Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
5209. Annie1130 (válaszként erre: 5206. - Erikacz)
2013. júl. 29. 02:04
Galvánáramos arcvasaló otthoni használatra!Ránctalanít, feszesít, eltünteti a pattanásokat, pigmentációkat. Privátban szívesen megírom, hogy melyiket használom.
5208. Marcsy..
2013. júl. 28. 22:04
Nekem is írja már meg valaki Marika elérhetőségét!Köszönöm!
5207. Kolibri
2013. júl. 26. 22:42
Allitolag a citrom nagyon jo. Szeletelve vagy felbe vagva bekenni az adott teruletet.
5206. Erikacz
2013. júl. 26. 22:07
Semmi jó a foltokkal, ugyanúgy megvannak, éktelenkednek. Valakinek mostanában bevállt valami?
5205. bebe610
2013. júl. 3. 19:54

Sziasztok lányok.

Régóta nem írtunk már ide.Ki hogy halad a folttalanítással,mivel támadja és milyen sikerrel.

5204. Orsi8282
2013. máj. 7. 14:46

Sziasztok!


Meg tudnátok adni a sok által említett és dícsért Marika elérhetőségét? Nagyon szeretném én is kipróbálni a csodakrémet. Köszönöm!

5203. Bellavita21 (válaszként erre: 5202. - Emszike)
2013. ápr. 17. 13:07
A hidrogén peroxid valóban fehérít, viszont a sejteket oxidálja, roncsolja aszöveteket. nem ajánlom.
5202. Emszike (válaszként erre: 5199. - Katie100)
2013. ápr. 11. 12:16

Szia Katie100!

Megnéztem a honlapot. Valóban ígéretesnek hangzik jókat írnak, és pénz visszafizetési garancia is van.Te már próbáltad a terméket?

2013. ápr. 1. 16:45

Sziasztok,


Ha valaki kipróbálta vagy kipróbálná a tca vagy egyéb hámlasztó eljárásokat, várom a fórumba:


[link]

Nem találtam idehaza fórumot, ahol hasonlóképpen beszélhetnénk a tca-ról mint pl. a rollerezésről.

A rollerrel szépen javul a bőröm, de nem eléggé, ezért tovább olvasgattam- s rátaláltam a hámlasztásos eljárásokra.

Vettem 12,5%-os tca-t, azzal kezeltem le magamat, négy rétegig. 4. napra hámlott le a bőröm, mintha egy pergamenréteget húznék le és alatta sokkal szebb, simább, egyenletesebb a bőr.

AMi érdekel, az a tca cross, amivel a kis lyukacskákat állítólag pár alkalom alatt el lehet tüntetni. Ehhez azonban 100%-os tca kell. Jó lenne, ha összegyűlnénk ebben a fórumban és kipróbálnánk, megosztanánk a tapasztalatokat és szépülnénk!

5200. mel79
2013. febr. 25. 23:20
Sziasztok v.ki használta a Mela clear szérumot??Auriga-tól van,vegyszermentes!!!cs.gyógyszertárban nem lehet kapni azt hiszem(((kissebb foltokra van megoldás v.is anyajegyni fehérítésre(eltávolításra) a Rejuvinak a Spotaway kezelésével,én láttam teljesen eltünt!!,fehér lett a helye,nem tudom a nagyobb folt homlokon milyen lenne tőle??meg még a fenolos hámlasztást olvastam,amitől nem sötétedik vissza...nem tudom mi lenne a megfelelő megoldás..??(((agyalok most ezeken.....
5199. Katie100
2013. febr. 22. 22:03

Sziasztok!A megoldas talan ez a krem: Age3derm.

Magyarorszagra is kikuldik.Kb.9000 Ft.


Minden összetevő 100%-ban természetes.

H2o2 FG Hidrogén-peroxid, növényi kivonatok, természetes vitaminok, vazelin.

Ag3derm-et lehet használni: öregségi foltokra, májfoltok, barna foltok, napfoltok, napenergia lentigo, nap sérült bőrön, szemölcsök, pigmentáció, hiperpigmentáció, sötét foltok, szeplők, lapos mol, keratosis és seborrheás keratosis.

5198. Nomika
2013. febr. 17. 21:07
Kövirózsa krém...kb 700 Ft...mint mindennek,ennek is idő kell...de nekem segített..
5197. Lilla88
2013. jan. 5. 16:13
Van tapasztalata valakinek a pigmanormmal kapcsolatban? Valami frissebb. Valamelyik fórumon azt olvastam hogy rákkeltő nem tudom hogy ez mennyire igaz. Én is gondolkozom a rendelésen de ez egy kicsit eltántorított. Kinek mennyire hatékonyan tüntette el a foltokat? Nekem nem májfoltjaim vannak hanem pattanások utáni sebek barna foltként megmaradtak már én is mindent kipróbáltam de ez még nagyon motoszkál a fejemben pedig hányszor megfogadtam hogy nem veszek semmilyen krémet és tessék. :) Várom a friss tapasztalatokat.
5196. liliom16
2012. dec. 10. 20:07

Sziasztok!

Nekem 1979-óta van májfoltom. Első alkalommal a homlokomon és a szám felett jelentkezett néhány apró barna folt a terhességem ideje alatt. Mire megszültem a gyereket az arcomon több helyen is megjelent kisebb nagyobb folt. Soha nem szedtem semmiféle gyógyszert vagy fogamzásgátlót és mégis megjelent. Én is használtam különböző fényvédőket faktorokat, de mind hiába! Ma már 50 évesen nem kenegetem mert úgy vélem, hogy rengeteg vegyszert juttattam be a börömön keresztül a szervezetembe. Most ott tartok, hogy az arcomat teljesen befedi sőt a nyakamon fut lefelé! Sajnos!!!

Hidegben pirosas, nyáron sötétebb barna a naptól. Sajnos bármit is tettem maradt az arcomon. akinek szerencséje van annak nem fedi le az egészet csak egy két foltja marad, sajnos nekem nem :-)....Nincs igazi gyógymód!!!

2012. dec. 3. 14:41
Mégegszer kérdem: valaki nem akar pigmanormot rendelni?
5194. Vienka
2012. nov. 20. 19:20
Sziasztok! Van egy bontatlan Ephelis Alpha gélem, amit szeretnék továbbadni. Hirtelen felindulásomban vettem meg nyáron, de aztán mégsem mertem akkor használni, most pedig inkább más dolgokat szeretnék kipróbálni. A gél 2013 áprilisig jó. Ha valakit érdekel, írjon nyugodtan és megbeszéljük!
2012. nov. 16. 12:53
Köszönöm szépen az ötleteket! Szerintem a csalántea kúrát kipróbálom! Veszíteni valóm nincs :-). Pigmanormot én egyelőre nem szeretnék venni, mert még bőven van a vichy-ből, aztán most várom, hogy kifejtse a hatását...de ha nem lesz semmi eredmény, akkor jöhet a pigmanorm. (Ja és egyébként a másik problémám nem ide tartozik, de mégis kérném a segítségeteket! Véletlenül valakinek nincs meg a KIT féle intim torna dvd? Ami a nőknek szól. Nekem nagyon kellene, de sehol sem találtam eddig, jó lenne valahonnan letölteni :-). Tudnátok segíteni?) Ha igen, akkor előre is köszönöm!!!!
5192. pipcsip
2012. nov. 14. 11:16
Sziasztok! Egy barátnőm ajánlotta a csalántea-kúrát. Nem nagyon hittem benne, mert annyi mindent kipróbáltam már és semmi sem segített. DE! Mindenkinek ajánlom, mert egy próbát megér és nekem bejött. Napi egy csésze csalántea (ömleszettből, mert szerintem az erősebb) egy hónapig. Ennyi az egész és nekem nagyon sokat halványodott tőle. Nem mondom, hogy elmúlt, mert nem, de sokkal-sokkal halványabb.
2012. nov. 13. 14:00
Szeretne valaki pigmanormot rendelni? Intézem és megosztjuk a szállítási költséget.
2012. nov. 10. 19:35
A Babe termékek közül a depigmentation krém vagy emulzió segít sokat, viszont el kell telnie legalább 2-3 hónapnak, viszont fényvédő hatása is van, nekem ez valamelyest segített
2012. nov. 8. 09:59
Sziasztok! Tegnap voltam bőrgyógyásznál...Gondoltam, ott is teszek egy próbát, hátha a doki mond valami okosat, a májfoltokkal kapcsolatban. Sajnos semmi biztatóval nem szolgált :-(. Ő is azt mondta, hogy ezt a fogamzásgátlónak köszönhetem...De nem sok mindent tudok ellene tenni. Használnom kell állandóan a fényvédőt, valamint halványítókrémet és ajánlott "otthoni módszereket", pl. dörzsöljem az arcomat citrommal, almával, tegyek fel uborkapakolást, bla-bla-bla...Ja és szedjek C vitamint, meg igyak nagyon sok folyadékot. Ami pedig a legfontosabb, hogy legyek türelmes, mert időbe fog telni, mire lesz valami eredmény, már ha lesz :-( Viszont ami egy kis reményt ad, az az, hogy hallottam erről a Pigmanorm-ról (köszönhetően Ludmillának :-)). Gyorsan utána is néztem és tényleg szinte csak pozitív dolgokat olvastam róla, tehát úgy tűnik ez hatásos! Ha nekem ez a Vichy nem fog beválni, tuti, hogy ez lesz az első krém amit ki fogok próbálni! De mivel még az idealia pro-t is most kezdtem el használni, így várnom kell, hogy kifejtse a hatását...Szóval én még nagyon az elején vagyok ennek az egésznek...de remélem, hogy legalább halványítani tudom ezeket a rohadt foltokat, ha már eltüntetni nem is...Esetleg ha valaki még tud valami okosságot, akkor azt megoszthatná! Köszike! Puszika! :-)
5188. Ludmilla1130 (válaszként erre: 5187. - Angeltrumpet88)
2012. nov. 5. 22:03
Sziasztok! Az én foltjaim kb két éve jöttek elő, a homlokomon és a szám fölött. Mintha bajszom lenne. :( Nagyon elkeserítő, sokszor vagyok kétségbe esve, mert igazából eltakarni sem lehet, kisötétlik a make up alól is. Nekem állítólag az ok az volt, hogy macskagyökér kivonatot szedtem (valeriánát) ami fényérzékennyé teszi a bőrt. Jött egy tűző napon biciklizés általi leégés, és a bajusz belesült a bőrömbe. ;) A lényeg, hogy évek óta keresem én is a megoldást, elsősorban német fórumokon keresgélve. Ami úgy tűnik kb 80%-os eséllyel segít, az a Pigmanorm. Én is belekezdtem kb 1éve, de sajnos abba hagytam egy hét után, mert nagyon bevörösödött a képem. Azóta tudom mások tapasztalatából, hogy ez teljesen normális reakció, úgyhogy most elhatároztam, hogy újból belevágok. Ha ez nem jönne be, a másik variáció, ami viszont majdnem 100%-os eredményességgel használ, az a Cosmelan. Rengeteg véleményt olvastam róla, és tényleg szuper. Nagy hátrány, hogy csak külföldrôl lehet beszerezni, és kb. 350 Eur. Különben már rég megrendeltem volna. Mindegy, most Pigmanorm, aztán ha minden kötél szakad, elkezdek rá gyûjteni. :)
2012. nov. 4. 15:55

Sziasztok! Én még új vagyok az oldalon, de örülök, hogy idetaláltam, mert nagyon sok hasznos infót olvastam a májfoltos témával kapcsolatban. Sajnos én is ettől a problémától szenvedek...Tavasszal elkezdtem szedni a Dienille fogamzásgátlót és kis idő múlva a szám fölött és az arcomon alakultak ki ilyen foltok. Voltam nőgyógyásznál, aki azt tanácsolta, hogy álljak le vele és felejtsem el a fogamzásgátló használatát...Egyébként a foltok nagyon-nagyon zavarnak!!! Abban bízom, hogy előbb-utóbb elmúlnak, vagy legalább halványulnak, mivel abbahagytam a gyógyszer szedését, meg most egy elég drága krémet használok a vichytől...Szerintetek mit tehetnék még???? Kétségbe vagyok esve...én nem tudom így elfogadni az arcomat....

Segítségeteket előre is köszönöm!

5186. ***blueeyes*** (válaszként erre: 5183. - Bajuszka)
2012. okt. 8. 19:27
Èn is írtam erröl hónapokkal ezelött,mert nekem is ez volt a személyes tapasztalatom.Mindenki csak külsöleg próbálja kezelni,pedig legtöbbször máshogy kellene...
5185. jud27 (válaszként erre: 5183. - Bajuszka)
2012. szept. 13. 16:15
Sok szerencsét kívánok, gyógyulj meg mielőbb!!
5184. nila (válaszként erre: 5183. - Bajuszka)
2012. szept. 13. 14:03

jesszusom .. Remélem mihamarabb meg gyógyulsz !!

Köszönjük az infót!!

Én nem szedek fogamzás gátlót ,meg semmit , nekem mintha pajzsmirigy műtét után jött volna ki .

5183. bajuszka
2012. szept. 12. 20:28

Sziasztok!


Újabb fejlemények, hogy mitől is jöhet ki a májfolt oly hirtelen. Volt, aki itt már leírta, hogy hormonális oka is lehet.

Nekem a Hitler-bajusz májfoltom a fogamzásgátló szedés legelején jött ki, (előtte is szedtem pár évig, de akkor nem jött ki)abba is hagytam azonnal a szedését.


Egyéb problémáim is voltak, ezért másfél éves próbálkozás után bejutottam az endokrinológiára, ahol a hormonokkal foglalkoznak.


Kiderült, hogy nagyon magas a prolaktin hormonom, ami bármitől lehet, fogamzásgátlótól, egyéb gyógyszereketől, agyalapi daganattól.


Ez a hormon meddőséget, libidócsökkenést, szőrösödést okoz, és a neten azt láttam, hogy pigmentációs problémát is. A hajam is csomóban hullik, ugyanakkor rendkívül gyorsan nő.


Szóval ki tudja mitől magas ez hormonszint, mert lehetett a fogi gátlótól is, lehet egy gyógyszertől, amit évek óta szedek, és lehet attól is, hogy sajnos az MR kimutatta az agyamban a daganatot.


Szóval valószínű, hogy nálam a hormonzavar hozta ki a májfoltot.


Most szedem a gyógyszert a prolaktin csökkentésére, mely nagy eséllyel a daganatot is eltünteti, ha nem, akkor megműtik, mert műthető szerencsére.


Ezt csak azért írtam le, mert a bőrdokik csak a drága krémeket ajánlgatják, és lehet, inkább endokrinológiára kellene menni, mert egy vérvétellel kiderül, van-e hormonzavar a háttérben.

5182. Erikacz
2012. szept. 9. 23:24
hogy meghalt ez a fórum :(((
5181. Setgo
2012. szept. 6. 19:10

Sziasztok.

Ma felírta nekem a bőrgyógyászom a Pigmanorm krémet. Tudom hogy itthon nem beszerezhető. A kérdés, hogy ha Szlovákiában bemegyek egy gyógyszertárba, kiválthatom e? Illetve ott beszerezhető e?

5180. jud27 (válaszként erre: 5179. - Orr paca)
2012. szept. 3. 11:05

Szia,

Az ide látogatókat az érdekli leginkább amit kifelejtettél a leírásból. A krém nevét, ami világosít. (mégha csak kicsit is.)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook