Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
3829. fibi82
2012. máj. 5. 16:56

Hogy kinyomoztad! :)

Tényleg ő lehet az! Lehet hogy már fiatalon elkezdett kotyvasztani, és sikerült neki egy jó krémet kitalálni. Ehhez nem kell vegyésznek lenni. Ez a hamulúg viszont veszélyes töményen, de sosem gondoltam volna, hogy ez is van a krémben :)

Olvastam róla, hogy elég sok ásványi anyagot tartalmaz, és gondolom kissé marja is bőrt, ezáltal világosodik. Vagy "kilúgozza" a foltot. De mindenesetre az jó,hogy úgy halványít, hogy nem teszi fényérzékennyé a bőrt. Mert ugye a savak, pl gyümölcssav az fényérzékenyít, a lúg meg nem?

3828. Pocak0515
2012. máj. 5. 15:03
Sziasztok! Kérnék én is elérhetőséget erről a bizonyos krémről, amit Banyanyanya ajánlott! Köszi!
2012. máj. 5. 14:39

Sziasztok,


Döbbenettel olvastam az új csodakrémről, örülök, hogy van még remény. Hosszú évek óta küzdök a foltjaimmal, Enikő krémje adott nekem pár hét boldogságot, amikor bele mertem nézni a tükörbe :-) Kell a krém!!!!!!!!!!!!!!!

Kérek elérhetőséget!!!!!

3826. haljud (válaszként erre: 3825. - 65298a0518)
2012. máj. 5. 13:37
Utánvéttel vetted a krémet?
3825. 65298a0518 (válaszként erre: 3824. - Dddd)
2012. máj. 5. 13:10

Finom, olyan, mint egy lekvár, talán egy hangyányit kevésbé édes.

Én nem kételkedem, biztos van rá magyarázat, csak félreértettem valamit, tényleg nem egy nagy összeg.


Én sem dagadok, de azért nem véletlen az 5 nap, kivárom, remélem, nem is fogok:)

3824. dddd (válaszként erre: 3822. - 65298a0518)
2012. máj. 5. 08:04

:-) nem,mèg most sem èrtem,mert mondta,hàny èves,plusz ugye egy ideig o is kinlodott a foltokkal.De banom en,csak hasson :-)

Somlekvaaar? Finom?Ami viszont jo,dem dagadok a kremtol.

3823. 65298a0518 (válaszként erre: 3818. - Dddd)
2012. máj. 5. 06:03

Én veled együtt kaptam, veled együtt kezdem:)

Hajrá!

3822. 65298a0518 (válaszként erre: 3816. - Dddd)
2012. máj. 5. 06:00

Semmire, csak amit írtam, csak bocs elírtam, nem szedi (mert közben én a C-vitamint is megrendeltem, amit kaptam az színtiszta som-lekvár, meglepődtem, de így még jobb) szóval a kérdésemre, ugye nincs a krémben semmi sz@r, azt mondta, gondolhatom hogy nincs, ő 16 éves kora óta keni. De akkor mikor kísérletezte ki atommagkutatóként??? 14 évesen?

Ennyi az, amit nem értek, ezt a 16 éves kort másnap is elmondta, tehát tuti nem értettem félre, esetleg Banyanyát, de mintha ezt mondta volna Banyanyanyát, hogy ő kutyulta volna. Érted?

3821. nila (válaszként erre: 3808. - Dddd)
2012. máj. 5. 05:19

jól hangzik , a mentolos illatot szeretem :D

bezsongtam , hétfőn felhívom , 7 végén nem akarom zavarni .

Drukkolok Neked !!

3820. nila (válaszként erre: 3801. - Banyanyanya)
2012. máj. 5. 05:14

Szia !


Igazad van , mert lehet másnak meg ez nem jó .

Én is ki fogom próbálni , remélem Nálam is hatásos lesz ,ha nem akkor jön a próba tovább .

Húst én is csak nagyon ritkán eszek. Méregteleníteni nem ártana .

puszi Neked ,hogy meg osztottad velünk .

3819. rusnyi (válaszként erre: 3818. - Dddd)
2012. máj. 4. 21:23
Sziasztok!Erről a krémről lehet többet tudni?Itt a nyár és jön ki a gyönyörű májfoltom a fél arcomat beterítve:(Köszi!!
3818. dddd (válaszként erre: 3817. - Zseby baby)
2012. máj. 4. 21:06
Nekem se..de lehet meg kéne ide hívni,név nélkül,a krémnek meg úgy sincs neve.annyira informatív,és jó szövege van,hátha itt is írna okosságokat.nekem csak azt mondta,hogy valakinek a tanácsára magának készítette el akrémet,s mivel sokan észrevették a változást,kérték tőle,így másnak is elkészítette.Azt is mondta,hogy azért nem adja ki a kezéből,mert volt már olyan,hogy pár év után változtattak az összetételen,más terméknél,a nevet meg persze használták.Ő meg abban biztos,amit ő ad ki a kezéből.Hát..hajrá..Azért jó lenne tudni,hányan vágunk most ebbe bele itt a fórumon.Én elvileg szerdától használhatom,ha nem lesz gond.azt mpondja,egy -két héten belül látványosan megszépül,javul a bőröm.Azt is mondta,hogy a májfoltosoknak erősebb a bőrük,nem valószínű az alergia,csak hát ugye nem érdemes kockáztatni.
2012. máj. 4. 20:44

pisi ide vagy oda,én már a sz..t is magamra kenném csak múlna el :D

Nekem nem monda a Marika h már 16 évesen ezt kente volna magára, minden esetre furcsa.. azt mondta h a kutatólaborban fejlesztette ki..

3816. dddd (válaszként erre: 3813. - 65298a0518)
2012. máj. 4. 20:36
??? Ezt a 16 evest en sem ertem,mire gondolsz?
3815. dddd
2012. máj. 4. 20:32

Na,az èn fulem mogott majd azert fog bedagadni,mert mindig ott matatok:-)

Ahogy mondta, regiek luggal mostak,feheritettek,az urinok meg a pinceben napoztak :-) Szo vallug van benne.Pisire en sem vagyom :-)

Eddig semmi rossz erzes,de meg negy nap....

Banyanyanya,epp most kezdett mindentol elmenni a kedvem,kosz a porgest z

3814. 65298a0518 (válaszként erre: 3810. - Zseby baby)
2012. máj. 4. 20:14
Remélem, pisi nincs benne, arról hallottam, mennyire szépíti a bőrt:))
3813. 65298a0518 (válaszként erre: 3808. - Dddd)
2012. máj. 4. 20:12

Na hello!


Megint csak pillanatra ugrottam, mert vendégségben vagyok, de nem bírtam nélkületek. Szóval én felkentem a fülem mögé, és igen, pár perc múlva le tudod dörzsölni. Ja, azt is mondta Marika, hogy a ledörzsölt rész, majd meglátom milyen "piszkos" vagyis a barna májfoltot fogom látni a mosdóban.

Az illata azt mondtam, nem hasonlít semmire, úgy értettem az eddig foltra használtak közül. Igazából valamelyik popsikenőcs jut róla eszembe, lehet, hogy a Sudocr...? Én ilyet mondjuk nem használtam, csak egy kislánynál, akire vigyáztam, de az ugrik be elsőre. Egyébként engem is az bátorított, hogy ő maga is használja, és el is hiszem neki, én is találtam a neten ezt-azt, Kméti lapokban régi hirdetéseket, amikből számomra egyértelműen kiderül, fontos neki az, hogy figyeljenek az emberek egymásra, imádja az embertársait, nekem azt mondta, azt akarja, hogy szépek legyünk, mert ismeri az érzést, amitől ő is szenvedett anno.

Amit viszont nem értek: Marika 16 éves kora óta szedi, akkor hogyan tudta kikísérletezni atommagkutatóként? Nah, mindegy.

3812. Daphnee (válaszként erre: 3810. - Zseby baby)
2012. máj. 4. 19:58

Amilyen szerencsétlen vagyok tuti beleesek abba az 5 %-ba :( Évről évre egyre több mindenre vagyok allergiás. Enikő krémjével nem volt gond, remélem ezzel se lesz.

Olyan jókat írtok, hogy szerintem jövő héten én is rendelek.

2012. máj. 4. 19:07

Ezt találtam róla. Szépnek tűnik a bőre :)

[link]

2012. máj. 4. 19:01

Sziasztok!

Beszéltem Marikával. Szimpatikusnak tűnik és őszintének. Azt mondta h el sem fogjuk hinni h milyen szépek leszünk :) de nem akar ámítani minket úgy h folyamatosan kenni kell. Ha abba hagyjuk vissza jön. Mondtam neki h csak a homlokomon van de azt mondta h kenjem vele az egész arcom mert gyönyörű lesz, nem fogok magamra ismerni.Minden szeplőt és foltot elmúlaszt. Szerinte nem kell semmilyen krém a tetejére de ha ragaszkodom hozzá akkor nyugodtan rákenhetem. Ja, és a fül mögött pirosodik és picit ég az nem baj mert csak működik a krém, akkor nem szabad használni ha megduzzad ahol bekentük. Állítólag az eddig használt emberek közül csak 5% allergiás rá...szerinte nem lesz baj!

Reménykedjünk! :)

3809. dddd (válaszként erre: 3807. - Haljud)
2012. máj. 4. 18:05
Haljud,ez olyan,mint egy borradir.Ha felkented,utana le kell dorzsolni,s utana kenhetsz fel mast,akar sminket is:-) Ezt mondta most nekem Marika ferje is,mikor megkoszontem a gyorsasagukat:-) Ja,es hasznalati utasitas is van a csomagban,egy helyes verssel,ami rolunnk is szol:-)
3808. dddd
2012. máj. 4. 18:01

Sziasztok :-) nekem is rendben ideèrt.Eniko krèmjère kicsit se hasonlit.Gyogyszertari mua dobozban van.Az illata enyhèn mentolosnak tunik.Nem tudom,hogy birom ki az /5 napot:-)

Nila,kèpzeld,azt mondta Marika,hogy az oszi teli idoszak a veszelyesebb.Valôszinu,en is ebbe futottam bele;(

Mert ugye,meleg,napsuteses idoben kenjuk,takargatjuk.

Viszont en is azt vettem eszre,hogy egyszercsak megint ott van,szinte uyanott,ugyanugy,pedig hetekig rendben voltam.Îrtam is,hogy a fenyvedot egy-ket alkalommal elfelejtettem.Hatbaz pont eleg volt,ezeknek a szurt veny meg jobban art,megno a gyokeruk.Aztan,ha tenyleg jon a napos ido,akkor pikkpakk elobujnak.Hat,ez gyonyoru;(

Egyelore en nem erzek semmit,remelem,nem leszek allergias.Nagyon szeretnem vegre en is ,na nem kene rettegnem,merre viszi a szel a frufrumat.

Panna,en is lelkes vagyok,szerintem ez igy van jol,kulonben vodorrel a fejunkon jarhatnank:-)

3807. haljud (válaszként erre: 3806. - Banyanyanya)
2012. máj. 4. 17:54
Panna azt írja, hogy zsíros állagú a krém. Hogy kenek fel bármilyen más krémet a tetejére, ha zsíros? Te is azt írtad egy korábbi hsz-ben, hogy nem szívódik be a bőrbe...
3806. Banyanyanya (válaszként erre: 3802. - Fibi82)
2012. máj. 4. 17:41

Csak annyit tudok, hogy hamulúg van benne. De úgy döntöttem, ha a csaj fel meri kenni a saját képére, akkor én is.

A kalapot én is próbáltam 50-es faktorral. Sajnos nem sokat védett.

3805. Daphnee
2012. máj. 4. 14:43

Megvárom én is az első tapasztalatokat.

Nálam most érdekes a helyzet, a homlokomon van 2 folt, és most az egyik valahogy nem olyan sötét mint a másik. 5 hónapja ugyanazt a krémet használom, amitől ugye nem lehet, mert eddig se használt. Nem értem mitől lett halványabb, szinte alig látszik. A másik foltom ugyanolyan mint mint eddig minden nyáron :( Érdekes. Jó lenne kitalálni mitől van ez.

3804. fibi82 (válaszként erre: 3803. - 65298a0518)
2012. máj. 4. 14:28

Köszi az infot!

Kíváncsian várjuk a "hatást"!

Remélem végre megszűnik ez a topic :)

2012. máj. 4. 14:22

Hello!


Meg is jött a krémem, csak jelzem, mert közben rohannom kell, ismeretlen az illata, tehát köze nincs az Enikőéhez.

Összetevőket természetesen ezen a dobozon sem láthatok, de ez egyértelmű volt, jó kis zsíros állagúnak tűnő kence. Én nagy reményekkel indulok neki, bocs ha néha túl lelkes vagyok, én ilyen vagyok!

3802. fibi82 (válaszként erre: 3801. - Banyanyanya)
2012. máj. 4. 14:07

Szia Banyanyanya! Te tudod, miből van ez a kence? Vagy ez titok? Mármint nem mindegy, hogy valami gyógynövényes alapú vagy mérgező anyago(kat)t tartalmaz.

Én most kövirózsa nedvvel kenegetem, kb. 5 napja, naponta ötször.

Ha a csodakrém 3 hét alatt hozta meg a változást, akkor én most végigcsinálom a kövirózsa-kúrát. 2 hónapig akarom csinálni.

Van ecetes tormám is, az még marad, had érjen még.


Addig is 50faktor és kalap a napra.

Én nem is merek már kimenni a tűző napra, szinte rosszul vagyok, ahogy érzem hogy süti a nap a májfoltomat :S


Ti nem szoktatok kalapot hordani? (én utálom, de már rettegek a naptól).

3801. Banyanyanya (válaszként erre: 3800. - 65298a0518)
2012. máj. 4. 11:37

Kislányok!

Garanciát persze nem merek vállalni rá, hogy nektek is használ. Visszaolvashatjátok azokat a hozzászólásokat, amiket ebbe a fórumba írtam, kipróbáltam már én is mindent. Eddig nekem ez a leghatékonyabb. Emellett azért az utóbbi időben erősen méregtelenítettem is a szervezetetem. Energiagyógyítást tanultam, alig eszem húst, és csinálom az 5 tibeti jógagyakorlatot is. Ezek azonban tavaly ősszel még nem voltak jelen az életemben, mégis eltűntek a foltjaim. :)

3800. 65298a0518 (válaszként erre: 3798. - Nila)
2012. máj. 4. 11:31
Ne legyél, ahogy Banyanyát megismertem, ez a krém tényleg jó lesz, igaz, ez sem végleges, csak ha folyamatosan használod, én most emiatt fel vagyok dobódva ez ügyben, és anyagilag is jól járunk vele, elég sokat költünk a maszkokra.
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook