Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
3889. Bajizsu (válaszként erre: 3887. - ***blueeyes***)
2012. máj. 7. 17:47
Ez nem minden esetben igaz . Az én esetemben pl tuti,hogy nem a hormonok harca az , ami miatt lett foltom . Neked milyen vizsgálattal derítették ki a hormon harcot ? Nekem volt vérvételem is és minden ok volt .
3888. dddd
2012. máj. 7. 17:43

Sziasztok :-)

Èn is îrtam neki errôl a kis kôzôssègrôl,be is linkeltem az oldalt.Ma kaptam vàlaszt,errôl a gèprôl nem tudom bemàsolni,de majd igyekszem.Panna,kèszîthetjuk az ellenôrzônket :-)

Nekem pont ma van a negyedik nap,eddig szerencsere megusztam :-) :-)

A vatta tènyleg nem jô,marmint a kozm korong.Most èn is kicsi arctôrlônel tartok,frottîr.

A leheletnyi fehèrseget en is eszlelem,a borom texturaja mintha jobb lenne.A foltok mèg ott rôhôgnek,remelem,nem sokaig.

3887. ***blueeyes*** (válaszként erre: 3878. - Pocak0515)
2012. máj. 7. 17:29
Nem szervi rendellenesség,hanem hormonhiány,vagy túltengés az oka.Ezért kellene az okát megkeresni és azt kezelni,egyedül annak van értelme.A külsö kezelések csak még érzékenyebbé teszik a bört ,mert általában savasak és a hámszövetet vékonyítják.Ez után aztán föleg nem tanácsos napra menni...
3886. Bajizsu (válaszként erre: 3885. - Pocak0515)
2012. máj. 7. 16:51

Szia!

Szerintem ez nagyon jó ötlet volt !! Gondolom mindenki nevében szólok,ha azt mondom , hogy szívesen kérdeznék töle és a krém használata alatt is jó lenne az útbaigazítása . Nem ? Marika nagyon sok szerettel várunk téged köreinkben !!!

Aki már használja , ne felejtsen el beszámolót küldeni . Köszi !

Puszi

3885. Pocak0515
2012. máj. 7. 16:30

Beszéltem tel.en Marikával. Elküldtem neki ezt a linket, hátha közénk keveredik, s akkor lehet "személyesen" Tőle is kérdezősködni?! :) Én örülnék neki!


De szigorúan kér MINDENKIT arra, hogy a tájékoztatóban leírtakat tartsa be, mert 4 nap után jöhet elő az allergia a bőrön a krém hatásától! Szóval kitartás, de tartsátok be!! Én még könnyen beszélek,még nincs a kezembe a krém! :)

3884. haljud (válaszként erre: 3883. - Pocak0515)
2012. máj. 7. 15:11

Ezek szerint csak egy pár percig van fenn a krém, és máris dörzsölöm le? És csak arcmosás után kenem fel újra? És ilyen rövid idő alatt is hat?

Én mondjuk, csak reggel meg este mosok arcot, nap közben nem igazán szoktam, de aki alapozót használ, szerintem az se.

3883. Pocak0515
2012. máj. 7. 14:59

Gondolom, ezért nem fognak meglincselni, hogy beillesztek Nektek pár sort Marikától...?!

A megszólítás, a befejezés ismeretlenül... nekem nagyon szimpatikus nő!


"Drága kicsi Erikám!


Sajnos nem tünteti el örökre mert akkor én sem használnám már közel 30 éve. De lényegesen sokat segít szinte teljesen vissza halványítja. Használati utasítás van amit kérek szigorúan betartani és telefonon minden kérdésére szívesen válaszolok. A kémet folyamatos használata gyönyörű bőrt biztosít, de amíg élsz használnod kell mert ősszel a szüretfény alatt ugyan úgy nő sőt nagyobb lesz ha nem használod. 5 napig a füled háta mögött kell kipróbálni és öt nap után az egész arcra fel kell vinni, várni kell vele egy picit, hogy beszívódjon és aztán le kell dörzsölni úgy működik mint a börradír. Minden mozsdás után ujra használod. Ezz legyen alól sminket, más krémet nyugodtan lehet vele használni. További kérdés? Ismeretlenül is puszillak:


Zsírosné Marika. "

3882. bebe610 (válaszként erre: 3880. - Pocak0515)
2012. máj. 7. 14:37
Van hozzá és telefonban is elmondja,itt a lányok is már klasszul leírták.
3881. bebe610
2012. máj. 7. 14:34
Nekem terhességnél jött ki 12éve,akkor mindenki azt mondta elmúlik magától,aha csak ezt a foltok nem így gondolták.
3880. Pocak0515 (válaszként erre: 3879. - Bebe610)
2012. máj. 7. 14:22
Szia! Van hozzá valami tájékoztatás a használatáról, vagy erről tel.-en kaptál felvilágosítást Marikától?
3879. bebe610
2012. máj. 7. 14:20
Sziasztok Lányok.Ma nekem is meghozta a postás a krémet,már tesztelem is.Az illata nekem is ismerősnek tűnik,de nem tudom honnan.Szerintem én sem bírom ki az öt napot.Majd írom a fejleményeket.
3878. Pocak0515
2012. máj. 7. 12:54
Szerintetek ez az egész májfoltos "buli" nem valami belső szervi betegségre utalhat?
3877. Pocak0515
2012. máj. 7. 12:46

Sziasztok! Tegnap du.írtam e-mailt Marikának ezzel kapcsolatosan... Feltettem szegénynek pár kérdést :) Annyira rendes nő! Ma kora reggel már jöttek is a válaszok!


Na!Várjuk ám továbbra is a tapasztalatokat (fényképeket előtte és utána Panna!!: )) ), hogy legyen bátorságunk nekünk is rendelni és kipróbálni!

3876. 65298a0518 (válaszként erre: 3874. - Nila)
2012. máj. 7. 09:26
Nem, és a második nap sem, egyenlőre semmi, nekem kicsit olyan, mintha leheletnyit halványabb lenne az arcom színe, mintha hintőport tennél rá, ami aztán halványan rajta marad, de tényleg ne úgy képzeld el, hogy most fehér a fejem, mondom, csak egy leheletnyit.
3875. Banyanyanya (válaszként erre: 3874. - Nila)
2012. máj. 7. 09:07

Nekem akkor pirosodik csak ki, ha megpróbálom ledörzsölni. A pihéken nekem is fennkad. :)

Így aztán én nem dörzsölöm le, már meg sem próbálom.

3874. nila
2012. máj. 7. 08:31

első használatok után tapasztaltatok pirosságot ?

Lehet emberek közé menni ?

Mert az ephel..nél első 3 nap piros voltam, vagyis a folt bepirosodott és szerencsésen még feltűnöbb volt .

2012. máj. 7. 08:27

Ja, csajok, akik a napokban kértétek az elérhetőséget!


Megkapta mindenki? Nehogy valaki megsértődjön ha nem!!! Szóljon aki nem kapta meg!

3872. 65298a0518 (válaszként erre: 3870. - Banyanyanya)
2012. máj. 7. 08:25

Én is beírtam a naptáramba a kezdő napot, szombat délután volt.

Viszont muszáj használnom valami krémet rá, mert egyenlőre kell még az alapozó, de nem csúszik rajta, úgy megakadt a kezem.


ddd! A ledörzsölés nem olyan egyszerű nekem, főleg a fülem előtti kis pihéken akad fenn, türelmetlenségemben előkaptam egy kis törölközőt, de gyorsan elvetettem, nehogy túl sokat szedjek le vele, én ezért a kezemmel dörzsölök, nem vattával, és nem egyébbel. Szerintetek?

Banyanyanya, Te mivel dörzsizel?

Egyébként látványra még nincs változás, de nem is vártam.

Lehet, csinálok nektek ilyen előtte-utána képet, amit mondjuk 2 hetente felteszek, de ahhoz még bátorságot kell gyűjtenem:))

3871. nila (válaszként erre: 3868. - Dddd)
2012. máj. 7. 07:53
jaj , csak használjon a foltok ellen !!!! :)
3870. Banyanyanya (válaszként erre: 3868. - Dddd)
2012. máj. 7. 07:53

Èn sem bírtam ki a tesztnapokat :)

Ès kb 2 hét múlva már látszott a változás.

Èn viszont hiába kenem vastagon, nem tudokledörzsölni sok mindent a kenés után. Max a dekoltázsomról néha. De tusoláskor úgy háromnaponta sok lejön.

3869. dddd (válaszként erre: 3868. - Dddd)
2012. máj. 7. 07:49
Jô lenne :-)
3868. dddd (válaszként erre: 3865. - Nila)
2012. máj. 7. 07:48
Szia :-) igen...Panna kezdte elôbb,ès èn is nekibàtorodtam.Nem tûnik ûgy,hogy allergizàlna,szôval bekentem,bizony.Tegnap,ès ma is :-)
3867. fibi82
2012. máj. 7. 07:48
Jajjj, csajok írjátok meg, ha van változás! Már alig várom, remélem nektek is elmulasztja!!!
3866. fibi82 (válaszként erre: 3859. - Dddd)
2012. máj. 7. 07:45

dddd, nekem először a bajuszvonalban jött ki, 25 évesen. Amúgy én úgy álltam hozzá, hogy ez egy eltüntethető valami. Szóval ezért is voltam kitartó.

Igaz először a Silanus kövirózsakrémet ajánlották, de nem vettem meg, mert eszembe jutott, hogy nekem otthon van kövirózsám, az azért mégiscsak erősebb!

Így egész nyáron kenegettem a levével a bajuszomat, ami még nyár végére sem múlt el, csak kisebb lett! Aztán télre elhalványodott, és el is felejtettem.

Aztán tavasszal újra előjött, és akkor ismét nekiálltam eltüntetni, és el is múlt.

Nekem 2 nyár alatt tűnt el, szinte kiírtottam a kövirózsáimat.

Most ez akkora nagy folt a homlokomon, és megy a szemöldökön végig két oldalt, hogy két pici részen vagyok csak fehér. Egyszerűen nincs ennyi kövirózsám.

Nem tudom, hogy érdemes-e kövirózsáztatni, mert ez már 3 éve megvan, és minél idősebb egy folt, annál nehezebb eltávolítani.


Azért is gondoltam arra, hogy egyszerűbb letakarni a foltot és a maradék rész hozzábarnítani. Mint itt szenvedni a semmiért.

3865. nila (válaszként erre: 3864. - Dddd)
2012. máj. 7. 07:38

Szia !


Te már a foltot kened vele ? Próba meg volt a fül mögött ?

(én nem bizti ,hogy tudnék vele várni 5 napot :D )

3864. dddd (válaszként erre: 3863. - 65298a0518)
2012. máj. 7. 07:24

Jaj,dehogyis :-)

En is tènyleg ûgy el voltam keseredve,es mindenkèpp kennèm valamivel.Szôval ha nem jôn be,egy lesz a sorban. Csak kôszônet jàr Banyanyanyanak :-) Nekem mèg mindig beszivja a bôrôm elèggè.Vattakoronggal tôrlôm,dôrzsôlôm,es igen...fura,hogy a mosott arcodrôl ilyen szîn jôn le. :-)

3863. 65298a0518 (válaszként erre: 3801. - Banyanyanya)
2012. máj. 7. 06:07

Ja, erre még akartam válaszolni!

Banyanya!

Ha nekem nem használna a krém, eszembe sem fog jutni téged hibáztatni, itt mindenki megosztja a sikerélményeit, igaz, azok igen ritkák!

Mindezt azért írom meg, mert nem szeretném, ha egy pillanatig is azt hinnéd, hogy téged okol az, akinek esetleg nem úgy hatna, mint neked, szerintem itt ilyen ember nincs, főként mert nem egy horribilis összeg. Én is megosztottam már itt ezer kipróbált krémet, néha túl lelkesen is, és mindenkit bátorítottam, hogy próbálja ki, igaz, nem Panna voltam akkor, de itt vagyok évek óta!

Noa, te itt vagy?


Egyébként most (hogy nem vendégségben kapkodtam) türelmesen bemasszíroztam a krémet, el is feledkeztem róla, így csak kb. 15 perc múlva szedtem le, és a mosdóban tényleg nem fehér volt a ledörzsölni való, hanem koszosfehér. íBőröm, tapintásra mint a baba popsija.

Szép Napot Nektek!

3862. 65298a0518 (válaszként erre: 3860. - Dddd)
2012. máj. 7. 05:46

Juj, felmentem én is, megnéztem.

Az új krémhez nem írhatja le a 10 éves tapasztalatot:)) Atyagatya! Ez a régi kell hogy legyen, és nem lenne szabad napon használni, elvileg nem is tudod, hiszen nem kenhetsz rá fényvédőt.


Bocs, most rosszindulatú leszek, de nem láttam még egy komoly weboldalon 1 mondaton belül 2-szer egy ilyen fatális helyesírási hibát, szúrta a szemem:

MÉRT, és ez 2-szer is kiírva. Jáááj!

3861. 65298a0518 (válaszként erre: 3860. - Dddd)
2012. máj. 7. 05:38

Jééé? Minek új, ha az eddigi tökéletes volt?

Kicsit olyan ez, mint a reklámokban a "megújult Ari.. mosópor még jobban kiszedi a foltokat". Node a régit is úgy reklámozták, hogy tökéletesen kiszed mindent:))


Akkor látom, valaki onnan is olvassa a fórumot.

Kedves Enikő! Szerintem jól tetted, hogy végre kiírtad, hogy folyamatosan használandó a krém! Ennyi talán jár nekünk, igazán nem olcsó a krém!

Ez a régi, vagy Nagykőrösről veszed?:)))


Egyébként Marikának mondtam, hogy E. a krémre úgy vállal garit, ha ő csinálja a kúrát. Erre azt mondta, volt valaki, aki tőle vitt krémet, ezelőtt valahol Pesten kezeltette magát ugyanezen feltételekkel, de hiába csinálta a kozmetikus neki, ugyanúgy visszajött a folt a napsütésre.

3860. dddd (válaszként erre: 3855. - 65298a0518)
2012. máj. 6. 19:47
Bekukkantottam megint.Allitolag uj krem van,amit egrsz evben lehet hasznalni.Ara,hatasmech,ugyanaz.
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook