Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1306. Skar (válaszként erre: 1297. - HusiNyuszi)
2009. okt. 26. 12:42

Hiszek neked. ;~)))


Ha valaki folyton a munkájáról beszél, találj vele kapcsolatba valami apróságot, ami téged is érdekel, ha pedig arra válaszol, az máris nem monológ, hanem párbeszéd, amiből aztán bármi lehet. 90%-ban bejön. :)

1305. Skar (válaszként erre: 1303. - 5fbb0bd9cd)
2009. okt. 26. 12:34

Szerintem rosttabletta helyett nyugodtan vegyél lenmagpelyhet vagy psylliumot gyógynövény- vagy bioboltban. A lenmag valami arcátlanul olcsó és még az olajadékát is szeretjük. :) Fehérje-ügyben meg nézz szét például itt, akkora a választék, hogy csak igazodj ki rajta, de lehet ott helyben kérdezni is a termékekkel kapcsolatosan: [link]

Persze lehet, hogy HusiNyuszi elmagyarázza, mivel tudnak többet a Herbalife-termékek. ;)

1304. Pirosalma (válaszként erre: 1301. - HusiNyuszi)
2009. okt. 26. 07:21

Szia!

Mi az a fehérjefaktor?

2009. okt. 26. 05:36

Nekem is nagyon ajánlgatják a Herbalife-ot. Csak a problémám az, hogyha kifizetem a havi 30.000-et, a porra meg arra a rostkapszulára, nem marad pénzem még napi egy étkezésre sem.

Miért ilyen drága? Tudom, hogy USA-ból hozzák, és jutalékos rendszerben árulják, de akkor is....így nekem kilőve.

1302. granitka
2009. okt. 25. 16:22

Nagyon köszönöm a választ Husinyuszi!

jelentkezem pár napon belül privát üziben, és ha lehet, leírok pár kérdést is.

1301. HusiNyuszi (válaszként erre: 1300. - Granitka)
2009. okt. 24. 22:28

Szia, Granitka!

Ha a reggelit és a vacsorát kiváltod a Herbalife termékekkel, akkor arra már nem kell költened, és a helyesen beállított program elejét veszi a köztes nasizásnak is. Ha ezek árát összeadod, szerintem kb ugyanott vagy, vagy max 2-300 Ft-tal több a Herbalife-os evés, mint a normál evés. (Shake + rost naponta kétszer = 1400 Ft naponta.) Ha gondolod, küldd el nekem az adataidat privátban, és kiszámolom Neked, amit tudok (fehérjefaktor, metabolikus ráta, stb), meg leírom, szerintem mit lenne érdemes csinálnod. Persze nagyban függ attól, hogy tulajdonképpen hány kg-ot szeretnél lefogyni és milyen az életmódod, mit eszel stb. Ez a jó a Herbalife programban, hogy teljesen személyre szabható.

Addig is ügyes legyél és fel a fejjel, menni fog, és még csinosabb leszel!!!

1300. granitka
2009. okt. 21. 19:34

Sziasztok! Ma újrakezdeném a herbalife kúrám. Tavaly nyáron egyszer próbálkoztam, de nem voltam kitartó, 1 hétig sem tudtam tartani azt, hogy 1 étkezést helyettesítsek.

Az lenne a kérdésem, hogy nincs túl jó anyagi lehetőségem, beruháztam a shake italporba és a zabrost tablettába. Meg megyek legalább heti egyszer testmozogni:) Ha tartom, hogy nem csokizom, meg vigyázok magamra és zömmel salátát vacsizok max kefirrel, akkor van esélyem? Nem igazán tudná meengedni magamnak, hogy 30.000.- Ft-ot költsek havonta a fogyókúrámra. Szóval kérlek, mondjatok valami bíztatót, hogyha figyelek, meg no csoki, akkor menni fog-e. Szeretném ha sikerülne, bár kapok kedves megjegyzéseket, de nem érzem magam igazán csinosnak, sajnos...

2009. okt. 21. 12:02

Bocsi, muszáj rohannom, Buckó szétszedett egy könyvet, amíg itt voltam... jajjj... Majd felnézek időnként, írjatok, igyekszem hamar válaszolni.


Kitartást kívánok mindenkinek, legyen nagyon szép napotok és érjétek el a céljaitokat! Sziasztok!

1298. HusiNyuszi (válaszként erre: 1294. - Bogyobaba)
2009. okt. 21. 12:00

Megjegyzem, én 12 kg-ot és 14 cm-t fogytam a Herbalife programmal 2005-ben 12 hét alatt gond nélkül, és utána tartottam is ezt az alakomat a negyedik kisfiam születéséig (azaz mínusz hat hónapig kb :-) Most nehezebben megy le, de azért már leadtam 12 kg-t megint, csak most még mindig van rajtam úgy 6 plusz, és mozogni kellene, csak annyira nincs időm a négy gyerek mellett... (Pláne, hogy egyedül nevelem őket, bár anyukámék sokat segítenek.)


Bogyóbaba, a puszta Formula 1 egyszerűen nem elég. Az "csak" egy kiegyensúlyozott táplálék, rengeteg pozitív folyamatot indít el a szervezetedben, de pusztán attól, hogy azt is iszod, nem fogsz lefogyni. A fogyóprogram ennél bonyíolultabb, de mint írtam, szívesen elmagyarázom, mit kell tenned, ha elküldöd az adataidat privátban.

1297. HusiNyuszi (válaszként erre: 1292. - Skar)
2009. okt. 21. 11:56

Skar, én nagyon jó fej Herbalife-os vagyok :-))) Igaz, lányok? :-)


(Hozzáteszem, hogy aki itt van ezen a fórumon, abból egyetlenegy a fogyasztóm, a többieknek ingyen és bérmentve, önzetlenül válaszolok, csak mert küldetésemnek érzem, hogy a rémhíreket cáfoljam és a cég hírnevét segítsem tisztán tartani. Hű, ez most nagyon propaganda-szagú lett, de tényleg így van :-)


Abban tök igazad van, hogy rémesek, akik az "egyméteres szabály" szerint dolgoznak, egy pillanatra sem tudnak kikapcsolni, ontják rád az üzletüket kéretlenül, ha egy méternél jobban megközelíted őket. Ezt is nagyon utálom, ez ellen is harcolok egy csomó blogon. Lehet ezt szimpatikusan, normálisan is csinálni.


Amúgy anyukám sokszor beszél otthon vagy baráti társaságban ásványvizekről, apukám programozási hibákról, nagybátyám mezőgazdaságról :-))) Jó, tudom, ez nem ugyanaz, de az mindenképp unalmas lehet és zavaró, ha valaki folyton a munkájáról beszél, még akkor is, ha nem akar Téged is "beszervezni" oda.

1296. HusiNyuszi (válaszként erre: 1293. - Timilord)
2009. okt. 21. 11:51
Timilord, a szponzorom, Csáky Krisztina is alulműködéses, és pár év múlva nagyon szeretnék úgy kinézni, mint ő... Karcsú, csinos, tele van energiával, pedig elég súlyosan beteg, szed gyógyszert, de ezzel együtt is a felülvizsgálaton azt mondták neki, hogy 120 kg-osnak kellene lennie vagy halottnak!!! Azt hitték, elrontották a TSH vagy micsoda mérését (bocs, nem vagyok profi a dologban) és megismételték, mert annyira rossz volt az eredmény, hogy nem hitték el, hogy így néz ki... És mindezt a Herbalife-nak köszönheti. Igaz, ő nem fogyóprogramon van, hanem egészségmegőrzőn, és jóval több terméket fogyaszt, antioxidánsokat, vitaminokat stb is (természetesen mind Herbalife-osat). Ha akarod, összehozlak vele pl Skype-on és beszélhetsz vele a tapasztalatairól.
2009. okt. 21. 11:51

Sziasztok!

(Két napig nem volt netünk, aztán jött a hétvége - na, ez ott a kifogások helye :-)


Bogyóbaba, válaszoltam Neked privát, küldd el az adataid, és írom az eredményeket.

1294. bogyobaba
2009. okt. 19. 01:53

Sziasztok!

Nem tudjátok mennyi idő után szokja meg a szervezet az alapprogramot? /formula1/. Köszi ha valaki segít!

1293. Timilord (válaszként erre: 1291. - Pirosalma)
2009. okt. 18. 17:31

Szia!

Azért nem szedek gyógyszert mert azon a határon van, ahol még nem minden orvos ír fel rá! Egyébként voltam minden helyen, pl endokrinológia...és még nem kell rá! Amúgy sem szívesen szednék...egy életre eleget voltam kénytelen magamba tömni, sajnos!Próbálok ebben az embertelen világban EMBEREKET magam köré gyűjteni, és boldogan élni! Azóta jól vagyok...és volt értelme a válság közepén otthagyni a munkahelyem, mondván, hogy elég, nem akarok rosszul lenni többé mások elviselhetetlen viselkedése miatt! Az, hogy fogyok hab a tortán! Talán ezért is vagyok türelmesebb a fogyással kapcsolatban! Sok sikert mindenkinek...lényeg, hogy békében élj önmagaddal és környezeteddel...ehhez nem kell gazdagnak lenni, csak boldognak! Puszi mindenkinek és sok sikert!

1292. Skar (válaszként erre: 1291. - Pirosalma)
2009. okt. 18. 13:28

Talán mert nem akar a mellékhatásaira meg egy másik gyógyszert szedni? Vagy szed, és azzal együtt ez a helyzet? Úgy beszélsz, mintha a gyógyszerszedés egyet jelentene a problémamegoldással.


Nem csak az agymosott MLM-ügynökök és a bankosgyerekek nyomulnak mocsok módszerekkel, hanem a gyógyszergyártók is.

Szóval, Timilord, egy szóval sem mondtam, hogy a nem-emelem rendszerben dolgozó ügynökök jobbak, de azért van egy nagyon lényeges különbség, vagyis kettő: az egyik, hogy vége a munkaidejüknek és megpróbálnak a barátaik körében normális emberré visszavedleni (tudom, én is ismerek olyat, akinek nem sikerül..) ahelyett, hogy bármikor kész lenne aprópénzre váltani az emberi kapcsolatait, a másik pedig, ami persze nem az én bajom, hanem az övék, hogy azért igyekeznek nem csinálni magukból bohócot olyan módszerekkel, amilyeneket például én is írtam lejjebb.

Nem azt vártam, hogy kampányolj, kíváncsi voltam, majd rákeresek a neten, hátha írják (bár kétlem), hogy hat ez a cucc.

1291. Pirosalma (válaszként erre: 1289. - Timilord)
2009. okt. 18. 09:43

Szia, Timi!


A pajzsmirigy-alulműködésre jó lenne, ha szednél gyógyszert. Miért nem teszel így?

1290. Timilord
2009. okt. 18. 03:34
jaaaa! És az, hogy a termék értékesítőit milyen hülyeségekkel oktatják, kimossák-e az agyukat vagy nem azt pont lesz...m, a lényeg, hogy használ! Nekem nem értékesítő mutatta...egy ismerősömet meg sem ismertem az utcán fél év utcán olyan szép lett! Innen jött a dolog! Ha tudnád, hogy egy bankban mi megy értekezlet címén, sírnál! Az ügyes ügyintéző úgy értékesít neked, hogy észre sem veszed!!! Jaaa! És kötelező jelleggel! Ha nem, holnaptól jönnie sem kell! És a fizetése is ettől függ! Az mivel jobb, kérdem én????
1289. Timilord (válaszként erre: 1288. - Skar)
2009. okt. 18. 03:26

Mintha iróniát éreznék! :-) Herbalife shake és rosttabletta! Nem mozogtam semmit...sőt! Most kezdtem el röpizni! Nem fogok kampányolni! Ne várd! Egyébként alul működik a pajzsmirigyem, gyógyszert nem szedek rá, plusz évekig antidepresszánst szedtem a pánikbetegségemre (Már nem, jól vagyok egy éve)ettől van a túlsúlyom!Az itt felsoroltakból gondolom világos, hogy nem egyszerű fogynom! Eddig nem is ment! Az, hogy most 11-12kg lement valóban csoda! :-) Sosem fogytam eddig sehogy! Nálam a pajzsmirigy miatt lassabb, mint másoknál talán...na meg időnkén a koncertek alkalmával, ahova a barátainkat kísérjük fellépni hetente módjával de iszogatni is szoktam időnként! Ezt sem lehetne! Gondolom az effajta bűnözés sem gyorsítja a dolgot!

Ha irónia volt, ha nem...gondoltam ezt megosztom veled!

1288. Skar (válaszként erre: 1281. - Timilord)
2009. okt. 18. 02:48
Nnah, erre a csodára én is kíváncsi vagyok. Mit szedsz, hogy hat? És mit csinálsz mellette?
1287. Skar (válaszként erre: 1285. - HusiNyuszi)
2009. okt. 18. 02:46

HusiNyuszi, nem "a tanácsadóm" volt egyikük sem, hanem egyikük egy Kárpátaljáról Izraelbe származott takarítónő, aki a Herbalife-ban rejlő lehetőségek ecsetelésének hevében előkapta a szemüvegét meg a zsebóráját, és megmutatta, miket vesz ő most már magának és mennyiért, miközben a közönség - inkluzíve rosszmagam - nyüszítve próbálta visszatartani a röhögést, másikuk egy amerikás "magyar", aki kamu álláshirdetéssel próbált meg ügynököket toborozni maga alá. Na most takarítónőből találkoztam jó fejekkel, herbalájfosból azóta sem. =)


(Abban persze igazad van, hogy az ügynökölés is szakma, azt is tanulni kell, ahhoz is érzék kell, emberismeret és képesség, hogy észrevegye magát az illető.

Sok olyan szakma van, amit csak azért, mert nem szakközépiskolákba és egyetemeke tanítják az asztrológiától a talpmasszázsig a művelői sem vesznek komolyan, sőt, talán ők a legkevésbé, úgy vannak vele, csak elhatározás kérdése, hogy a pénzszerzésnek ezt a módját válasszák - mert ez az ő szemükben csak az. Az MLM-eseknél ezt súlyosbítja, hogy tényleg rengeteg ostobaságot tömnek a fejükbe, az egészséges gátlásaikat is szétverik a beszervezőik, mert egy piaci légy ügynököcske rövid távon talán tényleg több pénzt hoz.)

1286. bogyobaba
2009. okt. 17. 15:42

Sziasztok!

Nagyon pihen a fórum, pedig én is Herbis vagyok!!

Van még itt valaki? Husinyuszi neked is írtam, de még semmi válasz...Nekem nincs tanácsadóm, így olyan tanácstalan vagyok sokszor...Segítsetek!!

1285. HusiNyuszi (válaszként erre: 1277. - Skar)
2009. okt. 14. 08:54

Még Neked is válaszolok, aztán tényleg megyek dolgozni :-) Igazad van, nagyon sokan még mindig nem értik, hogy a közvetlen értékesítés egy szakma, a tanácsadás egy szakma, és meg kell tanulni, ehelyett nagy szájjal elkezdenek mindenféle butaságot fecsegni. Nekem egy ausztrál felsővonalam mondta egyszer: a Herbalife tanácsadónak naaaaagy füle legyen és nagyon picike szája! :-)


Sajnálom, hogy nem volt szerencséd a tanácsadóddal, de vannak sokan, ne add fel, találhatsz nagyon jókat is, én is ismerek pár szupert.

1284. HusiNyuszi (válaszként erre: 1281. - Timilord)
2009. okt. 14. 08:49

Timilord, neked azért mégiscsak válaszolok gyorsan: épp a múlt héten mértem valakit, akinek ugyanez volt a "baja": kg-ban semmi, de minden mérete csökent, javult a testzsírszázaléka, a csontsűrűsége, az izomtömege, a hidratáltsága, a biológiai életkora, egyszóval MINDEN EREDMÉNYE JAVULT, és nem tudott róla! Ezért van létjogosultsága a Herbalife tanácsadóknak, mert ha ez a mérés nem lett volna, ő feladja, hiszen "nem fogyott"! A fogyás célja kizárólag a ZSÍRvesztés, drágáim, NEM a kg-vesztés! Úgyhogy gyertek csak el a mérésre, és meglátjátok, milyen elégedettek lesztek rögtön! :-) Aztán megindulnak a kilók is, ahogy a zsírsejtjeitek ürülni kezdenek. Egyszóval a legjobb úton haladsz, Timi!!!


(Amíg ezt írtam, félbe kellett hagynom, mert Buckó odahúzott egy széket a pulthoz, és levette az akvárium tetejét!!! Komolyan mondom, igaza van annak, aki szerint egy kétéves gyerek olyan, mint egy fedél nélküli turmix!!! :-)))

2009. okt. 14. 08:43

Kedves Mindenki!


Elnézést, hogy ennyire eltűntem, sajnos ez az iskolakezdés felőrölte minden energiámat. Soha még nem volt ilyen, hogy szinte egész mostanáig alig volt pár nap, amikor minden gyerek iskolába ment!!! Párnaponta hoztak haza új vírusokat, én is folyton elkaptam, szerencsére mindig csak 1-2 nap kellett, és meggyógyultunk, de iszonyatos összevisszaságban telt ez a hat hét. Azonkívül még egy csomó megrendelést is kaptam, ami persze jó, de Ti is tudjátok, mennyire lehet dolgozni egy kétéves mellett délelőtt, megspékelve három naggyal, akik meg "sajnos" már 1 óra körül hazajönnek :-)))


Egyszóval most megyek és tartok egy webkonferenciát 10-től, aztán etetem, lefektetem a kicsit, és akkor talán lesz időm válaszolni végre a kérdésetekre.


Mindenkinek gratulálok, aki kitartó, és fel a fejjel, akinek valami nem megy. Az ingyenes tanácsadás lehetősége továbbra is fennáll, aki ezt szeretné, üzenjen és megbeszéljük.


Addig is legyetek rosszak! :-)))

1282. verucsi
2009. okt. 13. 12:27

Helló Mindenki!

Régen írtam. Eddigi eredményem: 9 hét alatt 6,5kg. Lehetne több is, de így is elégedett vagyok, mert sok-sok centitől szabadultam meg. 2 mérettel kisebb nadrágokat vettem!!! Timilord! Nálam is jellemző a 2 hetes periódus és inkább a centik csökkenése+a testzsír is szépen apad. Úgyhogy csak ne keseregjünk(bár én is szoktam mikor a mérlegre állok)! A tanácsadóm szerint, igen, van ilyen, akiknél az alakformálódás megy előbb, aztán majd a tömegen később jelentkezik. Mindegy, kivárjuk... Úgyhogy csak kitartás MINDENKINEK!

1281. Timilord
2009. szept. 29. 17:02

Szia Husinyuszi!

Hogy lehet az, hogy 2hét alatt egy deka sem ment le...de 5cm a derékból, 2cm csípőből és 1cm combból? Hogy lehet, hogy az kilóban nem jelent semmit...olyan ellentmondásos! És a testzsírmérőn is ez látszik! Nem értem! Persze nagyon örülök neki, hiszen látványos...csak fizikai képtelenségnek tűnik! Nem magamnak mértem...a tanácsadó! Tehát ez tuti! Egyébként simán bírom...gond nélkül! Akár meddig tudnám csinálni...még legalább 20kgot szeretnék...most tartok 10.5kg nál...és sok-sok centinél...ezt fejből nem tudom, de majd megnézem! :-)

Előre is köszönöm a segítségedet! Nagyon eltűntél...remélem jársz erre valamikor!

Puszi és kitartás mindenkinek! Hogy álltok lányok?

1280. granitka
2009. szept. 28. 19:32
Az a baj, hogy folyamat elbukom. Például nem bírom ki, hogy ne vacsizzak, mégha salátát. Ráálltam a napi 4szer eszemre, regeli 6 körül, 11kor valami mondjuk hamlet felvágottal szendvicsként, délután némi ebéd, vagy valami, este meg saláta olajbogyóval, meg ilyenekkel. Szeretnék úgymond "biztosra" menni, tudom, hogy mellé kell tennem magam de nagyon. Csak ha már odateszem magam, jó lenne pici biztatás, hogy még akár sikerülhet is...
2009. szept. 28. 08:46

A turbót én nem próbáltam, viszont a barátnőm és a huga igen, ők egy idő után nem tudták meginni. Viszont sokan dícsérik azt is.

Én a herbával fogytam 11 kg-t sajna ebből visszaszedtem 5-öt de le kell szögeznem ez nem a herbalife hibája,hanem az én torkosságom :P

Gondolkozom rajta, hogy újra neki fogjak, de nekem elég macerás beszerezni, így marad a kalóriaszámlálás. Ez nincs olyan hatékony, viszont ezzel is lehet fogyni ;)

1278. granitka
2009. szept. 27. 21:41
Kérdésem az lenne, hogy mit csináljak, csábító, hogy a turbó d***a olcsóbb. És nem értem, mi a különbség a herbalife és a turbó között. Csak annyit tudok, hogy az egyik ismerősőm herbával nagyon sokat fogyott, tudbósat meg nem ismerek. Csak nem tudok máshova fordulni, mert érdekel a kérdés. Megpróbálnám a herbával, csak nem túl jók az anyagi forrásaim. Olvastam, hogy adatok elküldése után esetleg tudsz tabáscot adni HusiNyuszi, áll még ez a lehetőség? Köszönöm előre is a válaszokat.
1277. Skar
2009. szept. 14. 01:38
Tapasztalatom csak az ügynökeikről van, az is elég volt.:/ Nehezen hinném el, hogy valamihez, ami jó, aminél az ár-érték arány rendben van, csak ilyen értékesítőket találnak.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook