Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1336. Nolcsi26 (válaszként erre: 1334. - Biabababa)
2009. nov. 28. 13:31

Szia!


Én úgy csinálom, hogy 2 teáskanállal rakok a bögrémbe, öntök rá pici tejet, aztán elkeverem , szétnyomkodom a kanállal a bögre falán, aztán csak utána töltöm fel tejjel és vízzel szoktam én felesbe.Bár néha így is marad benn csomó, de az szerencsére csak a bögre alján, így azt már nem iszom meg, mert én rosszul vagyok tőle. :)Én 14 napja iszom . Hétfőn fogom mérni magam. Milyen ízűt iszol?

Sok sikert kívánok! Nono

1335. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 1333. - Skar)
2009. nov. 28. 12:07

Ezek szerint vannak akik mégsem vállalják a nevét! Vagy ha nem is tagadják le, de direkt nem ejtette ki a nő a száján a Herbalife szót!


A termékük nevét azért nem kérdeztem, mert nem érdekelt. A videók gagyik voltak, de mint írtam, pénzvisszafizetést ígért, ezért gondoltam nem vesztek vele semmit. Nem is vesztettem, mivel dupla áron át sem vettem...Ez nekik volt öngól, mert így dupla postaköltség volt a bukta.

1334. biabababa
2009. nov. 28. 11:54

Sziasztok :)

Én 3. napja iszom a port. Most találtam a fórumot. Picit beleolvasgattam :)

Lenne egy olyan kérdésem, hogy aki issza a port, hogyan keveritek ki? Mármint Herbalife-os shakerem nincs... De van egy másmilyen otthon és valahogy nekem mindig marad benne egy két csomó... és én attól nagyon rosszul vagyok. Tudtok erre valami jó ötletet hogyan lehetne megoldani, hogy ne legyen csomós? köszi előre is :)

1333. Skar (válaszként erre: 1332. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 26. 20:39
Elég rendes előélete van már a cégnek ahhoz, hogy ne merjék megmondani, mit is kínálnak. De hogy a ördögbe nem kérdezted meg a termék nevét, és hogy az ördögbe nem volt gyanús, hogy TV-shop szintű videókkal traktálnak?
1332. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 1331. - Champignon)
2009. nov. 26. 06:31

Erre nem tudom a választ, viszont leírom az ezzel kapcsolatos csalódásomat. Kíváncsi vagyok a hálózatban résztvevők véleményére:


Korábban már írtam, hogy nekem az ára miatt kilőve a Herbalife. Ismertem régről és tudtam, hogy mennyibe kerül, ezért nem is ezt kerestem, hanem valamilyen más használható, de olcsóbb terméket. A problémám csak annyi, hogy túl fáradékony vagyok és néhány fölös kilót is cipelek magamon. Az interneten ráakadtam egy wellness-tanácsadó oldalra, ahol ingyenes tanácsadást, nyomonkövetést ígértek. Kattintottam, regisztráltam. Telefonon fel is hívott egy hölgy, beszélt nekem fél órát a táplálkozási piramisról és hasonlókról (nem egészen értettem, hogy miért). Majd adott egy jelszót, amivel letölthettem videókat, amik a TVshop-os reklámokhoz hasonlóak voltak, vagyis kb. 5-en elmondták, hogy új emberek lettek, mielőtt megismerkedtek volna ezzel a módszerrel...

Ezután újabb levélváltás a hölggyel, rákérdeztem a konkrét módszerre és érdeklődtem a költségei felől. A módszer leírásában említett egy shake-et és egy rostkapszulát, de inkább csak a kitartásról és táplálkozási szokások megváltoztatásáról beszélt etc...

Az árát megtévesztően adta meg. Azt mondta, hogy mindössze 15 ezer forint egy hónapra és még ajándékot is fog küldeni. Átgondoltam és mivel azt mondta, hogy garanciát ad, amennyiben nem válik be, akkor visszafizeti a teljes összeget, ezért megrendeltem.

Majd megérkezett az utánvétes csomag, amiért több, mint 30 ezret kellett volna fizetnem. Természetesen ennyim nem is volt, ezért nem vettem át. Az ezt követő újabb telefonbeszélgetésben én kérdeztem rá konkrétan, hogy ez véletlenül nem Herbalife? Csak mert, az ismerettségi körömben egy tucatnyian ajánlgatták már nekem a Herbalife-ot és annak volt pont ennyi az ára egy hónapra. A hölgy csak az én külön rákérdezésemre mondta azt, hogy de igen ez valóban a Herbalife.


Bemásolom az első levelet, amit küldtek:

Tisztelt XY!


Wellness-tanácsadóként az a feladatom, hogy hozzásegítsem az embereket egy tudatosabb, egészségesebb táplálkozáshoz, életmódhoz. Ennek keretén belül kínálom fel Önnek ezt az ingyenes szolgáltatást, ezt az ingyenes wellness-csekket.


A telefonon megbeszéltek szerint, a wellness-csekk időpontja:


2009.11.11., 10:36 óra


Online wellness csekkünk hozzáférési adatai:


(egyszerűen kattintson a következő linkre, vagy írja be a keresőjébe:)xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Pontosan a megadott időben jelentkezni fogok Önnél, már előre örülök az alkalomnak!


Üdvözlettel:

XY/WZ

A WellBiz-Association tagja

és az Ön személyes Wellness-tanácsadója



Szóval korábban csak az árával volt gondom, de ezek után már a termék forgalmazóival is van.

2009. nov. 26. 00:54
A lényeget elfelejtettem. Mindenkitől kérdezem, hogy hol találom meg a termék forgalmazóinak listáját?
2009. nov. 26. 00:51
Nekem fantasztikusan pozitív tapasztalatom van a Herbalife termékkel. 15 évvel ezelőtt megcsípett egy kullancs. Csak nagyon későn jött rá a háziorvosom, vagyis én találtam meg a kullancsot a hátamon...Már utólag nem igen tudtak tenni semmit, antibiotikumot kaptam, egy lórugásnyi adagot, de nem sokat ért. Lime-kórra utaló jelek léptek fel, olyan foltok jöttek elő a testemen, mintha beütöttem volna, először lila, majd, sárga folttá változott és eltűnt. Váratlanul újak jelentek meg rajtam, pedig nem ütöttem be magam. És igen gyenge voltam, egyre gyengébb. Érdekes, hogy nem küldtek kórházba, de talán jobb is, mert találkoztam a Herbalif termékkel. Kb. fél évig ittam a porból kevert italt és ettem a hozzá tartozó tablettákat. És egyszer csak eltűntek a foltok, egyre erősebb lettem. Akkor megfogadtam, hogy ha megint valami problémám lenne, ehhez a termékhez fordulok. Most megint van egy problémám, ki fogom próbálni, mielőtt gyógyszerhez, vagy netán műtéthez kellene fordulnom.
1329. Nolcsi26
2009. nov. 24. 16:23

Nagyon haldoklik ez a fórum. :-(

De azért én jöttem dicsekedni, h. ez a 11. napom és -2 kg-nál tartok! Nagyon boldog vagyok. Márcsak 5 kg van hátra. :-)

2009. nov. 20. 12:43

Sajnos nem tudok minden nap feljönni ide, most is volt egy sürgős munkám, amit tegnap adtam le, azért nem voltam itt, de most gyorsan válaszolok mindenkinek.


Sok sikert és írjatok a Herbalife-tapasztalataitokról!

1327. HusiNyuszi (válaszként erre: 1325. - Nolcsi26)
2009. nov. 20. 12:43

Szia! Szerintem jól csinálod, bár ez csak egy általános válasz, hiszen nem tudom az adataidat (testúly, testmagasság, kor, és hogy mennyit szeretnél leadni) - ha ezeket megírod privátban, kiszámolom Neked konkrétan is. Ha kívánod a kávét, igyál nyugodtan, persze ne mértéktelenül (de azt amúgy sem teszed), és ne rengeteg cukorral - de ezt úgyis tudod :-)


Nekem is megvan az angliai árlista, de speciel Anglia éppen a drágább országok közé tartozik. Ezért lehet, hogy Te valamilyen kedvezménnyel vásároltál. Figyelj rá, nehogy átverjenek hamisított vagy lejárt szavatosságú termékkel. A doboz alján jól láthatóan ott kell lennie a gyártási számnak és a lejárati időnek, a címkén pedig az összetevőknek és az engedélyszámnak vagy a cég telephelyének.


A hátulütője ennek a módszernek egyrészt ugye az, hogy nincs tanácsadód, és így nincs, aki megmérjen (pedig a testelemző mérés /testzsír-százalék, zsigeri zsír mennyisége, vízháztartás, csontsűrűség, izomtömeg, biológiai életkor megismerése/ nagyon sokat segít - és ez nem egy digitális mérleg...) és nincs, aki a Te személyedre szabott tanácsokat adjon, ha valamiben elakadsz - a másik pedig, hogy így nem érvényes a harminc napos pénzvisszafizetési garancia, ha valami miatt meggondolnád magad.


Sok sikert a programhoz! Majd mesélj, hogy haladsz - és Ti is, többiek! Hol tartotok?

1326. HusiNyuszi (válaszként erre: 1324. - Tundek)
2009. nov. 20. 12:35

Teljesen jó így a program, ahogy leírtad. Az ebéded ne legyen több kb 1000 kcal-nál, és akkor biztosan nem lesz gond. Ha éhes vagy, vagy bármi miatt nem tudod betartani, vagy kérdésed van, vagy ha úgy érzed, nem jönnek az eredmények, kérdezz bátran, és igyekszem hamar válaszolni!


Igen, én is forgalmazó vagyok, tőlem is tudsz rendelni, illetve a magyar Központ ki is szállítja Neked az egész ország területén.

1325. Nolcsi26
2009. nov. 17. 20:10

Sziasztok!

Segítenétek picit? 4 napja nekiálltam a fogyókúrának hl-al. Reggel 7-8 között shake, 10kor rost tabi, délben normál ebéd, 4kor rost tabi kefírrel, este 7-8 között shake. Jól csinálom? Sokat iszok mellé, 2-3 liter megvan. Mivel nincs tanácsadóm, itt kérnék seítséget. (Gondolom most sokan azt kérdik, hogy-hogy nincs?! Angliából rendeltem a termékeket, mert ott sokkal olcsóbb.)

Néha ihatok kv-t?

Köszönöm a választ előre is!

1324. tundek (válaszként erre: 1323. - HusiNyuszi)
2009. nov. 5. 18:09

Szia köszönöm szépen a segítségedet. Én arra gondoltam, hogy reggel és este tolnám a shaket és akkor ebédre valami husit salival vagy akár egy normál ebédet is ehetnék csak mondjuk nem egy egész hanem akár csak egy fél adagot. De én sem a teljes ch megvonásra gondolok hanem csak ezen pár dolog elkrülésére. Hétfőn elkezdem komolyan az egészet


Köszönömö szépen mégegyszer. Ha úgy alakul nálad is lehet kapni herbát?

1323. HusiNyuszi (válaszként erre: 1322. - Tundek)
2009. nov. 5. 12:19

Szia, dehogy pofátlankodsz, örülünk Neked! A férjed nagyon jól csinálja, és gratulálok neki a fogyáshoz! A teljes szénhidrát-elvonást semmiképpen nem ajánlom (lásd Atkins), mert arra is szüksége van a szervezetünknek, de valóban gyorsabban jönnek az eredmények, ha az egy normál étkezés is kicsit diétásabb ebben a szakaszban. Azaz nyilván az édességeket el kell hagyni, amennyire lehet, a krumpli és a (nálunk használt fehér, hántolt) rizs sem ajánlatos, inkább párolt zöldségköret a sovány hús mellé. Viszont teljeskiőrlésű kenyeret, durumtésztát, teljes barna rizst ehetsz, sőt, egyél is, mert ezeknek magas a rost- és összetett szénhidrát-tartalma, amire nagy szükséged van, és a fogyásban is segítenek.


A tartósság más kérdés, az inkább azon múlik, hogy türelmesnek kell lenni. Tehát ha jó pár év alatt jött fel a plusz súly, akkor nem szabad egy-két hét alatt leadni. Fokozatosan kell hozzászoktatni a szervezetet az alacsonyabb kalóriaszinthez, hogy ne legyél éhes, mert akkor automatikusan raktározni kezdesz (lásd éhező ősemberek, ugye). Tehát a lassú, heti 1, max heti 2 kg az ideális, mert ezt a tempót meg lehet szokni, és a bőröd sem lesz csúnya. Utána pedig, amikor elérted a célsúlyodat, akkor amennyi ideig fogyóprogramon voltál (napi 2 shake), ugyanannyi ideig legyél fenntartó programon (napi 1 shake, mondjuk a reggeli). Ezt az egészségvédő hatása miatt is érdemes megtartani, akár örökre is, mert nagyon jól táplál, gyorsan kész van (a reggeli a legfontosabb étkezés!) és még finom is :-) Napi 400 Ft nem sok, ha cserében kompenzálod azt a sok rossz hatást, ami amúgy éri a szervezetedet.


Mi a gyerekeimmel minden reggel ezt isszuk kakaó helyett, és alig vagyunk betegek, néha elkapunk valami agresszív vírust, de 1-2 nap alatt kijövünk belőle, míg mások hetekig kínlódnak.


De ha nem akarod tovább enni, akkor is a fogyóprogram ideje alatt szép lassan átalakulnak az étkezési szokásaid, és nem lesz gond tartósan megtartani az új alakod.


Sok sikert hozzá!

1322. tundek
2009. nov. 2. 17:20

Sziasztok


Bocsi, hogy közétek pofátlankodok csak egy kis tanácsot szeretnék azoktól kérni akik már használták a herbát. Férjem valamikor szedte jó pár éve és fogyott tőle sokat. Most elkezdte megint és egy beszedett doboz után a napi két herbával és egy totál normál étkezéssel 4 kilót fogyott. Szeretném csak kérdezni ha ch csokkentett diétát tartok a herba mellett, tehát nem eszem kenyeret, cukrot, tésztát, burgonyát és rizst sütiket akkor tartós eredménye fogyást érhetek el?


Nyuszi Te ha jól tudom nagyon otthon vagy a témában. Köszönöm szépen a választ előre. Még 10 kilót szeretnék fogyni.,

1321. HusiNyuszi (válaszként erre: 1320. - Granitka)
2009. nov. 2. 15:56
Így akkor kb jó, amit eszel. Mennyi nyugalmi anyagcserét számoltam is ki Neked? Na ahhoz tartsd magad, és akkor nem lesz gond. Vagy ha így lassú lesz a fogyásod, van még ötletem :-)
1320. granitka
2009. okt. 30. 13:11
No igen, elég koplalósan hathat a joghurt meg saláta kombináció, de már évek óta megszokott nálam a saláta, és mindig egy feltupírozott salátára kell gondolni. Tescos alap, meg paradicsom, paprika, hagyma az alapja yoghurtos, vagy tejfölös öntettel, plusz még jön a tojás , olajbogyó meg még egy pár finomság. Szóval nem koplalok. csak mivel 2 db normális étkezésem van egy nap, gondoltam, egyre azért szükségem van, nem?
1319. HusiNyuszi (válaszként erre: 1317. - Granitka)
2009. okt. 29. 22:16
Ja, és egy shake mellett csak "joghurt reggeli, meg saláta vacsora" kicsit kevésnek tűnik. Ne koplalj!!! Ne legyél SOHA éhes, ez nagyon fontos! Mert akkor azonnal raktározni kezdesz! Neked már kiszámoltam a napi kalóriamennyiséget, annál kevesebbet ne egyél, mert az visszaüt!
1318. HusiNyuszi (válaszként erre: 1317. - Granitka)
2009. okt. 29. 22:13

Ha saját magad méred magad, akkor természetesen a kilókat és a körméreteidet (mell, derék, has, csípő, comb, kar, nyak). Ha a kg-os fogyás stagnál, de van centis fogyás, az jó, mert azt jelenti, hogy zsírból fogysz és izmot építesz.


Pusztán a kg-mérés nem sokat mond. Az izom nehezebb, mint a zsír. A teljes testmérés (orvosoknál és tanácsadóknál lehet ilyet kérni) viszont megmond egy csomó adatot: a tested összetételét (súlyát, testzsír-százalékát, víztartalmát, csonttömegét, izomtömegét, a zsigeri zsír /a belső szerveket körülvevő zsír/ mértékét), tested felépítési értékét, a nyugalmi anyagcseréd mérőszámát, a napi fehérje szükségletedet, sőt, még a biológiai életkorodat is.


Ha csak az fér bele az életedbe, hogy egy étkezést helyettesítesz Herbalife shake-kel, az is jó, mert sejtszinten regenerál. De ettől nem fogsz fogyni. Ha ugyanakkor növeled a rost-, víz- és fehérjebeviteledet, kicsit csökkented a normál étkezésed adagjait és kicsit növeled a mozgásmennyiségedet, akkor az együtt viszont már jó eredményeket hozhat.


A biztos válasz: próbáld ki egy hónapig, aztán dönts! Csak ne add fel három hét után, amikor épp megszoknád az új dolgokat - a legtöbben itt buknak el... Három hétig bírják, és amikor épp megszoknák, akkor adják fel.


Sok sikert Neked is és mindenkinek!

1317. granitka
2009. okt. 29. 17:37

Bocsi Mindenkitől, de én még mindig annál a kérdésnél ragadta l, hogy ha nézitek (méritek) magatokat, akkor pontosan mit és hol? Kérlek írjatok tippeket:)

A másik, hogy az is mehet a herbalife-val, ha csak egy étkezést (az ebédet) hagyom ki, és a joghurt reggeli, meg a saláta vacsora az marad?

1316. granitka
2009. okt. 28. 12:42

Husinyuszi! Köszönöm a választ, természetesen van még kérdésem, úgyhogy ma-honap jelentkezem privátban!

Timilord! Kitartás!!!! Bár már ott tartanék, ahol Te, vagy legalább beindulna a fogyás:)

1315. HusiNyuszi (válaszként erre: 1314. - Timilord)
2009. okt. 28. 11:36

Szia! A 12 kg 4 és fél hónap alatt, amikor a tetejében pajzsmirigy-alulműködéses is vagy, és semmi mást nem használsz kiegészítőként, mint a shake-et és a rost-tablettát, az bizony nagyon szép eredmény. És még hasznos is, mert így a szervezeted hozzá tudott szokni az új életmódodhoz, és nem jönnek majd vissza a kilók (és a bőröd sem fog megnyúlni).


Viszont ha most lelassult vagy megállt, azzal foglalkozni kell. Normális jelenség, minden fogyás során vannak ilyen úgynevezett "platók", amikor sehogy sem akar továbbmenni a folyamat. Ilyenkor segít a tanácsadó. Pl cseréld le a rost-tablettádat a másikra, amelyikben zöld tea is van, az gyorsítja az anyagcserédet. Vagy tegyél még fehérjeport a shake-edbe (vagy egyszerűen egyél több fehérjét normál étkezésből: tojás, túró, bab, lencse, stb). Kérd meg a tanácsadódat, hogy mérje meg a testzsír-százalékodat (remélem, az elején is megtette ezt), de ha nincs ilyen készüléke, centiket mértetek az elején? A Herbalife nagyon jó a centis fogyásban (az izom nehezebb, mint a zsír, tehát lehet, hogy ugyanannyi kiló vagy, de jobb az izom-zsír arányod, és most éppen centiben fogysz).


Szóval kérd a tanácsadód segítségét, azért kapja a jutalékát! (De azért én is segítek természetesen, ha itt kérdezel.)

1314. Timilord
2009. okt. 28. 05:31

Szia Husinyuszi!

Az én tanácsadóm semmi ilyesmit nem számolt ki! Én napi kétszer 2csapott ek port és alkalmanként 2rosttablettát eszek, plusz az étkezés! Ennyi! Mostanában nagyon lassú, van, hogy semmi, vagy 2 hét alatt 1.3kg! eddig 12kg kb 4 és fél hónap alatt!Az elején volt 2kg hetente...aztán megállt...és nagyon lassú!

1313. HusiNyuszi (válaszként erre: 1306. - Skar)
2009. okt. 27. 23:08

Egy normális párbeszéd szerintem így hangzik (mondjuk bemutatnak valakinek egy házibulin):

- Hallom, Te tanár vagy?

- Igen, általános iskolában tanítok. És Te?

- Én táplálkozási tanácsadással foglalkozom.

Ha itt ő elkezd az időjárásról beszélni, akkor ennyi volt, nem érdekli a téma, és én nem erőltetem. Ha visszakérdez:

- Tényleg, és az mit jelent? Ilyen csodaporokat meg bogyókat árulsz?

- Nem egészen. Segítek például lefogyni valakinek vagy enyhíteni az allergiáját, erősíteni az immunrendszerét, ilyesmi.

Ha erre a tegnapi filmről kezd el beszélni, vagy megkérdi, mi a hobbyd, akkor tovább nem mesélek a munkámról. Ha viszont felcsillan a szeme, és azt mondja, hogy az anyukája le akar fogyni vagy a férje allergiás vagy a kisfia folyton ntáhás, és mit javasolnék, akkor elkezdhetünk erről beszélni.


Fontos, hogy Ő KÉRJE az infót, ne én öntsem rá kéretlenül. Szerintem ezen múlik minden.

1312. HusiNyuszi (válaszként erre: 1305. - Skar)
2009. okt. 27. 23:02
Lenmag helyett akkor már inkább zabrost (tudom, nem vagyunk lovak :-), de az jobb). Fehérjéből is lehet másikat, ez mindenkinek a saját döntése. Dehogy magyarázom el, mitől jobbak a Herbalife-termékek! :-) Mit tudom én, nem vagyok dietetikus! :-))) Csak azt tudom, hogy nekem és egy csomó ismerősnek meg ismeretlennek használtak, és jó minőségűek lehetnek, ha a cég már lassan 30 éve piacvezető a szakmában. Nekem ennyi elég, de senkinek nem kötelező ezt figyelembe venni, mindenki egyen, amit akar, én aztán nem fogok lukat beszélni senki hasába - mert én egy nagyon kedves, aranyos és tartózkodó Herbalife-os vagyok :-)))
1311. HusiNyuszi (válaszként erre: 1304. - Pirosalma)
2009. okt. 27. 22:58

Szia, Pirosalma! Hű, de rég beszélgettünk! :-)


A fehérjefaktort Dr David Heber amerikai dietetikus módszere alapján számítjuk ki (a tudományos címeit most nem sorolom fel, de egy elismert szakértőről van szó). Pl egy 26-os BMI-jű, 160 cm magas nőnek, aki ezek szerint 67 kg, és kb 10 kg súlyfeleslege van, 103 a fehérjefaktora, ami azt jelenti, hogy Dr Heber kb 100 gr fehérje elfogyasztását javasolja neki naponta. Te pontosan tudod, mire jó ez: több fehérje -> több izom -> nagyobb kalóriafelhasználás -> kevesebb zsír -> több izom és így tovább. Pozitív ördögi kör, és még az éhségérzetet is csökkenti, ami egy fogyóprogramnál nem utolsó szempont.

1310. HusiNyuszi (válaszként erre: 1309. - Granitka)
2009. okt. 27. 22:53

Granitka, írtam privit. Csak egyet felejtettem ki: kérdezted az amerikai termékeket. EU-ban mások a szabványok, azért kicsit mások az itthon kapható termékek (pl a legtöbb európai jódhiányos, ezért nálunk van benne jód, az amerikaiban nincs), de különben nagyon nagy különbség nincs köztük.


Ez válasz arra a megjegyzésre is, hogy miért ilyen drágák. Hát erre sok mindent lehetne mondani, hogy a Mercedes is drágább, mint a Suzuki meg hasonlók - jó, sokszor csak a márkanév miatt fizetsz, de azért az a mondás sem hülyeség, hogy olcsó húsnak híg a leve... Nézzétek, nekem megéri, mert látom, hogy működik, és a gyerekeim meg én nem fogyásra, hanem egészség miatt, étrendkiegészítőként esszük, és a legdurvább vírust is leküzdjük egy-két nap alatt. Szóval én csak annyit mondok, hogy ez a minőség ennyibe kerül. Remélem, hamarosan mindenki meg tudja fizetni, mert javul az életszínvonal. Sajnos, ez van... de azért szerintem a legtöbben jóval többet költenek naponta 1000 Ft-nál ennivalóra (és nem is jó minőségű ennivalóra), meg nasira, cigire, stb, és nem biztos, hogy az nagyon jót tesz az egészségünknek. De ez kinek-kinek a maga döntése. Én inkább erre költök, mint gyógyszerre, még amikor rosszul mennek a dolgaim, akkor is. Ha egészség van, minden van, ugye, és ezektől én tényleg jobban vagyok. (Meg fogytam is :-)))

1309. granitka
2009. okt. 27. 18:53

Tökigazad van a tanácsadással kapcsolatban, bár ténxleg kedves volt, meg talán segítőkész, de vagy nem mondta el a mérés kérdést (már egy éve volt, hogy rendeltem), vagy kérdeztem, és elfelejtettem azóta. :)

Azért próbálkozom, csak most duplán rossz a hét, mert lassan jönnek a piros betűs ünnepek, és ilyenkor se közérzet, se semmi. Csak puffadás...:)

1308. Skar (válaszként erre: 1307. - Granitka)
2009. okt. 27. 17:45

A ruháidon és a közérzeteden.

Az mitől volt "tanácsadó", aki eladott neked valamit, de nem magyarázta el, amit tudni akarsz vele kapcsolatban? Voltunk cimborával zárat venni, na az az eladó a boltban, az adott tanácsot, de ha megkérdik, mi a szakmája, nyilván azt mondja, eladó. :)

1307. granitka
2009. okt. 27. 16:28
Komolyan mondom, úgy érzem, csak puffffffffadok:( azért próbálkozom. Ti tudjátok, honnan kell mérni? nincs tanácsadóm, meg a ki volt, ő sem magyarázta el részletesen.. Szóval hol mérjem magam és figyeljem az esetleges változásokat?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook