Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1366. jennifer lopez (válaszként erre: 1359. - 008e232c2c)
2010. jan. 18. 11:37
Mennyi idő alatt sikerült a 23 kg-tól megszabadulni?
1365. HusiNyuszi (válaszként erre: 1362. - Minerva65)
2010. jan. 18. 09:16

Köszönöm, én is Neked.


Én annyira megszerettem ezt a turmixot, hogy nagyon nem szívesen mondanék le róla. Nekem törzsvásárlóként csak 400 Ft egy adag, ennyibe belekerülne az is, ha kenyeret-felvágottat-paradicsomot-tejet reggeliznénk, és én inkább ezt veszem.


Van még valaki itt, aki nem fogyás miatt issza, hanem az egészsége miatt?

1364. HusiNyuszi (válaszként erre: 1363. - Biabababa)
2010. jan. 18. 09:13
Számból vetted ki a szót :-))) Nélküle is lehet, csak vele könnyebb, ennyi :-)
1363. biabababa
2010. jan. 17. 22:16

Szerintem azzal, hogy egy darabig konkrétan odafigyelek magamra, a napi 5 étkezésre, arra hogy mit mikor és hogyan egyek, a folyamatos ivásra...stb...illetve megszokjam újra a mozgást, a tornát, és izmosabb leszek (illetve a rárakódott zsírtömeg lemegy), ami által több kalóriát fogok alapból elégetni, mint most. Ezek mind megmaradnak a későbbiekben. És szerintem tartható a súly is.

Szerintem senki sem állítja, hogy nem lehet lefogyni e nélkül.

Nekem legjobban az tetszik, hogy hamar megvan... :)

1362. minerva65 (válaszként erre: 1361. - HusiNyuszi)
2010. jan. 17. 22:15

Nem kételkedek hatásába.

Minden szavad igaz lehet!!!

De, azért ti is... rendszeres fogyasztói vagytok.

Örülök,hogy számotokra elérhető!

Jó egészséget kívánok!

1361. HusiNyuszi (válaszként erre: 1360. - Minerva65)
2010. jan. 17. 22:01

Azzal nem értek egyet, hogy nem hagyhatod abba. Ha végigcsináltad a programot és elérted, amit akartál, akkor már nem kell a fogyóprogramot csinálnod tovább. Persze ha visszatérsz ahhoz az életmódhoz, ami miatt meghíztál, akkor vissza fogsz hízni, de ha tartod a közben bevezetett egyéb jó szokásokat, akkor tartani fogod a súlyod.


Más kérdés, hogy megszereted, és tudod azt is, hogy egészséges, és akkor folytatod - már nem a fogyóprogramot, hanem csak reggelire iszol egyet kakaó vagy kávé helyett. A kamasz fiaimnak nem kell fogyniuk, csupa izom mind, de minden reggel ezt isszák, és szinte soha nem betegek, nagyon erős lett az immunrendszerük. Arról nem is beszélve, hogy két perc alatt megvan, tele gyomorral indulnak iskolába, elég később kelni (ezt nagyon szeretjük! :-), mégsem éhesek egészen ebédig. Szóval vannak egyéb jó hatásai is, nemcsak fogyáshoz jó.

1360. minerva65
2010. jan. 17. 21:16

Hümmm!

Nem drága,te szerencsés emberke vagy aki 20ezer ft-ja van a havi adagra.

Arról meg végképp ne feledkezzünk meg,ha egyszer elkezted szedni és inni ezt nem hagyhatod abba mert akkor fabatkát sem ér !

Sok sikert!

2010. jan. 17. 17:02
Egyáltalán nem vészes az ára mert aki végigcsinálja meg lesz az eredménye.Én csak ebben hiszek hisz a Herbalife segített nekem megszabadulni -23kg-tól!Sok sikert!
1358. biabababa
2010. jan. 17. 15:13

Sziasztok!

HusiNyuszi én azt értem, hogy 22 adag... de nekem sokkal többre jön ki, pedig két kanállal teszek bele, ahogy a dobozon is írja. És pont emiatt mondom, hogyha jobban belegondolunk annyira (főleg így, hogy nekem többre is kijön) tényleg nem annyira vészes az ára.

További sikereket mindenkinek :)

1357. HusiNyuszi (válaszként erre: 1356. - 008e232c2c)
2010. jan. 16. 21:30
Szia! Válaszoltam! :-)
2010. jan. 16. 13:39
Szia HusiNyuszi irtam privit:-))
2010. jan. 16. 02:04

Sziasztok!


Bocs, hogy rég nem jártam erre, de gőzerővel dolgozunk egy nagyon jó új dolgon (a főoldalon is ott van szponzorált cikk képében :-)


Timilord, Isten éltessen így utólag is! Bejja, a 23 kg szuper eredmény, gratulálok! (Írtam privit.)


Biabababa, egy doboz shake kb 22 adag, tehát ha 2x iszod egy nap, akkor 11 napra elég, vagyis két doboz 22 napra. Még az sem egészen egy hónap. Viszont amikor ezt eszed, akkor nem eszel mást, tehát arra nem költesz. Egy adag shake ára 586 Ft még akkor is, ha nem törzsvásárlói kedvezménnyel veszed. Ha bio alapanyagokból összeállítasz egy tápláló, értékes, de alacsony kalóriaértékű ételt, az biztos, hogy ennél többe fog kerülni. Tehát igaz, hogy drága egy doboz egyszerre, de szerintem megéri.


Vadasztmaria, gratulálok Neked is és ügyes legyél! De ahogy leírod, az alapján az is leszel. Hajrá!


Mindenkinek sok sikert és írjatok privit, ha van valami sürgős, mert arról kapok értesítést mailben.

2010. jan. 15. 13:29
Sziasztok! Én ma kezdtem a kúrát. 15 kilót szeretnék fogyni, de igazából engem nem is a súly érdekel, hanem hogy beleférjek a terhességem előtt viselt ruháimba :) Én napi 2-szer iszom shake-t, az egyikbe teszek két kanál fehérjeport is. Emellett szedem a multivitamint és iszom az energetizáló teát. Még csak az első napom, de be kell vallanom, hosszú idő óta ma van az első nap, hogy nem akarok ülve elaludni. A reggelitől az ebédig simán kibírtam a shake-kel, eszembe sem jutott nassolni. Ráadásul örömmel konstatáltam, hogy a gyorséttermi kajáról sem kell lemondanom, csak olyat kell választanom, ami minél kevesebb zsírt, és minél több fehérjét tartalmaz. Nagyon bizakodó vagyok :) Az ára húzós, de kiszámoltam, hogy ha reggelit és ebédet kellene vennem/főznöm, akkor kb ugyanennyiből jönnék ki. A kisfiamnak persze főzök, és amit ő eszik ebédre, azt fogom enni vacsorára :) Remélem hamar beindul a folyamat, és elég kitartás lesz bennem :)
1353. biabababa
2010. jan. 9. 20:22

Sziasztok! Hát igen az ára nagyon húzós. Szerintem is. Bár nekem azt mondta a tanácsadó, hogy 1 hónapra kb. elég a 2 doboz shake. Hááááát, lehet hogy valamit rosszul csinálok, de nekem eddig fogyott el 1 doboz kb, és két evőkanállal teszek bele, ahogy a dobozon írják.

Eddig nyár óta fogytam 7 kilót. Intenzíven, ahogy kéne a H port sem iszom. Mert a karácsony vírus miatt kimaradt... utána nyaraltunk. Most meg még csak vagy vacsira vagy reggelire jön össze, mert mindig megkívánok valamit. :) Viszont az 100%-osan igaz, hogy jobban érzem magam a bőrömben (nem a -kg-k miatt).

Bejja_24, tudok neked ajánlani valakit, akitől én is rendelem, velem nagyon aranyos volt, írj privit ha gondolod, de nem Hoxás.

Sok sikert a továbbiakban is mindenkinek :)

1352. Skar (válaszként erre: 1351. - Kandus)
2010. jan. 9. 03:48
Úgy tűnik, nekik is annyi fontos írni valójuk van ide, mint neked. :D
1351. Kandus
2010. jan. 7. 18:26
Szabin vagytok? Hoool vagytok?
1350. szofizoli (válaszként erre: 1340. - Biabababa)
2010. jan. 6. 19:35

Szia Biabababa!

Én mimdig az epreset ittam és én csak kizárólag hideg vizzel nagyon szerettem nagyon gongolkodom rajta, újra kezdem de mint ahogy írta is hát elég drága bár tíz évvel ezelött is kb egy tizes volt mindig ennél kötök ki mert ez legalább garantált siker.Neked is kívánok hozzá sok sikert kitartást meglátod meg fogja érni.

1349. szofizoli
2010. jan. 6. 19:25

Sziasztok!

Figyelmesen olvasom a Herba...al kapcsolatos tapasztalatokat hát én ki próbálatm nagyon sok mindent nekem ez volt a lehető legjobb eddeig nem csak a fogyás hanem sokkal jobban éreztem magam a börömbe nem voltam fáradékony sokkal jobb volt a közérzetem öszintén nekem egy problémám van vele egy akadálya van az állandó fogyasztásának hiánya és az nem más mint a termék ára!!!!!!!! SAJNOS!!!!

1348. Kandus
2010. jan. 5. 17:26
Mivan Csajszik??? Hol vagytok???
2010. jan. 3. 17:39
Sziasztok!Én még új vagyok köztetek régen én is a Herba..al fogytam le 23 kilót.De újra el szeretném kezdeni februártól.Tudtok nekem segíteni,hogy itt tudnék e valakitől rendelni majd?
1346. Timilord
2009. dec. 23. 13:18
Boldog Karácsonyt Mindenkinek és sok sikert a kilók megtartásához!Én azt találtam ki, hogy 1 nap csak egy vendégségbe megyek, így a napi egyszeri étkezést ki lehet pipálni és így max csak napi 1 sütivel lépem túl az adagot! És persze senki sem sértődik meg, hogy nem eszem!Remélem az az egy süti nem ront el mindent...nem hagyhatom ki, mert a szülinapom is most van...készülnek rá...a Jézuska hozott dec. 24-én!!!Már a 14kg minusz is szép ajándék!
2009. dec. 13. 16:58

Timilord, Biabababa, Nolcsi: nagyon ügyesek vagytok, gratulálok!!! Csak így tovább! Ha akartok tippeket arra, hogy hogy tudjátok átvészelni a karácsonyt hízás nélkül, sőt, akár fogyva is közben, akkor küldjetek privit, e-mailben át tudok küldeni egy Herbalife-os ötlet-összeállítást erről (ez nem termékekről szól, hanem egyéb ötletekről).


Általában pedig: elég kevés időm van feljönni ide, de ha privátban írtok, akkor a Hoxa rendszere szól nekem, és akkor legkésőbb két nap múlva látom, hogy volt üzenet, és mindenképp feljövök.


Szóval ha valami sürgős van, privit írjatok!


És Boldog Karácsonyt mindenkinek, akivel addig nem beszélek! :-) xxx

1344. HusiNyuszi (válaszként erre: 1338. - Verucsi)
2009. dec. 13. 16:55
Szia, Verucsi! Mindig vannak "platók", amikor egy időre lelassul a fogyás, mert a szervezeted folyamatosan alakul át, ezek miatt ne aggódj, be fog indulni újra. Persze lehet, hogy valamit majd változtatnod kell: pl ThermoComplete a Zabrost helyett, vagy több fehérjepor... (Bocsi, most nem emlékszem, hogy Te konkrétan mit eszel a termékek közül.)
1343. HusiNyuszi (válaszként erre: 1334. - Biabababa)
2009. dec. 13. 16:53
Szia, Biabababa! Mindenképpen először a folyadékot rakd bele az edénybe, és a port csak másodszor! Így nem lesz csomós. De a legjobb, ha turmixot használsz, gépet, nem kézit, mert azzal habos is lesz, nyami, úgy tényleg sokkal finomabb :-)))
1342. HusiNyuszi (válaszként erre: 1332. - 5fbb0bd9cd)
2009. dec. 13. 16:51
Szia, Kacskarina! Sajnos vannak minden cégnél olyan dolgozók, akik rontják a cég hitelét, hírnevét. Ha csak egy shake-et iszol naponta, az kb 18.500 Ft egy hónapra (12.900 Ft egy 21-adagos doboz), illetve ha törzsvásárló vagy, akkor kb 14.000 Ft (9.739 Ft így a doboz). Nagyon ostoba tanácsadót sikerült kifognod... A termék ettől persze még jó, de hát nem a terméket vesszük meg sosem, hanem azt, aki eladja - akármilyen furcsán hangzik is ez, de így van... és Neked sajnos pont egy ilyen jutott.
1341. Nolcsi26
2009. dec. 4. 08:39

Szia Biabababa!


Én 3 hétnél tartok, 2 hétig jól ment, aztán megjött a havim, és volt pár nap amikor nem tudtam betartani. -2 és fél kg-nál tartok.

De centiben is ment le. Én karácsonyig csinálom, addig akarok még 3 kg -t fogyni. De lehet január is lesz belőle, amíg nem érem el a kitűzött célt, nem hagyom abba. :) Majd írj, Te hogy állsz! Sok sikert!!

1340. biabababa
2009. dec. 2. 20:25
Wow képzeljétek első hetet átvészeltem! Nekem még mindig ízlik a por, anyuék azt mondták 3 nap után úgyse fogom csinálni! Ti hogy álltok?
1339. Timilord (válaszként erre: 1338. - Verucsi)
2009. nov. 30. 01:39

Szia! Ne keseredj el! Én 5és fél hónapja csinálom! Iszonyú sok holtpontom volt, többször több hét is eltelt 1dkg fogyás nélkül. Most tartok 12.5kg-nál és nekem még jóindulattal is legalább 15 van hátra :-) Hosszú idő állás után most ment le előző héten 1.8kg! Remélem beindul megint! Nagyon nehéz úgy kitartani, hogy nem jönnek a kilók...de megéri talán! Hozzáteszem centiben nem semmi...minden honnan 10-12cm ment le!Minden nagy rám! :-) Olyan farmert hordok, amit már vagy 5 éve nem tudtam felvenni! Ez nagy öröm! Meg a visszajelzések is, hogy egyre csinosabb vagy stb...:-) Kitartás mindenkinek!


Kataóvónéni!

Köszönöm a jelet....bár nem tudom ez a része hogy megy :-) De biztos kedvességből küldted, nagyon aranyos tőled! Jól esik, köszönöm! Megnéztelek!!! Nagyon szép lettél! Hihetetlen különbség....nem tudom olvasod-e...de gratulálok!

Puszi mindenkinek!

1338. verucsi (válaszként erre: 1334. - Biabababa)
2009. nov. 28. 21:59

Szió! Próbáld ki a "duncosüveget"! nekem amúgy csak a csokis por marad csomós.De olcsó műanyag shakert már lehet kapni 200forintért is. De az üveg az tuti!!!

Amúgy már régen írtam, 15 hét után -8,7kg(többet vártam!) és sok cm. De most 3-4 hete nagyon lelassúlt, de ugye beindul újra??? Nem panaszkodok, mert teljesen átformálódtam és még soha nem fogytam semmivel ennyit. De a kitűzött célhoz még 6,8kg van hátra és ilyen lassan, húúúú hol van az még...

1337. biabababa (válaszként erre: 1336. - Nolcsi26)
2009. nov. 28. 16:05
Hát én még csak 3. napja. :) De elég jól bírom és tetszik is. Reggel csokisat és este vaníliásat. Te?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook