Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
3949. Pocak0515
2012. máj. 9. 14:24

Megjött az enyém is ma postán, de persze nem voltam itthon, úgyhogy mehetek még el érte... Brrrrrrrr!



Fog.gátló mellett szedhető? Ezt meg se kérdeztem... :(

Valaki esetleg?

3948. Daphnee
2012. máj. 9. 12:43

Megjött nekem is a krémem, mindjárt kenek is a fülem mögé :-) Hosszú lesz az az 5 nap, de kivárom.

Gondoltam én is hogy csinálok fotót, még meglátom... az én gépem meg olyan képet csinál hogy egy porszem is meglátszik az arcomon :S

3947. bebe610
2012. máj. 9. 12:33
Csajok,porcelán babák leszünk,olyan a bőröm tapintása,hogy a babapopsi elbújhat.Most rohanok.
2012. máj. 9. 12:32
Ja, és az érzékeny rész hámlik, amikor alapoztam, akkor tűnt fel:) Biztos a többi is, majd este lemosásnál megvizslatom.
2012. máj. 9. 12:31

Jaj, de szépek leszünk!


Tegnap is, ma is elfelejtettem írni, hogy nem tudok fényképezni sajnos, esetleg valaki más? ...ha gondoljátok.

Teljesen kiment a fejemből, hogy a fényképezőm olyan, hogy eleve kisminkel, így abszolút olyan műarcom van minden képen, mint valami guminőnek.

Nem hiúságból vettem ilyen gépet, sehol a leírásban nincs szó erről, csak a közelről készített emberi arcokat teszi ilyenné, úgyhogy hiába csináltam képeket, semmi folt, sajnálom.

3944. haljud
2012. máj. 9. 11:54

Nekem is kell ez a krém!!! Főleg, hogy észrevettem, hogy a szám fölött a bajusz kicsit sötétebb, mint volt, pedig még hol van a nyár, meg a kánikula? Hogy fog kinézni akkor, ha valóban állandóan sütni fog a nap? :-(

Megvárom a fizut, aztán én is megrendelem...

2012. máj. 9. 11:49
Megcsináltam a homlomomat. Olyan sötét trutyi jött le róla..pedig a krém fehér. Egyébként meg olyan sima lett mint a babák bőre. Akarva akaratlanul oda kell h nyúljak olyan jó érzés :) alig hiszem el. Utoljára szerintem 45.évvel ezelőtt volt ilyen bőröm. :) Nem is gondoltam volna h rögtön az első alkalommal ennyire baba bőrt képes csinálni. Isteni! Köszönjük Marika! Áldon meg az ISTEN érte!
2012. máj. 9. 10:50

Hy

Tegnap meggyütt a krém!:) Este 11kor értem haza a munkából és levolt téve az ajtó elé. (gondolom a szomszéd vette át) Úgy örültem mint majom a farkának! :D A párom elsem tudta képzelni minek örvendezek ennyire. Mikor meglátta h a krémnek csak azt mondta nem vagyok normális :) egy sz....krémnek ennyire hogy lehet örülni. Ezek a pasik kiborítóak!!! :)

Szóval este már oda is kentem a fülem mögé és semmi allergia nem jött ki, ugy h nem bírom kivárni az 5napot (a Marika most biztos haragszik :( ) de sajna annyira türelmetlen vagyok!

Egyenlőre csak a homlokomat kenem vele, később lehet rámerészkedem az arcomra is. Attól félek h az arcomon még egyenőre nincs májfolt csak 1-2 szeplő és ha elkezdem kenni szép lesz de ha abba maradna valami oknál fogva akkor lehet h csúnyább lenne...így okoskodom, aztán lehet h feleslegesen!!

2012. máj. 9. 09:40
Ja, a termékről nem vagyok hajlandó itt infot adni, már nem foglalkozom vele épp az imént említett okokból, és mert már távoztam miatta egyszer a portálról, bocsánat, de azt a részt vegyétek figyelmen kívül, de muszáj volt leírnom.
3940. 65298a0518 (válaszként erre: 3938. - Dddd)
2012. máj. 9. 09:36

Kedves Marika!


Bár este muszáj felhívjalak a C-vitamin miatt, mégis intézek ide egy nem rövid bejegyzést, szeretném, ha mindenki látná:


Hihetetlen mi mindent megéltél, vagyis számomra nem, hiszen az én múltam az általad leírtnál is tragikusabb (bocsánat, de tényleg így van), mindenről, amit írsz, beugrik valami az életemből, na nem mintha nem lenne jelen enélkül is a múlt, természetesen nem csak úgy dereng sajnos, ezt a jelenlétet próbálom levetkőzni, megszabadulni a múlt árnyékától.

Nem szeretném senki előtt sajnáltatni vagy sajnálni magam, de hidd el, sok hasonló eset van.

A lényeg, hogy itt vagyunk, lehetünk, és ezt le kell tudjuk zárni!

Még egy dolog, ami tegnap elszomorított, és amit nem akartam, de úgy látom, kénytelen vagyok elmesélni.

Én is iszonyat érzékeny vagyok, és mint írtam, képes vagyok rágódni a múlton, régmúlton, és az igazságtalanságon, ha igazságtalanul bántanak (mérleg a horoszkópom, a művészlélek is tombol bennem, rengeteg versem is van, ezeket régen írtam, diákkoromban)

Úgy 2 éve barátnőm megismertetett egy termékkel, ami rendkívül jó hatással volt rám, tizenéve jelen lévő problémáim javultak tőle, a működését viszont annyira nem fogtam fel, mivel nincs is rá elfogadható magyarázat, mindenben találtam valami kifogásolni valót, s bár nagyon jól működött (-dik), nem szeretem, ha nem látom át világosan a terméket, amivel foglalkozni szeretnék, mert később ez volt a tervem, hiszen miért ne keressek úgy pénzt, hogy közben embereken segítek. Nagyon távol áll tőlem, hogy embereket átverjek, az már inkább előfordult, hogy a pénztárcám kárára juttattam a termékhez olyan embereket, akikről tudtam, hogy nagyon jó lenne nekik, de nem engedhetik meg maguknak.

Szóval mielőtt forgalmazni kezdtem volna, a családom pár tagja próbálta ki, egyiknek ez javult, másiknak az, de ezek nagy változást hoztak az életükben, anyagilag is bőven megérte (a termék egyszeri 10ezer ft. alatti, kevesebbe került, mint némely gyógyszer, amit esetleg csökkenthettek vagy elhagyhattak).


Némely hálálkodó levélnél szó szerint könnyek szöktek a szemembe, tegnap is kaptam egy ilyet, engedelmetekkel bemásolom, kiponotozom a nevet, terméket stb., na ez nem olyan megható, mint amikor egy cukorbeteg írja, hogy a cukra 15 éve rendetlenkedik, és most ennek hatására normalizálódott, az injekciót, amivel a menzesz körüli görcsöknél kapott elhagyhatta, de még csak gyógyszert sem szed stb, de azért ez is sikerélmény:


Kedves ....!


XY vagyok, YZ-tól kaptam meg az e-mail címed.

Az ő segítségével vásároltam több ... is, köztük szívbeteg édesapámnak egyet.

Nagyon hasznosnak bizonyult a leletei jobbak, és a műtét is elmarad.

Sajnos ........(itt baj történt a termékkel).

A csomagolása meg van eredetben ...-én vásároltam neki.

Vissza is tette a csomagolásába.

Az lenne a kérdésem, ...ez sem lényeges, a cseregaranciáról kérdez)


Még egy olyan kérdésem lenne:

nekem egy (...ilyen-olyan típusú......) van, én is elégedett vagyok vele (migrénjeim elmúltak) Kisbabát várok és minden reményem a ....van, hogy fájdalomcsillapítók nélkül élhessek, amiket a terhesség alatt nem javallott szedni...


Kérlek segíts nekem, mi ilyen esetekben a teendő, illetve csere lehetséges e?

Előre is köszönöm válaszod, Tisztelettel: YZ



Nos, ezt természetesen nem a termék reklámja miatt másoltam be, hanem azért, hogy megjegyezzem, Marikához hasonlókat (sokkal-sokkal durvább változatban én is megéltem, ugyanis

volt olyan fórum egy másik oldalon, ahol minden kérdésre válaszoltunk, itt tudtak tőlünk rendelni is, e-mail címmel, telcsiszámmal stb.

Ide regizett be és kezdett durván támadni egy szkeptikus pasi (több is, de ő nagyon durva volt), akit sajnos nem hagytam figyelmen kívül, igyekeztem minden kérdésére válaszolni, de sajnos mindre nem tudtam. Természetesen ő sosem próbálta a terméket, tőlem nem is kapott volna, az biztos, pedig kért, hogy győzzem meg. Akarta a fene meggyőzni. Igyekeztem szépen, kultúráltan és türelmesen leépíteni, de nagyon nem volt könnyű. Azzal búcsúztam tőle, hogy mi sosem leszünk egy nevezőn, illetve, hogy nem kényszerítek senkit vásárlásra, az emberek egyszerűen ajánlják egymásnak, mert a termék jó.

Majd egy napon bemásolta a szkeptikusoknak fenntartott blogjába a csevejünket, az említett fórumra pedig beillesztette.

Na ott aztán bíztatták egymást, hogy micsoda szemét emberek vagyunk mi, főként én, mennyi szerencsétlen embert verek át, forrtak a dühtől, nekem pedig csendben végig kellett néznem ezt az abszolút igazságtalanságot, hiszen én tudom csak magamról, hogy inkább adok, minthogy elvegyek. Az anyámat is meg... a pénzért, stb. dolgokat írtak, persze a srác beillesztését teljesen figyelmen kívül hagyva mentem tovább, mintha ott sem lenne.

Amikor egy ilyen levelet kapok, mint ez a tegnapi, olyan nagy kedvem lenni beregizni a blogjára, és megmutatni nekik, persze nem lehet, mert akkor jönnek azzal, hogy amit bizonygatni kell, az régen rossz, meg hogy a levelet én kreáltam stb.


Marikám Drága! A lényeg, amit ebből ki akarok hozni! Én teljes mértékben megértem azt, ha ismeretlenül nem hisznek nekem mindjárt elsőre, hiszen igazán csak a családom ismer, és bizony a TAPASZTALAT azt muataja, sajnos igaz a mondás: messziről jött ember azt mond, amit akar, kis hazánkban, a nyomorúságos anyagi helyzetekben sajnos egyre több "ember" fogja kihasználni mások rászorultságát.

Most megint meg foglak bántani, de nem veheted a lelkedre azt, ha a múltbéli tapasztalataink miatt HIHETETLENNEK tartjuk, hogy végre megtaláltuk. Egyszerűen mi már semmiben nem hiszünk, bár én épp a veled folytatott beszélgetés után írtam itt mindenkinek, hogy nem kételkedem!!! Nagyon megfogott a személyiséged, és bár itt senkinek nem említettem, az, ahogy elköszöntél, mindent elmondott, nagyon megérintett.

Emlékszel? Úgy köszöntél el: -Szeretlek Drágám!:))

A magam nevében tudok beszélni, mondtam, hogy megnézem a fényképed a neten, és a verseid is érdekeltek, nem az önéletrajzod, egyszerűen a többit láttuk.

Azt pedig, hogy ilyen bizalmatlanok vagyunk, mások érték el nálunk, úgyhogy soraidat remélem, ők is olvassák, bár szerencsére nem voltak sokan.

A 16 éves cuccot érdekességképpen jegyeztem meg, de azt is odaírtam, kérlek ne csak a rosszat vedd észre: biztos félreértettem valamit!

Millió puszi! Este hívlak!

3939. Banyanyanya (válaszként erre: 3938. - Dddd)
2012. máj. 9. 08:35

Kislányok!

Lehet, hogy Marika zárkózottnak vallja magát, de hogy nem azt mutatja, az biztos. Az én emlékeimben egy nagyon is extrovertált, közvetlen cserfes "kislány" él. Olyan temperementumos, hogy csak na! Az uram is velem volt, amikor tavaly a krémért beugrottunk hozzá. Amikor eljöttünk, csak pislogott. Azt mondta, eddig azt hittem, hogy te mindig túlságosan pörögsz, de e mellett a csaj mellett magad vagy a nyugalom. :)

Nem tudja egy kívülálló felfogni, hogy min mehetett keresztül eddigi életében. De egy biztos, nála is beigazolódott: Ami nem öl meg, az erösít.

3938. dddd
2012. máj. 9. 07:42

Lányok!

Marika rendszeresen olvas ám benünket!Igaz,nem regisztrált,de nekem küldte el a gondolatait.Nagyon a hatása alá kerültem,de mivel mindannyiunkhoz szól,itt küldöm :D


Bocsáss meg, hogy folyton téged zavarlak Katika. De a te megadott címed alapján tudok felmenni erre a fórumra. Az olvasottak alapján úgy látszik, hogy nem is annyira a kém érdekli őket mint az életem. Ezért, hogy megnyugodjanak írok pár sort, bár ez tényleg nem tartozik rájuk. Valóban 17 évesen kerültem a kutatóintézetben és valóban könyvtár szakon kezdtem. Így az MTA könyvtárában dolgoztam. De mivel engem minden érdekel a csillagászat, a vegyészet a költészet a tudomány, a történelem ezért mindenki diákja lettem. Aztán 18 évesen egy olyan baktérium támadott meg, hogy az ország kísérleti nyula címet kaptam. A szó szoros értelemben küzdöttek az életemért. A betegség mindent megváltoztatott. Már annyira le voltam gyengülve, hogy járni sem bírtam és szinte semmi remény nem volt, hogy felépüljek. Mivel nagyon szerettek valóban mindent elkövettek, hogy éljek. A jó istennek a tudománynak és néhány bátor embernek köszönhetem, hogy most itt vagyok veletek.A betegség rendesen átrendezte az életem. Szinte épp, hogy csak felépültem és rendbe jöttem és egy kicsit éltem a baj újra megtalált engem.Van három lányom. Mind a három császáros. A harmadik után le öntöttek jóddal és senki sem tudta, hogy jó érzékeny vagyok ezért a jódtól egy kicsit meg haltam. Újra elkezdődött az életemért a küzdelem. Az újra élesztés sikerült, de ezt több órás műtét követte. A lényeg az, hogy mikor a műtétből felébredtem elfelejtette beszélni. Elfelejtettem a tárgyak nevét. Tudtam, hogy van férjem de nem tudtam, hogy hogy hívják. Elbírod ezt képzelni! Igen, haza jöttem egy üres fejjel. Tudod nagyon igaz a mondás, hogy a bajban ismerteik meg az igaz társ! Ezért aztán a férjem nem adta fel kereset nekem egy beszéd képesség fejlösztő iskolát, hogy tudjak beszélni. Verseket azért kezdtem el írni, hogy vissza térjen a menóráim. Aztán az ország szép lassan költőt csinált belőlem. Én most 49 éves vagyok de szinte égész éjjel tanulok, írok és folyton fejlesztem magam. És csupán csak azért mert minden érdekel. Egyszerűen a magam kedvéért mert mindent tudni szeretnék, de néha úgy érzeményem, hogy minél többet tanulok annál butább vagyok.Az emberi élet túl röpke ahhoz, hogy te mindent felfogj! Különben bocsánatot kérek ha valamit rosszul mondtam, a lányom Zsanett használja 16 éves korától a kémet. Ő olyan bőr örökölt mint az enyém. Valószínűnek tartom, hogy ezt mondtam el valakinek aztán furcsa dolgok kerekedtek ki belőle.Bocsánatot kérek ha hibáztam. De azért van egy jó hírem is a számukra. Az ország kérésére már több mint két éve írom az élettörténetem, aminek a címe, " Árnyak és fények" Ebből aki akar majd meg ismerhet engem. Tudod sokat gondolkodtam rajta, hogy aki kétszer kapott esélyt arra, hogy éljen lehet, hogy azzal a jó istennek valami szándéka van? Kitudja. Egyet viszont meg tanultam, hogy nem mindig jó jónak lenne. Az emberekben sokat csalódtam. Megpróbálom őszintén, tisztán és önzetlenül élni az életem, de úgy látszik nem vagyok jó így sem! Ezért akár milyen furcsán is hangzik de elég zárkózott életet élek. Csupán csak azért, hogy ne bántsanak és nyugodtan dolgozni tudjak. Igen az élet sok mindenre megtanított és minden jó volt valamire. Egy biztos, hogy nagyon érzékeny lettem. Olyan vagyok mint kagylóban a gyöngyszem. Csak egy piszok az emberek szemében. És milyen furcsa a piszok a kagylót irritálja és létre jön a világ csodája. De a gyöngyszemet a kagyló a külvilágtól elzárja, hogy azt soha senki sem bánthassa. Valaki, valahol ezt a kagylót megtalálta és ha csalódott a kagyló tartalmában, akkor a kagyló a héjat újra vissza zárja. Ne akarjatok tudni rólam mindent, egyszerűen csak örüljetek, hogy élek! Higgyétek el, amit én tudok értetek megteszek, de én mindig csak egy háttér leszek! Én nagyon jól tudom, hogy a kém mit tud, akinek jó lesz, az valóban szép lesz ezt garantálom!

3937. dddd
2012. máj. 9. 07:20

:D

érdekes,panna,a szemem alatt nekem is kicsit piros és érzékeny a bőr.Nem dagad,vagy ilyesmi,csak piros,már kevésbé,mint tegnap.a bőröm tapintása sokkal kellemesebb,annak ellenére,hogy arrról volt szó,ez majd kicsit feszíthet,száríthat.a foltok megvannak még,de remélem,egyszer csak megválnak tőlem.Volt egy mese,amelyben egy kisfiút elhagytak a szeplői,és egy idő után sírva várta őket vissza.Na,engem ez a veszély nem fenyegetne :D

Folthalványító szép napot mindenkinek!

2012. máj. 9. 06:56

Hihetetlen szép vagyok, most sminkeltem halványan!

(bocs, de tényleg látványos a bőrmegújulás, a változás)

2012. máj. 9. 05:52

Jó reggelt!


Túléltem, persze:)


Igazából a foltokban még nem látok változást, persze ennyi idő után nem is várok, nem is várható ugye, az arcom összhatásban alapozóval most szebb, a fejem helyén egy babapopsi ékeskedik, nagyon jó a tapintása, rugalmassága (kivéve szem alatti közvetlen ráncok).

Már tegnap este is volt arcmosásra is érzékenység, főleg a szem alatti (arccsonton) itt jó vékony a bőr, kis pirosság, hozzá kell tegyem, tegnapra esett épp a sós ledörzsölés, amit heti 2-szer szoktam csinálni. Ma reggel is rendesen ég.

A fokozatosságot nem tudom betartani, mivel kénytelen vagyok este is arcot mosni, azt lehetetlen kihagyni, max. úgy tudnék fokozódni, ha az esti lemosás után nem kennék.


dddd Te hogy állsz?

3934. nila (válaszként erre: 3925. - 65298a0518)
2012. máj. 9. 05:43

Hajrá Panna !


Remélem az 5.napot is sikeresen túlélted !!

Itt várunk feszülten a "JÓ HÍREKKEL" :-))

Puszi .

3933. dddd
2012. máj. 8. 20:22

kukucs :)

Eddig igazából banyanyanyának használt,mi többiek meg egy út elején vagyunk..

3932. 65298a0518 (válaszként erre: 3931. - Banyanyanya)
2012. máj. 8. 19:59
Szuper, köszi:)
3931. Banyanyanya (válaszként erre: 3930. - 65298a0518)
2012. máj. 8. 19:23
Az 5 gyakorlat több, mint elég. :)
3930. 65298a0518 (válaszként erre: 3928. - Bajizsu)
2012. máj. 8. 19:06

Egyébként meg imádlak!!!

Jó kis csapat ez itt, szeretlek benneteket, jó itt lenni!


Banyanyanya!


Köszönöm, azóta is bújom az 5 Tibeti jógagyakorlat fórumot itt, a könyv is fent van a neten, kinyomtattam, én bújom a fórumot, párom meg a könyvet!

Amint elolvastuk, kezdjük a gyakorlatokat, márcsak a nuku szex részt kellene valahogy megoldani, azon jót nevettünk, melepődtünk nagyon, de ha évtizedeket akarunk fiatalodni, áldozatok kellenek, bár lehet, maradunk csak az 5 gyakorlatnál:))

Örök hála ezért is!

3929. 65298a0518 (válaszként erre: 3928. - Bajizsu)
2012. máj. 8. 18:41

Köszi:))


Elég hamar volt? XDDD

3928. Bajizsu (válaszként erre: 3925. - 65298a0518)
2012. máj. 8. 18:40
Nagyon örülök , hogy jól vagy , sokat gondoltam rád !!Lelkileg meg sok eröt kívánok neked!!Gyere hamar vissza!!
3927. Bajizsu (válaszként erre: 3924. - Dddd)
2012. máj. 8. 18:38
Köszi, hogy ezeket a csodálatos sorokat megosztottad velünk . És köszönjük Marikának , hogy tudását és szeretetét megosztja velünk is .
3926. Daphnee
2012. máj. 8. 14:57

Szisztok!

Ma én is megrendeltem Marikánál a krémet, már alig várom hogy kipróbáljam! Nehéz lesz kibírni azt az 5 napot, de mivel nekem allergiás másra is a bőröm így kénytelen leszek. Remélem tudom majd használni.

2012. máj. 8. 08:52

Jó reggelt!


Túléltem a 4.napot, azaz az éjszakát!


Köszönjük Marika megtisztelő sorait dddd hogy bemásoltad nekünk!

Jelen pillanatban a hatása alatt vagyok nagyon, mélyen felelevenedtek bennem bizonyos emlékek, amikor ....inkább hagyjuk, most nem vagyok emiatt jó passzban, majd talán ha kisüt a nap jövök.

Puszi

3924. dddd
2012. máj. 8. 05:15

Okosodjunk,Lányok...még et is kaptam:

"Nagyon aranyos vagy. Elbírlak képzelni ahogy a törölközővel küzdesz. Jót mosolyogtam rajtad. A krémet nem kell hűtőbe tenni. Akár örökre is megmarad mert egy olyan anyaggal van tartósítva ami miatt nem veszít az állagából csak esetleg bebarnul egy kicsit és kiszárad. De ez csak olyan három hónap elteltével jelentkezik. Akkor egyszerűen desztilált vizzel össze kell keverni és tovább használható. De gondolom titeket ilyen veszély nem fenyeget, hisz a krém kb. egy hónap legfeljebb másfél hónapra elegendő. Vagy legalább is annyi idő alatt normális körülmények között elkellene, hogy fogyjon. A kíváncsiságotok határtalan! De amit lehet megosztok veletek. A citrom a hamu zsír mellett kiválóan fehérít ezért akik használják a krémet citrom krémnek is hívják. Igazából így terjed el a köztudatban. A természet rengeteg alapanyaggal szolgál csak tudnod kell, hogy mi mire jó. Én szinte csak természetes anyagokkal dolgozom itt nem is annyira a vegyület mint a logika és a képzelő erő a lényeg. Valószínű, hogy azért lettem költő! Magamnak semmiképpen nem csináltam volna olyat ami rám nézve káros lehetne. A levendula a világ legnagyobb csodája. Olyan az olaja mint a harmat és nem csak nyugtat de nagyon szép bőr ad. Ettől lesz a bőrötök olyan mint a baba arca. Van egy növény amit ha megfőzök tejszerű anyagot kapok ez az az anyag ami segít a májfoltot vissza halványítani. Ezt csak a férjem és a lányom tudja, ha netalán velem történne valami ők tovább tudják csinálni a krémet. Különben ettől az anyagtól lesz tartós a krém is. Ezért van az, hogy javaslom a próbát, hisz tele van növényi anyagokkal. Mindenesetre van egy előnye is, ha nem kened az allergia rövid időn belül elmúlik és nyoma sem lesz. Kata! Én szerencsés embernek tartom magam, hogy olyan emberek vettek körül akik az ember szeretetére tanítottak. A nagyapám nem csak jó költő volt, de kiváló tanító is. Ő mindig azt mondta " Fiam! Szeresd az embereket önmagukért, és ők is szeretni fognak téged magadért.Keresd az emberekben a jót, mert a rosszat nem kell keresni fiam, azt majd látni fogod! De megtalálod majd az emberekben a jót is, és ha megtaláltad tudod e kincsnként örízni, de hogy a tiéd legyen tudod kell el engedni. A tudás hatalom, élj vele de sose élj vele vissza! A tudásoddal szolgál másokat és te is boldog leszel meg azok is akiket szolgálsz mert te nem vagy más csak egy egyszerű szolga! Attól függetlenül, hogy különböző adottságokkal áldott meg az isten én sosem gondoltam magamról többet mint ami vagyok " Csak egy egyszerű szolga aki ott segít ahol tud!"

3923. dddd (válaszként erre: 3922. - Banyanyanya)
2012. máj. 8. 05:10

:D Szeretünk,Banyanyanya :D

Télen amúgy is mindenkinek sápadtabb színe van,és ha az eységes,ezerszer jobb,mint egy folto bőr,amit semmi nem fed rendesen..

3922. Banyanyanya (válaszként erre: 3921. - Haljud)
2012. máj. 7. 22:38
Tudtommal, eddig csak én használtam a hozzászólók közül huzamosabb ideje. Tavaly aug. végén kezdtem, és elég hamar meglátszott a halványulás. Akkor azért nem vertem nagy dobra, mert látni akartam, hogy miként viselkedik napsütében. Több napon és több órán át élveztem a napozást, plusz az arcomat szinte egész folyamatosan érte a fény csak ennek a krémnek a védelmével. Csak ezután tettem közzé itt a Fórumon. Szép napbarnított böröm van foltok nélkül.A télen viszont elég sápadt színem lett - gondolom ettöl a krémtöl. De ez legyen a legnagyobb bajom!!!
3921. haljud
2012. máj. 7. 22:22
Egyébként volt olyan, hogy valakinek nem használt a krém?
3920. dddd
2012. máj. 7. 21:56
EMBER :-) ,bocs...
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook