Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Testbeszéd: szemkontaktus.. a főnökkel fórum

Testbeszéd: szemkontaktus.. a főnökkel (beszélgetős fórum)


22. Mirandella (válaszként erre: 18. - 8f1ddc2679)
2008. nov. 18. 10:53

Én is most kezdtem el konkrétan keresgélni a neten a testbeszéddel kapcsolatban, ugyanis jó okom van rá. Eddig csak pár alapvető dologgal voltam tisztában.

Amiért engem nagyon érdekel a téma jelen pillanatban, az azért van, mert én is fogom valaki jelzéseit, de eddig elsőre az jött le, hogy akar valamit. Viszont félek, hogy félreértem. Ő viszont úgy viselkedik velem, mintha nyitott könyv lennék előtte. Látja, hogy baromi zavarban vagyok és ennek hangot is ad ráadásul, ettől pedig mégjobban zavarba jövök. Nem tudom, mit akar ezzel elérni, amikor én meg látom, hogy tetszem Neki. Pedig ha így olvas "bennem", azt is tudhatja, hogy engem mégjobban bezár azzal, hogyha kimondja, amit lát rajtam. Lehet, akkor azt is látja, hogy nekem is tetszik, de ellen akarok állni?! Segítség. . .

Szerintetek miért mondja ki?

Egyébként bámul, ha megérkezem, odajön, leveszi a kabátomat, aztán pedig szembe fordul és másodpercekig csak néz és nem mond semmit. Naná, hogy én mozdulok el, mert baromira zavarba hoz ezzel. Gondoljátok csak el a szitut!

Szereti megfogni a kezemet. Pl. amikor mond valamit, de aztán elengedi. Kb 3 mp-ig fogja.

Ja és ha nem baj, akkor a szavak enyhe célzásáról is írnék, hátha azt is kenitek-vágjátok. Kíváncsi lennék a véleményetekre. Szerintem ami a szívemen az a számon, illetve minden viccnek a fele igaz. . .

Tehát ha valaki nem tetszik, nem teszek kétértelmű célzásokat a másiknak, csak hogy megtudjam, hogy reagál. Vagy tévedek?

Mindig olyan dolgokat mond, amit mintha rám akarna bízni, hogy döntsem el, mit akar. Vagy nem is, inkább mintha azért lenne kétértelmű, mert nem mer egyértelműbb lenni és ha mégis visszautasítanám, ne legyen neki ciki.

21. Zizisicc (válaszként erre: 20. - E76e8f01ad)
2008. júl. 30. 00:57
A 10-esről.
20. e76e8f01ad (válaszként erre: 15. - Pocy88)
2008. júl. 30. 00:33
Mirol beszel?
2008. júl. 27. 21:29

Eddig egyébként nem foglalkoztam vele, de most kezdtem el gondolkodni, hogy ez talán "nemnormális"..

Camea: Igazad van, az egész abból adódik, hogy tudat alatt is fel akarunk nézni egy férfira, és ez egy főnöknél "adott".

18. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2008. júl. 27. 21:26
Persze, az is lehet. Bár másokkal nem látom, hogy ezt csinálná.. vagy csak ügyes:) Viszont mikor odanézek, majdnem mindig engem néz..
2008. júl. 27. 21:24

... húszonéve dolgozom titkárnőként... már tizenéves csinos lánykaként is bizony, de a hozzáállásom mindig az volt, hogy a főnök az FŐNÖK és nem férfi... javaslom ezt minden ifjú hölgynek, akik elalélnak, ha imádott főnökük rávet egy forró pillantást.

A nőnek kell, hogy felnézhessen a férfira, és így elsőkörben a főnök van kéznél... általában munkahelyváltás a vége. Ok, van happyenddel végződő szerelem is, de az a ritkább. ... és ugye manapság nem könnyű másik munkahelyet találni.... és persze ott is lesz egy főnök... vagy kettő. ;))

16. Zizisicc (válaszként erre: 7. - 8f1ddc2679)
2008. júl. 27. 21:13
És az is lehet, hogy csak szeret flörtölni. Ilyen helyzetben jobb óvatosnak lenni, mert többet veszthetsz néhány álmatlan éjszakánál.
15. Pocy88
2008. júl. 27. 21:01
Én úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy meg fogja kapni.....az élettől, illetve részben már megkapta egy betegség formájában.
14. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 11. - Ac1096844d)
2008. júl. 27. 21:00
:PPPP
13. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 10. - Pocy88)
2008. júl. 27. 20:59
Jaj, kicsit másra számítottam..:( Ez nem valami jó, elég mocskos a pasitól. Sajnálom hogy így jártál..
12. Pocy88
2008. júl. 27. 20:58
Amúgy soha nem néztem volna ki belőle, hogy ilyen aljas. De időközben felvilágosítottak (többi kollega)
2008. júl. 27. 20:58

Jóóó mélyen a szemébe kell nézni, de határozottan ám, keményen, és rövid hatásszünet után azt kell neki mondani:

-Na mi a helyzet?


(c)Joey


:)

10. Pocy88
2008. júl. 27. 20:57

Elmesélhetem.

A lényeg, hogy a főnök nős, 2 pici ikerlány apukája. Gazdag és ha pénzről van szó.... azt képzeli magáról hogy macsó és nincs olyan nő a földön, akit ne kaphatna meg.

Az ő közeledése olyan semmilyen volt az elején, csak mint munkatársak érintkeztünk. Aztán mondta hogy hordhatnék lengébb ruhákat és menjek el vele vidékre pár napra 5 csillagos szállodába. De én nemet mondtam az összes próbálkozásánál. És ez persze nem tetszett neki mert visszautasították, ártottam az imidzsének.

Aztán ebbe nem tudott beletörődni, elfajultak a dolgok: közölte hogy nem azért vett fel amilyen munkakört ellátok, meg nem csinálok bent semmit, majd leribancozott és lekurvázott.... mondta, ha nem tanulok meg könyvelni 2 héten belül, mondjak fel. Így belekényszerültem...

2008. júl. 27. 20:56

Jó, lehet hogy hülyeség az egész, felejtsétek el Csajok!:))

Igazából nem tudom mit szeretnék, hogy mit jelentsen. Most akarok erre rájönni:)

8. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 4. - Pocy88)
2008. júl. 27. 20:56
Túl sokat nem vagyunk együtt, mert nincs ott napi 8 órában, és én sem mindig.
7. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2008. júl. 27. 20:54
nem egyszer, naponta többször megtörténik, aztán mindig én kapom el a tekintetem.. nem tudom, de leet hogy egyértelmű, de az is hogy csak barátkozó természet.:)).
6. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 3. - Pocy88)
2008. júl. 27. 20:53
Szia Pocy! Mi történt, elmeséled? Én egyelőre még azt sem tudom van e felesége, igazából nem merem megkérdezni azoktól akik esetleg tudják, nehogy elkezdődjön a pletyi.. ráadásul még semmi sem történt a világon.
2008. júl. 27. 20:53

Tisztázzuk. Te nő vagy, a főnököd pasi, és legalább egyszer megvolt a 3 mp-es szemkontaktus, kis mosollyal kísérve. Mit jelenthet ez? Hát, ez még bármit. Pl. Tetszel neki; Alapvetően vidám természet, és beszéd közben szeret a másik szemébe nézni.

; Elbambult, és vmi kellemesen járt az agya közben. Te mit szeretnél, hogy mit jelentsen? Én a helyedben azért még gyűjtögetném a jeleket. :o))

2008. júl. 27. 20:52
Amúgy ha mindketten függetlenek vagytok....akkor miért ne. Bár vannak, akik azt mondják, hogy a munkahelyi kapcsolat nem a legelőnyösebb például a pletykák miatt., vagy mert túl sokat vagytok együtt.
2008. júl. 27. 20:51
Szia Cranberry. Ez nehéz ügy, én most nemrég voltam hasonló cipőben, csak a vége az lett, hogy kénytelen voltam felmondani
2008. júl. 27. 20:50
Sehol senki?
2008. júl. 27. 20:42
Valahol olvastam, hogy tudományosan az az "összenézés", vagyis amikor találkozik a tekintetetek és úgy is marad 3 mp-ig vagy tovább, az már egyértelműen az érdeklődés jele, vagyis hogy közelebbi kapcsolatba akar veled kerülni az illető.. Persze lehet ez teljesen egyértelmű, ha csak simán férfi-nő-ről beszélünk, de mi van akkor, ha mindig egy kis mosollyal párosul (még egyértelműbb?) ÉS az illető a főnököm..? Illetve nem közvetlenül a főnököm, Ő "csak" a tulajdonos.. Szerintetek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook