Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 20-21 éves kismamák és anyukák fórum

20-21 éves kismamák és anyukák (beszélgetős fórum)


2011. febr. 27. 10:18
köszi jól és még egyben :)
20. 72a929e998 (válaszként erre: 19. - Angel89)
2011. febr. 27. 08:27

Kár...:(

És te hogy vagy?

19. Angel89 (válaszként erre: 18. - 72a929e998)
2011. febr. 18. 10:53
szia én idenézegetek néha de nem nagyon irnak
2011. jan. 30. 11:47

Sziasztok!


Látom, hogy elég régen szóltak hozzá ehhez a fórumhoz.

Szokott még valaki erre járni?

2010. szept. 25. 20:25

szia Renbaba

sajna eddig nem voltam gépközelben azért nem írtam

Most 22-én voltam 4 hónapos :)

2010. júl. 26. 10:38

Szaisztok!

Én 20 éves vagyok, és most vagyok a 12. hetes kismama vagyok! 21 leszek, amikor meg fog születni, az apukája pedig 28 lesz! Én nem bánom, hogy bevállaltuk, már most jobban szeretem mindenkinél és mindennél. Nem az a lényeg, hogy mikor szülsz, hanem hogy hogyan várod, és milyen leszel vele!


Boldog babavárást, akinek van annak gratulálok, és jó babázást!

2010. júl. 24. 17:45
sziasztok!Kisfiamat tavaly junius 29.én szültem én július 3.án töltöttem a 20-at,nem bántam meg,nagyon szerettük volna ezt a babát szerintem is a legjobb fiatalon szülni :) Már tervezzük a kistesót aztán majd meglátjuk mikor jön :)
2010. júl. 24. 17:32

Sziasztok!

Én 22éves avgyok és a második babát várjuk.Az első tavaly szeptemberben született és szerettünk volna minél előbb kistesót h ne legyen nagy a korkülönbség,aki első próbálkozára sikerült is mert 8hetes és 4napos terhes vagyok!

Sztem nagyon jó ilyen fiatalon anyának lenni és persze mint minden másnak ennek is meg vannak az előnye hátránya de ezt mindenkinek saját magának kell éreznie h képes e erre a feladatra mind testileg,lelkileg anyagilag mindent egybevéve.

2010. júl. 14. 07:06

sziasztok

Én most leszek 21 éves és 5hetes 4napos terhes vagyok! Nagyon örülünk a babának!

2010. jún. 1. 14:03
remélem válaszol vki
2010. jún. 1. 14:03
hülye kérdés, de hogyan tudjátok eltartani magatokat meg a kicsit?? és kaptatok/kaptok gyedet vagy csak gyest? és mennyit? mi is akarunk már babát, de félek h az anyagi szitunk miatt nem tudnánk megadni neki mindent :((
10. gybobe
2009. jún. 5. 12:51
Sziasztok!én 16 voltam amikor az elsőt szültem,most 18 vagyok és nemrég szültem a másodikat. Én sem bántam meg és majd szeretnék még legalább egy kislányt is.
2009. febr. 11. 11:53
Sziasztok! én 20 éves vagyok 2008.februárjában szültem meg a kislányomat!A legjobb ilyen fiatalon anyának lenni egyáltalán nem bánom,söt nagyon is szeretem!
2008. nov. 18. 12:55

Na màr annyi sok biztato hozzàszolàs érkezett,hogy egyre türelmetlenebb vagyok:)))))))))

Tudtam én,hogy jol döntöttem!

2008. nov. 17. 17:48

sziasztok én is 20 éves vagyok és most született meg a kisfiam oktober 29én császármetszéssel!

Én imádok anyuka lenni és abszolut nem bántam meg hogy ilyen fiatalon történt ez velem!

A legjobb dolog a világon anyának lenni és gondoskodni valakiről!

A várandosságot jól éltük meg nem volt semmi problémánk csak a végén nem akart kibujni és ezért lett császár!

Mindenkinek jó éjszakát

2008. nov. 17. 14:59
sziasztok én 18 éves voltam mikor született az első kis -nagy lányom 19.5 mikor a második kislányom!most 22 éves leszek de nagyon szeretnék nekik egy kisfiú tesót!Én se bánom hogy 18 évessen vállaltuk az első babát én szerettem volna fiatal anyuka lenni és szerintem jól csinálom legalábbis a visszajelzések alapján!Imádom a gyerekeket és szerencsés vagyok mert nagyon jók szó fogadóak a lányaim ezért is merjük vállalni a 3. babát!mi mindig is 3 babát akartunk!
2008. nov. 7. 10:24
21 éves voltam mikor meg született kislányom terheségem nagyon élveztem minden rendben is volt ,bár sajnos császárral kellett világra jönnie de nem bánom mert csak az a fö hogy ö egészséges. szeretünk volna kistestvért de sajnos még nem jött össze.
2008. nov. 7. 10:21

Sziasztok most 21 éves vagyok és van egy 14,5 hónapos kisfiam.

Soha nem fogom megbánni,hogy most jött:)))

2008. nov. 7. 10:19

Én is 20 évesen estem teherbe,màr uton van a csöppség,màrciusra vàrom:)

Mielött teherbe estem volna,elötte egy hétel jelentettem ki,hogy most vagy soha!

A pàrommal 3 éve együtt vagyunk,mindketten szerettük volna ezt a babyt.

Amikor megtudtam hogy terhes vagyok,egésznap sirogörcsöm volt,màr magam sem tudom ,hogy megijjedtem-e vagy csak az öröm.

Pàrom azt hitte viccelek,nem hitte el,mig orvoshoz nem mentünk!

Én örülök hogy anyuka lehetek.

Nem érzem magam sem fiatalnak,sem öregnek...

Biztos eleinte nehéz lesz,de az a dolga egy anyukànak hogy a nehézségeket is àtvészelje .

2008. nov. 3. 19:41

Szia!

Én 20 évesen lettem anyuka.Nagyon vártam a picit,és elérkezettnek láttuk az időt az érkezésére.Úgy gondolom,egész jól boldogulunk :-)

Azóta van egy kistesó is,nem szerettem volna nagy korkülönbséget.Eddig bejött,imádják egymást :-)

Néha nehéz és fárasztó velük,de egyetlen percig se bántam a korai gyerekvállalást.

2008. júl. 28. 18:28
Sziasztok! kíváncsi lennék ti hogy fogadtátok a terhesség tényét,milyen volt a várandóságotok ill. hogy milyen ilyen fiatalon gyermeket nevelni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook