Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2010. febr. 5. 09:22

[link]


Ha van energiátok, gyűjtsük ide, és osszuk meg mással is a jó ötleteinket :)


Nem biztos hogy mindenki Herbalife-fal fogy, de a receptek mindenkinek jól jöhetnek :)

1395. HusiNyuszi (válaszként erre: 1394. - Bf5264a5b9)
2010. febr. 4. 13:02
De jó ötleteid vannak! :-) Ilyenek jöhetnek még, köszi! :-) És gratulálok az eredményeidhez!
2010. febr. 2. 06:54

Sziasztok!


Megint én :)


Megosztanék veletek egy trükköt :) Csokit ettem volna, vagy valami édeset, amit ugye nem lehet, és találtam egy nagyszerű pótlószert :) Az egyik gyártónak van ilyen tülltasis-piramisos teából vanília/karamell ízesítésű teája. Magában elég édes, és nagyon finom íze van, de én raktam bele egy nagyon pici tejet. Ettől tök krémes lett az egész, és a tej kihozta az édes ízét. Na ezt iszom én ha megkívánom a csokit :)


Eddig ilyen napi 1 tábla csoki volt az alaphang. 2,5 hete semmi csoki, de még csak így meg se fordult a fejemben hogy megengedhetem magamnak... viszont kitaláltam a pótlásra ezt a forró, karamelles überfincsi teát :)


Gondoltam hátha érdekel valakit :)

2010. febr. 1. 16:17

Eredményeim a 17. napon:


testzsír: -0,5%

BMI: -2,1

súly: -5,5

centi -22 összesen (legtöbb csípőből - 6 centi és hasból, valamint mellbőségből mell alatt -5 centi mindkettő)


Legközelebb veszek vaníliás shaket is kipróbálni. Most egyelőre vettem egy csokisat, és két féle fehérjeszeletet megkósolni. 2 hét múlva jön legközelebb a tanácsadó, akkor sztem veszek mindkettőből 1-1 dobozzal ha ízlik, egy multivitamint, és 1 formula expresszt (ez ilyen egy adag shake szeletben, ha éppen olyan helyen vagyok, ahol nem tudok shaket keverni...).


Közben kiderült hogy nem rosszindulatú (ezt a doki külön hangsúlyozta) pajzsmirigy gyulladásom van, ami nem visszafordítható folyamat, és ebből adódóan pajzsmirigy alulműködésem is van. Gyógyszer egyelőre nem adtak rá, de negyedévente kontrollra kell járni :(


De vissza a Herbalife-ra :) Nagyon boldog vagyok, hogy beindult a folyamat, mert ez ad doppingot a továbbiakban :)


ui. tudtátok, hogy a megpirított savanyúkáposztának cérnametélthez hasonló íze van, és mindemellett nagyon kevés benne a kalória? Lecsós csirkével valami isteni :))) A férjem szerint: "Baromi kreatív tud lenni egy ember egy megfelelő tápanyagtáblázattal a kezében!" :P

1392. HusiNyuszi (válaszként erre: 1389. - Biabababa)
2010. febr. 1. 09:02
Inkább 25 és 35 % között mondanám a testzsírszázalékot, 30 körül teljesen jó. Az a lényeg, hogy lásd és érezd a változást! Persze az is sokat segít, ha nemcsak Te, de mások is látják :-) Nagyon ügyes vagy Te, gratulálok! Jó úton haladsz!
1391. HusiNyuszi (válaszként erre: 1388. - Timilord)
2010. febr. 1. 09:00
Timilord, minden elismerésem a Tiéd! Nagyon kitartó vagy, gratulálok! És igazán szépek az eredményeid is! A Te esetedben már a súlytartás is nagyszerű eredmény, hiszen a pajzsmirigy-alulműködéssel kezeletlenül - híznod "kellene", és híznál is, ha nem lennél ilyen ügyes. Csak így tovább!
1390. HusiNyuszi (válaszként erre: 1387. - Kima21)
2010. febr. 1. 08:58
Nem, ezek a négy alaptermék: shake, multivitamin, fehérjepor és rost-tabletta, de ha valamelyikre Neekd nincs szükséged, be lehet cserélni másikra. Úgyis érdemes előtte személyes állapotfelmérést tartani, hogy Neked pontosan mire van szükséged. A program egyik szépsége az, hogy teljesen személyre szabható.
1389. biabababa
2010. jan. 30. 16:46

Szerintem inkább az elmérés miatt nem látszik, mert a nadrágomat meg letolom már kikapcsolás nélkül... :) Meg mindenki látja, hogy ment le, meg feljön már pár a régi cuccaim közül...

Barátoméknál olyan mérleg van, ami elvileg mindenfélét kiír és ott 37,2% a zsír, és elvileg nyáron ez 40 volt. És 20-31 között a jó(legalábbis a lapon asszem ez volt írva). A víz és az izom elvileg a rendes határokon belül van. :)

1388. Timilord
2010. jan. 30. 04:51
Hát az én fogyásomat biztos megszokja a bőröm és a szervezetem...:-) Elég lassan megy! Kb.7hónapja csinálom és 15,2kg-nál tartok! Sajnos még ennyi hátra van! Nem tudjuk, hogy nálam miért ilyen lassú, de nem adtam/adom fel! egy pici pajzsmirigy alul működésem van, de nem kezelik...valószínűleg ezért is! Néha kibukok, amikor eltelnek hetek anélkül, hogy egy dkg lemenne...de kitartok! Sok a dicséret .. ez is segít...és a sok-sok cm!!! És az óriás ruhák persze! :-)
1387. Kima21 (válaszként erre: 1386. - HusiNyuszi)
2010. jan. 29. 22:43
és ez a négy termék ez mind a 4 shake...vagy más?
1386. HusiNyuszi (válaszként erre: 1384. - Kima21)
2010. jan. 29. 21:18

Ez egy kíméletes, és értelmes tempójú fogyás, ennél nem fog lógni a bőröd, mert lassú a fogyás, ezt a bőröd is meg tudja szokni és ezért is kisebb a visszahízás veszélye.


Kedvezményt akkor kaphatsz, ha szerződéses fogyasztó leszel. Ennek a feltétele a kezdőcsomag megvásárlása, ami jelenleg 30.200 Ft-ba kerül, ebben négy termék van, 15 %-os kedvezménnyel. A további termékeket már 25 % kedvezménnyel kapod.

1385. Kima21
2010. jan. 29. 20:00
és ha mondjuk több shaket rendelek egyszerre akkor jár vmi kedvezmény?
1384. Kima21 (válaszként erre: 1381. - HusiNyuszi)
2010. jan. 29. 19:53

értem köszi:)

és ha elkezdek fogyni akkor a böröm az logni fog???:S

1383. HusiNyuszi (válaszként erre: 1380. - Timi198510)
2010. jan. 29. 19:32
Ki kell számolni testre szabottan, hogy Neked mennyi fehérjét kell fogyasztanod, és az alapján dönts. A gyógyszertári fehérjeporokat nem ajánlom, nem hatásosak, csak pénzkidobás. Inkább vegyél még egy shake-et és egyél fehérjedúsabb ételeket. A tanácsadód tud segíteni, biztos van táblázata az ételek fehérjetartalmáról.
1382. HusiNyuszi (válaszként erre: 1379. - Biabababa)
2010. jan. 29. 19:31
Szia! Meg kellene nézetned a testzsírszázalékodat, inkább a centis fogyás szokott először jönni, ha Nálad ez nem így van, talán állítani kellene a programodon.
1381. HusiNyuszi (válaszként erre: 1375. - Kima21)
2010. jan. 29. 19:30

A por segít, és közben könnyebb lesz új, egészségesebb szokásokat bevezetned. Ebben is segít a tanácsadód. Ezáltal az átlagos fogyóprogramokénál sokkal kisebb a visszahízás aránya.


Herbalife termékeket független tanácsadóktól lehet vásárolni. Ha nem ismersz ilyet, fordulhatsz a Herbalife Magyarország központjához (keress rá a szóra a Google-ban), vagy a Google találatok közt látható bármelyik tanácsadóhoz (én is köztük vagyok :-)

2010. jan. 29. 19:29

Sziasztok!

Én most szeretném elkezdeni a shaket inni, és ahogy olvasom fehérjével hatásosabb. Nem tudja valaki véletlenül, hogy fehérjét lehet venni gyógyszertárban is vagy valahol máshol, mert a HL-os nekem most egy kicsit drága. A shaket mindenképpen megveszem de ha nem muszály nem venném meg ilyen drágán a feférjét, akkor inkább veszek 2 shaket.

1379. biabababa
2010. jan. 28. 14:33

Sziasztok! Végre van időm magamra :) Szóval ma végre tornáztam, tegnap vacsira már port ittam :) Most újra hozzá kell szokni, mert most kicsit nem annyira azt ettem, amit akartam...

Viszont nyár óta lement közel 8 kg és centikben nem igazán mutatkozik meg. Ezt furcsállom.

Meséljetek ti is :)

2010. jan. 28. 13:31
Hol vagytok csajok?Na megy a fogyás?
1377. Kima21 (válaszként erre: 1376. - 008e232c2c)
2010. jan. 27. 13:49
ahhaaam értem:)
1376. 008e232c2c (válaszként erre: 1375. - Kima21)
2010. jan. 27. 13:38
Szia Kima21:-)Hát ha már nem iszod azért oda kell figyelni a táplálkozásra mert ha össze eszel majd utánna mindent óhatatlanúl vissza fog menni.Oda kell figyelned utánna is mit eszel.hát tanácsadoktól is tudsz rendelni itt a fórumon is van tanácsadó.Én 2 évig tartottam a súllyomat de utánna visszamászott sajna ami az én hibám mert nem figyeltem oda s aztán ettem ám mindent s persze nem mozogtam.
1375. Kima21
2010. jan. 27. 13:32

sziasztok...most akadtam rá a neten erre a sahke porra...amiket olvastam rola azok szerint nem 1 rossz dolog:)szeretném kiprobálni...de télleg igaz h ha 1x elkezdjuk akkor nem állhatunk le vele mert visszahizunk????ha mondjuk 1honapig iszom...és lemegy pl 5kg,és utána már nem szeretnék fogyni,és nem iszom tovább.akkor kb 3hét mulva már ott tartok mintha nem is ittam volna????mert akkor csak pénzkidobás(és hát ugye válság van :S :))......

am csak neten lehet rendelni???

2010. jan. 26. 13:25

Sziasztok!


Persze, lehet külföldről, akár eBay-en keresztül is vásárolni. Amit így nem kapsz meg: elvész a harmincnapos pénzvisszafizetési garanciád, ah mégsem válik be a termék, illetve semmilyen szavatossági igénnyel nem élhetsz. Tavaly például én kicseréltem egy itteni hölgynek a krémeskekszes shake-jét egy csokisra teljesen ingyen, mert nem ízlett neki az íze.


Másrészt tanácsadód sem lesz, és én nem érek rá sajnos mindenkinek válaszolni... :-)


Nagyon sokszor lejárt szavatosságú, Magyarországon nem is engedélyezett dobozokat árulnak a neten, vigyázzatok vele - de Ti tudjátok.


Bernadette, ha Te is tanácsadó vagy, akkor tudnod kell, hogy nekünk kötelező minden terméket a megállapított áron adni, azaz pl a shake-et 12.900 Ft-ért. Bárki lehet szerződéses fogyasztó, aki egyszer megveszi a kezdőcsomagot, onnantól kezdve már 25 % engedménnyel kapja a termékeket, tehát pl a shake így 9.740 Ft.

2010. jan. 20. 13:43
Elkezdtem a naplót :) Hogy milyen gyakorisággal írok bele, azt még nem tudom, de elkezdtem :)
1372. HusiNyuszi (válaszként erre: 1370. - Bf5264a5b9)
2010. jan. 19. 20:08
Jaj, de örülök, hogy sikerül! Gratulálok, nagyon szép eredmény!!! Csókollak :-)))
1371. 008e232c2c (válaszként erre: 1370. - Bf5264a5b9)
2010. jan. 19. 17:56
Szia vadasztmaria nagyon jól haladsz bár kár,hogy nem írsz naplót.Már most szép eredmény!
2010. jan. 19. 09:09

Sziasztok!


Helyzetjelentenék :) Ma vagyok az 5. napon, és eddig 4,5 kiló ment le :) Naggyon örülök Neki :)Nem vagyok álmos, fáradt, és ami a legmeglepőbb, hogy éhesnek se érzem magam így nasi szinten. Reggelire megiszom a shake-t, az kitart délig, akkor megint iszok egyet, aztán jön egy light uzsi (alma, vagy vmi könnyű leves), és mivel nagyon kevés a kalória amit megettem napközben, vacsira ilyen 7-800 kalória marad, hogy 1400 alatt legyek. Persze ennyit nem bírok megenni :) Jövő héten jön a tanácsadóm, remélem addigra tovább mennek a kilók :) Az a fura, hogy próbáltam már nagyon sokféle kúrát, és árban kb. ugyanennyire jöttem ki, viszont hatásilag meg semmi nem volt ehhez képest :)


Mindenkinek kitartást és örömöt ezzel a programmal (Nekem megvan :D ):


Marcsi

1369. 008e232c2c (válaszként erre: 1368. - HusiNyuszi)
2010. jan. 18. 18:29
Igen írtam is :-))
1368. HusiNyuszi (válaszként erre: 1367. - 008e232c2c)
2010. jan. 18. 18:22
Bejja, ez szuper eredmény, nagyon ügyes vagy!!! Gratulálok! (prividet nézted? szombatról?)
1367. 008e232c2c (válaszként erre: 1366. - Jennifer lopez)
2010. jan. 18. 17:29
Szia hát kb 5 hónap de centibe nagyon sok ment le:-))Én nagyon sok diétát kipróbáltam hol kevés pénzbe került hol sokba de semmi nem használt.De ez igen s nincs sok pénzem de ebben hiszek s tudom,hogy le tudok fogyni olyan embereket láttam akik ettől fogytak le hogy el sem hittem de amikor én is lefogytam hát igen.Nekem megéri nem kell koplalnom finom is.És a többi szerekhez képest türhető az ára.Igen persze szerek nélkül is le lehet fogyni ebben nem kételkedem de nekem nem ment igy pedig igen.De hát kinek mi mindenki más.S nagyon jó ha szerek nélkül is megy az nagyon ügyes!Csak gratula neki!
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook