Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mallorkán melyik részre érdemes utazni? fórum

Mallorkán melyik részre érdemes utazni? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 15. 20:56
Bárhova, hatalmas csoda a Sziget!! Érdemes autót bérelni és bejárni! Tavaly 6 napra mentem ki, de egy spanyol szépség annyira megigézett, hogy még visszamentem 6 hétre.-)))
14. Sz.Csirke (válaszként erre: 8. - Seila)
2008. aug. 13. 00:16
Mi is ott voltunk es nagyon tetszett.
13. 'szti
2007. máj. 20. 12:22

szóval más jellegű, mint korfu

hosszú homokos part van a főváros közelében és a sziget északi részén is

a többi részen meg kisebb öblök

szerintem csodaszép a sziget, építészetileg meg Palmaban van látnivaló

aki az éjszakai életet szereti, El Arenal a tuti hely

12. emagdi (válaszként erre: 8. - Seila)
2006. szept. 6. 09:19
Seila! végülis hol voltatok, milyen volt?
11. dee (válaszként erre: 10. - Seila)
2006. szept. 5. 22:39
Én ElArenalban voltam csodálatos volt.Mindenkinek ajánlani tudom.Csak oda vágyok vissza.Bejártuk az egész szigetet.Mesés hely.
10. Seila (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2006. aug. 4. 12:00

Köszi!

Megnézem

9. emagdi (válaszként erre: 8. - Seila)
2006. aug. 4. 09:21

találsz véleményeket a szállodákról pl itt:

www.tripadvisor.com

2006. aug. 4. 08:59

hát ez az! túl bőséges a választék, és a képek nem túl bőségesek. Igazából korrekt információkat nem találtam. azért gondoltam tudnátok esetleg segíteni, ha valaki volt ott.

Playa de palma körül keresgélünk most szállodát.

7. emagdi (válaszként erre: 5. - 'szti)
2006. aug. 3. 22:31

na igen, az is fontos, hogy kinek mi a jó hely:)) Nyilván van aki a nyüzsgős-pörgős helyeket kedveli, mások pedig az elmenekülős-csendes környezetben érzik jól magukat.


általában az utazási irodák tudnak segíteni, vagy érdemes utazási fórumokban megnézni hogy mások mit írnak az adott szállodáról (szálloda nevére a google biztos sok találatot fog adni)

2006. aug. 3. 20:39
A naplómban az 1 és 2 bejegyzésnél levő kép, meg a képeslapok közt a tájak, városoknál a 7.oldalon van 1, ezek mallorcán készültek.
2006. aug. 3. 20:35
Palma körüli rész nyüzsgőbb, az északi partszakasz nyugisabb. A part homokos, lassan mélyül, ha a tenger nyugodt egész pici babák is játszottak benne (olyat is láttam, aki még nem tudott járni).
4. emagdi (válaszként erre: 3. - 70d2828e34)
2006. aug. 3. 15:42
én kollégám is azt mondta, hogy el arenal jó hely:)) (mozgalmas, nagy a nyüzsi, nem lehet unatkozni)
2006. aug. 3. 14:40
Kolléganőm El Arenal-ban volt, azt mondta, hogy egy hét alatt nem sikerült a negyedét bejárni... :)
2006. aug. 3. 14:16
Senki nem tud segíteni?
2006. aug. 3. 11:48

Szeretném ha segítenétek! Ki mit tudna ajánlani üdülés szempontjából, saját tapasztalatra lennék kiváncsi. Most válogatjuk a szállodákat, de igazából tanácstalanok vagyunk hova is menjünk, melyik részre.

Előre is köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook