Visszér (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszér

2010. jan. 20. 08:35
Helló. elgondolkodtam a lábamon lévő kis vísszerek eltávolításán. De nem tudom hol kéne, milyen módszerrel, azt viszont igen , hogy ősszel vagy télen, mert elég sok a tilalom utána. Tudtok ajánlani klinikát és van valakinek efféle tapasztalata??Köszi előre
11. NOA (válaszként erre: 10. - 52d67c6df3)
2008. ápr. 17. 16:08
Egy prof ajánlott a váltóvizes zuhanyt. Melegre előjön és utána hidegvizzel lecsapatni.Igy lehet edzeni.Van akinek visszahúzódtak az erei.
2007. okt. 3. 11:44

Nekem is visszér problémáim vannak, én nem szedek rá semmit, nem is kenem. Valamilyen természetes gyógymódot szeretnék először kipróbálni.

Erről a vízivásos megelőzésről még nem hallottam. Érdekes.

Azt viszont olvastam én is, hogy ne üljünk keresztbe tett lábbal, inkább sétáljunk, mint álljunk, és inkább feküdjünk, mint üljünk. Ezen kívül fontos, hogy a lábat amikor csak tehetjük, polcoljuk fel.

Azt is olvastam, hogy a hideg vizes zuhany is jót tesz. Biztos így is van, (kipróbáltam, rövid távon jó volt) de ezzel a hideg vízzel úgy vagyok, hogy ha aranyérhez hasonlítom a visszért (lehet, hogy rosszul teszem), úgy tudom, az a hideg hatására mégjobban előjön.

2007. okt. 3. 11:29
sok vízivással meg lehet előzni, meg ha vigyázunk, hogy ne üljünk keresztbetett lábakkal.
2007. okt. 1. 10:18
Sziasztok! Szeretném a visszérrel küszködőket egy fókuszcsoportba invitálni, ahol lehetne erről beszélgetni. A beszélgetésre 25-65 év közöttieket várunk,akik Detralex tablettát szednek a visszérre és orvos által diagnosztizált a betegség. A beszélgetés (10-12 fő összesen) pénteken 17:30-kor lenne Budapesten az Izsó utcában, amelyért a 3000 Ft-ot tudunk fizetni. Akinek van kedve egyet beszélgetni, az hívjon, vagy írjon! köszönöm, Kallay Kata, 0620/460-4909, mandulamag@yahoo.com
2007. okt. 1. 10:07
Nálunk édesanyámnak van. A második terhessége során alakult ki. Nem foglalkozott vele! Éveken át csak bajlódott vele. Na én ezt meguntam és a Flavin termékekből rendeltem neki egy Hesperidin nevezetű kapszulát. Már pár hónapja szedi és lassan de biztosan elhalványodnak a visszerek. Azt viszont nem tudom hogy több idő elteltével teljesen el fog-e neki múlani. De az első lépéseket megtette magáért, és az egészségéért!
2006. dec. 12. 22:59
Kérdezem, hogy még kezdődő fájásoknál használ a visszérkrém, vadgesztenyés? Használta már valaki? Köszi!
5. Vadmalna (válaszként erre: 4. - Daroki)
2006. aug. 23. 14:49

Húgom már átesett kimetszéses műtéten, de neki - igaz, kisebb mértékben -, sajna visszajöttek a visszerek. Neki pl. egy ismerőse ajánlotta a lézeres megoldást..Azt sajnos nem tudom, mennyire hatásos és végleges-e az eredmény..?

Nekem főként a lábam felső részén, a combomon éktelenkednek a visszerek..elég randák, másrészt néha bizony fájnak is..néhány csomót is ki tudok tapintani, de még nem fordultam orvoshoz. Azt hiszem, éppen itt az ideje!

2006. aug. 23. 13:19

Sajna engem sem kerültek el a visszerek,inkább befészkelték magukat a lábaimra:(((

Én már átestem egy visszérműtéten,filózgatok még egyen...Nagyon hatásos volt és nagyon kicsi heg maradt utána.Csak aztán vállaltam még egy babócát és a lábaim újra csúnyák lettek.

A hajszálerekre állítólag van lézeres megoldás,de annak idején az érsebész aki műtött azt mondta,hogy felesleges pénzkidobás,úgyis újra kifog jönni:(Van vkinek tapasztalata erről?

2006. aug. 23. 06:40
Tudásbázis kérdések közt is volt szó visszérről, nézd meg azt is.
2006. aug. 22. 22:28
Sajnos nekem már régóta van viszerem. Volt már többször is lábszárfekélyem is. Most meg kilukadt a bokámnál az ér mellett egy kis helyen és azzal szenvedek. Kapok rá gyógyszert és injekciót amit magamnak kell beadni (hasba szúrni). Nem végzek álló munkát, de itthon azért sokat dolgozom. Jó lenne egy kis tanács, hogy mit tudjak csinálni?
1. Jay
2006. aug. 3. 13:52
Képesek vagyunk azt gondolni, hogy a visszér a nagymamák, vagy az időskor problémája, de ebben nem lehetünk biztosak. Az első jelek serdülőkorban megjelenhetnek.
Tehát miért, és hogyan keletkeznek a "kék villámok"?

Ugrás a teljes írásra: Visszér

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook