Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
4009. zseby baby (válaszként erre: 4008. - Rusnyi)
2012. máj. 12. 19:25
Elvileg nyugodtan lehet vele napozni, nem lesz sötétebb a folt. (ugy tudom)Én azért még takargatom. Ha elmúlt teljesen akkor próbálkozom a napoztatással..
4008. rusnyi
2012. máj. 12. 19:16
A napozást ,azért kérdeztem,mert én egész nap az utcát járom és már most látszik a poló helye ,így kíváncsi lettem volna ,hogy milyen leszek a krém használatától:D
2012. máj. 12. 19:11

Hello

Én 4napja használom de nekem is egységesebb a bőröm az alapozó alatt. Halványabb lett a folt.Már nem olyan erős de azért nem merném napoztatni egyenlőre! :) Megfogadtam h nem ajánlok a barátnőmnek semmit addig amig én nem tapasztalom ki de nem bírtam ki. Sajnos az Enikő krémjébe beleugrasztottam...

4006. dddd
2012. máj. 12. 18:53

Èn kenem rendesen,nekem se sok minden jôn le..Ami fura,nèhàny ki si pattanàsom volt,miôta hasznàlom.Kicsi,feher valami volt benne,szinte nyom nèlkûl eltûnt.Egyèbkènt ôsszessègèben szebb az arcom,ès halvànyab a foltom,vagy ahogy Panna îrta,tènyleg olyan egysègesebb a bôrôm.Napozàß? Arra èn èvek ôta nem is gondolok,vàmpîrnak is elmehetnèk:-) de Banyanyanya azt îrta,neki egysèges napbarnîtott bôre lett.

Vègûlis csak ôt nap telt el,èn vàrom a csodat :-)

4005. Pocak0515 (válaszként erre: 4000. - Rusnyi)
2012. máj. 12. 18:10

Nekem is elmúlt pár perc után ez a "húzódás".

Este nem, de reggel én is újra kenem :)

Az első napot taposom, úgyhogy még nem merem/akarom többször kenni, csak napi 1 alkalommal.

4004. Pocak0515 (válaszként erre: 4002. - Dddd)
2012. máj. 12. 18:09
Ez tök jó, hogy jött! Köszönjük Marika!
4003. dddd
2012. máj. 12. 17:41
Marikától,bocs...
4002. dddd
2012. máj. 12. 17:41

Mai levélkénk :D marikától...


Katikám feltennéd a lányoknak!


Gondolkodtam rajta, hogy mért nem tudjátok ledörzsölni és mért nem jön le semmi? Lehet, hogy valamit nem jól csináltok? Le írom nektek. Mosdás után felkened és szépen lassan bemasszírozod. Ez Kb. olyan egy perc lehet, de mindenkinél másként szívódik be. Mikor érzed, hogy húz egy kicsit, akkor kezded el ledörzsölni. Menni fog az lányok csak türelem. Inkább arról írjatok, hogy milyen az arcotok? Remélem szépültök rendesen?

Mindenkit puszilok: Zsírosné Marika.

4001. rusnyi (válaszként erre: 3997. - Banyanyanya)
2012. máj. 12. 15:43

Jaj de jÓ!!Akkor nincs gond :D


Tényleg valakinek napozási tapasztalati vannak a krémmel?Ilyenkor nyáron szeretm ha van egy csöppnyi színem ezzel is lehet barnulni és nem foltulni?:D

4000. rusnyi (válaszként erre: 3998. - Pocak0515)
2012. máj. 12. 15:41
Nekem is picit pár percig "húzódott",de el is múlt.Semmi pirosság :D
3999. bebe610
2012. máj. 12. 15:27
Nekem tegnapra egy kicsit piros volt,este nem kentem be és reggelre már semmi baja nem volt.Én sem tudtam betartani a fokozatos hozzá szokatást,pedig Marika külön kérte,elnézést a türelmetlenségemért Marika,de ez olyan nehéz,főleg így,hogy az ember látja milyen csodát tesz a bőrével.
3998. Pocak0515
2012. máj. 12. 14:19

Ma du.(vagyis most!) én is felkentem a krémet! :)

Ledörzsölni semmit nem tudtam, bár próbálkoztam. Kicsit húz - úgy érzem. Jó ez? Normális érzés?

Várható pirosság, vagy ilyesmi?

3997. Banyanyanya (válaszként erre: 3996. - Rusnyi)
2012. máj. 12. 12:49
Nekem is volt egy tenyérnyi folt a dekoltázsomon. Azt vitte le a legygyorsabban. A krémet én sem tudom ledörzsölni, ezért inkább kevesebbet kenek fel, az beszívódik és egész nap ez van rajtam. Ha kell, tudok rá sminkelni is, de mióta csak számomra láthatóak, azóta nem vacakolok ezzel.
3996. rusnyi
2012. máj. 12. 12:35

Sziasztok!

Marika egy tündér!!Már megvan a krémem és nem vártam csak egy napot a kenéssel.Van valaki aki szintén nem tudja ledörzsölni magáról ,ahogy azt kéne?Nekem nincs mit ledörzsölni szó szerint beszívja a bőröm pedig eleget teszek rá.

Ó és én a dekoltázsomra is kentem ,mert ott is van egy szép foltom ,sajna egész nap napon vagyok így már szépen látszik a pólóm helye valamint ez a rasnya folt :(

3995. Pocak0515
2012. máj. 12. 06:29

Jó reggelt!


Ti reggel, arcmosás után és este (éjszakára) is használjátok a krémet, vagy csak napközben a reggeli mosakodás után?

Én ma fogom rákenni először az arcomra.. - ezért kérdem. Eddig csak fül mögötti tesztelés alatt voltam!:)

2012. máj. 12. 00:36
Sziasztok, A keddi napon felhívtam Marikát, felírta a címemet és másnapra itt volt a krém!!! Nagyon meglepődtem. Két napig a fülem mögött kentem, de semmi reakció nem volt és ma már rákentem este az egész arcomra. Remélem a legjobbakat. Marika tüneményes, nagyon kedves, nagyon lelkiismeretes hölgy! Nagyon remélem, hogy az én reménytelen esetemre,a tiszta foltos bőrömre is hatni fog és végre újra önmagam lehetek és a férfiak irányába is újra nő lehetek!!! Beszámolok az eredményekről folyamatosan!!!!!!!
3993. dddd (válaszként erre: 3822. - 65298a0518)
2012. máj. 11. 18:34
Cerbuc..... biztos,hogy somlekvààr?Mekkora adag?Èreztek mar jô hatàsat?Kezd ez is nagyon èrdekelni :-) van kinek adni ;(
2012. máj. 11. 12:42

Írtam Marikának, kérdésem volt hozzá, illetve megírtam neki, hogyan tud beregizni ide, ha szeretne.


Erre kért, bemásolom, hátha valakinek szintén van anyajegye:



Kicsi szívem! Megtennéd, hogy bemásolod a lapotokra? Üzenem az anyajegyes hölgynek, hogy nyugodtan kenheti, ha az anyajegy csak egyszerű, sima anyajegy.

Puszillak benneteket.Zs. Marika.

3991. 65298a0518 (válaszként erre: 3985. - Dddd)
2012. máj. 11. 09:03
Ja, azt hittem a jobb egérrel van gondod és továbbküldeni egyszerűbb! Köszi.
3990. 65298a0518 (válaszként erre: 3989. - 65298a0518)
2012. máj. 11. 09:02
tervei ...veled természetesen.
3989. 65298a0518 (válaszként erre: 3984. - Dddd)
2012. máj. 11. 09:01

Szia Marika!


Nem kétséges, istennek terveid vannak vele, én is hálát adok neki, hogy köztünk vagy!

Gyönyörű történet, mikorra várható a regény, én biztosan megveszem, nagyon várom:))

3988. 65298a0518 (válaszként erre: 3982. - Dddd)
2012. máj. 11. 08:57
Köszönöm szépen, így is tettem, azért nem is fájt már aznap reggel, mert este oda nem kentem:)
3987. nila
2012. máj. 11. 08:20

Elkészítettem a naplómat :D benne van 1 db kép , bejelöltem a foltocskát , mert szerencsémre a képeken nem feltűnő , de keresek olyat amin legalább látni valamit .

Egyenlőre még az EPHE..st használom ,de szeretnék Marika krémjére áttérni :)

3986. dddd (válaszként erre: 3981. - 65298a0518)
2012. máj. 11. 07:59
Az enyémre is azt mondta egy ismerősöm,hogy egészen szolíd most :D
3985. dddd (válaszként erre: 3977. - 65298a0518)
2012. máj. 11. 07:58
:d ha emailben tudnám küldeni,akkor másolni is tudnám.azon a kis gépen más az oprendszer,és még nem megy vele inden.De ahogy igértem,gyorsan idejöttem az asztalihoz,és mindent küldtem,amit csak kaptam.Mondtam,hogy büszkén leszek a követe :D és persze,hogy megosztok Veletek mindent.az én levelemben lévő linkre kattintva jön ide,vagy remélem,már lementette a könyvjelzőkhöz.
3984. dddd
2012. máj. 11. 07:54
A történet itt azért nem állt meg.Épp, hogy csak felépültem, Barbara születése után másfél évvel a betegség újra megtámadott. A koli baktériumnak egy nagyon ritka és veszélyes fajtája. Először vízhólyag gyulladást okoz. Aztán megtámadja a vesédet ezért nem tudod tartani a vizeletet. Aztán szépen elkezd belülről megemészteni és te nem tudsz vele mit kezdeni. A férjem teljesen össze omlott. Gondolhatod! Hisz tudtuk, hogy mi a kimenetele. És úgy látszik vannak még csodák. A kartonomra piros betűvel ráírták, hogy milyen injekciót kaptam. A férjem előtt volt egy nagyon komoly udvarlóm egy nagyon gazdag fiú. De az anyja nem akart a fiának egy falusi kis csórót. Ezért tett róla, hogy ne legyek a menye. Érdekes módon mi nem vesztünk össze, egyszerűen egy félreértés véget elsiklott mellettünk az élet.Ő két évre kiment Kijevbe ott dolgozott és ott is diplomázott le, és én e közben ismertem meg a férjemet. Mikor a fiú megtudta, hogy milyen beteg vagyok anélkül, hogy én tudtam volna róla a fél vagyonát rám áldozta. Mi októberben kötöttünk házasságot ő novemberben, 24 évesen motorral neki ment egy ifának és meg halt. De furcsa mód a sírjában is megmentett mert rá íratta a kartonomra, hogy mivel kezeltek. Hát ilyen lelkiállapotban éltem az életem. A férjemnek csak 28 évvel később beszéltem róla aki több mint valószínű, hogy tudta mert egyáltalán nem lepődött meg.Csak annyit kérdezett tőlem melykönket vállasztottad volna? Mondtam, hogy nem tudtam választani mert mindkettőjüket egyformán szerettem. Ő csak annyit felelt rá. - Ne sírj megoldotta az élet! Nekem valóban egy csodálatos férjem van. Nem csak anyagilag de érzelmileg is törődik velem.Elmondhatom, hogy együtt küzdöttünk az életért úgy, hogy nem csoda ha a széltől is véd, igazán szép életem van mellette. És a folytatást majd a regényben elolvassátok. Különben sokáig fent volt rólam minden, de mindent letöröltem csak azt hagytam fent amit nagyon muszáj, hogy tudjanak rólam. Hidd el mint mindennek ennek is oka van. Katika! Azért még pár gondolatra szeretnék reagálni a többiekkel kapcsolatban. Volt aki azt írta, hogy ha a krém tényleg olyan jó akkor adhatnám drágábban is. Lehet, hogy az illetőnek igaza van. De mint te is tudod sok olyan ember van akinek vékony a pénztárcája, nekem őrájuk is kell gondolni. Van aki ezt az összeget játszva ki fizeti, de van olyan is aki ki nyögi. Nekik ugyan úgy jár szépnek lenni! Mivel sajnos folyton emelkednek az árak néha nekem is kell emelni rajt. De sosem tettem ezt drasztikusan és egyenlőre nincs is szándékomban az áron változtatni. Most már valóban sok mindent tudtok rólam. De itt most nem én vagyok az érdekes, hanem az, hogy ti mit éreztek? Tegnap csináltam egy nagyadag krémet, hogy szépüljetek!
3983. nila
2012. máj. 11. 07:52

Lánykák !


Lehetne csinálni titkos naplót, és abba betenni a foltocskákról a képet .

Azt senki sem látja , csak akit be engedünk .

Ha gondoljátok .

3982. dddd
2012. máj. 11. 07:52

Ezeket ma reggel találtam,és a tegnapi:

Drága Katikám! Ha megtennél egy szívességet az meg köszönném neked. Üzenem annak a hölgynek aki a szeme köré a mély ráncokra teszi a kéret és bepirosodott neki és uborkát tett rá, hogy azt nagyon jól tette, de most ezt az érzékeny részt pihentesse mert a bőr nem tud megnyugodni. Ha piros nem szabad a bőrt még jobban irritálni, ott hagyja ki! Lassan, folyamatosan kell a bőrt hozzá szoktatni. Arra kérek mindenkit írja le milyen a bőre és én válaszolok rá. Nem tudom, hogy kell ide regisztrálni, de talán így is megteszi, ha a Katikán keresztül küldök üzenetet. Mindennap nyomon követlek benneteket, de ha van kérdés és bajban vagytok hívjatok! Puszi mindenkinek Marika.

2012. máj. 11. 07:51

Ma mertem először utcára lépni alapozó nélkül.

Nem tűnt el a májfoltom természetesen, de összhatásban nem virít ki a bőrömből:))


Szép napot mindenkinek!!!

3980. dddd
2012. máj. 11. 07:51

címzett: saját magam

Jó reggelt lányok! Örömmel olvasom, hogy szépültök. EZ REMEK! Ha valaki felakar hívni bátran hívjatok mert én nagyon sokáig fent vagyok. Nálam nincs ennek szobatok, vasárnapok éjjel, nappal zavarhattok! Ha akarjátok mindent bemásolhattok mert így tudom tartani veletek a kapcsolatot. Ha letelik az egy hét, akkor ujjdolgokat is írok. De nem akarom megelőzni ön magam. Azt szeretném, ha ti tapasztalnátok a dolgokat, egyelőre az információval segítsetek a kicsit bátortalanabbaknak.

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook