne mérd magad minden nap, mert annyi mindentől függ a pillanatnyi súly... legalábbis az én tapasztalatom az, hogy heti vagy kétheti egy mérésnél a leglátványosabb a dolog. De mindegy is, a lényeg a lényeg! Gratulálok!!!
1261. Kandus (válaszként erre: 1252. - HusiNyuszi)
2009. aug. 27. 12:56
Köszönöm,hogy irtál:) Most pont a melohelyemen vagyok,de fogok irni kedves HusiNyuszi! Puszi nektek!!!!!!
1260. verucsi
2009. aug. 25. 08:52

Helló Mindenki!

HusiNyuszi! Köszönöm a jótanácsokat. Ma méretkeztem, lement 1,5kg!!! Így már kicsit megnyugodtam. Remélem továbbra is ilyen hatékony marad, ha nem akkor meg változtatunk mindenképpen. Egyébként tényleg nagyon jó a program, mint írtam sok mindent kibróbáltam, de ezzel nagyon jólérzem magam.


Üdv. Mindenkinek!

1259. solmyr (válaszként erre: 1258. - HusiNyuszi)
2009. aug. 25. 07:22

Szia HusiNyuszi!


Köszönöm az érdeklődést. Hogy őszinte legyek ebben a hónapban kicsit elengedtem magam, nem igazán figyeltem oda semmire.Kicsit sok volt a családi program meg a negatív hangulat. De pár napja újra erőt kaptam, odafigyelek és mindennap tornázom, no nem sokat mert még erőnlétem az nincs túl sok hozzá. A mérlegem igen vicces, mert 1 perc alatt ahányszor ráállok szinte mindig mást mutat. Ált. pár dkg az eltérés, de van, hogy 1-2 kg is. :) Ma reggel 74,6 kg voltam szerinte, ez kicsit furi mert tegnap még majd 2 kg-val több. Szóval, ha hiszek ennek az eredménynek, akkor 2 hónap alatt 7 kg-t fogytam. Hihetetlen... eddig max 3 kg-t fogytam egy diétával...Az álomcél a 65 kg, de már a 68 kg-val is tökéletesen elégedett leszek.

Szóval kitartást mindenkinek.

2009. aug. 24. 23:26

Szia, Verucsi!

Többféleképpen is lehet jól csinálni a Herbalife fogyóprogramot, ha nem vagy elégedett az eredménnyel, nyugodtan kérdezz rá a tanácsadódnál! Az első 10 napban én egy dekát sem fogytam, csak pár centi ment le, akkor a tanácsadóm átállította a programomat, akkor egy hét alatt ledobtam 3 kg-t, és azután heti 1 kg ment le szépen, végül éppen 12 kg-t fogytam 12 hét alatt. Szóval én is betartottam, de az első hét tapasztalatai után a tanácsadóm javasolt pár kisebb változtatást, és úgy gyorsabban jöttek az eredmények. Szerintem ez egy nagyon jól betartható program, örülök, hogy megismertem.


(Egy hétig vízitúrát vezettem, de most már itthon vagyok, párnaponta feljövök majd, kérdezzetek nyugodtan, ha van valami.)


Solmyr, és többiek, Ti hol tartotok? Milyen nyaratok volt?

1257. verucsi (válaszként erre: 1256. - Solmyr)
2009. aug. 23. 22:25
Hali! Köszönöm az érdeklődést! Nagyon jól bírom, sőt túl könnyen. Nem éhezek, jól megy az "ivászat" is, pedig soha nem voltam nagy ivó. Az első hét eredménye -60dkg. Többet vártam, de viszont centibe elég jó, pl.: -2 popó, -4 has, fél cm kar és fél centi comb. Kedden méretkezek legközelebb, szerintem kilóra most sem lesz meg az 1. Pedig mindent betartok, majd meglátjuk. Ha addig nem írnék, MINDENKINEK kitartás!
1256. solmyr (válaszként erre: 1253. - Verucsi)
2009. aug. 22. 02:45

Szia!


Hogy bírod eddig? Eredmény?


Kitartást mindenkinek.

1255. solmyr
2009. aug. 22. 02:44
Napok óta sehol senki, biztos mindenki nyaral...
1254. verucsi
2009. aug. 17. 22:07
i helyett e Bocsi. elírtam.
1253. verucsi
2009. aug. 17. 22:02
Sziasztok! Pár napja olvasgatom ezt a fórumot, gondoltam írok én is. Holnap lesz egy hete, hogy nekiálltam a Herbalifi fogyinak. Nagyon jól bírom, de rettenetesen aggódok, hogy nem lesz eredmény. Annyi mindent kipróbáltam már én is. De a tapasztalataitokból merítettem egy kis reményt! Holnap lesz az első méretkezés, remélem nem kell elkeserednem. A cél -15kg, messze van még a vége, de kitartó leszek!!!
1252. HusiNyuszi (válaszként erre: 1251. - Kandus)
2009. aug. 13. 15:16
Bocsi, most nyaralok, nem vagyok fent itt a Hoxán minden nap. Mondd, miben segíthetek? Kérdezz! Szeretnék szóba állni Veled :-)
1251. Kandus
2009. aug. 11. 10:47
Velem senki nem áll szóba?:((((
1250. HusiNyuszi (válaszként erre: 1246. - Solmyr)
2009. aug. 11. 00:58
Természetes, hogy nem vagyunk mindig egyformán jó passzban, pláne, ha ilyen külső dolgok is belejátszanak. Pihend ki magad, aztán újult erővel hajrá! Az eddigi eredményeid is klasszak, és haladni fogsz tovább. Sok sikert!
1249. HusiNyuszi (válaszként erre: 1247. - Lilyofvalley)
2009. aug. 11. 00:54

Szia, Timi!

Nem csoda ez, csak tudomány :-) (Egyébként tényleg orvosok fejlesztik, szóval ez nem is vicc.) De a lényeg, hogy ez nem egy "kúra", hanem szemléletmódváltás is, és ez a titka a tartósságának.

Én három hónap alatt 12 kg-ot fogytam vele, úgy, hogy nem voltam közben éhes és fáradt, naponta egyszer bármit (csokit, tortát is) ehettem, és utána a terhességemig (több, mint három évig) meg is maradt az új alakom.

Igen, meg tudom mondani. Írd meg az adataid privátban, és mindent leírok, hogy mit és mennyit kell enned belőle meg a többi ötletet is hozzá. És igen, nálam is lehet rendelni.

Minden jót!

1248. HusiNyuszi (válaszként erre: 1245. - Timilord)
2009. aug. 11. 00:49
Nekem csak heti 1 kg volt, de utána három évig kitartott az új súlyom (terhes lettem, azért nem mostanig), úgyhogy fel a fejjel, a heti 1,5 - 2 kg az nagyon szuper eredmény! Még akkor is, ha csak minden második héten van :-) Jól csinálod, hajrá!
2009. aug. 7. 16:35

Sziasztok! Én is nézegetem ez a csodaterméket. Elég bíztató dolgokat olvastam itt.

Husinyuszi!

Ha megírnám az adataimat meg tudnád mondani, hogy miket és mennyit és mennyi ideig kell szednem? Esetleg nálad lehet rendelni is?

Köszi

Timi

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook