Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1696. edicske
2023. jan. 31. 14:26

Az a helyzet hogy sokféle shake-et kipróbáltam már eddig. Több kevesebb sikerrel, így van összehasonlítási alapom. Ami működött: Herbalife, és ne kövezzetek meg: a Forever (nem vagyok Foreveres). A BioTech, Adiponix, Turbó Diéta, WellMix egyik sem működött.

A probélma az volt hogy éhes voltam mellettük és az ízzel is voltak gondok. Mindig két étkezést helyettesítettem velük és egy 500 kalóriás ebédet vagy vacsorát ettem mellettük. Tízórai, uzsonna gyümölcs volt.

1695. ,zumba (válaszként erre: 1694. - Hefli)
2022. nov. 16. 15:04

Ha nem áll egészségügyi probléma a háttérben, ami akadálya a fogyásnak, akkor ahogy írod úgy kell tenni. De sokan még mindig hisznek -sok pénzt kiadva- ilyen szerekben.

Attól nem hízunk el, amit nem eszünk meg.

1694. hefli
2022. nov. 16. 09:57
Egy nagy átverés szerintem.Halálra nevettem magam amikor elmentem egy értékesítő konferenciájukra és nagydarab dagi nőci akart rábeszélni a drága cuccra! :D Egyetlen titka van a fogyásnak : vigyél be kevesebb kalóriát mint amennyit elégetsz,sportólj,mozogj és ne drága "csodaszerektől" várd a csodát.
1693. juditka23
2021. aug. 13. 17:41
Szia hogy sikerult? :)
2020. szept. 28. 23:40

Valaki használja mostanában a shaket?

Én holnap dogom elkezdeni. Jo lenne megosztani a tapasztalatokat :)

1691. bettiG (válaszként erre: 1690. - Anita1608)
2019. dec. 20. 12:26

Szia Anita1608,


én szívesen megosztom veled a tapasztalatokat és természetesen másoknak is :) Herbalife coachként dolgozom munka mellett. Bárkinek akad kérdése forduljon hozzám bizalommal szívesen segítek amiben tudok :) Szép napot!

1690. Anita1608
2019. júl. 12. 15:13
Helló. Érdeklődni szeretnék hogy ez a shake hatásos e még??? Mivel a hozzászolások nagy része már elég régiek... Van valaki aki használta/használja és tud írni tapasztalatot a termékről?
1689. tavasz007
2017. aug. 18. 10:21

Azert leirom a tapasztalatokat :)

10 napja elkezdtem inni a shake-t, szerintem finom, es telleg feltolt, elkezdtem a fitnesszbe is jarni, annyi energiam lett, pedig nem terveztem sportolni, csak marha nagy kedvem lett!


Ami elgondolkodtat az a rost tabletta:

Napi 3X1 -el tok jo volt, ehsegem lecsokkent, nem jottem ra, h mitol, kell neki nehany nap, amig az ehseg elmullik, aztan atalltam a napi 3X2-re, ami igazabol csak 2x2 lett, mert este elfelejtettem bevenni, amit tapasztlatam az szekrekedes, a gyomrom furcsa erzesu volt, nem puffadt, hanem nehez, es SEMMI ehseg. Nem voltam ehes, nem is ertettem, h miert.

Visszallok a 3X1 -re.

Masnak milyen tapasztalai vannak?

1688. tavasz007
2017. aug. 17. 16:11
valaki herbalife-ozik?
1687. mulinlulu
2017. ápr. 24. 17:55
Kedves Fórumozók! Lenne egy csokis shakem bontatlan, adom hozzá a rosttablettát is ha valakit érdekel. Áron alul :) Hatékony diétázást! :)
1686. miecske
2017. márc. 17. 10:41
Sziasztok, csak egy apró komment. Ha megveszitek és nem kaptok mellé tanácsot, akkor kisebb az esélye, hogy sikeres program lesz belőle. Meg a HERBALIFE nem egy gyors fogyi program. Egészséges és aktív életmódra próbálja sarkallni és hozzásegíteni az embereket. Nem rá erőszakolja az emberekre a termékeket, hanem aki segítséget szeretne kapni, annak ad. Nekem bejött.. 22% zsírról 17.9re lementem.. és 4 percet javítottam a teljesítményemen 7 km-en.
1685. andrea52
2017. febr. 22. 14:52
Sziasztok.Én is most rendeltem egy doboz shake port.Szeretnék kérni ha lehet egy pár napos étrendet,ami másnak már bevált.Nem tudom ,hogyan kezdjek neki.Nagyon köszönöm választ :)
2016. szept. 8. 15:13

Sziasztok Kedves Fogyni Vágyó Bajtársaim!

Még soha nem írtam kommentet egy fórumra sem, de most úgy érzem, szükséges hozzászólnom. Olvastam a korábbi bejegyzéseket, és teljesen természetes, hogy van pro-és konrta érv. Tavaly decemberben én is szketpikusan és félve kezdtem bele a Herbalife életmód programba. Mi, magyarok mindig szketpikusak vagyunk, és joggal, mivel sok esetben azon túl, hogy ránk sóznak egy terméket, nem magyarázzák el, hogy miért jó, és hogyan kell használni. Senki nem fogja a kezünket, és bíztat folyamatosan. Én nagyon szerencsés vagyok, mert az én mentorom (tanácsadóm) készített nekem egy teljes értékelést a megadott paraméterek alaján, amiben láthattam, hogy milyen főbb pontjai vannak a Herbalife programnak, ami a sikeres súlycsökkentéshez szükségesek.Csak annyit kért, hogy ezeket tartsam be. Továbbá minden héten ugyanazon a napon, reggel lemértem a súlyomat és a centiket, melyet elküldtem a mentoromnak, és kiértékeltük az eredményt. Nagyon sokat bíztatott, és amikor stagnált a súlyom és a centik (mert ilyen mindenkinél van), akkor ő segített át, és újra inspirált. Így tudtam 4,5 hónap alatt 15 kg-ot leadni, amit azóta is tartok (a sikertörténetem a www. eletmodinfo.hu-n található, Kné M. O. név alatt). Sok kommentből látom azt, hogy azon túl, hogy eladták nektek a shaket, és fizettetek érte, nem segített titeket senki abban, hogy hogyan működik a program eredményesen. Én nagyon szerencsés voltam, és ugyanilyen módszerrel segítem a hozzám fordulókat. Mivel a súlycsökkenésem szemmel látható volt, így szinte törvényszerűen jött, hogy én is segítsek másokat ezen az úton elindulni, végigmenni. Én azt adom tovább, amit én kaptam. Értékelés, ajánlást készítek, mérünk (nemcsak centiket, kilókat, de testzsírt is), és minden héten megbeszéljük az eredményeket. Nem csodaszerről van szó,hanem egy jól működő, ésszerű, emberközeli programról. Az is igaz, hogy lehet olcsóbban (és drágábban is) shaket venni, de sehol nem kaptam korábba ilyen hozzáadott szolgáltatást. Nagyon boldog vagyok, mert nemcsak a fizikai, hanem a szellemi teljesítőképességem is nőtt. De ehhez az kellett, hogy olyan emberrel hozzon össze a sorsom, aki fogja a kezem, és nem csak rámsózza a terméket.

Láttam azt is, hogy többen kérdeztétek az étkezést. Én mindenkinek, akivel elindulunk ezen az úton, adok egy általam készített étkezési kisokost. Semmi extra, csak a saját tapasztalataimat írtam meg. Nem kell drága holmikat venni, én pl. mindent a közeli Coop-ból szerzek be, pusztán racionalizálni kell az összetételt.

Én nem szeretnék senkinek kéretlen tanácsokat adni, csak a tapasztalataimat írtam le! Mindenki maga dönti el, hogy milyen úton indul el, de egy dolog nagyon fontos! Bízzon önmagában, és semmilyen negatív "okosságokra" ne hallgasson, mert akkor nem tudja elérni a célját. Én pontosan emiatt nem mondtam 3 hónapig senkinek sem, hogy mivel fogyok, mert tudom, hogy többen próbáltak volna a kétkedő és "rendkívül hasznos" tanácsaikkal "kiokosítani". Szeretném mindenkinek azt kívánni,hogy találja meg a neki leginkább megfelelő eszközt a fogyáshoz, és élvezze az utat, mert az élet gyönyörű! Szervusztok, szép napot kívánok Nektek!

1683. flazarne2
2016. jún. 3. 10:06

Sziasztok!

Én is megvettem már a shaket,vasárnap este tervezem elkezdeni.

Olvasgatva a fórumot láttam olyat, hogy van ehhez ajánlott diéta, és étel megkötés stb. Felvilágosítanátok, hogy milyen szabályokat kell betartani a shake ivással kapcsolatosan?

Láttam lentebb is egy ilyen kérdést, így azt hiszem hasznos lenne az infótok.

Köszönöm előre is.

1682. GMCge
2016. máj. 26. 21:35

Sziasztok!


En hetfon kezdtem a shake-et inni. A munkam miatt eleg nehez megoldanom a normalis ebedet, ezert en reggelizek es tizoraizok, aztan shake kesobb valami zoldseg uzsonnara , hogy birjam estig amikor ismet shake. Kb 2-3 liter vizet iszok es ugye szedem a rostot es a komplex multivitamint is. A tegnapi nap volt az amikor eleg kritikusan ehes voltam mar... de tul vagyok rajta es ma semmi ehseg nem tort ram :) Szoval ennek orulok. A mozgas az mindennapos bringazas minimum 2 km , plusz este egy kis torna comb, has , kar. Szerintetek legkesobb mikor kene a vacsora shake-et innom ? Ugy vettem eszre ha kicsit kesobb ilyen 7 8 ora korul iszom meg akkor eleg gordulekenyebb a masnapom. 6 kor kelek , de leghamarabb fel9 kor tudok reggelizni, igy csuszik minden etkezesem es a shake is kitolodik , foleg a vacsora. Elore is koszi a valaszokat!

1681. Mayalina (válaszként erre: 1680. - Mici91)
2016. máj. 21. 23:41

Szia!

Vigyázz, mert amit a shake előtt és után 3 órával megeszel, megiszol, azt beépíti a szervezetdbe (vagyis elősegíti a beépülést), szóval erre figyelj majd.

Amúgy a bringázás jó ötlet, de próbálj utána otthon olyan feladatokat is elvégezni, ami a bokádat kíméli (pl felülések, kis súllyal karsúlyzózás, hasonfekvésből homorítással hátizom erősítés, stb)

Az eleve rossz, hogy nem reggelizel, sőt sokszor nem is vacsorázol! Napi 5 étkezéshez szokj hozzá, a köztes étkezés elég egy joghurt (próbáld ki, hogy beleturmixolsz friss epret - valami isteni!). Én reggelire is ezt eszem most. Vagy lehet némi gyümölcs pufirizzsel a köztes étkezés.

Az a baj, hogy amíg nem eszel rendszeresen normális ételt, addig szegény szervezeted ehhez alkalmazkodik ,ergo tartalékol, tehát hízol. Sokszor keveset és minőségit, ez az egyik alapelv.

Remélem, segítettem!

1680. Mici91
2016. máj. 17. 13:17
Sziasztok! Ma kezdem inni a Herbalife shake-et, a gluténmentes verziót. azt írják, hogy a testsúly csökkenéshez napi két főétkezést kell helyettesíteni a shake-kel. na most az a helyzet, hogy én általában naponta egyszer eszem főtt ételt, általában délben. reggeli gyakran csak egy kávé és előfordul, hogy a vacsi is kimarad. kb 20 kg-tól kellene megszabadulnom. mit gondoltok, igyak reggelire és vacsira shake-et és maradjon az ebéd? tudom, hogy a mozgás elkerülhetetlen, de vacakok a bokáim, fél éven belül mindkettőben elszakadt a szalag. most majd bicajozni próbálok. köszi a válaszokat, előre is
1679. Monari (válaszként erre: 1678. - Nellily)
2016. febr. 23. 11:37
Szia Nellily! Küldtem neked privátban üzenetet. Szép napot!
1678. Nellily
2016. febr. 4. 08:50
Nem láttam sehol, hogy mivel van édesítve. Próbáltam egy másik cuccot, amit steviával édesítenek, de attól hasmenésem lett.
1677. cynthie
2015. szept. 2. 20:41
Sziasztok, a rendelessel kapcsolatban szeretnek kerdezni tudni vki segiteni?
1676. cynthie (válaszként erre: 1672. - Mart71)
2015. aug. 31. 10:12
Megkerdezhetem h milyen dietat tartasz mellette?
1675. cynthie
2015. aug. 31. 10:10
Sziasztok, van vlkinek tapasztalata a termekekkel kapcsolatba belrak eseten? Koszi
1674. Page89
2015. aug. 22. 16:25
Sziasztok! Akik használják vagy használták a herbalifeot fogyni.. Miket szabad enni mellette ebédre? Mik azok amiket szabad esetleg köztesen fogyasztani? Vagy egyáltalán nem szabad se tízóraira vagy uzsira bekapni valamit? Mik a tiltott ételek? Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget. Most szeretném elkezdeni a kúrát, szülés után vagyok 3 hónappal. A babám már nem szopizik. Heti 4-5 alkalommal futok 6 hetes kora óta. Azért van ennyi kérdésem, mert szeretném tudni mibe is vágok bele :) szép napot mindenkinek!
1673. mart71 (válaszként erre: 1658. - Nettike)
2015. máj. 26. 13:19
Szia 600 kalorias egeszseges etelt kell fogyasztani!
1672. mart71 (válaszként erre: 1671. - Vivien_)
2015. máj. 26. 13:16
Szia !En herbalife termekforgalmazo vagyok !Ezt a shake megkostolni nem ajanlatos csak elkezdeni a kurat !Sajnos ha raeszel azt amit nem lehet elkezdeszz hizni tole!En 5 honapja fogyasztom es ket honapja termekforgalmazo vagyok 26 embert fogyasztok jelenleg ,de egy kulonleges dietam van hozza ezalatt nem ehezel!
1671. Vivien_
2015. ápr. 23. 18:27

Esetleg valakinek vagy egy bontatlan shake-ne ? Mind1 milyen ízű ki szeretnem próbálni !

Ha valaki szívesen eladná akkor kérem írjon a horvathvivienne994@gmail.com-ra

1670. Maffincs (válaszként erre: 1668. - Lijalija)
2014. nov. 6. 20:03
Írtam privit! :)
1669. lijalija (válaszként erre: 1662. - Hilbione)
2014. nov. 6. 18:02
szia, nagyon bíztató, hogy csináltad? reggel 1 shake és vacsorára is és csak ebédre ettél pl. sült csirkét salátával vagy csak növényi főzelékeket, grillezett húst? kérlek..köszi
1668. lijalija (válaszként erre: 1667. - Maffincs)
2014. nov. 6. 18:01
Budapesti címre is postázni kellene? az almáspitést..köszi engem érdekelne, honnan? mert pesti vagyok, el tudok személyesen menni ha fővárosi vagy. üdv lia
1667. Maffincs
2014. nov. 4. 08:31

Sziasztok!

Bontatlan almáspités shake 8000+posta vkinek?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook