Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baby Point Mark babakocsi tapasztalatok.. fórum

Baby Point Mark babakocsi tapasztalatok.. (tudásbázis kérdés)


2019. szept. 5. 22:13
Üdvözlöm! Tudom, hogy régi a beírás, de hátha valaki tud rá írni valamit. Kaptunk egy ilyen babakocsit. Azonban nem tudjuk összecsukni a vázát. Nem találjuk, hogy hogyan kell. Meg tudnák írni, hogy hogyan kell? Előre is köszönöm.
2011. máj. 13. 23:18

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy a mark 3-asnál a lábtartóját lehet feljebb emelni?

2011. ápr. 11. 13:53

Szia! Nekünk a 3-as modell van, nagyon szeretem.Könnyű összecsukni, és közlekedni is vele.Az egyetlen probléma csak az, hogy nekünk napernyő kell hozzá ilyen szép napos időben, mert a gyerkőc ordít, ha szemébe süt a nap. Azt pedig normálisat még nem sikerült beszerezni, az előzőnek eltörött a ráfogató része.

Szóval maga a kocsi szuper.

5. KAJTORE (válaszként erre: 4. - Bombocos)
2011. ápr. 1. 16:11

Sziasztok! Bár igen régi ez a gondolatcsere, azért hátha nézi valaki.

A mark 3 és a mark 4 között tépelődöm, illetve az xbaby vivi ami még tetszik. Érdeklődnék, hogy melyik a jobb, mi a tapasztalat .


köszi

2009. júl. 14. 15:21
Ha neked, nem is másnak talán segít: Nekem ilyen van. Szeretem, de azért vannak hibái. 1. Kicsit alacsony a tolókar. 2. kicsi a bevásárlókosara 3. irtó gyorsan kopik a kereke. Amúgy nagyon szép, a fiam nagyon szeret benne ülni, van hogy magától belemászik ücsörögni.
2009. máj. 17. 14:54

Szia!-Igaz már rég írtál...

Sikerült venned?Vagy más sportkocsi mellett döntöttél?Én most rendeltem meg narancssárga színben,remélem nemfogom megbánni.A baby point mark 3 kerekű és a 4 kerekű között variáltam,de a 4 kerekű lett szinpatikusabb.

2. Ekka
2008. júl. 28. 08:37
Senki?:(
1. Ekka
2008. júl. 27. 19:32
Baby Point Mark babakocsi tapasztalatok..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook